Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26901) Dealer95 válasza Tense (#26900) üzenetére


Dealer95
őstag

Ez így nem igaz.
Nekem volt telefonom amit tiltottak, de csak Telenor hálózatról.
T-n és Vodán ment 1 évvel később is.
Azóta nem veszek "letiltás elleni papírral" eladott telót...

(#26902) kali válasza Tense (#26900) üzenetére


kali
legenda

rosszul tudod, a tiltásnak több módja/fokozata van.

(#26903) Tense válasza Dealer95 (#26901) üzenetére


Tense
őstag

Oké akkor nem tudtam jól, mindenesetre nincs 10 perce hogy a kollégának kiirta hogy nincs regisztrálva a hálózaton, neki 31-es van es ha jol tudom az is vodafone, ujrainditotta es jo lett, szoval ez egy letezo problema most a vodanal, de elkepzelhezo hogy a fontebb amit irt a srac az valoban tiltas lesz..

(#26904) Tense válasza kali (#26902) üzenetére


Tense
őstag

Oke, ertem...

[ Szerkesztve ]

(#26905) Ákkk válasza kali (#26902) üzenetére


Ákkk
addikt

Az imei számot tiltják és semmilyen hállózaton nem használható ezután, bármit teszel vele.Ez egy szolgáltatók közötti eggyezmény általi eljárás

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#26906) Tense válasza Ákkk (#26905) üzenetére


Tense
őstag

Hát így lenne értelme, annak nincs, hogy csak a saját hálózatáról tiltja le. Fillerek a függetlenítés manapság, es megy masik szolgaltatohoz egy 200ezres teloval, amit ingyen szerzett be :)

[ Szerkesztve ]

(#26907) kali válasza Ákkk (#26905) üzenetére


kali
legenda

nem teljesen így van - konkrét gyakorlati példát is írtak előttem -, ráadásul az sem mindegy, hogy melyik szolgáltatóról van szó, milyen együttműködési megállapodások - nem csak a hazai szintre kell gondolni - részese...stb., illetve annak a függvénye is, hogy tartozás miatt eszközlik, vagy rendőrségi eljárás/sértetti kérelem alapján, mert például eltulajdonították.

[ Szerkesztve ]

(#26908) Tybike81


Tybike81
őstag

Tudtok valami jó és használható apk-t amivel a selfi képeknél a kijelzőt vakunak használja?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#26909) gabesz839 válasza kovike (#26895) üzenetére


gabesz839
senior tag

Még csak most fog áprilisian kijönni az új frissítés. Szóval ebből a szempontból még simán 1,5 évig. Ha mást nézünk akkor még tovább. ☺

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#26910) Laki


Laki
tag

Skacok,mekkora pendrivét ismer fel otg-vel mert vennék eggyet de nemakarok tulzásba esni.8ast már dugtam rá.

(#26911) tomi613 válasza Laki (#26910) üzenetére


tomi613
aktív tag

Szerintem simán bír nagyobbal is! Nekem semmi problémája a 32GBos transcend jetflash pendrájval.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#26912) tomi613 válasza kovike (#26895) üzenetére


tomi613
aktív tag

Nem üveg hátlap. Bővíthető tárhely, cserélhető aksi. 3GB ram. Nagyon jó kamera és persze ujjlenyomat olvasó. ( Ami nálam kiválóan működik!!!) QHD felbontás. :D
Egyedül az "offline" rádió hiányzik nekem.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#26913) upbuvar válasza Laki (#26910) üzenetére


upbuvar
tag

Én évek óta használok egy 128 GB Sandisk Cruzer Glide-ot.
Az előző Galaxy S4-em is simán kezelte.
Most próbáltam, az 500 GB Samsung külső HDD is működik. :Y

(#26914) Tense


Tense
őstag

Visszatérve a hálózati problémára, most le is fotóztam a jelenséget, hívni akartam a feleségem es ezt dobta, kezd elegem lenni a vodábol, nem hiszem hogy ez a note4 problémája.

