Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) dancsuri válasza Moralespg (#26244) üzenetére


dancsuri
veterán

még néhány nap és elérhető lesz

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26252) F_Gergely válasza bacus (#26249) üzenetére


F_Gergely
őstag

Nalam a multi valahogy olyan mint a svajci bicska van mert mindig jo ha van. Villanyszereleshez nem ertek de smd-t forrasztok, 10 evig javitottam telefonokat meg laptopokat, most auto es jarmuelektronikaval foglalkozom. :R

(#26253) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok
Ma jutottam hozzá egy Note 4-hez.
Nagyon tetszik, sokkal gyorsabb mint a Note 3 ami eddig volt.. nem is képzeltem volna. Viszont kaptam hozzá egy Ledes tokot amit nem tudok beállítani, egyáltalán be lehet? Folyamatosan villog, és csak a telefon melegszik tőle.. valaki esetleg használ olyen tokot?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26254) Janeway7 válasza tomas01 (#26250) üzenetére


Janeway7
csendes tag

Néhány hete többen is panaszkodtak ugyanilyen hibára. Nem emlékszem, hogy a megoldás akkucsere volt-e vagy vmi más.

(#26255) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Most kértem szerviz futárt, igaz tegnap lejárt az 1-év kíváncsi leszek cserélik e az akkumat vagy belekötnek az 1-nap miatt ?!

Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#26256) tomas01 válasza vodrosjozsi (#26253) üzenetére


tomas01
aktív tag

Szia. Beállítani azt nem tudod. Az automata. Csukd be a tokot és mutatja az időt majd kikapcsolja magát a tok. Ha hívás van azt is mutatja ,ébresztést nemfogadott hívást üzenetet és töltéskor az akksi szintet.

(#26257) tomas01 válasza Janeway7 (#26254) üzenetére


tomas01
aktív tag

Azt nem tudom, hogy 1év gari vonatkozik a telóra? Vegyek új akksit vagy inkább ne... Azért ennél többet kellene bírnia.

(#26258) vodrosjozsi válasza tomas01 (#26256) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De nem teszi. Becsuktam, de akkor is folyamatosan villog.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26259) Janeway7 válasza tomas01 (#26257) üzenetére


Janeway7
csendes tag

Ha a telefonra van rendes garancia és még nincs egy éves, akkor cserelik ingyen. De tenyleg olvass vissza egy kicsit, volt itt tobb hasonlo eset nem is olyan regen.

(#26260) Risard válasza Tense (#26203) üzenetére


Risard
aktív tag

S ezt mennyi idő alatt hoztad össze?

(#26261) LalaApo


LalaApo
csendes tag

Sziasztok!
Megrepedt az üvegem, (Note 4) tudtok valakit aki kitudja nekem cserélni, előre is köszi. :R

(#26262) MaCS_70 válasza Brekecs (#26255) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha belekötnének az 1 napos garanciaidő-túllépésre, hivatkozz arra, hogy vasárnap járt le a garanciaidő, és Te az azt követő első munkanapon jelezted náluk a garanciális igényedet!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26263) Anulu79


Anulu79
addikt

Van valami olyan program a készülékre amivel lehet úgy videót szerkeszteni, hogy én állítom be, hogy melyik része legyen lassított vagy gyorsított?

(#26264) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Még mindig bekapcsol időnként a kijelző ha mozgatom a telefont, próbáltam már mindent, de nem sikerül rájönnöm. Volt fc is úgyhogy a szoftverben lehet valami, mert azelőtt ilyet nem csinált.

(#26265) saril válasza Risard (#26260) üzenetére


saril
senior tag

8 órát is el lehet érni 2g vel vagy 3g-vel sok wifivel de ha az ember kihasználja amiért vette a telefont tehát 4g kijelzőn automata fényerő sok netezés akkor 4-5 óra kijelzőidő de átlagosan a 4 óra az ami jónak mondható csaba nem használja hardcore vagy rátölt, ennyi :DDD

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#26266) Anulu79 válasza saril (#26265) üzenetére


Anulu79
addikt

Hol lehet ez így megnézni, hogy mennyit ment? Én nem találom.

(#26267) Risard válasza Anulu79 (#26266) üzenetére


Risard
aktív tag

cella készenlétben

[ Szerkesztve ]

(#26268) saril válasza Anulu79 (#26266) üzenetére


saril
senior tag

akkumulátor -> akkumulátor használat

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#26269) Anulu79


Anulu79
addikt

Cella készenlétben - ilyet nem találok :)

Akkumlátor használat - Itt csak azt írja, hogy mennyit bír még el kb. az aksi

(#26270) saril válasza Anulu79 (#26269) üzenetére


saril
senior tag

érintsd meg és előjön az információ róla

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#26271) Anulu79 válasza saril (#26270) üzenetére


Anulu79
addikt

Megtaláltam. Rossz volt az útmutatás. :DDD Beállítások - Akkumulátor - Akkumulátor használat - itt kellett lejjebb görgetni és rábökni a kijelzőre :)

(#26272) tomas01 válasza vodrosjozsi (#26258) üzenetére


tomas01
aktív tag

1-2x szokott nekem is ilyet produkálni. Teló ki-be kapcsolás. Hátlapot vedd le majd tedd vissza rá.

