Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) sgeza válasza lipothp (#21900) üzenetére


sgeza
veterán

Sammfirm vagy friya a rom leszedéséhez, majd odinnel fel!

[ Szerkesztve ]

(#21902) espista


espista
senior tag

Jobb fénykép készítéséhez csak az egyik tényező a készülék. "Sajnos" fényképezni is meg kell tanulni. Megéri ráfordítani azt a kis időt, hogy valaki legalább az alapokat elsajátítása. Ha megérted a fizikáját és alkalmazod is azokat, figyelsz a komponálásra és nem mondjuk éjszaka fény nélkül akarsz fény-képezni, nagyon hamar látványos javulás lesz tapasztalható. Nem bántásként, nem kioktatásként írom ezeket. Attól sem lesz valaki jobb gitáros, hogy a felső polcról vesz magának hangszert. Tanulni és gyakorolni kell ezt is, mint minden mást is.

Romani ite domum!

(#21903) akooos válasza espista (#21902) üzenetére


akooos
veterán

Köszönöm, hogy leírtad! Vártam már egy ilyen reakciót végre :)

(#21904) noxon


noxon
őstag

Helló, telefont lehet uv fénnyel kezelni, fertőtlenítés célból? Nem tesz kárt benne, ugye?

We live in a simulated world...

(#21905) csorbajeno válasza noxon (#21904) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem szabadna. Az UV-s üvegfóliától sincs baja a telefonnak.

(#21906) bounty123 válasza noxon (#21904) üzenetére


bounty123
őstag

A napfény is jórészt uv sugárzás, mégse félsz kivinni a telefont a szabadba :U

(#21907) Taci válasza noxon (#21904) üzenetére


Taci
addikt

Pont most volt hírként a főoldalon:
[link]

(#21908) cultfeca válasza noxon (#21904) üzenetére


cultfeca
tag

Én is gondolkodom rajta,hogy a telefonok beköltöznek kicsit a műkörmös UV lámpába. :))

(#21909) sgeza válasza cultfeca (#21908) üzenetére


sgeza
veterán

Mondjuk nem mindegy a teljesítmény. Nem tudom persze, hogy mennyi kell hozzá, de azért ennek érdemes lenne utánanézni.

[ Szerkesztve ]

(#21910) cultfeca válasza sgeza (#21909) üzenetére


cultfeca
tag

Ezért nem landoltak még bent.Próbálok utána járni.Van még egy opcíom,van kőnyomjavító szettben is UV lámpa.Szóval valamelyikkel csak meg lehet csinálni..Vagy megvárom a hivatalos Samsungosat.

(#21911) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, a Google Weather ikont a szokásos módszerrel adta már valaki a nyitóoldalhoz? Nekem nem jelenik meg sehol az add opció, mint a többi otthoni készüléken. Mi lehet a hiba?

(#21912) EnterR


EnterR
veterán

Az edge névjegyek valahogy átugrott a bal oldalra (onnan nyílik) jobbról, hogyan lehet visszahúzni, hogy jobbról nyíljon?

PSN ID: marquuard

(#21913) csorbajeno válasza EnterR (#21912) üzenetére


csorbajeno
veterán

Húzd be akkor balról, alul bökj a fogaskerékre majd ott felül tudod állítani a helyét, hogy jobb vagy bal oldalon legyen.

(#21914) icemad válasza janosibaja (#21911) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem sem működik s10+-on. Én 2 másik programot használok, ezt kíváncsiságból néztem meg.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#21915) EnterR válasza csorbajeno (#21913) üzenetére


EnterR
veterán

Fogópont volt, köszi. :R Jól eldugták.

