Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:40

LOGOUT.hu

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Note 3
Olvasd el a topik összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) kiskornel


kiskornel
addikt

Én úgy vetrm észre, jogy Kitksznál a nem kompatibilis progik a file megnyitásnál véreztek el. Pl a háttérképcseélő progi s lépeket nem olvasta. A random ringer meg az mp3 fileokat nem érte el. Ezen kívül nem volt nagyon gondom.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#9902) iSonic válasza Hauptmann (#9900) üzenetére


iSonic
addikt

szóltam modinak rajtuk múlik :)

(#9903) Gambas válasza laci0530 (#9891) üzenetére


Gambas
tag

Neked van? Használod??Vettem 1-et és whats,viber-rel kapcsolatos kérdésem lenne?!

[ Szerkesztve ]

(#9904) ttamas


ttamas
tag

Note3, Knox 0x1. SM-N9005ZWETMH. T-Pontban vásárolt telefon. Letöltötte és feltelepítette a Kitkatot.
Amiért a dolog érdekes, hogy egy ideig frissítést sem volt hajlandó letölteni a telefon, knox állapotra hivatkozva.

(#9905) tchriss


tchriss
tag

Sziasztok!
A következő a gondom: kapok egy sms t és mikor válaszolok rá elkezd egy kör folyamatosan pörögni de nem küldi el az üzit! esetleg a telefonon valamit állítani kéne? 30 as vagyok másnál nincs ilyen gond?

Köszi

(#9906) qpakcovboy válasza nggabi (#9875) üzenetére


qpakcovboy
őstag

:C

(#9907) iSonic válasza ttamas (#9904) üzenetére


iSonic
addikt

nem tettél fel Odinnal előtte semmit? csak lazán frissítetted OTA-n keresztül és a Knox ugrott??

(#9908) laci0530 válasza Gambas (#9903) üzenetére


laci0530
senior tag

Nem, de arra céloztam, hogy nyugodtan írd ki a konkrét tapasztalatot, és az ahhoz fűződő kérdést, így azok, akik esetleg segíthetnek, könnyebben tudnak reagálni, hamarabb születhet megoldás. :) Szóval ki vele, aztán ha valaki tud, segít. Így a leggyorsabb.

(#9909) berigazek


berigazek
őstag

Hívásban vagyok és a háttérbe teszem milyen fúrcsa színe van a státusz barnak..

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9910) AliceWake válasza berigazek (#9909) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Igen. Olyan. Mi furcsa benne? Mindig is olyan volt. Legalábbis TouchWizzel/MotionWizzel.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#9911) berigazek válasza hanti (#9883) üzenetére


berigazek
őstag

Nálam is :(

AliceWake!
Nekem nem gyári.,KitKat és aroma keverék ...

Gambas!

Várjuk a kérdést !

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9912) hanti válasza berigazek (#9911) üzenetére


hanti
senior tag

Olvass egy kicsit vissza, már van megoldás!

(#9913) mekka_kola válasza berigazek (#9909) üzenetére


mekka_kola
tag

Úgy emlékszem már S3nál is ilyen volt, és én speciel nagyon örültem neki. Aztán kellett egy kis idő, mire leesett, hogy kell visszajutni a call screenre, mert a proximity szenzor csak azzal együtt mukodik. :)

(#9914) berigazek válasza hanti (#9912) üzenetére


berigazek
őstag

De Te ezt megint mire írtad? Félre értesz valamit vagy fejezd ki magad érthetőbben kérlek..

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9915) AliceWake válasza berigazek (#9911) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szerintem minden Samsungon 4.x.x fölött ilyen. Van itt egy Ace 2, azon is, Note 2n is mindig ilyen volt. Note 1re nem emlékszem már, de szerintem az is ilyen.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#9916) berigazek válasza AliceWake (#9915) üzenetére


berigazek
őstag

Nincs semmi különös benne csak kérdeztem...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9917) Gambas válasza laci0530 (#9908) üzenetére


