Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Aryon87


Aryon87
félisten

Ha minden igaz kaptok új frissítést. Kamerát is javítja, így fotósok (Zotya) tessék tolni a képeket míg jó idő van :)
S22U csoportból szedtem FB-ről.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1752) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Rajtam nem fog múlni. :DDD Holnap veszek át egy másik 22 ultrát, kíváncsi vagyok mit javítottak rajta. :B

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1753) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#1752) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1754) Picicicus


Picicicus
aktív tag

na mai napon férjnek is jött értesítés hogy jogosult a buds-ra :) már várhatom a futárt :) köszönöm nektek a segítséget az igénylésnél :R

(#1755) TiMoN válasza Aryon87 (#1751) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nekem is jelzett, frissül is. Remélem nem csesztek el ezzel semmit!

-TiMoN-

(#1756) Aryon87 válasza TiMoN (#1755) üzenetére


Aryon87
félisten

:K
Én csak külső szemlélődő vagyok. Majd elvileg jövőre lesz ilyen telóm, addig csak olvasgatom, mit alkottok :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1757) TODI1111 válasza Aryon87 (#1751) üzenetére


TODI1111
addikt

Megérkezett

(#1758) Aryon87 válasza TODI1111 (#1757) üzenetére


Aryon87
félisten

Jöhetnek a képek :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1759) kevinbest


kevinbest
tag

Clearplex vs whitestone dome glass mik a tapasztalatok melyiket eri meg jobban feltenni?

[ Szerkesztve ]

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#1760) Kasya válasza Saccco (#1745) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én is így vagyok.

(#1761) WiZARD


WiZARD
addikt

Fent van a frissítés. De akkor most hogy is lehet teljesen kikapcsolni/tiltani a GOS-t?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1762) Kasya válasza WiZARD (#1761) üzenetére


Kasya
nagyúr

Game Boosterben, a fenti kép leírása alapjan.

(#1763) madkiller válasza Aryon87 (#1751) üzenetére


madkiller
őstag

Vajon ezzel a frissítéssel már feltudnak, majd hívni vagy a telefonálás le van sz*rva csak játszani lehessen egy fél milkás telefonnal?

(#1764) Teal'C válasza madkiller (#1763) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát ki tudja.

Feltenném azért a kérdést, hogy valaki felhívta a saját szolgáltatóját az ügyben vagy egy bolond 100at csinál alapont a 22es széria a hibás??? Kérjétek le a beállításokat újra,esetleg egy hálózati visszaállítás hátha a költözéskor valami gebasz volt stb...

Nekem személy szerint mint azt már többször leírtam nincs ilyen hiba hogy nem érnek el. A voda kártya viszonylag új fél éves viszont a telenor kártyám kb 8 éves és szabadkézzel vágtam ki még a nagy simből. Sőt tovább megyek egy fórumtárs meg is győzött hogy nyugodtan használjam a VoLte-t is mert jó több szempontból is, már 3 napja be van kapcsolva mindkét sim-en és így sincs gond.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1765) kozma1986 válasza Kasya (#1762) üzenetére


kozma1986
tag

Szóval a Labs-ban kell kikapcsolni a GOS-t. Akkor ez kiterjed minden másra is ugye?

(#1766) axlfsi válasza Leonardo91 (#1620) üzenetére


axlfsi
veterán

A P9 lite-ot személyesen hova vitted? Nem értem ... a TMX-hez? Ha személyesen bemegyek, akkor elfogadnak más készüléket is, nem csak ami a weboldalon található listában?

... egyszerűen egy olyan készülékem sincs, pedig aztán jó sok régi vacak is megtalálható benne (pl Galaxy J9, stb).

P9 lite-om nekem is van, szinte karcmentes állapotban, még gyári fóliákkal... örömmel bevinném nekik, ha lehet olyat és elfogadják.

