Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26201) apaszka válasza motown5l (#26199) üzenetére


apaszka
veterán

*#0*# a tárcsázóba. Touch ....Ott tudod ellenőrizni ezt is.

Még nem hallottam itt ilyenről, csak a nokiánál.

Persze ez nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26202) Rabidsnail válasza Moralespg (#26200) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

[link]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#26203) Tense


Tense
őstag

Nem nagyon foglalkozom a kijelzöidővel, mondhatnánk úgy is hogy nem gyúrok rá, szinte mindent fullon használok, de most megsasoltam töltés előtt, nem is rossz!

(#26204) Moralespg válasza Rabidsnail (#26202) üzenetére


Moralespg
tag

Köszönöm!

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#26205) Anulu79 válasza saril (#26194) üzenetére


Anulu79
addikt

Honnan rendelted a gyári fóliát?

(#26206) bacus válasza Anulu79 (#26205) üzenetére


bacus
őstag

Note 2 hirtelen halála után, most note 4 . Csak kapkodom a fejem, annyi az ujdonság 4.1.2 óta.

Van ajánlott autos tartó? Mágneses használható? Találtam egy olyat ami rögtön tölt is, de még ebayen is drága. Vagy jobb lenne valami wireless charging megoldás?

Egyébként eddig nem használtam semmit note2 csak letettem a váltó szoknyába, de annak mintha jobb lett volna a mikrofon része, mert ott gond nélkül ment, itt viszont már többen szóltak, hogy nem hallanak jól. Ezen egy tartó gondolom segitene..

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#26207) apaszka válasza Anulu79 (#26107) üzenetére


apaszka
veterán

Most gondoltam felrakom az appot és a tokot megkeresem. de már nem jó az eredeti kód hozzá.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26208) Tense válasza bacus (#26206) üzenetére


Tense
őstag

Szerintem az ebaytól ez olcsóbb, vagyis mi már innen rendelünk évek óta... [link]

(#26209) Anulu79 válasza bacus (#26206) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem eddig nem sok újdonság tűnt fel a váltás óta. Igaz annyira még nem merültem bele.

Nekem autóstartóból egy univerzális van aminek a szélességét lehet állítani és egy kis szivacsos "fül" szorítja a telefont. Mivel tappancsos így oda rögzítem ahová akarom. Igaz néha már esett le menet közben. Hát nem volt valami kellemes. Jobban aggódtam a telefon épségéért mint azért, hogy hol vagyok. :DDD Tölteni igaz nem tölt de van hozzá a kocsiban mindig egy szivargyújtós töltöm.

apaszka Miért nem csodálkozom ezek után? :)

[ Szerkesztve ]

(#26210) apaszka válasza bacus (#26206) üzenetére


apaszka
veterán

Én ezt használom.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26211) janaman01 válasza Anulu79 (#26209) üzenetére


janaman01
addikt

Lehet a nota 2 höz képest azért másabb :)
A "kotonhoz" :D visszatérve , mindjuk olyan mint én is aki gépeket szervizel és tiszta szutyok olajos a kezem és úgy kell sokszor használni, rakok rá védőtokot, elöl üvegfóli, sokszor úgy kell "kimosdatni" :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#26212) Anulu79 válasza janaman01 (#26211) üzenetére


Anulu79
addikt

Ilyen esetben természetes, hogy aki ilyen körülmények között dolgozik akkor azt mondom, hogy oké. De a hétköznapi használatban én feleslegesnek tartom. Vigyázni én is vigyázok rá, de az leendő tulajnak kíméljem meg. :)

(#26213) janaman01 válasza Anulu79 (#26212) üzenetére


janaman01
addikt

Aláirom, más egyéb körülmények mellett "meztelen "az enyém is ;)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#26214) aorta99


aorta99
csendes tag

Üdv.Hívásnál elsötétül a képernyő felemelés nélkül.Ha meg tisztittom a szenzort akkor pár hívásnál tökéletes,utánna megint elsötétül.Megint meg tisztittom akkor egy ideig jó.Mi a teendő?Előre is köszönöm a segitséget.

(#26215) bacus válasza Tense (#26208) üzenetére


bacus
őstag

ismerem, köszi. Nekem nem jön be, mert ha jól emlékszem nincs paypal fizetés. (lehet már van?)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#26216) Tense válasza bacus (#26215) üzenetére


Tense
őstag

Saját biztossági rendszerük van, ami a paypalhoz hasonlóan működik, az eladó tényleg csak akkor kapja meg a pénzt, ha jelzed hogy megkaptad az árut. Én már kértem vissza 230.000Ft-ot mert meggondoltam magam, és visszautalta az oldal üzemeltetője 4 napon belül...

Egyébként, szinte minden eladó akik az aliexpressen árulnak, az ebay-ről jöttek át, mivel olyan sokat felszámol hogy megcsinálták ezt a saját oldalt... én legalábbis ezt olvastam valahol...