Gambas
tag

Köszönöm!Tehát mükődik hibátlanul Note3 mal,de néha nem érkezik meg rà a w.app,meg a viber üzenet!!Logikát nem találok benne....Hívás egyből jön rá,névjegyzék gyors,galéria egyből átküldi a kèpet!Tehát connect van.Speciàlis értesítésnél beàllitottam a gmail,whats,viber üzenetek megjelenítèsét a Gear-en!33%on volt amikor kibontottam akkor minden ok volt,az első párosítàs után!Kb 15 méterre a lerakott telefontól is azonnal jött minden értesítés.Felraktam tőlteni akkor már hol megjött hol nem a viber!Kikapcsoltam/be utàna semmi,megismételtem az újraindítást utàna megint jó pár üzenetig....aztàn megint semmi!!! Pedig imádom és hatalmas móka az egész de mivel sokan irogatnak ezért kicsit bosszant ez a dolog!!😊😊😏😏

(#9918) hanti válasza berigazek (#9914) üzenetére


hanti
senior tag

Szerintem a hiba nem az "én készülékemben" van. :DD ;] Te válaszoltál a naptáros hsz. re én meg közőltem hogy van megoldás rá és ha visszaolvasol 10-15 hsz.-en belül megtalálod. :K

(#9919) berigazek válasza hanti (#9918) üzenetére


berigazek
őstag

Te jó cimbora,te nagyon furcsán válaszolsz mindig.,mint legutóbb is..a fêlreértések elkerülése végett,ha három válasz vagy kérdés van akkor nevezd meg,hogy melyikre válaszolsz,jó? Amúgy ,,azt" màr megoldottam!

Kezdesz valakire ,,hasonlítani" :(

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9920) ttamas válasza iSonic (#9907) üzenetére


ttamas
tag

Még novemberben rootoltam a telót,ekkor ugrott a knox. Azóta nem jött frissítés kb. 2 héttel ezelőttig, amikor lehúzta a legfrissebbet, ma pedig a Kitkat-et. Amiért érdekes a dolog az pont ez, hogy sokáig a rootolt telóra se a beépített update-n, sem a Kiesen nem tudtam letölteni frissítést. Pár hete ezen változtathatott a Samsung, vagyis a rootolt, de gyári rommal rendelkező telókat -Note3- sem hagyja frissítés nélkül. Most én legalábbis ezt a konzekvenciát vonom le.

(#9921) hanti válasza berigazek (#9919) üzenetére


hanti
senior tag

Megkérem a tisztelt fórumtársakat, hogy elemezzék az Úrral történt beszélgetésemet és várom a véleményüket az off topicba. A segítő szándékra személyeskedéssel válaszólni :R

(#9922) berigazek válasza hanti (#9921) üzenetére


berigazek
őstag

Először magad korrigáljad kérlek...a hangnemed és válaszod stílusát..ez nem először történik meg és csak veled...sajna! Jó éjt..és amúgy mindig visszaolvasok,te nem voltál precíz ...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9923) hanti válasza berigazek (#9922) üzenetére


hanti
senior tag

Ne haragudj, de nem emlékszel hogy mire válaszolsz és utána a segítésre sértegetés a válasz.

(#9924) iSonic válasza ttamas (#9920) üzenetére


iSonic
addikt

áá értem, frissítés jönni fog attól függetlenül, hogy rootoltál, csak a garid veszett el..

(#9925) berigazek válasza iSonic (#9924) üzenetére


berigazek
őstag

Ja,tényleg így van,amúgy egy érdekességet hadd jegyezzek meg,de .appal kapcsolatosan,azaz,hiába mentem el a File Expert-el a frissített .app-ot az SD-re,ha törlöm a progit és újra visszatelepítem a frissített változatot,mégis rögtön frissül a Playről a telepítés után...

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9926) Parallaxis


Parallaxis
addikt

A T-Mobilos KitKat-el megy már a hívásrögzítés?
(Elvileg újabb verzió, mint a XEH-es.)