Erről mit tudni, működik?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1767) Aryon87 válasza madkiller (#1763) üzenetére


Aryon87
félisten

A hívás gond az hardveres probléma lesz. Azon szoftver nem fog tudni segíteni. Alacsony a SAR érték, így a jel is jó gyenge marad. Samsung sajátosság, főleg az Exyfosoké, bár a Snapis sem jobb.
Személyes tapasztalat annyiban nyilvánul meg nálam, hogy páromnak van egy S20FE SD. Télen párom szüleinél voltunk Erdélyben, a kis falu ahol élnek gyenge a jel, pedig a torony a közelben van elvileg. Család többi tagjának (nővér és férje) szintén Samsung van, valami középkategóriás vackok. Mind3an keresték a jelet kb mint a kőkorszakban, égnek emelt telefonokkal. Én a P40Pro-val vígan elvoltam, sőt a tartalékos LG G4-en is full jelem volt s jókat vigyorogtam rajtuk a mulatságos pózokon s ráadásul egyiküket se lehetett elérni csak nagy ritkán ha épp befogták a megfelelő jelerősséget... Páromnak a 20FE előtt egy Honor20Pro volt, amin szintén full térereje volt s a hívással és nettel semmi gond nem volt.
Szóval be kell érned ennyivel. Esetleg sim csere, ha régi.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1768) Dave Crank válasza Teal'C (#1764) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Nekem a második telefon is produkálja a hibát, ha nem állítom át 3/2g-re a sim-et, amelyikkel csinálja.
Szolgáltatónál volte, wifi hívás kikapcsolva, ahogy a telefonon is.
Bekapcsoltam a telefont a dobozból kivéve, csak a 2 simet raktam bele, meg gmail fiókolba se léptem be, se samsungba és úgy is csinálta.
Meg azért nehogy már egy fél millás telefonnál ilyen köröket kelljen futni, mert out of the box nem tudnak hívni. Nem kötekedésből.
Egyébként én most így 3/2gn elvagyok.
Amelyik simen net van, az 4gn megy.
Egyébként tuti biztos, hogy szolgáltató független a dolog. Xda-t, samsung fórumot végig olvasva, annyi különféle szolgáltatóknál vannak, akik jelezték, hogy szintén gondjuk van ezzel.
Na meg nálam akkor van gond, ha a kijelző zárolva van.
Ha fel van oldva nincs. Erre meg nem igazán lehet ráhatása semmilyen szolgáltatói beállításnak.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1769) Leonardo91 válasza axlfsi (#1766) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Westend SES-be. Vittem a leselejtezett huaweit meg egy nyomogombos valami nokiát. Ott megcsinálták a papírmunkát és már a -55.000 meg a -35.000 volt a 0-ás számlán az S22U meg a Tab S8U összeg alatt.
Az TS8U-t már kövi héten megkaptam. A telefonra azóta is várok (Febr 10....:) :)) :) )

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1770) Elit3Zotya válasza Leonardo91 (#1769) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Február 10 :((( Én már tuti vissza mondtam volna, és vettem volna máshol pl Telenor

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1771) Teal'C válasza Dave Crank (#1768) üzenetére


Teal'C
addikt

Tök mind1 mennyibe kerül a telefon már bocsi, ha nem jók pl a sim beállításai cseszheted az új telefonban. Nem egy fórumon volt már erről szó. Volt aki 2x cseréltetett kártyát, volt akinek online küldtek új beállítást stb... De mond már meg mindennek mi köze a telefon árához. Persze mindenki eldöntheti mit akar 3g/2g meg így fogom úgy fogom és ha kézen állok hugyozás közben telefonálva még a hűtés is jobb már bocsi nem kötözködöm de ez a hozzáállás jellemző a világra és nem nagyon vezet sehová.

Mindenki szétsírja a száját fogyasztóvédelem meg hírközlési hatóság stb... De ha valaki azt mondja hívd a szolgáltatód hátha segít vagy ők vesznek fel hivatalos panaszt a Samuhoz az nem jó mert a teló fél milla nehogy már... :(
Nekem is mint mindenki másnak pl sok gondom volt a voda átállással belekerült vagy 10 telefonomba és át kellett néznem a számlákat számolgatni de rendbe rakták végül.

Mindenkitől elnézést kérek ha belegázoltam a lelkébe :R

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1772) axlfsi válasza Leonardo91 (#1769) üzenetére


axlfsi
veterán

Ahm, értem. De ugye Te a készüléket is elev ott vetted?

Ha én már megvettem a Vodától, vajon akkor is bemehetek a WE SES-be a Voda számlával, ami igazolja és leadhatok egy random készüléket, átveszik vagy ha nem tőlük veszem direktben, akkor csak a TMX játszik? :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1773) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Akinek hálózati gondja van, Telekomos ? Mert S21 Ultránál is azokkal a SIM kártyákkal volt probléma.

axlfsi: ha a Vodánál vetted, csak a TMX.

