Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) hyperspace válasza Vhiktor (#9149) üzenetére


hyperspace
őstag

Le kell szedni.

(#9150) Cloud Strife, jobb, ha a választ is megírod, sosem lehet tudni :B

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#9152) KoNZoLik@ válasza hyperspace (#9151) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igaz igaz :DDD de inkább erre nem írok semmit...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9154) Usländer válasza ZavaBalazs (#9148) üzenetére


Usländer
kezdő

Csinálj egy gyári állapotra visszaállítást a fülesen! Nálam segített.

(#9155) EnterR válasza thamasz (#9147) üzenetére


EnterR
veterán

Én a teli hátlaposat használom, nagyon masszív. :K

PSN ID: marquuard

(#9156) ZavaBalazs válasza Usländer (#9154) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

köszi! :) de közben megtaláltam, hogy nem olyan egyszerű a füles párosítása, külön láthatóvá kell tenni.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#9157) bombibmw válasza thamasz (#9145) üzenetére


bombibmw
veterán

Nekem egy 10W-os kínai lesz kb. 2 hét múlva, ha megjön.
Direkt ventiset rendeltem, hogy ne tudjon túlmelegedni semmi.
Mi baj lehet, ha nem minőségi(kínai) wireless töltővel töltöm a telefont?
Kigyulladhat? :D

Amúgy én is most töltöm a frissítést.
Remélem, hogy nem qr el semmit, mert tökéletesen elégedett vagyok a telóval.

[ Szerkesztve ]

(#9158) KoNZoLik@ válasza bombibmw (#9157) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én is egy Baseust vettem aliról nincs benne hűtés se és tökéletes! Lefekvés előtt ráteszem reggel leveszem,ennyi...

Frissítésről így pár óra használat után!
Ujjlenyomat olvasó gyorsabb és pontosabb lett nem mintha eddig bármi bajom lett volna vele, az aksi SOKKAL lassabban merül, azzal sem volt amúgy bajom, és a rendszer maga is mintha smoothabb lenne! Nagyjából ennyi, kamerát nem teszteltem mivel szinte nem is használom,nekem az tök mindegy milyen🤣

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9159) ollie válasza bombibmw (#9157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen akár kigyulladhat. Pesze nem valószínű, de nagyobb az esélye, mint egy márkásnál.

***

(#9160) KoNZoLik@ válasza ollie (#9159) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ebben a melegben ha márkás ha nem bármi megadhatja magát, szerintem...ez nem márka függő, ha valamire van esély akkor az úgy is megtörténik👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9161) julius75 válasza ollie (#9159) üzenetére


julius75
aktív tag

Pl. Galaxy Note 7.... :U

(#9162) Usländer válasza KoNZoLik@ (#9160) üzenetére


Usländer
kezdő

Pont, hogy márkafüggő. Amíg egy ismert nevű gyártó betartja a szabványokat és előírásokat, addig egy csing csung szarik rájuk. Néha nem ártana nem csak a pénztárcával gondolkodni.

(#9163) KoNZoLik@ válasza Usländer (#9162) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Oké biztos így van ahogy te mondod👍 Én a Baseus mellé is kaptam minden féle tanúsítványt ugyan úgy mint a hivatalos Samsung töltő mellé, ha bármi gond jelentkezik akkor ezekkel a papírokkal maximum a WC-re mehetsz máshová nem igen👍 Ha bizonyítást nyer, hogy szar volt az eszköz akkor meg így is úgy is fizet a biztosító, ennyi...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9164) ollie válasza julius75 (#9161) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ott az akkuval volt probléma.

***

(#9165) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Szerintetek töltsem úgy hogy 30 - 80 %-ig, hogy kíméljem az akksit vagy ez inkább mende-monda és nem árt neki ha 100%-ra van töltve akár gyorstöltéssel is?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#9166) guriga1234 válasza Zsozsoka 74 (#9165) üzenetére


guriga1234
addikt

Majd jönnek az aksitudósok, és jól elmondják az okoskodásukat. A saját példám alapján viszont azt mondhatom, hogy évekig kizárólag gyorstöltöttem a telefonjaimat 100%-ra és semmi bajuk nem lett. De egyébként úgy csinálod, ahogy jónak gondolod.

