Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26601) A.Market.hu


A.Market.hu
tag

Sziasztok . próbálkozott már valaki ilyen kábellel ??
, nekem nem ad képet a tvre . tud a note 4 ilyet ?

Minden napra van egy.....

(#26602) kazanka válasza fcbarca (#26513) üzenetére


kazanka
őstag

Megtudtad csináltatni?

(#26603) sanyikk válasza A.Market.hu (#26601) üzenetére


sanyikk
tag

Nekem egy ilyen kábellel tökéletesen megy gyári állapotban.

(#26604) A.Market.hu válasza sanyikk (#26603) üzenetére


A.Market.hu
tag

enyém is gyári .
kell valamit bekapcsolni hozzá ?

Minden napra van egy.....

(#26605) sanyikk válasza A.Market.hu (#26604) üzenetére


sanyikk
tag

Csak a telefont. Viszont az a TV USB portjába is be kell dugni a kábelt (innen tölt).

(#26606) apaszka válasza Bélaaaa (#26600) üzenetére


apaszka
veterán

[link]Ez állítólag tuti!
Én kicsit macerásan csináltam! :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26607) amdxp2 válasza vacsa. (#26592) üzenetére


amdxp2
tag

Én múlt héten vettem a Telenornál 120-ért....:D :D :D Nagyon örülök magamnak, mert kb az 5. üzletben találtam és az utolsó volt náluk is...:D :C :K :K

(#26608) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Nem hirdetés de ide tenném mert tökéletesen meg a note 4-el. Ha esetleg valaki vágyat érez rá dobjon egy privátot.
Dobsz hozzá egy usb elosztót, billentyűzetet meg egeret...
[link]
[link]
[link]
[link]

(#26609) Mikulásbá válasza DiamondBack (#26608) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én ilyet rendeltem,már úton van : [link]

(#26610) A.Market.hu válasza sanyikk (#26605) üzenetére


A.Market.hu
tag

a tv- nincs usb . ez régebbi viera plazma . ennek hiányában töltőbe dugtam az usb-t .
egy videon láttam igy .
hdmi van 3 darab . igy van rákötve a pc meg a digi setbox is .

Minden napra van egy.....

(#26611) DiamondBack válasza A.Market.hu (#26610) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Dugj bele egy sima töltőt az is megteszi csak kapjon áramot. Nekem is viera plazmám (nézd meg a képet fentebb) van én a router usb aljzatáról etetem.

(#26612) blu79 válasza Mikulásbá (#26609) üzenetére


blu79
addikt

- én meg egy ilyet rendelek :K :D

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#26613) amdxp2


amdxp2
tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne hozzátok...Ti hogyan töltitek az akksit? Megvárjátok míg lemerül teljesen? Vagy mindegy hogy mikor teszem fel tölteni? Tudomásom szerint ezeket az akksikat már nem kell formázni, kisütni meg ilyenek... Köszi a válaszokat előre is!

(#26614) Mikulásbá válasza blu79 (#26612) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem túl olcsó az? :U

(#26615) blu79 válasza Mikulásbá (#26614) üzenetére


blu79
addikt

ugyanaz mint amit rendelsz ebayről, de ha megjön teszek fel egy képet és elmondom milyen

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#26616) Andrew10 válasza amdxp2 (#26613) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Én úgy tudom, hogy nem szabad formázni lemeríteni, pont ezek teszik tönkre, és bármikor lehet tölteni.

(#26617) amdxp2 válasza Andrew10 (#26616) üzenetére


amdxp2
tag

Egyszer már sikerült sajna lemerítenem teljesen, de majd odafigyelek ezután ;) :K

(#26618) evooo válasza janaman01 (#26595) üzenetére


evooo
aktív tag

Igen.

