Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) mrThomi válasza sgeza (#9399) üzenetére


mrThomi
addikt

Vatta uj telo gyari foliaval. Mar az ujlenyomat felvetelnel is eszrevettem hogy erosebben kell nyomni mint mas leolvasoknal. Ezt teljesen lezart kepernyonel tapasztalom. Dupla kopp utan kisebb nyomasra is erzekeli

[ Szerkesztve ]

(#9402) icemad válasza Peak (#9394) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk nálam 10-ből egyszer működik. A 10 próbálkozás kb. 15-20 mp.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9403) KoNZoLik@ válasza poli27 (#9376) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Valóban jó képek👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9404) julius75


julius75
aktív tag

Sziasztok, van valahol, (ha igen hol?) olyan funkció, hogy a telefon rezdül egyet mikor felveszem jelezve a korábban kapott értesítéséket?

(#9405) ollie válasza julius75 (#9404) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Sounds and Vibration menüben a Smart Alert ezt csinálja.

***

(#9406) mrThomi válasza icemad (#9402) üzenetére


mrThomi
addikt

Probald jobban odanyomni az ujjad, akkor gyorsabban erzekel. Amikor veszitek fel az ujlenyomatot nektek is jobban oda kell nyomni ? Finoman rateszemnde irja hogy nyomjam oda

(#9407) nagyj74 válasza icecave (#9341) üzenetére


nagyj74
senior tag

Asszem most már én is megnyugodhatok.:)

(#9408) TODI1111 válasza stewe780 (#9395) üzenetére


TODI1111
addikt

"Olvastam még sípolásról, ami elvileg gyári, na ezt én nem találtam meg"
Beállítások- kisegítő lehetőségek- speciális beállítások- értesítési emlékeztetők.

(#9409) stewe780 válasza TODI1111 (#9408) üzenetére


stewe780
őstag

Köszönet!!!

Közben feltettem az aodNotify-t. Tesztelem, hátha beválik.
(azért a folyamatos AOD lassan de biztosan meríti az akksit...)

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#9410) TODI1111 válasza stewe780 (#9409) üzenetére


TODI1111
addikt

Az aodnotify-nek éppen az a lényege, hogy csak akkor kapcsolja be az aod-ot amikor értesítés érkezik és csak addig amig meg nem nézed.

[ Szerkesztve ]

(#9411) julius75 válasza ollie (#9405) üzenetére


julius75
aktív tag

Köszi, de nekem nem működik :(
Igaz csak email esetében próbáltam de semmi....

(#9412) dikan


dikan
tag

Rakattam fel délután ClearPlex fóliát a MediaMarktban, de elég gány módon rakták fel rá, maradt alatta porszem. Sajnos a munkalapon le van írva, hogy ezért nem vállalnak felelősséget, de azért ne már, hogy hatezerért szarul rakják fel.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#9413) sgeza válasza julius75 (#9411) üzenetére


sgeza
veterán

Beállítottad rendesen?

(#9414) julius75 válasza sgeza (#9413) üzenetére


julius75
aktív tag

Nemtom.....mit? Segíts. Köszi.

(#9415) madkiller


madkiller
őstag

Aki már cserélt rajt fóliát attól kérdem, hogy a gyári mennyit bírt?

(#9416) bigsee válasza madkiller (#9415) üzenetére


bigsee
addikt

Én még nem cseréltem, jobb oldalt kb. 2x4 millis helyen láttam most feljönni... Nem tudom, mitől, ott nem kaparászok nagyon... :F A teló március 9-i.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#9417) KoNZoLik@ válasza madkiller (#9415) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Elég sokat bír, bár nekem az első mozdulatom ezeknek a letépése🤣

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9418) cultfeca válasza madkiller (#9415) üzenetére


cultfeca
tag

Én 1 hete cseréltem le a gyárit.Igazából használatfüggő a strapabírósága.Szerintem ha irodában dolgoznék akkor tovább bírta volna.3-4 havonta ha elhasználok egy fóliát akkor szerintem az rendben van.Üvegfóliával nem próbálkozom.S8-on és az A5 2017-en,megtanultam a leckét.Ívelt kijelzőre nem teszek csak sima fóliát.

(#9419) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni!

S10+ vagy Note 9? ( Vadiújak)

S10+ : 240 ezer( utolsó db , emag, Xeh)

Note 9 : 213.500 ( Media Markt).

Előre is köszönöm a tanácsokat!

(#9420) KoNZoLik@ válasza Kkromer (#9419) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerinted egy S10 topikban mit fogunk ajánlani, egyértelműen S10+ de amúgy is👍
Vagy várd meg a Note10-et...mondjuk az nem ennyi lesz😉

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9421) Kkromer válasza KoNZoLik@ (#9420) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Milyen előnnyel bír az S10+?

Talán van olyan, aki Note 9-ről jött....

