Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26101) Misi1980 válasza beneboy (#26100) üzenetére


Misi1980
senior tag

Nekem is az a bajom az utángyártott s-view tokkal hogy a hozzá letőlthető alkalmazással nem működok jól.Lehet megpróbálom ezt a chipes verziót.

[ Szerkesztve ]

(#26102) Misi1980


Misi1980
senior tag

Én ilyet vettem és ennek a minősége is nagyon jó.

(#26103) apaszka válasza beneboy (#26097) üzenetére


apaszka
veterán

[link]?
Nekem van ilyenem is valahol. Tetszett, de írtam a gyártóknak, hogy javítsanak a hozzá kapcsolódó appon, mert eszi az aksit.
A megoldás az lett, hogy letiltották a kódomat. Így csak sima tokként tudom használni. De amúgy fraknó a minősége meg minden.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26104) Száguldo válasza apaszka (#26103) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Korrektek. :(((

(#26105) Anulu79 válasza apaszka (#26103) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez azért komoly. Jóféle gyártó lehet.....

(#26106) apaszka válasza Anulu79 (#26105) üzenetére


apaszka
veterán

A tok nagyon jó fogású, és minőségű.15$ felett volt persze.

Megvan a levelezésem velük.
A lényeg, hogy annyit tettek anno javítást, letiltották a kódomat.
Annyit kértem tőlük, légyszi javítsátok a progit, mert beakad és szívja az akut rendesen.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26107) Anulu79 válasza apaszka (#26106) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezektől se kell rendelni akkor. :)

(#26108) dancsuri válasza zho-lee (#26096) üzenetére


dancsuri
veterán

a CM13-ak nem portolt romok, teljesen egyediek

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26109) apaszka válasza dancsuri (#26108) üzenetére


apaszka
veterán

Anno az S3 nál szeretem a CM et.
Aztán rá kellett jönnöm, hogy bizony elvesz sok mindent a kevés+ért. Szóval azóta nem próbáltam, így nem mondom, hogy nem jó!
Véleményem, hogy a gyári ROM a tuti, főleg ha van ROOT és akkor lehet tuningolni is. Viszont ami ezt a készüléket naggyá teszi, az megmarad!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26110) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok!

Hátha valakit érdekel a Note 4 elcserélésemnek a története.
Hétfőn írtam, hogy akivel cseréltem felhívott, hogy neki nincs 4G ott ahol az S6 Edge stabilan tartotta az LTE hálózatot, én már akkor mondtam neki, hogy ezzel nem tudok sajnos mit csinálni. Egyrészt nem hiszem, hogy abban a kis faluban folyamatos LTE kapcsolat lett volna, másrészt nekem Debrecen belvárosában sincs folyamatos 4G-m, van hogy átvált H+-ra, de olykor 3G-re is (nem mintha ez akkora probléma lenne).
Ma felhívott, hogy Ő elvitte a Berettyóújfalusi Telekom-ba, ahol azt mondták nekik, hogy ők csak ott vásárolt készüléket vesznek át, na ez nekem már sántított és kezdett beigazolódni a gyanúm, hogy nincs ott semmi hiba, csak rájött a faszi, hogy szar üzletet csinált. Felhívtam az említett telekom üzletet, ahol tájékoztattak róla, hogy természetesen bármelyik telekom üzletben leadhatom a garanciáztatni kívánt készüléket, ezt a beszélgetést elküldtem a faszinak is.
Beillesztem Nektek ide a facebook-os beszélgetést, hogy Ti is szórakozzatok kicsit.
Bár nekem semmi okom félelemre azért kicsit zavar, hogy ilyen helyzet alakult ki, ugyanis én sosem adtam még el hibás készüléket, ahogy most sem és semmi kedvem nincs most ezzel foglalkozni.
Kíváncsi vagyok mi lesz a következő lépése a faszinak, remélem felfogta, hogy én nem az a palimadár vagyok aki majd utazgat neki össze-vissza, hogy visszacseréljem..
Jó szórakozást:
Facebook beszélgetés.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#26111) F_Gergely válasza Balazska15 (#26110) üzenetére


F_Gergely
őstag

Engem ugyan így szívattak, aztán mondtam a végén nyugodtan jelentsen fel és én is feljelentem becsületsértésért és rágalmazásért... De nem volt egyszerű történet!

