Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) nagyj74 válasza amzso (#9545) üzenetére


nagyj74
senior tag

Google Térkép

(#9552) TODI1111 válasza icemad (#9550) üzenetére


TODI1111
addikt

Ja vagy úgy. :D Én is használom de csak saját rutinokkal és nálam nincsenek problémák.
Hangerő állitásra (profilokra) pedig évek óta a Phone Profiles Plus alkalmazást használom. Aki ilyen alkalmazást keres esetleg annak nagyon ajánlom.Minden hangprofilnál mindent aprólékosan be lehet állítani és megbízhatóan működik. Egy példa:

(#9553) Teal'C válasza bombibmw (#9528) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem azért mert nem változik hanem mert nem terheled agyig. De amúgy igen. A lényeg hogy ne negyon legyen a piros jelzés közelében kivéve ha videót nézel akkor lehet.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9554) Teal'C válasza stewe780 (#9533) üzenetére


Teal'C
addikt

En a már említett a piros alatt kb 5mm rel használom google térképpel gyakran 2-3 órát és semmi beégés.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9555) kengyel válasza Teal'C (#9554) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én sokat megyek a Waze navival, és automatikus a fényerőm. Még idáig, egy Samsung telefonom sem égett be kijelzőileg. Az más kérdés, ez melegszik.

kengyel

(#9556) sgeza válasza TODI1111 (#9552) üzenetére


sgeza
veterán

Basszus ezer éve keresem az eddig funkcióiban általam csak az egyetlen tökéletesnek tartott EasyProfiles (nem Easy Profile, az más) utódját, mert az már hivatalosan nem elérhető, és a fejlesztőt sem lehet elérni. De ez a progi egyelőre úgy tűnik, hogy mindent tud, amire szükségem van. Különböző feltételekre állítgatok profilokat, például bt kihangosítóra csatlakozáskor autó profil, hely alapján otthon/munkahely profil, stb. Az az érzésem, hogy ez le fogja tudni váltani a már régóta nem fejlesztett EasyProfiles alkalmazást, amit egyébként nagyon kedveltem, és tulajdonképpen működik is még, csak ezer éves, és hivatalosan nem elérhető már, pedig annakidején megvettem.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#9557) sgeza válasza Teal'C (#9554) üzenetére


sgeza
veterán

Ugye a beégést nem screenshottal akarod szemléltetni? :-D

(#9558) Teal'C válasza sgeza (#9557) üzenetére


Teal'C
addikt

A beállítást szemléltettem. :((( Ne nézz már ilyen hülyének.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9559) Teal'C válasza kengyel (#9555) üzenetére


Teal'C
addikt

Az autóban elég ritka hogy közvetlen napfényt kapsz a telefon érzékelőjére azért ezt te is belátod így nem nagyon viszi max fényerőre.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9560) sgeza válasza Teal'C (#9558) üzenetére


sgeza
veterán

Nem nézlek hülyének. De nem egyszer találkozni olyannal, hogy valaki screenshottal akar fizikai hibát mutatni.

(#9561) sgeza válasza Teal'C (#9559) üzenetére


sgeza
veterán

Bár én Android autóval használom a wazét, úgyhogy annyira nem kritikus a probléma, de ha be van kapcsolva a kijelző valamiért, ebben a napsütéses időszakban nagyon sokszor feltolja maxra a fényerőt.

[ Szerkesztve ]

(#9562) Teal'C válasza sgeza (#9561) üzenetére


Teal'C
addikt

Amúgy én csak azt nem értem miért nem lehet kézileg maximalizálni a fényerőt :F

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9563) sgeza válasza Teal'C (#9562) üzenetére


sgeza
veterán

Úgy emlékszem, hogy korábban úgy volt, hogy hiába volt automata fényerő beállítva, ha kézzel lehúztam, akkor ott maradt (mármint eléggé korábban, még talán S6-nál, de nem emlékszem már melyik Android verziónál). Lehetne úgy, hogy egy képernyő kikapcs-bekapcs után visszaáll automatára. Szerintem ez életszerű megoldás lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#9564) mrThomi válasza Teal'C (#9554) üzenetére


mrThomi
addikt

Csatlakozom. Én sem húzom feljebb a kijelzőt, automatán magától feldurja a pirosig. Mondom ez hülye, azóta én allítgatom, nincs vele semmi problem

(#9565) mrThomi válasza sgeza (#9563) üzenetére


mrThomi
addikt

Igen, a miui(xiaomi) pl ilyen. Nem értem ennél miért nem marad ott ha automatán állítom

(#9566) bigsee válasza sgeza (#9563) üzenetére


bigsee
addikt

Ez rémlik nekem is, az MI megjegyzi, hogy mekkora sávban/értékkel használod és attól nem nagyon tér el... Egyébként, ha navinál valakit zavar a magas fényerő, ki kell nyomni az adaptive-t és kézzel belőni :P

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#9567) dkovizoli válasza icemad (#9547) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pont most néztem. Még délelőtt kikapcsoltam, de most szintén el volt mindkettő állítódva. Szóval nàlam nem a rutinok okozzák.