(#9167) KoNZoLik@ válasza Zsozsoka 74 (#9165) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az egy nagy baromság, mindig 100--ra töltöm a telefonjaimat és még egyik sem az miatt került szervízbe👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9168) bombibmw


bombibmw
veterán

Pár hete használom a Samsung Degoo-t és oda szinkronizálok.
Használja valaki, vagy tudja, hogy megbízható-e?

(#9159) ollie

Akkor is, ha van benne venti, vagy az tök mindegy?

[ Szerkesztve ]

(#9169) Zsozsoka 74 válasza KoNZoLik@ (#9167) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

... és guriga..

Igen, több ember már leírta, hogy ők is 100 - ra töltik akár gyorstöltéssel is és még nem volt eddig az egy - két év alatt gáz vele. Mondjuk nem tudom, hogy ezek az akku elemző appok vajon jó értéket mutatnak az akksi előregedése szempontjából.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#9170) kekedi válasza Zsozsoka 74 (#9165) üzenetére


kekedi
senior tag

Nem tudom melyik a rosszabb (na jó, de):
-használni a telefont. Feltölteni teljesen, majd lemeríteni (nem tejesen ,de vagy 20%-ra)
Aztán 2-3 év után már amikor amúgy is eladja/vesz másikat az ember akkor döbben rá, hogy huuu rosszabb lett az akku. (extrém esetben 2 évesen kicserélteted az aksit szakszervízben egy 20-asért mert imádod a telefonod és megér annyit.)
-vagy használni 2-3 éven keresztül, mint ha rossz lenne, mert csak az 50%-kát használod ki.
Lehet tölthetni naponta 2-szer. De legalább megóvtad a következő tulajnak de te legalább emiatt szívtál 2 évig. (de lehet a következő tulajnak is csak 1 hónapot nyertél az elsőhöz képest)

Nekem az első jobban tetszik. :)

(#9171) julius75 válasza ollie (#9164) üzenetére


julius75
aktív tag

Ja-ja, egy márkás akkuval.....

(#9172) Zsozsoka 74 válasza kekedi (#9170) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Egyetértek veled és én is azt preferálom, hogy inkább használjuk rendesen, minthogy azt kelljen figyelni hogy mennyi van még benne illetve, hogy csak 80%-ig tölthetem csak. A mai világban úgyis évente, kétévente cseréljük a telefonokat.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#9173) dkovizoli válasza Zsozsoka 74 (#9172) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én is 100-ra töltöm őket, amióta mobilozok. De, hogy ez miatt még egyik akksi sem ment gallyra, az tuti.

(#9174) ollie válasza bombibmw (#9168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Talán 2 éve tesztelt egy Google mérnök egy kínai, olcsó USB, melyet az amazonon rendelt meg. Odáig ment a tesztelés, hogy rádugta a töltőt ezzel a kábellel a Chromebook-jára, ami rögtön meghalt. Kiderült, hogy fordítva volt 2 pólus forrasztva a csatlakozóhoz (ha jól emlékszem). Kívülről persze hibátlannak nézett ki a kábel. Szóval alapvetőn az a probléma, hogy nincs minőségbiztosítás ezeknél az olcsó cuccoknál, így bármi megtörténhet. Mióta ezzel volt tele az internet és minden IT híroldal lehozta, nem veszek olcsó, noname cuccokat.