(#26915) kali válasza Tense (#26914) üzenetére


kali
legenda

amikor ezt dobja, akkor nézz rá a *#0011# kódra kiírt értékekre, adhat némi támpontot.
valószínűsíthető a szolgáltatós hálózati/cellás probléma, ha repcsis mód be és ki, vagy a telefon újraindítása segít és úgy már fel-, illetve visszaenged a hálózatra.
a telefonszámot kitakarhattad volna, nehogy valami vicces kedvű troll ráugorjon.

(#26916) Tense válasza kali (#26915) üzenetére


Tense
őstag

Most nem kellett csinálnom semmit, ahogy megírtam az előző üzenetet, már újra volt hálózat, néha gondol egyet és ezt csinálja. Ha még 1x ezt produkálja, akkor felhívom a vodát, hogy mi a baj, mert tuti nem a telefon hibája, mivel van a családon belül, s3 és a3 is, és mindkettővel volt már ilyen jellegű baj az elmúlt 1-2 hétben.

Gondoltam a telefonszámra, de már késő volt, de még is mit tudna tenni? Rejtett szám tiltva van, ha meg van szám akkor van ki után keresni :D Na mind1, nem nagyon van félni valóm, és nem is nagyon szoktam.. :D ha meg akció van, úgysem árt egy kis mozgás, mert már megint 116Kg vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#26917) kazanka válasza Tense (#26914) üzenetére


kazanka
őstag

Biztos lehetsz benne hogy nem telefon hiba.Az enyém is csinált ilyet

(#26918) proper válasza Tense (#26916) üzenetére


proper
őstag

én a helyedben kezdenék egy kártyacserével és meg is említeném a hibát a boltban

kártyacsere úgyis ingyenes a vodánál és kb 2 perces dolog

(#26919) BIG001


BIG001
csendes tag

Tisztelt Fórumozók! Segítségre lenne szükségem, mert nem találok lehetőséget a beállításoknál a problémámra. A készülékem nem fogadja a t-online.hu címemre küldött üzeneteket viszont küldeni tudok erről a címről. A gmailokkal semmi gond.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#26920) F_Gergely válasza BIG001 (#26919) üzenetére


F_Gergely
őstag

Smtp: mail.t-online.hu
Pop3 vagy imap: mail.t-online.hu
Rossz a beallitasod azert nem megy rendesen. Nekem is t-online van es hiba nelkul megy :)

(#26921) apaszka válasza BIG001 (#26919) üzenetére


apaszka
veterán

Kollégámnak/barátomnak dettó ez volt! Reklamást ,de tagadták mire mondta,hogy eláll a szerződéstől,megnézték,és a központba volt a hiba! Valamit elnyomtak neki! Érdekes volt,mert én is próbáltam a telómban ,és dettó volt! Viszont a másik irányban meg ment!

Szóval ott volt a bibi! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26922) Techpriest


Techpriest
csendes tag

Tiszteletem Uraim!

2 napja vagyok tulajdonosa ennek a telónak, viszont észrevettem egy kis bibit. Nem igazán akar működni rendesen a fókusz... totál homály a fotózáskor a telefon. Össze vissza szórakozok vele, akkor nagy nehezen fókuszál, de ezt mindig eljátszani vicces... volt/van valakinek ehhez hasonló problémája?

Üdv.

B

(#26923) F_Gergely válasza Techpriest (#26922) üzenetére


F_Gergely
őstag

Szedd le a foliat a kameralencserol. Ha akkor se lesz jo irany a szerviz.