(#9568) kutyek válasza amzso (#9545) üzenetére


kutyek
senior tag

S9, de a lényeg ugyanaz:
- 1 klikk: semmi, mert néha megnyomom véletlenül
- duplaklikk: hang módváltó (hang / rezgő / néma)
- hosszú nyomás: zseblámpa

(#9569) sgeza válasza kutyek (#9568) üzenetére


sgeza
veterán

De ezt remapper programmal? Gyári lehetőségként nincs hosszú nyomás.

[ Szerkesztve ]

(#9570) kengyel válasza Teal'C (#9559) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mostanában kaptam telibe napot, a szolgálati autóban, majdnem a műszerfalon van a telefonom.
Tegnap is telibe vágta, full volt a fényerőm.

kengyel

(#9571) Teal'C válasza kengyel (#9570) üzenetére


Teal'C
addikt

Bocs igazad van vannak mostanában ezek a fura hosszított szélvédős kocsik amikbe ha kell hanem süt a nap.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9572) kutyek válasza sgeza (#9569) üzenetére


kutyek
senior tag

button mapper pro [link]. A fizetős változat kezeli a Bixby gombot, hosszú nyomást is, illetve kikapcsolt kijelzővel (vagy AOD) is. Ez utóbbi viszont a fogyasztásban is meglátszik...

(#9573) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Tegnap én is átvettem ismét az S10+-t, tényleg sokat javítottak a szoftveren... A Smart Lock újraindításig nem az igazi még mindig, de ha ez lesz a legnagyobb gondom, akkor sebaj.
Euronics hétfő este az S10+-nál -30k kedvezményt lehetett kattintani, a sima S10 valami 157k volt...

(#9574) stewe780 válasza Teal'C (#9554) üzenetére


stewe780
őstag

Úgy legyen! Én is kikapcsoltam az adaptivat :)

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#9575) jeni válasza gilfoyle (#9573) üzenetére


jeni
félisten

az S10 miért olcsóbb az S10e modellnél?
sőt az S10+ is az S10e alatt van árban.

[ Szerkesztve ]

(#9576) KoNZoLik@ válasza jeni (#9575) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Biztos jobb mind a kettőnél :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9577) kekedi válasza jeni (#9575) üzenetére


kekedi
senior tag

Fura tényleg. De egyszerű a válasz. Az S10e nem ér annyit. Szinte bárhol meg tudod venni olcsóbban. Már 200k alatt is. :)

(#9578) madkiller válasza mrThomi (#9564) üzenetére


madkiller
őstag

S4óta használok samsungot még egyszer sem égett be. Mindig automatán használom az se gond, ha néha felmegy pirosba. Ha folyamat pirosba lenne az lenne gond.

(#9579) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Üdv! Vásárlás előtt állok. Tudnátok igazán jó pro-kontra érvet mondani a sima és a + között, hogy mi az, ami miatt egyik vagy másik irányba dőlne a mérleg nyelve?
Mérete a kisebbiknek szimpatikusabb, de ez még nem kizáró ok a plus-ra nézve. Köszi.

(#9580) MunezXBK válasza madkiller (#9578) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én S1 óta és szintén nem volt beégve kijelzőm.

(#9581) kengyel válasza Teal'C (#9571) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pontosan, és fel is tolta maxra a fényerőt, manuálisan vettem le.

kengyel

(#9582) icemad válasza madkiller (#9578) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam a két s6 edge-el nincs gond, pedig már 4 éves telefonok. Az s8 és s8+ viszont nagyon csúnyán beégett, azokat gariztattam. Most majd meglátjuk az s10e és s10+ meddig bírja...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9583) KoNZoLik@ válasza D-Phrag (#9579) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Olvass vissza vagy írd be a keresőbe, már jó párszor ki lett tárgyalva ez👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9584) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Lehet volt már, de hogy lehet azt beállítani, hogy minden értesítésnél kapcsoljon be a kijelző?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9585) malisonX


malisonX
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék venni egy S10+-t az Euronicsban. Láttam a weboldalon, hogy az árak üzletenként eltérőek lehetnek, bementem a keszthelyi boltba, teljes áron van kinn... Aki Pesten vette a mostani 242 ezres akciós áron, kérem hogy írja le, hogy melyik boltban! Még teszek egy próbát a székesvehérvári egységben is Balatonról hazafele menet, de nem fűzök hozzá sok reményt. Köszi előre is!

