Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26401) Bélaaaa válasza Bélaaaa (#24135) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Erre tudtok esetleg valami megoldást?
Most vettem a egy Huawei T10-es tablettát, azon tökéletesen működik ez a funkció. A N4-emen azóta sem.
Má' idegrohamot kapok tőle!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#26402) apaszka válasza Bélaaaa (#26401) üzenetére


apaszka
veterán

75 ? :P

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26403) Bélaaaa válasza apaszka (#26402) üzenetére


Bélaaaa
őstag

?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#26404) bacus válasza F_Gergely (#26395) üzenetére


bacus
őstag

Nem otthonra kell! A notebook hurcolását szerettem volna helyettesiteni.

Rdc, vnc kliens fut a note4 en, ott nem baj, ha van par tized késleltetés.

Janaman: köszi, rákeresek.

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#26405) apaszka válasza Bélaaaa (#26403) üzenetére


apaszka
veterán

Ha gond van vele,azt hittem eladod.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26406) Bélaaaa válasza apaszka (#26405) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Dehogy adom e'. Csak idegesít ez a bug.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#26407) dobobazsy


dobobazsy
őstag

sziasztok!
mostanában nem járok erre, de még mindig megelégedve használom a mostanra egy éves Note4-em :)
néha újraindul, ami kicsit bosszant, de nem tudok rá haragudni. várom a 6.0-t
viszont elkezdtem egy kis mókoláson törni a fejem. jó lenne egy custom kernel gyári romon alapuló módosított rendszerrel. anno az S3 LTE-t és az S4et is így használtam. egy jó kernel + gyári rom módosított változata. Note4-re is vannak jóféle rendszerek? megérné ugrasztani a KNOX-ot? tudom, utána is nézhetnék, de hátha van valakinek ilyen tapasztalata :)

(#26408) apaszka válasza dobobazsy (#26407) üzenetére


apaszka
veterán

Szia!

Felraktam tölteni a telómat .

Szóval én is újra rászánom magam!

Két kérdés még délután előtt!

- A lenyílóban levő linkek frissek az 5.1.1 ROOTolásához?
- Kaphatnék akár privátban olyan app linket amivel eltudom rejteni pár app elől a rendszergazdai jogom? Lehet fizetős is természetesen. Jó dolgokra nem sajnálom!

CWM párti voltam mindig, remélem van friss mi jól működik? Bocs ez már a harmadik kérdés volt, Erre nem is muszáj válaszolni! :DD
:R Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26409) dobobazsy válasza apaszka (#26408) üzenetére


dobobazsy
őstag

ha okosabb leszel akkor majd számolj be a fejleményekről. :) enyém is F-es. én is néha használom az OTP SmartBank és SZÉP kártya alkalmazásokat, ha ezek sem mennének root-tal az nekem se lenne annyira jó.

szerintem a TWRP jobb recovery, de ízlés kérdése. azt se tudom mik vannak erre a telóra, mert nem nyúltam még hozzá :)

(#26410) apaszka válasza dobobazsy (#26409) üzenetére


apaszka
veterán

Eljöttem otthonról de nézem, hogy van xposed modul rá. RootCloak néven. Utána nézek ha haza megyek, működik e nálunk is?

Fog ez menni szerintem! De vannak itt okosak kik majd benéznek ide és megmondják a tutit.
Én már egy éve megb ROOT-oltam/ROM-oltam.

Itt ez nagy idő!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26411) Yeeeti


Yeeeti
tag

Sziasztok!

Kb. lényegtelen, de ma vettem észre, hogy t mobilenál van 4G és 4G+. Mi a különbség?

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#26412) HeroBen válasza Yeeeti (#26411) üzenetére


HeroBen
tag

Kb 20%-al gyorsabb speedtesteken.

Galaxy Note 10+

(#26413) SeatZola


SeatZola
őstag

Meggondoltam a dolgot és én sem cserélem le a Note4-em sem S6E+-ra sem semmi másra. Sőt, eladtuk a fiam S6-ját és ma vettünk egy új Note4-et neki a Telenornál csomagban 125eFt-ért.

Rappi

(#26414) Moralespg


Moralespg
tag

Esetleg tudja valaki hogy a TVGO elől a root elrejtése egyáltalán lehetséges-e, mert ez a program számomra nagyon fontos, viszont szintén fontos, hogy pl. ne üssék ki a reklámok folyamatosan a szememet, meg sok más root-függő dolog :)
A RootCloak helyett más alternatíva esetleg létezhet, vagy igazából a root teljesen úgyis elrejthetetlen egy app elől?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#26415) Ákkk válasza Moralespg (#26414) üzenetére


Ákkk
addikt

Vagy tvgo vagy root ezt lehetetlen kicselezni. Eddig 3 droidos készülékkel próbáltuk nem ment.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#26416) saril válasza SeatZola (#26413) üzenetére


saril
senior tag

és mennyi a havídíja? (nem a készülék részletére gondolok)

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#26417) apaszka válasza Moralespg (#26414) üzenetére


apaszka
veterán

Én kicsit le vagyok maradva! egy évvel legalább!