(#26924) vodrosjozsi válasza F_Gergely (#26923) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én is ezt akartam javasolni. 1 hete nem is tudtam még h volt rajta csak az mm-ben látott note 4en vettem eddig észre. Egész jó ötlet h ne sérüljön a kamera :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26925) BIG001 válasza F_Gergely (#26920) üzenetére


BIG001
csendes tag

Köszönöm. Ellenőriztem és minden úgy van beállítva ahogy írtad.
Bejövő Pop3 mail.t-online.hu Port 110
Kimenő STMP mail.t-online.hu Port 587
Ezek után nem tudom, hogy hogyan tovább. Átmennék a g.mailra de szinte mindenhol -azt sem tudom, hogy hány helyre- a t.-online lett megadva.
Üdvözlettel: :((

(#26926) Techpriest válasza F_Gergely (#26923) üzenetére


Techpriest
csendes tag

Hááháá! Levettem, köööszi! :)

Viszont egy picit így is lassú... na még tesztelem. Ha "kitisztul" akkor utána egyfolytában jó, csak addig nem.

Fura, mindegy, játszok még vele.

(#26927) BIG001 válasza apaszka (#26921) üzenetére


BIG001
csendes tag

Köszönöm, úgy teszek, mert a beállítások jók. Üdvözlettel:

(#26928) Tense válasza proper (#26918) üzenetére


Tense
őstag

Ezt fogom tenni, Köszi

(#26929) apaszka válasza BIG001 (#26927) üzenetére


apaszka
veterán

Kíváncsi leszek a végére! De mindig ködösítenek..... :W !

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26930) F_Gergely válasza BIG001 (#26925) üzenetére


F_Gergely
őstag

Bejovo uzeneteknel a biztonsag tipusa SSL es 995 port. ;)

(#26931) kali válasza BIG001 (#26925) üzenetére


kali
legenda

szia,

ez így nem jó, felemás portok, imap kellene inkább bejövőre (is), már ha nem pop3, hanem imap lett beállítva platformnak, mert akkor a pop3 port miatt nincs fogadás.

POP3 (port: 110): mail.t-email.hu
POP3S (port: 995): mail.t-email.hu
IMAP4 (port: 143): mail.t-email.hu
IMAPS (port: 993): mail.t-email.hu
SMTP (port: 25): mail.t-email.hu
SMTPS (port: 465): mail.t-email.hu
MSP (port: 587): mail.t-email.hu

imap legyen beállított platform, azzal pedig a bejövő 993 vagy 143 port legyen kipróbálva, valamelyikkel működnie kell.
nekem a bejövő 993 és a kimenő 587 port párossal tökéletesen működik.
az ssl legyen engedélyezve mind a kettőnél.

(#26932) oba


oba
addikt

Sziasztok!

Érdemes manapság egy ilyen készüléket beszerezni? Mennyire megbízható, stabil? Olvastam az összefoglalót... ez a gapgate dolog hosszú távon okoz(hat) e problémát vagy csupán esztétikai "gond"?
Illetve nem tudom eldönteni, hogy melyik verziót érdemes megvenni a telefonból... teljesítmény, akkuidő és melegedés szempontjából van a különbség a két különböző cpu verziós Note 4 között?

Köszi előre is a sok hasznos info -t :)

(#26933) dancsuri válasza oba (#26932) üzenetére


dancsuri
veterán

ha egy picit visszaolvasol ezt a választ kapod: ennél a készüléknél jelenleg NINCS jobb csak drágább! NEM melegszik, aksi SOKÁIG bírja, a két típus közt használat szempontjából NINCS különbség, semmi nem okoz problémás sem rövid sem hosszú távon.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26934) szerzol válasza oba (#26932) üzenetére


szerzol
senior tag

Érdemes bizony!

Nekem most sikerült végre hozzájutni egy F-es változathoz, már nagyon régóta szerettem volna egy Note-ot, de anyagilag nem jöt össze, csak most, de így utólag nem is bánom, mert ez a legjobb és nem is lesz jobb pl. a memória bővíthetőség és a házilag cserélhető akku miatt.

Hardver erős és megbízható, a rendszer stabil.

Ez a rés dolog a kijelző körül szerintem csak a konkurencia miatt lett felkapva, elég pontosan illeszkedik, esetleg a kijelző széleinél lévő lekerekítés miatt tűnhet úgy, mintha nagyobb lenne.
Ezelőtt S5 volt, na ott volt összeszerelési pontatlanság rendesen.