(#9586) gilfoyle válasza malisonX (#9585) üzenetére


gilfoyle
őstag

Dunakeszi, 241 499,-Ft

(#9587) SeatZola


SeatZola
őstag

Na Srácok!

Hosszas vívódás után, az Euronics akcióban vettem egy S10+-t a meglévő sima S10 helyett! Ennyit megért!

Rappi

(#9588) sgeza válasza MikeWazowski (#9584) üzenetére


sgeza
veterán

Kisegítő lehetőségek / Speciális beállítások / Értesítés villanással / Kezdő vaku

(#9589) TODI1111 válasza MikeWazowski (#9584) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezt a programot aodNotify ajánlom figyelmedbe. Automatikusan kapcsolja az aod-ot. Ha értesítésed érkezik bekapcsolja és addig úgy marad amig meg nem nézed, utána pedig automatikusan kikapcsolja.

(#9590) D-Phrag válasza SeatZola (#9587) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Mi az ami miatt jobban megérte, mint a sima S10?

(#9591) SeatZola válasza D-Phrag (#9590) üzenetére


SeatZola
őstag

Az akkus üzemidő tényleg sokkal jobb, valamint ez Euronicses akcióban -103500Ft kedvezménnyel már nagyon jó áron volt. A sima S10-et azért vettem meg, mert igen jó áron jutottam hozzá március 14-én. Előtte S9+ volt.

Rappi

(#9592) D-Phrag válasza SeatZola (#9591) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Köszi a választ. Valóban az akku jóval combosabb. S9+ hoz képest mennyivel jobb vagy rosszabb a kezelhetőség? (Zsebben hordás, használat stb.) Feleségemnek S8+ van és bár a kijelző nagyon fain tartalom fogyasztási szempontból, de sok esetben kevésbé komfortos a mérete miatt.

(#9593) SeatZola válasza D-Phrag (#9592) üzenetére


SeatZola
őstag

Szinte teljesen egyforma az S9+ és az S10+. [link] Ugyan olyan kényelmes kezelni.

Rappi

(#9594) thamasz válasza sgeza (#9540) üzenetére


thamasz
senior tag

Egy ideig én is heic formátumot használtam, és a saját pc-m is kapott plugint, ott se volt gond, viszont gyakran előfordult,hogy ismerősök panaszkodtak, hogy nem tudják megnézni az általam küldött képeket, és nem várhatom el mindenkitől hogy miattam konvertereket telepítsenek, annak sincs értelme hogy én konvertálgassak küldés előtt, így vissza álltam a jpg-re. Sajnos még nem teljes körűen elterjedt és támogatott a heic bármilyen jó ötlet is.

(#9595) madkiller válasza thamasz (#9594) üzenetére


madkiller
őstag

A Hdr10+ videót, hogy lehet bekapcsolni a kamerán? Szürke a beállítás.

(#9596) thamasz


thamasz
senior tag

Vajon mit csinálok rosszul a bixby rutinnal, hogy csak akkor indul el és működik, ha fel van oldva a telefon és aktív a kijelző. Az lenne a cél hogy a kocsiban induljon el a waze ha csatlakozik a kocsihoz bluetoothon és töltést is kap (vezeték nélküli töltős autós tartó). Ha már úgyis fel kell oldanom akkor már csak egy érintés a waze indítása arra minek rutin.

(#9597) icemad válasza thamasz (#9596) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem kell a töltés hozzá. Nálam ilyen, és jól működik:

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9598) akooos válasza madkiller (#9595) üzenetére


akooos
veterán

Nem megy 4k60fps-en.

(#9599) alasoh


alasoh
tag

Sziasztok!

Aki hozzám hasonlóan használja a health alkalmazást és ma lefrissítette a 6.5.0.039-es verzióra, szintén hiányolja az véroxigén mérést mint jómagam?
Nekem egyszerűen eltűnt. Nem lehet hozzá adni az "Elemek kezelése" menüpontnál sem, mert onnan is eltűnt. Vagy kivették, vagy csak én tapasztalom ezt az anomáliát?! Ha másnak megvan akkor elkezdek nyomozni, csak kellene visszajelzés, hogy nálatok megvan e még?!
Köszi előre is...

[ Szerkesztve ]

(#9600) Bilux válasza alasoh (#9599) üzenetére


Bilux
veterán

volt egy figyelmeztető szöveg ezzel akapcsolatban de nem fordítottam le.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.