[ Szerkesztve ]

(#26217) F_Gergely válasza bacus (#26206) üzenetére


F_Gergely
őstag

Wireless toltessel az a gaz hogy kb 300-400mA-el tolt tehat ha hasznalod a telot pl navi akkor ugyan ugy merul nem tolt.

(#26218) janaman01 válasza F_Gergely (#26217) üzenetére


janaman01
addikt

Nana , nem minden esetben, ha jó a cucc akkor van az több is...

http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_note_3_fokuszban_a_szolgaltatas/hsz_34510-34510.html

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#26219) apaszka válasza F_Gergely (#26217) üzenetére


apaszka
veterán

600 felett veszi nekem, és ez elegendő még ott is talán.
Igaz nekem megb autóba való van.

De a kereső rengeteg találatot ad rá.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26220) janaman01 válasza apaszka (#26219) üzenetére


janaman01
addikt

Igen átlag 600-800..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#26221) HeroBen válasza bacus (#26215) üzenetére


HeroBen
tag

Már 20$ fölött azt hiszem van paypal.
De én is anélkül használom több éve és soha nem volt gondom és egyszerűbb is a "dispute" mint a paypal-os.

Galaxy Note 10+

(#26222) F_Gergely válasza janaman01 (#26220) üzenetére


F_Gergely
őstag

Le vagyok maradva, mikor volt ott mobilarenas cikk amikben teszteltek a toltoket ott 300at irtak nagyon jo esetben. 600-800 mar egesz turheto, ha a gyari samsung hozza ezt a szintet akkor beruhazok ra :)

(#26223) apaszka válasza F_Gergely (#26222) üzenetére


apaszka
veterán

Nillkin tekercs, és Nokia régebbi pad.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26224) WiZARD válasza F_Gergely (#26222) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem aliexpresses tekercs, és szintén kínai ócsó töltő is simán tölt 600-700 mA körül.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#26225) dancsuri


dancsuri
veterán

ez vajon jó valamire?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26226) Zsolaf válasza dancsuri (#26225) üzenetére


Zsolaf
addikt

En elolvastam a play hozzaszolasait, semmire nem jo.

(#26227) S e t h válasza dancsuri (#26225) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, tönkretenni a kijelző nyújtotta élményt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26228) janaman01 válasza F_Gergely (#26222) üzenetére


janaman01
addikt

Telekomnál volt nagyon jó árban eredeti samu, (fekete volt leárazva) most megint drága. Érdemes néha ránézni hátha leakciózzák megint.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#26229) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Gyári böngészőnél nincsen előzmény? Most próbálnék visszakeresni egy oldalt de nem találok olyat hogy előzmények... Ez valami rossz vicc?

(#26230) Zsolaf válasza F_Gergely (#26229) üzenetére


Zsolaf
addikt

Én már évek óta nem használom a gyárit, pedig a legjobb volt amíg a kedvenceket szinkronizálta a google-el. Sokkal gyorsabb volt mint a chrome anno. Mára a sok hiányossága miatt abszolút nem használom.

(#26231) db21 válasza F_Gergely (#26229) üzenetére


db21
csendes tag

jobb alsó sarokban kattanj rá a csillagra

(#26232) F_Gergely válasza db21 (#26231) üzenetére


F_Gergely
őstag

köszi, bár nem tartom korrekt dolognak hogy csak 7 napra visszamenőleg tartja meg az előzményeket :/
Végül is meglett a honlap cím amit kerestem, de azért ez is furcsa hogy 7 napnál régebbit egyszerűen törli.

(#26233) apaszka válasza F_Gergely (#26232) üzenetére


apaszka
veterán

Tárhelyet spórol.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26234) apaszka


apaszka
veterán

Sd kártyákra várók! Lesz belőle valami.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26235) F_Gergely válasza apaszka (#26233) üzenetére


F_Gergely
őstag

oké de e az én káromra... Ez kb olyan hogy 10 sms felett törli a régieket mert tárhelyet spórolni. Had döntsem már el én... :(((

(#26236) apaszka válasza F_Gergely (#26235) üzenetére


apaszka
veterán

Én is felváltva használom ezt a chrome mellett.
Sajnos ennek vannak hátrányai is. A szinkronizálás sem volt egyszerű az otthoni pc-vel. De sikerült rájönnöm miként tudom a rengeteg könyvjelzőimet átvinni a gyári böngészőbe.

A mobilnézet végleges kikapcsolása :W
alapértelmezettnek se egyszerű, amit még nem tudtam egyiknél sem megoldani sajnos.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26237) Balazska15 válasza apaszka (#26234) üzenetére


Balazska15
senior tag

Én miért maradtam le egy ilyen lehetőségről? :DD
PH főoldalon vagy valahol megvolt hirdetve?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#26238) saril válasza apaszka (#26223) üzenetére


saril
senior tag

azt hogy mit ír ki a software meg hogy mennyi a tényleges töltő áram két külön dolog véletlen sem kell összekeverni :D attól hogy 660mA ír a nyakamat ráteszem hogy a közelében sincs, honnan tudom?

vettem usb feszültég/áramerősségmérő készüléket és meg mértem töltés közben és a mért áramerősség meg a telon az app általá mutatott adat mindig eltért általában +/-50-150mA-el :DDD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#26239) janaman01 válasza saril (#26238) üzenetére


janaman01
addikt

pont erre irtam ezt...és ez wireless töltés...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#26240) apaszka válasza saril (#26238) üzenetére


apaszka
veterán

Az lehet.