(#9422) mrThomi válasza Kkromer (#9421) üzenetére


mrThomi
addikt

Szia, én 2 napja adtam el a note 9et. Igazábol oka nem volt, annyi talán hogy jön a nyár és a széles látószöget ki akarom próbálni tájképeknél, parton stb..., sürün cserélgetem a telókat kíváncsiságból de ugy érzem ez az s10+ most maradni fog egy darabig. (2-3 hónap xD) Note 10et várom valószínüleg arra fogom lecserélni. Note nekem férfiasabb, kényelmesebb a hátlapi ujjlenyomat olvasó, s10+nál nekem nem adja ez az ultrahangos olvasó, kicsit lomha és erősebben kell nyomni hogy feloldjon, de kinél hogy. (Bar samunal sosem volt erősség a fingerprint scanner S5 től kezdve borzalmas volt az összes) Ha kell a széleslátószög akkor S ha nem akkor Note a többi csak megszokás kérdése.

(#9423) Kkromer válasza mrThomi (#9422) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Köszönöm.

(#9424) EnterR válasza stewe780 (#9395) üzenetére


EnterR
veterán

Van kamera körüli értesítés is Holey Light-tal, bár előfordul, hogy egy ideig a legnagyobb fogasztó lesz. Hatékony, de ismeretlen okok miatt sokszor beragad.

PSN ID: marquuard

(#9425) mrThomi válasza Kkromer (#9423) üzenetére


mrThomi
addikt

Ha van kérdésed szólj, nem vagyok egy hard user csak szeretem az újdonságokat.

Viszont valaki segíthetne ebben az ujlenyomatos dologban: Megnéztem az összes youtube videót és 2 olyan is van amikor a csavó csak éppen hozzáér akár kikapcsolt kijelzőnel és azonnal felold. Nalam meg folyamat azt írja hagyja az ujját hosszabb ideig az érzékelön...Az egyik vidiben a biometrikus azonositásnál az ujjlenyomatok beállításánál van neki olyan hogy gyorsabb felismerés. Nekem olyan nincsen, lehet kivették volna már egy frissítéssel ? AHH

(#9426) TODI1111 válasza EnterR (#9424) üzenetére


TODI1111
addikt

"bár előfordul, hogy egy ideig a legnagyobb fogasztó lesz. "

Nálam olyan még nem volt, vagy az aktív AOD-ra gondolsz? Amióta összeraktam az aodnotify és Holey Light párost azóta tökéletesen működik (kopp-kopp) és nem látszik az akku statisztikában sem, hogy bármelyik is meglökné az akku fogyasztást. Az aodnotify is úgy van beállítva, hogy 15 perc után ha megnéztem ha nem akkor is kapcsolja ki az aod-ot.

(#9427) amzso válasza mrThomi (#9425) üzenetére


amzso
tag

Próbáld ki hogy odaadod egy ismerősödnek, pl. egy nőnek, hogy vegye fel a saját ujjlenyomatát. Ha neki gyors lesz a felismerés akkor a te ujjadban (bőrődben) lesz a hiba.

(#9428) sgeza válasza julius75 (#9414) üzenetére


sgeza
veterán

Engedélyeket megadtad? Kiválasztottad az alkalmazások megjelenítését?

(#9429) bigrock


bigrock
addikt

FirstPhone árulja, 2 év gyártói garanciával. Szerintetek érdemes megvenni?

(#9430) julius75 válasza sgeza (#9428) üzenetére


julius75
aktív tag

Az engedélyek szerintem rendben vannak. Alkalmazások megjelenítése....ezt hol tudom megnézni?

(#9431) sgeza válasza julius75 (#9430) üzenetére


sgeza
veterán

Az aodnotify alkalmazásban.

(#9432) batai15


batai15
félisten

Sziasztok egy hete kb meg állt a lépés számlálás az S healt appban , próbáltam wipe reinstall stb ,nem segített
. valakinek valami ötlet ?

[ Szerkesztve ]

(#9433) julius75 válasza sgeza (#9431) üzenetére


julius75
aktív tag

Ezt töröltem korábban. De nem is igazán értem, ennek mi köze az intelligens jelzéshez? :R

(#9434) EnterR válasza TODI1111 (#9426) üzenetére


EnterR
veterán

Az jó kombó, a kamera körüli értesítés kezdi el szívni az akksit. Az unholey viszont rendben van.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#9435) mrThomi válasza amzso (#9427) üzenetére


mrThomi
addikt

Próbálkozok. Lehet hogy aktív kézilabdázásom miatt a vax szétbarmolta már az ujjamat bár most egész jó állapotban van :D Létezik olyan hogy ugyan az a leolvasó az s10+-okon mindenkinél kicsit máshogy dolgozik ? Gondolok itt egy tűréshatárra hogy pl valakinek 0.3 masnak 0.8 alatt old fel.
Lehet hogy szoftveres és majd javulni fog ez

(#9436) sgeza válasza julius75 (#9433) üzenetére


sgeza
veterán

Ja, bocs, elnéztem! Azt hittem, ez nem működik neked.