(#26273) vodrosjozsi válasza tomas01 (#26272) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem akarja az igazat. Újraindítottam úgy h a tok rajta volt, leszedtem, utána vissza. Semmi.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26274) dancsuri


dancsuri
veterán

Snapdragon 830 ez odaver

[galaxy-s7]

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26275) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Srácok kéne egy kis segítség, problémám a következő:
Autóban nálam a fejegység bluetooth-os ez össze is van párosítva a telefonnal. Előző telefonnal eddig úgy tudtam zenét hallgatni, hogy a fejen kiválasztottam a hangforrást (BT- Streaming) és a telefonról egyből elkezdte streamelni a zenét, azt a számot amit legutoljára hallgattam. Pont ezért szerettem mert nem kellett a telefonomhoz hozzányúlni.
A gondom az hogy sem a gyári sem a Jetaudio zenelejátszója nem jegyzi meg azt mit hallgattam utoljára. és nem onnan folytatja, hanem nekem külön a telefonon be kell lépnem a zenelejátszóba és el kell indítanom a zenét.
Tudtok olyan zenelejátszó programot ami nem felejti el az utolsó lejátszott számot, és azt sem ott hol maradt félbe? Utóbbi fontos, mert másfél órás mixeket hallgatok, a gyári lejátszó azt megjegyzi mit hallgattam utoljára de azt nem hogy hol maradt félbe a lejátszás, így mindig előröl kezdi az adott zenét. Ez igy meg szintén nem jó.
Lehet fizetős app is,a lényeg hogy ezt tudja mert eléggé fontos lenne, és nagyon zavaró!

Köszi előre is! :R

Ui: a samsung meg kapja be hogy egy normális gyári zenelejátszót nem tudott összerakni... Semmi gondom nem volt eddig a gyári lejátszókkal.

(#26276) apaszka válasza F_Gergely (#26275) üzenetére


apaszka
veterán

Szia!
Én Poweramp-ot használom.
Megjegyzi a félbe hagyott zenét.
Kikapcsolás után is! Nézd csak!
Én régóta megvettem, de azt hiszem van próba lehetőség ingyen is [link] a kipróbálásra pár napig.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26277) apaszka válasza dancsuri (#23464) üzenetére


apaszka
veterán

Egyre jobban kívánom a ROOT-ot!
Kis hangerő növelése nem ártana a munkahelyemen mivel zajos,így sem a szenét az [ilyen ] hangszórómon, sem a tévét nem lehet hallani rendesen!

Sajnos nem tudok olyan lehetőséget,hogy a rendszergazdai jog nélkül lehetséges lenne a hang tuningja.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26278) Szpisti válasza F_Gergely (#26275) üzenetére


Szpisti
addikt

Poweramp. Pont ezért vettem meg anno már vagy 4 éve... Meg vagyok elégedve vele... Részletesen beállítható minden benne...

(#26279) F_Gergely válasza apaszka (#26277) üzenetére


F_Gergely
őstag

szerintem ott a hangcuccal lesz a gond, legalábbis nekem annyira hangos a telefon hogy max félig van felhangosítva de így is olyan hangos hogy nagyon.

köszi a progit délután kipróbálom, még symbianos koromban használtam ilyet ha jól emlékszem.

(#26280) apaszka válasza F_Gergely (#26279) üzenetére


apaszka
veterán

Itthon nincs baj a hangerővel,de zajos helyen igen .Sokáig nem lesz fenn,érthető okokból!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26281) gyuri81 válasza apaszka (#26277) üzenetére


gyuri81
veterán

Komolyan nem értem, hogy miért nem adtál még a telódnak root jogot! Gari nincs, talán az imei sem egyezik ha jól rémlik! Nem kapsz érte többet ha esetleg ez a célod :)

(#26282) apaszka válasza gyuri81 (#26281) üzenetére


apaszka
veterán

Nem is tudom! Garim februárig van ami már itt van.
A teló tökéletes.

Viszont emlékeim szerint Banki ,és az UPC tévé appja sem működik ROOTolt telón.
Szóval ezért óckodtam eddig tőle.

De ránézek,hogy mostanában mi a root egyszerű módja,és ellehet e fedni az új ROMon a jogot pár app elől?
Régen volt rá mód,de most?

Annó ezt is szerettem,megvettem,de már a múlté ...