(#9927) iSonic válasza Parallaxis (#9926) üzenetére


iSonic
addikt

nem mertem még feltenni, szóval én is csak várom valakinek a beszámolóját.,. :D

(#9928) Piwi válasza Parallaxis (#9926) üzenetére


Piwi
addikt

Holnap feldobom és megírom ha addig meg nem előz valaki :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9929) Piwi


Piwi
addikt

Érdekes módon a telefon szerint nincs friss rom a telfonomra, pedig sammobile oldalán látom hogy az osztrák Trémobil is megkapta.. Igy tölthetem le az 1.33 gigás zipet.. :/

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9930) Memmaao válasza hanti (#9883) üzenetére


Memmaao
addikt

Na ezt én is ma vettem észre! Idáig soha nem kellett volna, erre ma, amikor használtam volna, hogy február 13-a Lujza nap-e, na most nincsenek sehol???? És beállítani sem lehet, csak a magyar ünnepnapokat...

My name is Bond, James... Dean.

(#9931) iSonic válasza Memmaao (#9930) üzenetére


iSonic
addikt

valami gubanc van a Google-nél, mert nem jelenit meg semmit a naptárnál még akkor sem ha lementem outlook-ba.. akkor sem frissít ott sem..

am Telekom 4.4.2.. jelenleg az antutu nem jót mutat.. 35702 pontról most visszanyalt 31860-ra.. nem kellemes.. remélhetőleg fogyasztás ügyileg nem lesz ilyen a helyzet.. meg rendszerindítás után lassabban áll fel..

[ Szerkesztve ]

(#9932) laci0530 válasza Memmaao (#9930) üzenetére


laci0530
senior tag

A #9892 és #9894 sz. hozzászólásokban le van írva a naptár névnap problémájára a működő megoldás.

(#9933) laci0530 válasza Gambas (#9917) üzenetére


laci0530
senior tag

Ez valószínűleg segíthet:
 
"HIÁNYPÓTLÓ APP A GALAXY GEAR ÓRAMOBILRA (GSM Arena)2013.10.30. 9:08:22

Címkék: Samsung Galaxy Gear, ATN, AllTheNotificaions, XDA,Gear,

Ezúttal sem a gyártó, hanem sokkal inkább a lelkes fejlesztők készítették el az igazán hiánypótló alkalmazást, ezúttal a Samsung Galaxy Gear karóramobilra. Az XDA Developers Sepiroth887 nevű fórumtagja készítette el az AllTheNotificaions (ATN) Manager appot, amely lehetővé teszi a felhasználóknak, hogy beállítsák, pontosan milyen alkalmazásoktól szeretnének értesítést kapni. A gyári megoldás egyelőre csak az üzeneteket, e-maileket és hívásokat képes kijelezni, így nagyon drágán egy valóban alapfunkciós modellt vásároltak a Gear tulajdonosok. A Pebble tulajdonosok átélték már ezt, a megjelenés után nem volt támogatott a Viber, a Skype, a Facebook, ám a Pebble Notifier app piacra kerülése után megszűntek ezek a jellegű problémák. A még fejlesztés alatt álló, tehát inkább béta állapotú ATN letölthető az XDA Developers fórumáról regisztráció után."

Közvetlenülletölteni innen tudod.

[ Szerkesztve ]

(#9934) Memmaao válasza laci0530 (#9932) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, köszi láttam, meg is csináltam, most működik is. (Kicsit le voltam maradva ma a fórumozással és nem olvastam el odáig először)

My name is Bond, James... Dean.

(#9935) laci0530 válasza Memmaao (#9934) üzenetére


laci0530
senior tag

Nincsmit. :)

(#9936) Peterson_ válasza iSonic (#9931) üzenetére


Peterson_
addikt

Akkor feldobtad a frissítést?
Az AnTuTu-ra sem lehet mindig adni...lehet, hogy hülye kérdés, de az energiatakarékos ki volt kapcsolva?(akkor szokott alacsonyabb értékeket produkálni).

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9937) berigazek válasza Peterson_ (#9936) üzenetére


berigazek
őstag

Ez az Antutu csak megközelítő értékeket mutat és nagyon sok tényezőtől függ.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9938) Peterson_ válasza berigazek (#9937) üzenetére


Peterson_
addikt

Nekem is mutatott alapból 30k körüli értékeket.
De energiatakarékossal meg még 25 körüli is volt.
Viszont az már más tészta, ha mondjuk 15 mérésből 15-ben lényegesen alacsonyabb értékek jönnek ki.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9939) boksz


boksz
senior tag

Most jön lefele a T-mobilos frissítés, 385,67MB...