(#9437) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Tudtok ajánlani valami komolyabb, értelmes, kamera alkalmazást, amiben vannak beépített módok? Olyanra gondolok, amivel allitgatas nélkül tudok kulonbozo elore elmentett modokbol valasztani. csillagokat fotozni, fenyfestes, sport.... Szoval ami rekeszerteket, iso, stb állit es csak ra kell nyomni a kész beallitasokat tartalmazó mod gombra. Ez hianyzik kicsit a huawei-ből.

(#9438) stewe780


stewe780
őstag

Sziasztok!

Az csak nálam van, hogy a viber a küldött képeket az előzményekben egyszercsak nem tudja megjeleníteni?
Elküldök egy képet, látszik, rányomok látom, aztán eltelik konkrétan egy nap, és már csak a kerete látszik az előzményekben, és azt mondja, hogy a fájl nem található. Pedig ott van.
A fogadott képek nem tűnnek el, be is kerülnek a "Viber Images" mappába, csak a küldöttek.
:F

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#9439) kekedi válasza stewe780 (#9438) üzenetére


kekedi
senior tag

szia,

1 nap alatt éppen nem, de nekem is vannak ilyen anomáliák. Ja és nem S10-em van. Szóval Viber problem.

(#9440) Kkromer


Kkromer
aktív tag

Euronics: 241.900 ( Samsung S10+)

Ahogy utána néztem, nagyon sok nyűgje van. Az értesítési LED hiánya elfogadhatatlan.

Note 9 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9441) TayRol válasza Kkromer (#9440) üzenetére


TayRol
veterán

Note 9-ről jöttem, sima 10-esem van, nem rosszabb. Tollat nem használtam. Részemről semmi nyűgje nincs.

Sok szerencsét hozzá.

(#9442) mrThomi válasza Kkromer (#9440) üzenetére


mrThomi
addikt

A led-et nekem kiváltja a dupla kopp ami nagyon tetszik, ez sajnos nincs a noteban csak ha egy bizonyos ponton koppintod. Par nap s10+ használat utan talan az akksija is tovabb birja szoval felre nem nyulsz vele

(#9443) Kkromer válasza mrThomi (#9442) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Főleg Média Marktban vásárolva: 213 ezerért.

(#9444) mrThomi válasza Kkromer (#9443) üzenetére


mrThomi
addikt

Ezt nem tudom mert ilyen helyeken nem veszek telefonokat. Még 213 ért is sokallom. Tiszta új Note 9 450, és most ugyan úgy új dobozos garis S10+ 650 euróért szereztem

(#9445) tombike


tombike
aktív tag

Kozelsegerzekelo hiba bejelentese

mit is varhattam

Köszönjük, hogy kérdésével megkeresett minket.
Sajnáljuk a tapasztalt kellemetlenséget.
Engedje meg, hogy tájékoztassuk, hivatalos információ nem érkezett ügyfeleink részéről az Ön által tapasztalt jelenségről. Szeretnénk tájékoztatni, annak érdekében, hogy a készüléken tapasztalt jelenséget megszüntessük, javasolt a készüléken a Telefon alkalmazás adatait törölni, hogy a szoftveres rendellenességet kiküszöböljük a készüléken, ezt a Beállítások-Alkalmazások-Jobb felső sarokban található hátrom pont-Telefon-Tárhely-Adatok törlése menüpontokat követve van lehetősége megtenni.
Bízunk benne, hogy válaszunk hasznosnak bizonyult az Ön számára.
Továbbra is készséggel állunk szíves rendelkezésére Samsung termékekkel kapcsolatos kérdései esetén. A gyorsabb és hatékonyabb segítésnyújtás érdekében javasoljuk, hogy hivatkozzon ...

(#9446) abrudan90


abrudan90
csendes tag

Adott egy Samsung T510 Galaxy TAB 10.1 32GB Tablet Android 9 Pie. Memóriakártyára (Samsung microSDXC EVO Plus 64GB UHS-I U3) szeretnék alkalmazásokat áthelyezni ROOT nélkül, viszont hiába nyomkodom az áthelyezés gombot nem történik semmi. (Xiaomi Mi A1 telefonomon gond nélkül felismeri belső bővített tárhelynek a kártyát.)
Mi lehet a probléma?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#9447) Kkromer válasza mrThomi (#9444) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Igen, csak itthon 2 év gari van rajta.

Amit EU- ból behozol, arra 1 év.

(#9448) mrThomi válasza Kkromer (#9447) üzenetére


mrThomi
addikt

Olyan helyről sem szoktam. Otthon magyarba mennyire para mondjuk pár hónapos telefont venni amin előfizetés van ?

[ Szerkesztve ]

(#9449) TODI1111 válasza stewe780 (#9438) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam is ugyan ez van, szerintem viber bug.

(#9434) EnterR
A kamera körüliről nem tudok mit mindani, mert én a kezdetektől fogva a unholey-t használom.

(#9450) Kkromer válasza mrThomi (#9448) üzenetére


Kkromer
aktív tag

Nagyon para...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.