UPC HorizonGo leírás ezzel kezdődik!
"**Fontos információ**
Az alkalmazás 4.0.3 vagy újabb Android verziót futtató eszközök esetében működik. Az alkalmazás nem támogatja a root-olt szoftverkörnyezettel rendelkező eszközöket.' :W

Ezt nap-mint nap használom.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26283) HeroBen válasza apaszka (#26282) üzenetére


HeroBen
tag

Van olyan program ami bizonyos appoknak emulálja azt, hogy nem root-olt a teló. ;]

Onnan tudom, hogy egy online játék sem játszható root-olt telón a csalók miat de ezt is meg lehetett oldani. :P

Galaxy Note 10+

(#26284) F_Gergely válasza HeroBen (#26283) üzenetére


F_Gergely
őstag

besz@rás mik vannak :))

(#26285) Tense válasza HeroBen (#26283) üzenetére


Tense
őstag

Komoly, app fedezi az appot, hogy működjön az app... :D

(#26286) HeroBen válasza F_Gergely (#26284) üzenetére


HeroBen
tag

Nem is lehet felsorolni hány száz modul van a rootolt telókra.
Akármit szeretne az ember szoftveresen megoldható, legalábbis én még nem találtam lehetetlent.
A Note 4 pedig bírja a strapát hardveresen alá úgyhogy futhat minden orrba szájba. :C

Az akksi időről ne beszéljünk ilyenkor mert 1napig bírja max. de ha igen meg volt hajtva akkor 6óra alatt is lemerült már nekem. Ezért vettem még egy akksit és mindig nálam van ha úgy érzem kellhet.

Természetesen 1-2 ilyen modul nem fogja észrevehetően megváltoztatni az akksi időt.

Galaxy Note 10+

(#26287) apaszka válasza HeroBen (#26283) üzenetére


apaszka
veterán

Igen,de sajnos nem minden elől képes elrejteni.

Egy éve még rootolt volt ez a telóm és KNOX 01 en állt!

Hiába próbáltam ki annó a az elrejtést,pont az én appomra nem volt hatásos. Szóval nem tudom menyit fejlődött egy év alatt,de ha nem akkor inkább nem rootolok!
Nem akartam custom ROM-olni csak kis tuning miatt meg nem éri meg ugrasztani.

Azért eladáskor számítani fog ,még ha nem is sokat! Hiába egy hónap garis már csak,de akkor is valamivel többet ér mint egy fele idős számláló ugrasztott! Legalább is szerintem! Persze lehet nincs igazam,és valószínű ! De szép a 0/0 ;] :W Addig míg nem ugrasztom egyszer :Y
:R

Szerk!

(#26285) B_Csaba

Ez ilyen dolog!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26288) HeroBen válasza apaszka (#26287) üzenetére


HeroBen
tag

Nekem decemberben lett egy éves és kb az első hónapban rootoltam.
Tökéletes, az akksin kívül semmit nem kellett rajta cserélni és nem bántam meg a gari vesztést.
Nemrég az egyik fórumtárs írta, hogy magamnak veszem a telót nem a következő tulajnak ha esetleg eladom.

De én biztos nem fogom eladni mert ennél megbízhatóbb telóm még nem volt és akármilyen újabb lesz majd ez jó lesz tartaléknak :K

Galaxy Note 10+

(#26289) Tense


Tense
őstag

Urak, hátha jár erre egy guru, :) havernak van egy note 3 n900v, állítólag erre csak usa rom van, vakaki nem tudna erre varázsolni olyan romot amiben van magyar nyelv? Vagy nem lehet? Ha valaki érzi hogy van megoldás priviben jelezze, ja és nem kéri ingyen!

(#26290) Hovi


Hovi
aktív tag

Azért ez gáz... http://pcworld.hu/mobil/mindjart-itt-a-marshmallow-a-samsung-okostelefonjaira.html

(#26291) Balazska15 válasza Hovi (#26290) üzenetére


Balazska15
senior tag

Szerintem az a gáz, hogy az S5-el egy kategóriába esik :DD

Egyébként úgy néz ki, hogy holnap újra Note 4 tulaj leszek :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#26292) gyuri81 válasza Hovi (#26290) üzenetére


gyuri81
veterán

annak örülj, hogy még támogatják a Note 4-et!!!!!

(#26293) Tense válasza gyuri81 (#26292) üzenetére


Tense
őstag

Kész szerencse!

(#26294) F_Gergely válasza apaszka (#26276) üzenetére


F_Gergely
őstag

Delutan felraktam probaltam tobbszor is mentem autoval ide oda, eddig hibatlan, kicsit szokni kell az elrendezeset, de vegre nem kell a telefonert nyulkalnom. Koszi megegyszer :R

(#26295) apaszka válasza F_Gergely (#26294) üzenetére


apaszka
veterán

Rengeteg skin van rá! De egyébként is az egyik legjobb, ha nem a legjobb. Szerintem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26296) szerzol


szerzol
senior tag

Helló Srácok!

20-30 e Ft ráfizetéssel tudnék cserélni S 5 Plus-t (Snapi 805), Note 4-re (910F), szerintetek megéri a csere? :F

(#26297) BeastMode válasza szerzol (#26296) üzenetére


BeastMode
őstag

20.000 még belefér, annál többet szerintem nem ér.

(#26298) szerzol válasza BeastMode (#26297) üzenetére


szerzol
senior tag

Csábít a nagyobb kijelző, de félek a nagyobb méretből adódó kényelmetlenségektől, és sajnálnám a vízállóságot.

(#26299) Zsolaf válasza szerzol (#26298) üzenetére


Zsolaf
addikt

Akkor ne cserélj. :D

(#26300) szerzol válasza Zsolaf (#26299) üzenetére


szerzol
senior tag

Köszi, de végül is igazad van. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.