***

(#9175) prisz válasza N4ri87 (#9114) üzenetére


prisz
aktív tag

Nincs ebben semmi újdonság. Ez a telefon kb. ennyit bír. Egy marha erős SoC-ba, belepréseltek egy rohadt gyenge (3400-as) akkut. Még a 4000-es is kevés lenne. Ha reggelre feltöltöd kb. este 8-9-ig bírja, és akkor még csak a normál használatot veszem figyelembe. Se játék, se nagy fogyasztó app. Ha az is van, akkor 5-6 óra után már töltőért könyörög. Asszony S10-ét kb. 2 hét után adtuk vissza a cégnek, 15-20 órát bírt max, ugyan azon felhasználás mellett, a saját a5(2017) minimum 1,5-2 napot bír. Ráadásul a felhasználói szokásait figyelembe véve, qrvára nem érzek sebességbeli különbséget. Annak érdemes megvennie az s10 sorozatot, aki igazán kihasználja a benne lévő brutális hardvert, akár játékokra, akár egyéb erőigényes alkalmazásokra és kompromisszumként belenyugszik egy nagyon rövid üzemidőbe.
Összehasonlítás végett Itt az én A8-asom, alap használattal minden fluid, és van az akkuban szvsz még egy nap minimum:

(#9176) Bilux válasza prisz (#9175) üzenetére


Bilux
veterán

Ne kezd megint

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9177) gusthy


gusthy
veterán

Amúgy ami a meleget illeti, a minap azt mondta a telefonom (igaza volt), hogy melege van, és amíg le nem hűl, csak segélyhívásra hagyja magát igénybe venni.

(#9178) akooos válasza prisz (#9175) üzenetére


akooos
veterán

Igazad van, elfogadhatatlan, hogy egy teljes munkanapot kibír e-mailezéssel, telefonálással, böngészéssel és social médiával.
14-15 óra napi használatból ki lehet hozni 5 óra képernyőidőt. Ez nevetséges.. Nem kell töltőt és powerbankot hordanom magammal. Nem is értem, hogy lehet embereknek ilyen telefonjuk. Pfejj.

(#9179) Bilux válasza gusthy (#9177) üzenetére


Bilux
veterán

Ez minden telefonál van leginkább az akkumulátort védik.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9180) KoNZoLik@ válasza prisz (#9175) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen ez tényleg borzasztó sz@r, teszem is fel Hardverre vigyék a pics@ba 150-ért🤣
Én nem tudom,hogy a párodnak milyen szokásai vannak, de annyit tudok én reggel leveszem a töltőről egész nap vagy wifi vagy mobilnet megy, folyamatos szinkronizáció+spotify+Youtube+ navi+minimum 2 óra telefonálás és most vagyok pl még 43%-on🙄 Ez tényleg nagyon sz@r valóban!

Ui: Semmi sincs tiltva, nem automata fényerőt használok és semmi energiatakarékos szarság nincs bekapcsolva, 2 SIM-el használom és Chrome-al nem a gyári böngészőjét használom stb...

És azt is elfelejted,hogy itt azért egy brutál ha nem legjobb kijelzőt használod és a hardver is combos, amik azért zabálnak ugye főleg ebben a méretben ha használod, ellenben az A50-el🤣

Ja és grat az A8-hoz használd egészséggel, mi maradunk ennél a sz@rnál😉

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9181) kekedi válasza prisz (#9175) üzenetére


kekedi
senior tag

Vótmá.
Tudjuk hogy A8ad van és piszok jól bírja. Meg értettük elsőre is. Nem kell huszadjara is belinkelned.

(#9182) guriga1234 válasza prisz (#9175) üzenetére


guriga1234
addikt

"Ha reggelre feltöltöd kb. este 8-9-ig bírja, és akkor még csak a normál használatot veszem figyelembe. Se játék, se nagy fogyasztó app." - sok eszközöm van, nem csupán a telefont nyüstölöm. Nekem csak 3-4 naponta kell töltenem.
Amúgy a "normál használat" olyan megfogalmazás, ami semmire sem jó. Mint az izlések és pofonok. Ha az ember ésszel használja a cuccait (és nem ész nélkül), akkor ki lehet hozni hosszabb üzemidőt is.

(#9183) gusthy


gusthy
veterán

Na felraktam a legújabb TMH firmware-t. (Merthogy a telefon is tmobilos.) Minek is örülünk most épp? (A biztonsági frissítésen kívül).

(#9184) Lilifee válasza gusthy (#9183) üzenetére


Lilifee
tag

Pl. a fotózásnál van néhány új lehetőség (éjszakai/portré fotónál is használható az ultra széles látószögű optika)

(#9185) gusthy válasza Lilifee (#9184) üzenetére


gusthy
veterán

Mondjuk az nem hülyeség. Köszi.