PSN ID: marquuard

(#21916) Dyingsoul válasza GRaul (#21855) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én életemben egyszer vettem használt telefont, egy S7-et egy orvostól, személyesen többször is megtekintve átvétel előtt. Átlagáron adta. A teló fagyogatott, elküldtem gariztatni, visszajött és visszaadtam a tulajnak. Nagyon rossz élmény volt. De annyira rossz, hogy én nem akarok évente ~200k-ért cserélgetni telefont, elég nagy deficit mert akkor is ha évente lecseréli az ember nagyon sok tízest lehet bukni a semmin mert alig van innováció. Viszont már kezd lassúcska lenni az S7, talán az akksi idő sem a régi de azért másfél napot simán kibír most is.
Gondoltam benézek a topikba hátha van valami érdekes akció vagy hír ez ügyben. Most megint szemezgetek használtakkal (S10+) de mindig eszembe jut az a rossz élmény a használt S7-tel.
Elnézve azt, hogy a sima S7 most 30-40 körül megy én meg anno vettem 130-ért amikor már az S8 is ~fél éve a piacon volt most meg 3 év alatt egy százast buktam rajta elég szomorú dolog... Régen mikor csóró voltam izgalmasnak tartottam a telóvásárlást most meg mikor van lé sajnálom rá... Furán működök, régen tojtam rá, hogy pénzt bukok most meg nagyon zavar... A Samsung minőséget viszont valahogy nem tudom elengedni. Volt kínai telóm is, sajnos elég nagy a gap minőségben az S széria javára.
Nem tudom mi lenne a jó megoldás, hogy a lehető legkevesebbet bukjak a teló cserélgetésen, lehet ki kellene bírni még egy évet az S7-tel mert végül is jól működik még mindig. Arról nem is beszélve, hogy nincs szívem 30-ért bedobni apróra mert semmi baja, menne a fiókba n+1-edik backupnak a többi közé....

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21917) noxon válasza cultfeca (#21908) üzenetére


noxon
őstag

Igen, ezért kédeztem :) uv-s műkörmös készülékbe betenni :D

We live in a simulated world...

(#21918) jeni válasza Dyingsoul (#21916) üzenetére


jeni
félisten

Huawei Nova 5T
Ezen nincs mit bukni

(#21919) icemad válasza Dyingsoul (#21916) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem teljesen felesleges azon aggódni, hogy mennyit esik a készülék ára. Ezzel minden ember tisztában kell legyen. Ez nem arany, nem gyémánt, hogy tartsa az árát. Ha új telefont veszel (felső kategóriásat) akkor buksz a legtöbbet. Használt telefonnál ez az összeg jóval kisebb, de benne van a pakliban, hogy hibás,vagy letiltják. Kb mint az autó vásárlás. A használt autó mindig lutri. Ha újat veszel, az drága, és már akkor bukod a vételár 10%-át, ha kijössz vele a szalonból. Onnantól az használt kocsi...
De nézzük más szemszögből... Azt mondod 3 év alatt 100 ezret buktál a telefonon. Most az egyszerűség miatt számoljuk a 3 évet 1000 napnak. Akkor napi 100 forintért volt egy megbízható, jó készüléked. (több mint 5 éve külföldön élek, fogalmam sincs mire elég 100 forint naponta. Tippre egy kisebb csoki ára lehet.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#21920) janosibaja válasza icemad (#21914) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi! Akkor a Google balról behúzható lapjait sem lehet aktiválni?

(#21921) Chrys_


Chrys_
addikt

Használt telefon vásárlása után derült ki, hogy nem törölték reset előtt a google account-t a készülékről, így ugye új acc nem rendelhető a telefonhoz. Nincs lehetőség az eredeti acc megadásához.
Mit lehet ilyenkor tenni?

(#21922) sgeza válasza Chrys_ (#21921) üzenetére


sgeza
veterán

Felkeresni az előző tulajt.

(#21923) Chrys_ válasza sgeza (#21922) üzenetére


Chrys_
addikt

nem megy
"Nincs lehetőség az eredeti acc megadásához."

(#21924) bigsee válasza sgeza (#21922) üzenetére


bigsee
addikt

Arra azért figyelj, hogy ne legyen nyolc napon túl gyógyuló, egy ejnyebejnyével megúszhatod... :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21925) csorbajeno válasza Chrys_ (#21923) üzenetére


csorbajeno
veterán

A Beállítások->Fiókok és biztonsági mentés->Fiókok->Google alatt sem tudsz még egy fiókot hozzárendelni? Mert akkor max. menne 2 acc.-al a telefon, ha nem tudod törölni a szükségtelen fiókot.

(#21926) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Sziasztok. Miert van az, hogy beallitok egy kepet hatternek es az eredeti galerias kephez kepest valtozik a szinhomerseglet? Mitol lesz ilyen pirosas?? Csatolok egy videot. [Video]

[ Szerkesztve ]

(#21927) sgeza válasza bigsee (#21924) üzenetére


sgeza
veterán

Nem vagyok én olyan! :)

(#21928) sgeza válasza Chrys_ (#21923) üzenetére


sgeza
veterán

Mit jelent az, hogy nincs lehetőség?

(#21929) sgeza válasza Lacka89 (#21926) üzenetére


sgeza
veterán

Múltkor volt erről szó, de nem emlékszem hirtelen, hogy melyik beállítás okozta. Nézz vissza vagy keress rá, nemrég volt!