(#26619) MaCS_70 válasza amdxp2 (#26613) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha csak egy kicsit visszakeresnél... :(

Röviden: Lítium akku, igazából a középtartományban érzi jól magát, ezért jelentősen megnöveled az élettartamát, ha nem meríted RENDSZERESEN 20% alá és nem töltöd 80% fölé. Emellett azonban érdemes 20-25 ciklusonként csinálni egy majdnem 0%-100% menetet a statisztika kedvéért -- így megbízható marad a kijelzés.
Kerülendő a 100%-nál töltőn hagyás, a töltés közbeni használat és a gyorstöltés.
Formázás nincs, értelmetlen, kisütni meg mégis miért akarnád? Ahhoz ráadásul külön eszköz kell. Ha azonban 0%-ig meríted, és hónapokig így hagyod, maradandóan károsodhat az akku.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26620) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Az én telóm egy éves és három hónapos! Este töltőre teszem,reggel leveszem. Van,hogy kikapcsolásig merül és néha órákig úgy használom,hogy közben töltőn van. Állandóan gyorstöltöm,tehát tulajdonképpen teszek az akksi igényeire. 4,30 perc kijelzőidőnél kb.18 óra amit bír. Új korában sem volt sokkal több. Néha 10% alatt kikapcsol. Ha kimúlik,kb.6-7 ezer forintért veszek új akksit. Ezzel a nemtörődömséggel,kb.2 évet bírtak az akkumulátoraim,de még használhatóak voltak reggeltől estig. Két évvel számolva,havi 250 ft. az új akksi költsége! Hát ennyiért biztosan nem fogom sresszelni magam,hogy jól töltöm-e az akksimat! Ez olyan,mintha valaki venne egy Audi A6-ot és azon parázna,hogy mi lesz,ha elkopik a gumija? Inkább lassan megy,az a biztos! Persze ez csak az én véleményem!!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#26621) F_Gergely válasza Rabidsnail (#26620) üzenetére


F_Gergely
őstag

+1
használati eszköz, majd ha tönkremegy az akksi veszek bele. 250 ezres telónál 7 ezer huf-os akksi nem tétel.
Ráadásul 2 év után 7 ezer, egy évre 3500, ablaktörlő lapátom többe kerül :D

(#26622) MaCS_70 válasza Rabidsnail (#26620) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szó nincs streszelésről. De ha megtehetem, hogy extra ráfordítás nélkül, tehát nulla befektetéssel eredményt érek el, akkor hülye lennék nem megtenni. A 8000 forint még a 250000 forintos telefon mellett is pont 8000 forinttal több pénzkiadás, ha értelmetlen, akkor pénzkidbás. Nyilván a készülék szolgáljon engem, de én meg ne szívassam magamat. Ha intéznem kell magamnak egy vásárlást és kiadnom ennyi pénzt, az nekem jóval nagyobb áldozat, mint egy kicsit odafigyelni.
Másoknak meg az a macera, ha foglalkozni kell a telefonnal. Nincs általános recept.
Leírtam, hogy hogyan lehet kímélni az akkut. Az, hogy valakinek megéri-e ezzel foglalkozni, egyedi preferenciák és habitus kérdése. Mindenki döntse el maga.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26623) zho-lee válasza apaszka (#26606) üzenetére


zho-lee
addikt

Unbrickhez meg elég egy gyári kernel is.
Már ha van download mód.
(elfelejtettem megírni :W )

szerk: JIG dugó is hasznos.

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#26624) apaszka válasza zho-lee (#26623) üzenetére


apaszka
veterán

Aha.

. Jó ez a ROM, csak az upc programjaival nem tudok kezdeni még semmit. Jó lenne a ROOT, és ahogyan van.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26625) zho-lee válasza apaszka (#26624) üzenetére


zho-lee
addikt

Én most telepítettem az xposedet a kyubi sdx r2-re.
Kiváncsi vagyok.
Csak egy apró gondom van ezekkel a romokkal: "Android is starting... Alkalmazások optimalizálása: 216/339" :Y
A Teamsek féle CM12.1 ilyenkor belakva 100 alatt van.