(#9186) Teal'C


Teal'C
addikt

Budapest-Szeged-Szolnok-Budapest
Youtube, 1sim, helyadatok, wifi(bekapcsolva), bluetooth(bekapcsolva), jack aux, full fény, mobilnet upc 3g(egész úton 1x állt le a Youtube kb 3mp-re), semmi szoft. mókolás, nfc, szinkronizáció.
S10+ 1Tb

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9187) Teal'C válasza Teal'C (#9186) üzenetére


Teal'C
addikt

Édekesség képpen ez egy A50 es és egymás mellett utaztak. Ua beállítások, Telenor 4G

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9188) misi111


misi111
tag

Ez szerintetek jó? Reggel fél6 kor vettem le a töltöről??

Privátra illik válaszolni!!!!

(#9189) N4ri87 válasza misi111 (#9188) üzenetére


N4ri87
senior tag

Nem. Ez közel olyan halvány, mint az enyém.
Nap közben rutin van beállítva, WiFi Bt tiltva, automata fényerő és alacsony felbontás, mégsem bírja ki a nap végéig.
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a klíma appja beragadt.
Viszont még mindig nem tudom, miért zabál a Google play szolgáltatások.

[ Szerkesztve ]

C805

(#9190) ollie válasza misi111 (#9188) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Reggel fél6 kor vettem le a töltöről??

Szerintem nem akkor vetted le.

***

(#9191) TODI1111


TODI1111
addikt

Nekem elég ha reggeltől estig kibírja és ezt mindig hozza. Ma ilyen laza használat volt, de olyan helyen dolgoztam ahol eléggé sz@r volt a térerő.

(#9192) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Én fél 10-kor vettem le a töltőről nekem az a reggel😁 És most vagyok így, általában 7 óra SOT megvan ami szerintem baráti👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9193) N4ri87 válasza TODI1111 (#9191) üzenetére


N4ri87
senior tag

Hát, kedves fórumtársak, jó nektek. Én ilyen üzemidőket csak szabadnapon látok.
Megkövezés előtt mondom: nem panaszkodom, mert az előző telefonjaim (iP7, Mate 20 lite), ehhez képest sehol sincsenek, csakhát a seggem a falhoz verném örömömben, ha legalább estig kibírna madzad nélkül.

(#9191) TODI1111
(#9186) Teal'C

Meséljetek már nekem arról a pár perces Google Play Szolgáltatások akkuhasználatról!
Nekem az a szemét zabál, és nem jövök rá, hogy miért.

C805

(#9194) Teal'C válasza N4ri87 (#9193) üzenetére


Teal'C
addikt

Nagyon nem tudok mit mesélni, alap beállításon van a google fiók és az összes google cucc, kivéve egy helymegosztást a nejemmel. A gooogle chrome és google fotók le van törölve illetve tiltva.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9195) TODI1111 válasza Teal'C (#9194) üzenetére


TODI1111
addikt

Én viszont a Chrome böngészőt és a google fotók alkalmazást is használom. X aktás ez a Google play szolgáltatások. Az viszont biztos, hogy én megvontam tőle a testérzékelők használatát.

(#9196) ndavey


ndavey
tag

Ha már üzemidő: S10 Snapdragon

(#9197) Tiger. válasza ndavey (#9196) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Majdnem hozza az s10 plus exynost.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#9198) KoNZoLik@ válasza ndavey (#9196) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez nagyon jó👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#9199) sgeza válasza N4ri87 (#9193) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tudom minek köszönhetem, de konkrétan nekem még a listában sincs a Google play szolgáltatások.
Gyakorlatilag simán hozza a 6 órás kijelzőidőt. Sima S10.

(#9200) nokiauser


nokiauser
aktív tag

Tele van a hócipőm a Google-val. Beállítottam, hogy ne frissítsen automatikusan, ha frissít, csak wifin tegye, mégis 100 Mb-os nagyságrendben eszi az adatkeretemet. Most leállítottam a háttér-adatforgalmat is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.