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#9940) Memmaao válasza Peterson_ (#9938) üzenetére


Memmaao
addikt

Én azt vettem észr, hogy az Antutu eredményei teljesen rabszodikusak. Most éppen 34662 csinált, de volt már 36550 is, meg 21500 is...

My name is Bond, James... Dean.

(#9941) Piwi


Piwi
addikt

fent az új rom,semmi változást nem találtam eddig benne :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9942) berigazek válasza Piwi (#9941) üzenetére


berigazek
őstag

,,Hamu alatt lapul a tűz".. Később veszed észre,hogy melyek a vàltozások az új romban.

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#9943) Peterson_ válasza Memmaao (#9940) üzenetére


Peterson_
addikt

Van benne valami...annyira alacsony mondjuk még soha nem volt, pedig mindig több tesztet nyomok egymás után mondjuk egy negyed óra leforgása alatt.
Eddig az alja 24-25 körül volt energiatakarékosban.
Ahányszor mértem egyre alacsonyabb értékek jöttek ki.
Régebben egyébként sokkal biztosabb eredményeket hozott, amikor tweakeltem még szegény megboldogult PLAY-emet. Stock Rommal 5000 körüli volt mindig az érték, felhúzva a procit costum rommal mindig 6500-7000-ig(de viccesek ezek a számok :DDD )
A normális szerintem 30-35000(<)-ig, és akkor abba benne van a szórás is.

(#9941) Piwi:

-Azért majd számolj be légyszi a használat közbeni tapasztalataidról :R
Resetet csináltál-e?

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9944) znagy69


znagy69
őstag

Nálam 36 333-at ad az Antutu 4.4.2-n. T-s a rom és talán gyorsabb mint volt. Eddog sem volt semmi panaszom, igaz kb 2 hete csináltam egy FR-t, mert teljesen lefagyott. Ilyet még nem tapasztaltam az egész S széria alatt sem. Viszont utána az aksi időm sokkal jobb lett. Elment 2 napot is, míg előtte alig 1.5 volt.

(#9945) Peterson_ válasza znagy69 (#9944) üzenetére


Peterson_
addikt

A Fagyás mondjuk ciki, de ha azóta nem volt, akkor be lehet tudni a "nem tiszta" telepítésnek.
Én is lementettem egyébként mindent, csak jó lenne tudni ezekről az alkalmazásgubancokról is valamit, mert tényleg szívás lenne, ha fele appom nem tudnám használni...és ugye még az sincs, hogy hát nem jött be, visszamegyek 4.3-ra. :(

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9946) Memmaao válasza Peterson_ (#9945) üzenetére


Memmaao
addikt

Azért az alkalmazások jelentős része már 4.4.2 kompatibilis, nekem több mint 50 alkalmazás van fent a playről, és mindegyik működik a kitkattal. Nagyon igyekeznek a programozók.

My name is Bond, James... Dean.

(#9947) Zolint válasza Peterson_ (#9945) üzenetére


Zolint
tag

Hogy lehet visszamenni 4.3 ra? A lengyel 4.4.2-t tettem fel. Odinnal a 4.3 at nemtudom visszatenni mert hibát ír. Mi lehet a gond?

(#9948) Parallaxis válasza Memmaao (#9946) üzenetére


Parallaxis
addikt

Azért az alkalmazások jelentős része már 4.4.2 kompatibilis

Hát ez azért költői túlzás.
Az SD kártyára írást nálam egyedül a QuickPic támogatja egyelőre, mint külsős alkalmazás, semmi más, pedig a KitKat elég rég elérhető már.

(#9949) Parallaxis válasza Zolint (#9947) üzenetére


Parallaxis
addikt

Sehogy nem lehet visszamenni és ha már megpróbáltad, akkor a garanciádtól is elbúcsúztál.

(#9950) Zolint válasza Parallaxis (#9949) üzenetére


Zolint
tag

Miért csúsztam volna el?

maradt minden 0x0

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.