(#26112) nggabi válasza Balazska15 (#26110) üzenetére


nggabi
nagyúr

Előfordulhat h gyengébb a note4 antennája mint amire cseréltetek. De ez innentől szerintem is az ő baja, van gar intézkedjen.

"szenyor dzsíííí"

(#26113) Moralespg válasza HeroBen (#26094) üzenetére


Moralespg
tag

Ez engem is érdekelne.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#26114) ratam23


ratam23
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Egyszerűen nem tudok 5.1.1-es romot feltenni a telefonra. Próbáltam már odinnal gyári függetlent telekomost, telenorost 4 fájlos 1fájlost repartíció is volt de semmi. Végig fut hibaüzenet nélkül de amikor már indulna el a telefon kiírja h Android indítása alkalmazás optimalizálása és itt mindig újraindul a telefonom. A legújabb rom amit feltudtam tenni rá az egy telenoros 5.0.1-es. Van esetleg ötlet hogy mi lehet a gond? Ráadásul 5.0.1-nél hiába van újabb szoftver nem adja ki se telefonon se kiesben úgyhogy csak odinnal tudnék frissíteni de mindig ugyanaz a hiba... :(

(#26115) Balazska15 válasza F_Gergely (#26111) üzenetére


Balazska15
senior tag

Bízom benne, hogy vagy rájön, hogy nincs esélye visszacserélni vagy pedig peres úton próbálja megszerezni a vélt igazát és nem jön ide pattogni a házam elé... Ha perelne véletlen az nekem egyrészt nem probléma, mert szerintem én nem vagyok ludas semmiben, másrészt viszont tényleg nincs időm/kedvem emiatt rohangálni..

nggabi, mikor először hívott fel a "problémával" ugyan ezt mondtam neki, hogy talán gyengébb a Note 4 antennája, az már az ő baja, hogy ennek nem járt utána idejében, de azt mondta az nem lehet, miért lenne gyengébb, a fia S5-e tökéletesen működik stb. Nem lehet észérvekkel beszélni vele, innentől engem már nem is foglakoztat, nem próbálok meg segíteni rajta, mert nem korrekt ahogy viselkedik, oldja meg ahogy tanulta..

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#26116) fcbarca válasza Balazska15 (#26115) üzenetére


fcbarca
őstag

Hello. Egy az egybe cserelted a note 4et az s6ra?vagy fizettel ra? Mennyi lehet az árkülönbség a ket telo kozt ha cserelni akarok?

(#26117) Balazska15 válasza fcbarca (#26116) üzenetére


Balazska15
senior tag

Egy az egyben cseréltem, igen. Hát szerintem kb. 20k lehet használtan a különbség, de valójában nem ér annyival többet az S6.. Személyes véleményem szerint az Edge hajlított kijelzőjének dizájnján kívül semmiben nem jobb, sőt.. Akksiban pl bőven alulmarad.. :) Én ráfizetni nem fizettem volna rá, és ezt mondtam neki is, hogy számomra egy forinttal nem ér többet az S6 Edge, kizárólag a mérete miatt szerettem volna lecserélni.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#26118) apaszka válasza ratam23 (#26114) üzenetére


apaszka
veterán

Nyomj egy hr-t közben. Az újra indulás után persze! Meglásd jó lesz.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26119) ratam23 válasza apaszka (#26118) üzenetére


ratam23
aktív tag

factory resetre gondolsz recoveryből? azt is próbáltam de nem segít sajnos.. :(

(#26120) OutsideR válasza Balazska15 (#26110) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Nekem itt Berettyóújfaluban note4-el telekomos hálón nincs mindig 4g hálón a telefon, van hogy visszavált H+-ra

[ Szerkesztve ]

(#26121) dancsuri válasza ratam23 (#26119) üzenetére


dancsuri
veterán

az nem fog segíteni, rendszer alól csinálj egy gyári visszaállítást és jó lesz

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26122) ratam23 válasza dancsuri (#26121) üzenetére


ratam23
aktív tag

de hogy tudnék rendszer alól visszaállítást csinálni ha még mielőtt felállna a rendszer folyamatosan újraindul az android indítása alkalmazások optimalizálása résznél? :)

(#26123) fcbarca válasza Balazska15 (#26117) üzenetére


fcbarca
őstag

Kijelzoje szebb? Gyorsabb a gyari szoftvere? Mennyi kijelzo ido jon ki egy mobilnetes napra?