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#26626) WiZARD válasza Rabidsnail (#26620) üzenetére


WiZARD
addikt

Jó neked.

Nekem mostanság napi 1.5 óra kijelző idő mellett estére 15%-on van az akku.
Valami szar megint folyamatosan fogyasztja, fingom sincs mi, és kezd q elegem lenni ebből az egész fos rendszerből.
Knox miatt nem lehet rootolni, root nélkül nem lehet megtudni mi eszi. Lehet hardresetet nyomni, ami után vagy jó lesz, vagy nem, és akkor lehet még párszor próbálkozni...
Ez ebben a formában egy nagy rakás fos 200k-ért.

Ráadásul nincs semmi alternativa, se oprendszer, se telefon szinten. :(

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#26627) F_Gergely válasza WiZARD (#26626) üzenetére


F_Gergely
őstag

Beállítások/Akkumulátor/Akkumulátor használat itt meg tudod nézni mi szívja az akksit.
Néha nekem is beragad a Google-szolgáltatások, ilyenkor újra indítom a telefont és nincs gond.

(#26628) WiZARD válasza F_Gergely (#26627) üzenetére


WiZARD
addikt

Ismerem, de sokat nem segít az hogy "Android System", van benne 50 package, és reboot után se jobb :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#26629) sanyikk válasza WiZARD (#26628) üzenetére


sanyikk
tag

Én feltettem a Package Disabler pro alkalmazást, amivel bárbit le tudsz fagasztani (magyar nyelvű).

(#26630) WiZARD válasza sanyikk (#26629) üzenetére


WiZARD
addikt

Ismerem, fent van, egy adag cucc fagyasztva, többiről nem tudtam kell-e, és sokat kisérletezni nem volt kedvem.
Ha feldobsz egy listát,a tiltott cuccokról, azt megköszönöm.

Mondjuk mindenféle userbarát működéstől elég távol áll a rendszer...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#26631) Száguldo válasza Rabidsnail (#26620) üzenetére


Száguldo
aktív tag

+1

(#26632) Tense válasza Rabidsnail (#26620) üzenetére


Tense
őstag

Szó szerint egyet értek! +1 de nem is, inkább +2 :D

(#26633) sanyikk válasza WiZARD (#26630) üzenetére


sanyikk
tag

Én ez alapján fagyasztottam:

http://forum.xda-developers.com/note-4/general/removing-170-apps-fun-profit-t3041722

(#26634) balzs12


balzs12
tag

Sziasztok!! Samsung note 4 frissítés történt de a samsung feliratnál megállt meg kék-en villog a led mi lehet a hiba és h oldjam meg..

(#26635) Száguldo válasza balzs12 (#26634) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Recoweryből csinálj egy Full Wipe-ot. Elveszik minden adat viszont gondolom azt tudod!!!!

(#26636) balzs12 válasza Száguldo (#26635) üzenetére


balzs12
tag

Akkor nyugodtan kivehetem az aksit meg ilyenek .. Persze tudom ..

(#26637) fcbarca válasza kazanka (#26602) üzenetére


fcbarca
őstag

Next GSM, holnap jon haza postan. 40 ezerbe kerult komplett. Fájdalmas de ez van

(#26638) kazanka válasza fcbarca (#26637) üzenetére


kazanka
őstag

Ok.Nem ismerem Őket,remélem szakemberek.

(#26639) bacus


bacus
őstag

Ajánlotta valaki a miracast 2 -t, pénteken vettem egyet.
Arra amire én akartam volna használni, meglehetősen nehézkes (nem közvetlenül kommunikál, hanem kell hozzá egy meglévő wifi), de üzembe állitottam édesapámnál, akinek eddig nem volt smart tv-je.

A youtube megy, screen mirroring megy, pc-s chrome pluginnal kiválóan megy bármilyen oldal kirakható a tévére, pc-s youtube megy, szinte instant, samu D,E,F generációs tévéknél sokkal gyorsabb.