(#21930) bandi0000 válasza sgeza (#21929) üzenetére


bandi0000
nagyúr

állítólag a sötét mód, de én nem vettem észre :D

Engem még mindig ez a fenyérzékelős dolog bosszant, hogy sötét szobában AOD-vel felvilágosítja a home screent miután feloldom

Xbox One: bandymnc

(#21931) csorbajeno válasza Lacka89 (#21926) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nézd meg úgy, hogy kikapcsolod a kékfényszűrőt. Ha az nem oldja meg, akkor az éjszakai módot.

(#21932) csorbajeno válasza sgeza (#21927) üzenetére


csorbajeno
veterán

De azért életben hagyod? :P

(#21933) Lacka89 válasza bandi0000 (#21930) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Kikapcsoltam az ejszakait es megneztem ugyan ezzel a tesztel mint a videoban. Ugyan ugy valtozik... na mindegy akkor ez ilyen, bar nem ertem a lenyeget...

Kekfenyszurot nem hasznalok.

[ Szerkesztve ]

(#21934) EnterR válasza Lacka89 (#21933) üzenetére


EnterR
veterán

Semmilyen funkciót nem tölt be, én se értem.

PSN ID: marquuard

(#21935) csorbajeno válasza Lacka89 (#21933) üzenetére


csorbajeno
veterán

A videó vagy képjavítót használod? Az is bele tud nyúlni a galéria megjelenítésébe.

(#21936) migabi24 válasza Lacka89 (#21933) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez ilyen sajnos, én már rég észrevettem, a rendszer háttérkép beállítója a bűnös, letöltöd a wallpaper setter nevű alkalmazást az rendesen be fogja állítani.

(#21937) migabi24 válasza migabi24 (#21936) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ja és ez mindenkit érint, szinte minden képen csinál ilyen torzítást a gyári háttérkép beállító, vagy sávosodik vagy a színe változik meg picit, szóval mindenkinek javasolt ez a program.

[ Szerkesztve ]

(#21938) Chrys_ válasza csorbajeno (#21925) üzenetére


Chrys_
addikt

Nem az enyém a telefon, majd szólok az ismerősnek, hogy próbálja meg így. Valami céges telefon volt eredetileg valamikor.

(#21939) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Vmit elcseszhettek a Messenger frissitesnel, mert semmilyen tartalmat nem tudsz megosztani a messenger kontaktjaiddal (pl. bongeszobol vagy akar index appbol).

(#21940) sgeza válasza Chrys_ (#21938) üzenetére


sgeza
veterán

Nem az van, hogy nem tud belépni a telefon nulláról történő beállításánál? Mert ez a két eset tök más.

[ Szerkesztve ]

(#21941) akooos válasza LoGeN90 (#21939) üzenetére


akooos
veterán

Igen, nálam is ez van.

(#21942) LoGeN90 válasza akooos (#21941) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Remelhetoleg hamarosan javitjak. :)

(#21943) migabi24


migabi24
nagyúr

Még jó, hogy a lite hibátlan

(#21944) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Ugy tunik hamarosan kulon erkezik az uj OneUi.

[link]

(#21945) dkovizoli válasza cultfeca (#21910) üzenetére


dkovizoli
addikt

Vagy kiteszed a napra

(#21946) nkmedve válasza dkovizoli (#21945) üzenetére


nkmedve
őstag

Sokra nem megy vele ha a felszínt elérő napfényben nincs UV-C.

(#21947) icemad válasza dkovizoli (#21945) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt inkább ne. Az oled kijelzőt hamar kinyírja a közvetlen napfény. Oled tévénél is felhivják a figyelmet, hogy ne érje közvetlenül a nap.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#21948) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Nem tudom kinél, hogy volt eddig, de nálam ma a második simnél (voda) is megjelent a volte. Hetek óta benne a kártya és a menüben is be volt kapcsolva. S10+

(#21949) sgeza válasza dkovizoli (#21948) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem a voda kártyán már régóta megy, illetve nem sokkal azután a telenoron is lett, tehát relatíve azon is régóta van. Nem tudom, hogy min múlik az, hogy csak úgy "spontán" (nyilván a szolgáltató által) valamiért bekapcsol.

(#21950) dkovizoli válasza sgeza (#21949) üzenetére


dkovizoli
addikt

Telenoroson már nagyon régóta megy. Még a 8+-nál bekapcsoltattam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.