Off.Valaki aki kitoltotte ezt a MasterPass kérdőívet, nektek lepostaztak mar az ajandek sd kartyat? Mert nekem nem jott meg még

[ Szerkesztve ]

(#26124) MaCS_70 válasza Balazska15 (#26110) üzenetére


MaCS_70
félisten

A linkre:
Ez a weboldal nem érhető el

ERR_CONNECTION_REFUSED

Pedig kíváncsi lennék rá -- már úgy szakmailag... :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26125) Balazska15 válasza MaCS_70 (#26124) üzenetére


Balazska15
senior tag

Itt lesz.. :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#26126) MaCS_70 válasza Balazska15 (#26125) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm!

Ne foglalkozz vele, Te tényleg korrekt voltál, ő meg bepróbálkozott.
Jogalapja a leírtak alapján nincs a cserétől elállásnak.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26127) F_Gergely válasza Balazska15 (#26125) üzenetére


F_Gergely
őstag

ismerős szitu, én ezért nem is hirdetek itt már semmit, mert nem hiányzik ez a cirkusz...

(#26128) Balazska15 válasza MaCS_70 (#26126) üzenetére


Balazska15
senior tag

Neked is köszönöm a megerősítést, nem fordult meg elő velem ilyen helyzet. Az adatlapomon látható, hogy jópár telefonom volt az elmúlt pár évben és mindet hiba és későbbi panasz nélkül adtam/cseréltem el. Nem akarok túl szentimentálisnak tűnni, de sajnos tényleg zavar, hogy most ilyennel vádolnak, még ha tudom is, hogy semmi alapja nincs, ilyen vagyok sajnos :))

fcbarca, a kijelző szerintem kb. ugyan olyan, én nem látok különbséget. Gyorsaság tekintetében sem, ugyanis nekem a Note-ra sem volt panaszom :) Akku az gyengébb.. Nekem olyan 3h körül van a sot-om.. De lehet nálam van a bibi.. Összességében szerintem, ha tetszik a note 4 mérete, kinézete akkor nem érdemes lecserélni.

Na, de nem offolom tovább a topicot, köszönöm a megnyugtató szavakat mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#26129) BeastMode válasza Balazska15 (#26110) üzenetére


BeastMode
őstag

Miért csinált volna rossz bizniszt a pali? Ezerszer jobb telefon a Note 4, mint az S6 Edge!;]
Nyugi, csak ugratlak, haverok vagyunk:) de akkor is ez a véleményem:D

(#26130) dancsuri válasza ratam23 (#26122) üzenetére


dancsuri
veterán

rakd fel azt amelyik felmegy, és utána csináld

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26131) HeroBen válasza HeroBen (#26094) üzenetére


HeroBen
tag

Szóval erre senkinek nincs tippje? :(

Galaxy Note 10+

(#26132) dancsuri válasza HeroBen (#26131) üzenetére


dancsuri
veterán

van a Playen rengeteg, próbálj ki néhányat Pl.

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26133) fcbarca


fcbarca
őstag

Nem tudom hol megkerdezni ne haragudjatok.. .Valaki aki kitoltotte ezt a MasterPass kérdőívet, nektek lepostaztak mar az ajandek sd kartyat? Mert nekem nem jott meg még, pedig azt igertek hogy január elején postazzak a 16 gb os sd kartyat

(#26134) BeastMode válasza fcbarca (#26133) üzenetére


BeastMode
őstag

Nekem sem érkezett még meg.

(#26135) MaCS_70 válasza BeastMode (#26134) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nekem sem jött még meg a kártya, pedig jól megnyugodtam az üzenetükre.
Mondjuk 30-áig lehet január elejének hívni.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26136) apaszka válasza fcbarca (#26133) üzenetére


apaszka
veterán

Nem jött meg,pedig 2x küldtek értesítést hogy küldik már! ;]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26137) dedike válasza fcbarca (#26133) üzenetére


dedike
addikt

Nekem sem jött még. Amennyit sűrű bocsánatkérések között ezzel eltöketlenkednek... :O

...kezdenek ők is rohanni a Telekom weboldala után.... ;]

Jó szerencsét!