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#1774) blade4 válasza T0rnad0 (#1773) üzenetére


blade4
aktív tag

Nekem mind2 van, s21 ultra és s22 ultra is, hála istennek, nekem még egyiken sem jelentkezett ilyen hiba hogy nem értek el, s22 ultrába 30as sim van, az s21 ultrába 20as, igaz volt az s21 ultrába is 30as sim is, de ilyen gondjaim nem voltak. Nem tudom mitől függ, vagy hogy van ez, hogy valakinek gondjai vannak vele, valakinek nem.
Annyi, hogy mindegyik telómon kikapcsolom az 5g hálózatot, mifelénk vidéken úgy sincs. Amikor kint vagyok Ausztriában, akkor szoktam használni az 5g-t is, de amikor itthon vagyok nem látom sok értelmét.

(#1775) axlfsi válasza T0rnad0 (#1773) üzenetére


axlfsi
veterán

Értem, köszönöm! :R

... esetleg felhívom őket szerdán, hogy ha személyesen viszek be készüléket, akkor adnak-e (akár csak) 0 Ft-ot is a készülékért, hogy érvényesítésre kerüljön a promóciós kedvezmény (félek, hogy ez nem játszik).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1776) madkiller válasza Teal'C (#1771) üzenetére


madkiller
őstag

Hát itt a magyar fórumban már elég sokaknak előfordult és a külföldi fórumokban is sajnos. Egyébként telekomos a sim és a hálózatbeállítás visszaállítás is volt.

(#1777) Leonardo91 válasza axlfsi (#1772) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Szerintem ez esélytelen. Ott kellett volna ezt elintézned a vodánál amikor vetted vagy rendelted.

Elit3Zotya: Most már ennyit vártam nem sztornozgatom a számlát, kivan fizetve. Ebben a hónapban csak megkapom :DDD, és akkor még belefér a Buds is meg lecsapok egy Watch 4 Classic-ra is féláron .

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1778) axlfsi válasza Leonardo91 (#1777) üzenetére


axlfsi
veterán

OK, értem. Akkor marad a TMX, ... csak ahhoz vadásznom kell egy telefont valahonnan, ami még meg is felel a listában szereplők közül egynek :U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1779) Teal'C válasza axlfsi (#1778) üzenetére


Teal'C
addikt

Nokia 225 vagy 225 4g

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1780) pepe792 válasza Aryon87 (#1767) üzenetére


pepe792
tag

Azért az iphone-t így sem sikerült alulmúlni. Én azon nevetek, hogy a munkatársaim az iphoneokkal az utcára rohangálnak telefonálni, mert nincs térerejük, én meg vígan elvagyok épületen belül.

(#1781) madkiller válasza Aryon87 (#1767) üzenetére


madkiller
őstag

Én tudok hívni csak engem, nem tudnak hívni, ha a 5g/4g/3g.... van állítva. 3g/2g esetén kicsöng a telefonom.

(#1782) axlfsi válasza Teal'C (#1779) üzenetére


axlfsi
veterán

:R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1783) axlfsi válasza madkiller (#1781) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez szisztematikusan, mindig így történik vagy random és hol jó, hol nem?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1784) Teal'C válasza madkiller (#1776) üzenetére


Teal'C
addikt

És hajlandó vagy felhívni a szolgáltatód :F

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1785) madkiller válasza axlfsi (#1783) üzenetére


madkiller
őstag

Hol jó, hol nem. Most feleségem számáról hívtam magam az új frissítés óta 4x. Eddig jó.

(#1786) Aryon87 válasza pepe792 (#1780) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Az übergáz..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1787) madkiller válasza madkiller (#1785) üzenetére


madkiller
őstag

Ment vissza a 3g megint nem jó, ez a frissítés nem oldotta meg ezt a problémát. Esetleg megpróbálok a jövőhéten sim-et cseréltetni.

(#1788) axlfsi válasza BFeco (#1657) üzenetére


axlfsi
veterán

Csak, hogy a samkey-en a legkevesebb credit, amit vásárolhatok az 15db, ami 45$(!) (hiába csak egyre van szükségem), valamint SEK mellett nem működnek a Samsung Health modulok (Wath 4-re van megoldás, de a régebbi órákra - pl. Watch 3 - szerintem nincs).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1789) TiMoN


TiMoN
senior tag

Újraindítás után mindig elő ugrik a SIM kártya kezelő. Nem értem miért??
Azóta csinalja amióta esim van. Képitt

-TiMoN-

(#1790) polonic válasza TiMoN (#1789) üzenetére


polonic
félisten

Ez ilyen.