Én tudom, hogy 2-3 óra alatt feltölti így is. Hogy mennyit fogyaszt nem tudom, és nem is érdekelt eddig.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26241) sanyijedi válasza janaman01 (#26239) üzenetére


sanyijedi
őstag

hol vetted ezt az usb-s mérőt?

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#26242) saril válasza sanyijedi (#26241) üzenetére


saril
senior tag

hasonló van mint janaman01-nek én ebayről rendeltem de letesztelt egy metex multimeter-el is hogy valós adatot mutat-e :))

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#26243) janaman01 válasza saril (#26242) üzenetére


janaman01
addikt

igen ez is ebay os:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#26244) Moralespg


Moralespg
tag

Sziasztok,hol lehet letölteni a KyubiRomSDXR2 -tőt?Twitteren van kép róla csak nincs letöltési link.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#26245) dedike válasza apaszka (#26234) üzenetére


dedike
addikt

Végül két hónap nem rossz idő.... :O :Y

(#26237) Balazska15:

Persze. Kb. egy hónapon át.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#26246) bacus válasza saril (#26238) üzenetére


bacus
őstag

Ugyan már, ezek a töltés mérők nem biztos, hogy pontos érték közelébe mutatnak. Egyáltalán ne bizz meg bennük ! Ott ahol pedig még vezérlés is van, (és a töltésnél pláne van) ott meg pláne nagyon false értékeket tudnak mutatni. Nekem 3 tipus is van, mind mást mutat. :) Ez nem jelenti azt, hogy a telefon szoftvere pontosabb lenne.

Láttam már olyan mérőt, ami jónak tűnt, még grafikont is rajzol (sőt az ára alapján pontosan kellene mérjen), de nem tudnék megbizni benne. Passziv terheléssel arra nagyon jók, hogy a töltőt és a kábelt letesztelje.

Az árammérés mindig is gázos, mert ahogy sorba kötöd, már bele is szól a mérésbe.., az egyetlen elfogadható mérési módszer az a lakatfogós (indukciós) mérésen alapulhat.

(csak megjegyzésként, de épp a tavaly egy villanyszerelő ismerős panaszkodott, hogy nem birja megmérni a ledek/ledszalagok fogyasztását, a műszere teljesen meghülyült, ahány méréshatár volt, mindenhol mást mért.
Több multiméterrel is próbálkozott - hasonlóan sikertelen eredménnyel - mielőtt megkérdezett volna.

Egy lakatfogóval végül megoldódott a problémája, az 10mA pontossággal mér mindent. Az a műszer 65e-70e forint, de jó.

Egyébként azóta egyéb sikerélménye is volt a barátomnak, pl nem rázza már meg a mai modern elektronikus szabályzású szünetmentesek sem, mert az új műszer valódi effektiv értéket is mér (true rms), ami nem csak a sinusnál jó.., az eddig használt műszerei, fesz. érzékelői nem működtek igy
)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#26247) F_Gergely válasza bacus (#26246) üzenetére


F_Gergely
őstag

Azert ez szamomra kicsit furcsa, hogy egy minosegi multival pl maxwell nem lehet pontosan megmerni. Ezek a multik pont hogy tru rms-t mernek es egy ilyen maxwell 10-12 ezertol mar elerheto. Ha olyan multit hasznal ami nem true rms-t mer akkor meg milyen muszaki? Ez olyan mintha valaki smd-t forrasztana pillanatpakaval. SUFNI! :R

(#26248) MaCS_70 válasza bacus (#26246) üzenetére


MaCS_70
félisten

Inkább csak a műszer minőségéről lehet szó, hiszen az indukciós mérés is beavatkozás, meg aztán mi más történne egy "átfolyós" műszer belsejében?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26249) bacus válasza MaCS_70 (#26248) üzenetére


bacus
őstag

Nem a műszer belsejében van a változás, hanem a vezérlésben, ami másképp működik ha ott van az árammérő, avagy nincs.

F_Gergely: ha egyszer neki még olyan műszere volt ami nem azt mért. Egyéb iránt valaki aki villanyszerelésből él, stb, elvan egy fáziskeresővel. Na jó, legyen modern és beruház egy érintés nélküli feszültség keresőbe, abból is elég neki az 1000 ft-os.

Az smd beforrasztása simán megy pillanatpákával is, mi a baj vele? :D A kiforrasztás, az a sufni..

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#26250) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Az létezik, hogy egy decemberben múlt 1éves note 4 akksija 15-20%nál fogja magát és kikapcsol a teló. Ez persze nem mindíg van így.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.