Nincs semmi eltérés a két változat között használat közben, van a családban egy C-s is, kb. egyformán alakul az üzemidő, de ez használat, telepített progik, stb. függő, egyik sem melegszik jobban a másiknál.

Azt kell megvenni amelyikhez olcsóbban hozzájutsz a két éves samu garanciával.

(#26935) oba


oba
addikt

Köszi srácok! Vacilálok még e közt és a Oneplus 2 között de valahogy erre jobban hajlok az amoled és az spen miatt :) Kedd-szerda környékén elválik, hogy mi lesz akkor lesz meg a pénzem és ha ezt vettem majd akkor csatlakozom én is a Note4 -esek táborához :)

(#26936) gabor_b


gabor_b
tag

Ránéztem a telefonra, hogy mi újság vele. Kicsit meglepődtem.

Átlagos használat (főként telefonálásra), nem tapasztalni hibát. Nincs fagyás, akadás.
Bár a gyári rendszer lett kicsit megkurtítva a fölösleges sallangoktól.

(#26937) Tybike81


Tybike81
őstag

Nekem az előlapon egy üveg fólia van, így vettem. A fólia rajta van a selfi kamerán is. Az vajon befolyásolja az elkészült képeket hogy, takarva van? Illetve van olyan selfi program ami a kijelzőt vakunak használja?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#26938) amdxp2 válasza Tybike81 (#26937) üzenetére


amdxp2
tag

Én is ilyen üvegfóliát vettem rá, feltűnt egyből ahogy a csávó rápróbálta, szóltam is neki hogy annak ott nem kellene lukasnak lenni, de ő azt mondta az övé is olyan...De tényleg nem befolyásolja, szép képeket készít így is :D

(#26939) Tybike81 válasza amdxp2 (#26938) üzenetére


Tybike81
őstag

Tudsz olyan selfi programot ami a kijelzőt használja vakunak?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#26940) amdxp2 válasza Tybike81 (#26939) üzenetére


amdxp2
tag

Azt sajnos nem tudok....

(#26941) vodrosjozsi válasza Tybike81 (#26939) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Flash selfie. :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26942) Tybike81 válasza vodrosjozsi (#26941) üzenetére


Tybike81
őstag

Azt néztem de jó lenne ha nem lenne tele reklámmal, meg működne minden funkció rajta :) :D

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#26943) vodrosjozsi válasza Tybike81 (#26942) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Annyira nem tudom, a baráti körben a csajok mindig ezt használják és egész jó képeket csinál.

de nem kell ide flash selfie, arra jó az iphone 6s is. Tutira megéri. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26944) janaman01 válasza vodrosjozsi (#26943) üzenetére


janaman01
addikt

Na ja ...akkor inkább egy n4 és egy zseblámpa...:D
( most n3)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#26945) Tybike81


Tybike81
őstag

Snap camera beállítást tudtok adni a Note 4hez hogy jó képeket tudjak vele csinálni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#26946) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!
Kell valamit telepíteni a Note 4-re,hogy USB-s vezetékes egeret vagy vezeték nélküli billentyűzetet és egeret tudjon kezelni?

(#26947) vodrosjozsi válasza janaman01 (#26944) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na ja. :DD úristen de szerettem a n3-at. :O

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26948) Száguldo válasza Mikulásbá (#26946) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Semmit, alapból kezeli.

(#26949) Tybike81


Tybike81
őstag

5.1.1 alatt hogy tudom megnézni milyen kamera modul van benne?
A sonyra mit kell hogy írjon, vagy samsung modulra?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#26950) rayoliviero


rayoliviero
veterán

910F és C között van különbség méret szempontjából?

Mert kinéztem ezt a tokot apukám telójához (910F), de a tok maga 910C-hez való: [link]
Vajon jó lesz az F-hez? Nillkin tokok nagyon passzentosak, kis különbség is számíthat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.