Azt nem volt kedvem/időm kipróbálni, hogy milyen lejátszó programmal lehet átküldeni csak egy egy mp4 fáljt lejátszásra, hasonlóan a yt-hoz, mert a telefon galéria az nem támogatja alapból. (saját appja van, nem a screen mirrorig bekapcsolásával mirroroz, hanem a saját appjában kell beállitani a mirroringet, a pc-n meg a chrome böngésző kell ill. ahhoz van plugin)

A képek lejátszása nagyon nem tetszett, (csak mirroringal tudtam) elforgatja kedve szerint, de sosem úgy, ahogy jó lett volna :( Nem tudom milyen appal lehetett volna képeket is közvetlenül, mondjuk egy hálózati mappából, vagy dropboxból közvetlen a tévére küldeni mirror nélkül.

Összességében ajánlom ha valaki a régebbi, vagy kevésbé gyors hdmi bemenetes tévéjén akar yt videókat nézegetni, akkor ez remek eszköz! (aqua.hu -nál vettem ~15e ft)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#26640) janaman01 válasza bacus (#26639) üzenetére


janaman01
addikt

Olyan van nekem.is, de pl annyiért (igaz külföld) én már a chromecast 2 vettem volna , sokkal gyorsabb.(de ezt mondtam is)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#26641) bacus válasza janaman01 (#26640) üzenetére


bacus
őstag

Igen azt vettem, csak rosszat irtam.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#26642) janaman01 válasza bacus (#26641) üzenetére


janaman01
addikt

na... és az is lassúcska??? :Y pedig töröm a fejem rajta.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#26643) dancsuri


dancsuri
veterán

[PORT APP][4.1+] Xperia Z2 Smart Social Camera for All Android Devices

HOW TO INSTALL :
• BACKUP YOUR CURRENT ROM BEFORE FLASHING THIS
• Download, then copy to internal SD/external SD
• Reboot into recovery
• Wipe cache and dalvik cache
• Flash Smart Social Camera
• Wipe cache and dalvik cache
• Reboot system now
• Finished and enjoy

nem tudom 5.1.... alatt működik-e.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26644) bacus válasza janaman01 (#26642) üzenetére


bacus
őstag

Hol irtam, hogy lassú?

Azt irtam nekem, dolgozni nem jó, mert nehézkes beállitani. (Nem egyszer, hanem mondjuk naponta 5x idegen helyen. )
Marad a kábel.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#26645) TTom65


TTom65
tag

Sziasztok.
Nem rég én is egy boldog Note 4 tulaj vagyok.
Érdemes a Note 4-n valamilyen launcher-t használni?
Ha igen melyiket?

Előre is köszi a válaszokat. :R

(#26646) blu79 válasza TTom65 (#26645) üzenetére


blu79
addikt

Gratt hozzá, a Nova launcher az jó hozzá

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#26647) balazs0102 válasza TTom65 (#26645) üzenetére


balazs0102
senior tag

én is novát használok. sztem a legjobb, én a fizetőset hazsnálom a gesztusok miatt. Csak ajánlani tudom, szép, jó, gyors, testre szabható.

(#26648) TTom65 válasza balazs0102 (#26647) üzenetére


TTom65
tag

Köszi a válaszokat.

Én is vele szemezgettem.
Be lehet úgy állítani, hogy a dokk rész állandóan ott van alul ha a fő menüben vagyok?

Beépített rész ami az olvasatlan eseményeket jeleníti meg nincs?
Csak olyan van amit külön kell letölteni hozzá?

(#26649) Szpisti


Szpisti
addikt

Tudja valaki hol tudnék venni eredeti töltőkábelt a Note 4-emhez magyarországon? Ugyanilyet mint ami van hozzá.
Köszi előre is...

(#26650) Rabidsnail válasza TTom65 (#26645) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Azért vess egy pillantást a Tsf Shell Launcherre is,mert veszettül jó! Ha nem jön be,akkor a Nova a második befutó nálam.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.