(#26138) tomi613 válasza fcbarca (#26133) üzenetére


tomi613
aktív tag

Nekem se jött még microsd! Pedig két emailt is kaptam.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#26139) Zsolaf válasza fcbarca (#26133) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem sem jött... Nagy kamu volt. Többet nem töltök semmit itt ki.

(#26140) S e t h


S e t h
nagyúr

Nekem sem jött meg.
Bár én azt sem tudom miről beszéltek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26141) fcbarca válasza Zsolaf (#26139) üzenetére


fcbarca
őstag

Gyönyörű... :((

(#26142) ibenny


ibenny
senior tag

Nekem sem jött meg, pedig nagyon vártam/om, lenne helye.. :(

(#26143) apaszka válasza Zsolaf (#26139) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem se adják fel.
Már itt is megy az átverés.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26144) F_Gergely


F_Gergely
őstag

én úgy olvastam hogy azok a tesztkitöltők kapnak pendrive-ot akiknek van regisztrált mobiltárcájuk vagy mi (amire a teszt vonatkozott), tehát aki csak "vakon" töltötte ki az nem kap semmit. Nekem legalábbis így rémlik, és a tesztkérdések is erre vonatkoztak, aki már használta ezt a fizetési módot.

(#26145) MaCS_70 válasza F_Gergely (#26144) üzenetére


MaCS_70
félisten

A legutóbbi üzenet ehhez képest azt mondta, hogy ha látod a címed, megy a kártya.
Miért küldenének üzenetet annak, aki szerintük nem kaphat?

Amúgy van, ami azért cikibb, ha nem jön meg...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26146) Kleroo válasza Balazska15 (#26110) üzenetére


Kleroo
veterán

Atyaég. :D

Magyar nyelvtan órán szerintem minden alkalommal beteg volt. Sokan szidják a mai oktatást, és gyerekeket, hogy rettenetesen rosszul fogalmaznak és értelmetlen dolgokat írnak, de úgy néz ki régebben is szült ilyen gyöngyszemeket a rendszer. Azt hittem maximum 14éves.

Teljesen nyilvánvaló, hogy vissza szeretné cserélni.

Viszont némileg helyesebb stratégia lett volna részedről azt tudatosítani, hogy a Note4 ilyen, ez nem hiba, hanem tulajdonság,és utána félmondatban utalni rá, hogy ha nem hiszi, vigye el szervízbe(bármelyikbe)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#26147) Anulu79


Anulu79
addikt

Van itt olyan aki használt huzamosabb ideig LG G4-et? Melyiket érdemes megvenni?

(#26148) fodin válasza Anulu79 (#26147) üzenetére


fodin
tag

Én G4-et használok, volt korábban Note 4-em is, _nekem_ jobban tetszik a G4. Páromnak Note 4 van, semmi esetre nem váltana G4-re. Egyikkel sem jársz rosszul. Nekem a N4 mérete már túl nagy volt, illetve az LG-n kevesebb a bloatware, illetve garivesztés nélkül is van root (akinek ez szempont).

(#26149) Anulu79 válasza fodin (#26148) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi!
Nekem igazából ez a romolás, root meg ilyesmik nem játszanak. Note 3-am volt sokáig. Azt szerettem. Igaz egy kis időre vettem egy S5-öt de azt már nem tudtam megszokni a mérete miatt. Jól esett újra használni az 5,7-et. :) Kamerában van észrevehető különbség?

Igazából még az érdekelne, hogy a kijelzőre ha nem teszek védelmet akkor az mennyire bírja a használatot meg az S-Pent? Egy sima beledugós tokoban hordanám max. Semmi extra nem kell rá nekem. Ha van normális fólia ami felfekszik a kijelzőre rendesen akkor arra beruháznék de más tok nem kéne.

[ Szerkesztve ]

(#26150) vinpilu válasza Anulu79 (#26149) üzenetére


vinpilu
senior tag

Feleségem sokáig tok nélkül használta, most hátulról van rajta egy Spigen. Nagyon jól bírja, kijelzőn semmi karc. Plusz üveget azért nem tennék rá, mert nem passzol rendesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.