De annó ugye én is ROMoltam,meg minden!
Egy gyári romot,reklám mentesítetem,meg hang tuningoltam,meg ami kellett! Aztán a root ot töröltem. Mivel a rendszer maradt a módosított fájlokkal,így a jog törlés után már ment minden!
Erre itt is kíváncsi vagyok!

(#26413) SeatZola

Jó döntés! :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26418) Tense válasza SeatZola (#26413) üzenetére


Tense
őstag

+1

(#26419) mycso válasza apaszka (#26408) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ami chainfire oldalára mutat, annak jónak kell lennie, tőle az a legfrissebb.
Lehet van más roor metódus is.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#26420) apaszka válasza mycso (#26419) üzenetére


apaszka
veterán

Ha valaki pontos infót ad ,holnap neki ugrok!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26421) SeatZola válasza saril (#26416) üzenetére


SeatZola
őstag

Praktikum csomagban volt 124990Ft. Nincs havidíj....

Rappi

(#26422) saril válasza SeatZola (#26421) üzenetére


saril
senior tag

:O sírok én meg 157et fizettem érte 5500as havidíj meg sz@rt sem ér 150 perc meg 800mega nettel (illetve nekem elég csak drágán van) :O

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#26423) Tense válasza saril (#26422) üzenetére


Tense
őstag

Akkor én mit mondjak? Havi 14900Ft a csomagom, amit meghosszabbítottam újabb két évre, és havi 10ezer a telefon 2 évig, kaptam a csomagomból 2ezret havonta kedvezményt, így 192ezerbe lesz a note 4, na jó valamit valamiért, nem kellett egyben kiperkálnom annyi pénzt így sajna de majd 200 a teló...

(#26424) SeatZola


SeatZola
őstag

Gyerekek ne sírjatok. Én a sajátomat (910C) 2014. okt.28-án vettem meg 240k-ért. Ez az alsó telefonom, ami több, mint 1 éve megvan és mégis megfelel. Ez a telefon megéri az árát.

Rappi

(#26425) Tense válasza SeatZola (#26424) üzenetére


Tense
őstag

+1 :R

(#26426) Brekecs válasza SeatZola (#26424) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Tényleg jó telefon ! Előtte Note 3 volt, azt hittem attól nincs jobb ! de van,így eladtam vettem helyette innen a prohardverről postával együtt 94eft-ért Samsung garival, egy makulátlan Note 4-t. Most lett 1-éves így elküldtem Akku cserére remélem jövőhét elején hozzák mert eléggé hiányzik ! :D
Egy darabig nem fogom le cserélni !

Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#26427) mrc4y


mrc4y
tag

üdv. A múltkori akksis problémám óta ( fullra lemerült majd nem akart töltést felvenni aztán mégis feltöltött ) amint 10% alá esik az akksi azonnal kikapcsol a telefon majd ha rádugom töltőre 0%-ot ír, viszont az eddigi kijelző időt hozza ugyan úgy és más gond nincs vele, a végét járhatja az akksim? ( 1 év 1 hónapos a teló )

(#26428) Zsolaf válasza mrc4y (#26427) üzenetére


Zsolaf
addikt

Gyorstöltés kinyírja, lehet h vége.

[ Szerkesztve ]

(#26429) Tense válasza Zsolaf (#26428) üzenetére


Tense
őstag

Akkor jobb ha nem úgy töltjük?

(#26430) jksx válasza Tense (#26429) üzenetére


jksx
senior tag

Én nem használom a gyors töltőt, vettem hozzá egy normál 2A-es samsung töltőfejet. Kikapcsolt állapotban sem töltöm. Kizárt hogy a 3,85V-os litium-ion akkunak jót tesz a 4,4V-os töltőfeszültség, magas töltőárammal. Általában 90%-os szintig töltöm, és csak minden negyedik-ötödik lemerítés után hagyom 100%-ig töltődni.

[ Szerkesztve ]

(#26431) vodrosjozsi válasza mrc4y (#26427) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem is ezt csinálja, nem tudom miért, gondolom akku hiba. Annyiban különbözik, hogy nem 10 hanem 15%-nál kezdi a kikapcsolást. Ilyet még nem tapasztaltam a Note 3-nál.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#26432) Risard válasza vodrosjozsi (#26431) üzenetére


Risard
aktív tag

Hívjatok háztól házigot ha van rá. Max adnak aksit amit ki kell fizetni.
Nekem is ilyen volt de még pont nem volt 1 éves s ingyen cseréltek aksit azóta nincs gond

(#26433) Tense válasza jksx (#26430) üzenetére


Tense
őstag

Akkor jobb ha nincs aktiválva a gyorstöltés? Nézte már valaki hogy a gyors és a normal töltés között mennyi az idő különbség?

(#26434) apaszka válasza apaszka (#26420) üzenetére


apaszka
veterán

Jó lenne ha itt lennének a ROM-olók!

Igaz újra kell raknom a fránya laptopomat, de utána ROOT-olnám a Note4 em ha ellehetne fedni pár fontos app elől a jogot!