(#1791) Lego85 válasza Leonardo91 (#1777) üzenetére


Lego85
csendes tag

Szia! Watch 4 fél áron csak akkor lett.volna, ha a telefonnal együtt rendeled meg

(#1792) Bilux válasza TiMoN (#1789) üzenetére


Bilux
veterán

Teljesen normális mivel nem fizikai sim van benne hálózatból veszi ki zaszogigént :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1793) Kasya válasza axlfsi (#1788) üzenetére


Kasya
nagyúr

samkey-en a legkevesebb credit, amit vásárolhatok az 15db, ami 45$(!)
Ebayen van darabra.

(#1794) TODI1111 válasza axlfsi (#1788) üzenetére


TODI1111
addikt

Melyik modulok nem működnek? BFeco szerint működik a samsung health. [link]

(#1795) Leonardo91 válasza Lego85 (#1791) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nem. Direkt rakerdeztem többször is. Az S22U-hoz meg nem kaptam rendes számlát csak nullasat. Mikor megyek a telefonért a végleges számlán rajta lesz a watch 4 is.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1796) Dave Crank válasza Teal'C (#1784) üzenetére


Dave Crank
senior tag

És a szolgáltató mit tud tenni?
Mármint komolyan érdekel.
Mit mondjon vagy én mit mondjak nekik, ha felhívom?
Wifi hívást, volte-t már kikapcsoltattam náluk.
A kártyám amivel csinálja a szarakodást kb 3 éves.
De ugyanúgy csinálja fél éves sim-mel is.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1797) Lego85 válasza Leonardo91 (#1795) üzenetére


Lego85
csendes tag

Érdekes, én próbálkoztam, nem hagytak rendelést módosítani, az órát már nem lehet hozzá tenni utólag. Igy megkertem egy ismerőst rendelje meg nekem ő az órát, ha már rendel ő is telefont

(#1798) Memmaao


Memmaao
addikt

Nekem a mobilhálózatok/mobilszolgáltatók menü alatt az automatikus regisztráció ki van kapcsolva és kézi keresés után adtam meg a Telekom-ot. Ma először jelzett a telefon, hogy a szolgáltató nem elérhető (zsebben volt, a.munkahelyen, itt sz@r a térerő),.ez lehet az a hiba, amikor valakit nem lehet elérni, vagy csak eldobta a hálózatot? Mondjuk legalább jelez.

My name is Bond, James... Dean.

(#1799) Bilux


Bilux
veterán

Alul kell nézni, kijelölök valamit és normál esetben itt nem ezt kéne írnia! Elvileg minden engedélyt megadtam :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1800) Teal'C válasza Dave Crank (#1796) üzenetére


Teal'C
addikt

A tapasztalataidat mond el, annak ellenére hogy milyen jelentéktelennek tűnik a sim kártya sokkal több dolgot tartalmaz a pin kódodnál meg a tel számoknál. Lehet rajta hiba, egy rossz beállítások, de lehet az is hogy most telepítettek új erősítőt a környéken és az nem passzol.

Volt szerencsém pár hete beszélni két szolgáltató hálózattelepítő alvállalkozóival ők mondták hogy sok helyen közös antennák vannak és a Telekomos régi típusú erősítő miatt nem megy sokszor a voda 4G+ illetve 5g azt mindenhol bejelentik a Telekom cseréli és megy. De idáig el kell jutni. Ha nincs panasz lehet hogy 1 évben egyszer néznek rá karbantartáskor.

Ne kapcsoltass ki semmit tegyél panaszt és közöld velük hogy vagy megjavítják vagy nem vagy hajlandó fizetni az előfizudat én is ezt csináltam, a panasz él felveszik a beszélgetést ennyi. A panasz lezárásig nem tehetnek semmit ha meg szerintük nincs gond akkor cseréljék le a készüléked oldják meg te fizetsz valamiért ami jár, nem félmegoldásokért fizetsz. Tudom hogy bosszantó dolog de ilyen az ország a cégek. Bárki leírhatja itt 100x a baját de ha nem lépnek a tökükre nem fognak lépni.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.