Légyszi? Mondjatok már tutit nekem!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26435) HeroBen válasza Tense (#26433) üzenetére


HeroBen
tag

Én egyszer próbáltam 1év alatt és 5-6óra körül volt. Azóta csak gyostöltés :DDD

Kit érdekel ha évente kell cserélni?! Ha veszel valamit szervíz,csere nélkül semmit nem használhatsz több ideig mint amennyit bír.
Nem korlátozom le a lehetőségeimet csak azért. hogy pár hónappal később kelljen 7e Ft-ért akksit venni. :N

Galaxy Note 10+

(#26436) csabai022


csabai022
tag

Sziasztok! Olyan kérésem volna,hogy szeretnék az Ebay vásárolni micro-sd kártyát. A "bőség"zavarában nehéz a választás,igazából megbízható eladót keresek aki jó minőséget árul.Ha tudnátok adni linket arról az eladóról akivel van tapasztalattok és megbízható,megköszönném!

(#26437) Janeway7 válasza HeroBen (#26435) üzenetére


Janeway7
csendes tag

5-6 óra??? Nekem a gyorstöltés kb második hónaptól ki volt kapcsolva. Kb. 100 perc alatt töltődik fel 15ről 100 százalékra. Battery kitben kb. 2-2 és fél óra.

(#26438) apaszka válasza csabai022 (#26436) üzenetére


apaszka
veterán

[link]
Van topikja, és sok jó ötletet/tanácsot találsz!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26439) Misi1980 válasza csabai022 (#26436) üzenetére


Misi1980
senior tag

Én egy ilyet vettem ettől az eladótól,nekem hibátlanul működik

[ Szerkesztve ]

(#26440) csabai022 válasza Misi1980 (#26439) üzenetére


csabai022
tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

(#26441) S e t h válasza HeroBen (#26435) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az tuti nem oké.
Én most csak találgatva írom, mert már régóta nem merítem le teljesen a telefont, hogy kb 2-2,5 óra normál, 1-1,5 óra körül van gyorssal a fullra töltés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26442) kazanka válasza csabai022 (#26436) üzenetére


kazanka
őstag

Mindegyik egy nagy sz@r,hamisítvány,én a Gigaplázán szoktam venni pl.az A-datára 10 év garanciát adott ott nem érhet meglepetés

(#26443) jksx válasza Tense (#26433) üzenetére


jksx
senior tag

Én kikapcsoltam a gyorstöltés funkciót. Az szerintem nem normális, hogy alig 50perc alatt fullra tölti az akkut.
Gyorstöltés nélkül több, mint másfél óra a töltési idő. Ha PC-ről usb-portról töltöm, akkor kb. 2,5-3 óra.

HeroBen: lehet, hogy maradi vagyok, de számomra nem elfogadható, hogy prémium kategóriában előre tervezett módon az akku 1 éves korára megpusztuljon. Az meg pláne nem elfogadható, hogy a garancia idő is ennek megfelelően van belőve.

[ Szerkesztve ]

(#26444) saril válasza jksx (#26443) üzenetére


saril
senior tag

akkor meg pont hogy kibirod hogy 1 éves koráig gyorstöltéssel használod garancia idő előtt szólsz hogy szar az akku kapsz egy újat és utána látom értelmét gyorstöltés nélkül használni :U

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#26445) jksx válasza saril (#26444) üzenetére


jksx
senior tag

És a szervizben nem tesztelik le az akkut, hogy jó-e?

(#26446) szerzol


szerzol
senior tag

Helló mindenki!

PDF dokumentumot ( főleg tervrajzot ) a 910F, vagy a 910C nyitja, illetve jeleníti meg gyorsabban?

Fő szempont lenne a választáshoz, köszi előre is! :R

(#26447) Rabidsnail válasza csabai022 (#26436) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Szinte mind hamisítvány! Csak hazai boltból veszek! Pld.Kingston,élet garancia. Egy nagyon régi micro sd kártyámat lefotóztam,hogy jól látható legyen az azonosító és elküldtem Nekik. Be sem kérték a kártyát és küldték az újat.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#26448) Szpisti válasza jksx (#26443) üzenetére


Szpisti
addikt

Akkor ne fogadd el...
De attól még így marad...
Szerintem nem egy nagy érvágás venni egy új aksit 5-6ezerért ha elgyengül. Mivel kivehető... A gond a beépített aksikkal van, azért is vettem Note4-et. Ha a Note6 is követi ebben a Note5-öt, szakítok ezzel a szériával is...

(#26449) Tense válasza Szpisti (#26448) üzenetére


Tense
őstag

Ami nem kivehető, azt szervizben sem tudják cserélni?

(#26450) S e t h válasza csabai022 (#26436) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van itt vhol az oldalon egy ebay topik, ott mindenki ugyanattól a személytől vásárol, régen én is vásároltam tőle memóriakártyát, pendriveot.
Nagyon megbízható a srác, volt hogy egy héten belül megjött a termék Hongkongból.

Na amíg itt pofáztam meg is találtam.
[link]

Sokan rendelnek tőle innen is.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.