Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) ERPY válasza Tippmix46 (#7299) üzenetére


ERPY
őstag

Nem lehet hogy az MKV tartalmaz több nyelven feliratokat, és azt látod?
Nem ismerem a BS Playert, de gondolom kikapcsolható a felirat megjelenítése.

(#7302) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Valaki használja ezt a programot, mi a véleményetek? [link]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#7303) Nincs név válasza MaCS_70 (#7285) üzenetére


Nincs név
tag

Itt azért a barát másról beszél, de igazából mindegy, ahogy látom már így is több helyet foglalt ez a téma, mint amennyit érdemelt.

Egy gyors kérdés akik AHD 8.0-át használnak, működik az Ink effect? Nálam csak a korábbi csobogás van. (Opciók között látom, és bekapcsolható csak semmi nem történik. )

(#7304) imi314 válasza exelsior1 (#7219) üzenetére


imi314
senior tag

már nálam is jó a helyzet ,most tartok 11óránál, 6óra kijelzőhasználat és még van 44% :C :C

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7305) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Rootolni szeretném a készüléket(vodás)megbízhatóan.
Egy pár sorban kérhetnék segítséget?
Esetleg pü is jöhet.
Vagy esetleg egy olyan ROM ami eleve rootolt?
Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#7306) ZoliM@ster válasza Nincs név (#7303) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

AHD-n csak a tollal működik az ink... :O

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7307) Dr V válasza ZoliM@ster (#7306) üzenetére


Dr V
őstag

Mégis mire számítottál? Vagy netalántán az ujjadból folyik a tinta? Ezek szerint szó szerint tudsz kézzel írni vagy folyó írni :C :))
Remélem érted a tréfát.. :)

[ Szerkesztve ]

(#7308) Levente válasza zack (#7298) üzenetére


Levente
aktív tag

Kiskomám, csípj vissza most már! Ha szerkesztési időn belül vagyok, nem írok másikat, de ha mégis, ahhoz minimális közöd van.
Azon gondolkodj inkább el, hogy talán nem vagy akkora guru, amekkora az arcod ismét! Példa erre a RAM történet is, de az előbbi mkv kérdésen nagyon beégtél. Most akkor már biztos, hogy nem csinálod meg az 1. hsz.-t, énmiattam, ugye? Mert nem érdemlem meg...
Tettem fel én is kérdést, nekem sem tudtál segíteni!
Egyelőre itt a közelmúltban én többet segítettem másnak, mint te, barátom!

Jogos, ha önértékelési válságban érzed magad.

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7309) Ferdzsoo válasza imi314 (#7304) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

AHD 8.0?
Én gyári rommal, felesleges progikat letörölve sem jutok sokkal 5 óra fölé... :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7310) -Gerzson- válasza -Gerzson- (#7217) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Sikerült megoldanom az időnként felvillanó feloldási minta problémámat

Egy képernyő kikapcsoló widget bolondította meg a feloldást.
Másik widget telepítése után megszűntek az anomáliák... :)

Úgy vettem észre, hogy egyenként uninstalláltam a programokat és ennél kiabált, hogy ez egy rendszerprogram, biztosan el akarom-e távolítani.

(#7311) imi314 válasza Ferdzsoo (#7309) üzenetére


imi314
senior tag

nem , sima gyári ROM (XXDLK7) a felesleges progik törölve + gyári kernel, csinálta egy wipe battery stats-ot és azóta rendesen megugrott az üzemidő. előtte nekem sem ment 5fölé sűrűn egyszer volt rekordoma 8óra...

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7312) Ferdzsoo válasza imi314 (#7311) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Akkor én is nyomok egy wipe battery stats-szot.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7313) imi314 válasza Ferdzsoo (#7312) üzenetére


imi314
senior tag

nem tudom,h mennyit tesz még hozzá de én 700mAh-s samsung töltővel töltöm,

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7314) Ferdzsoo válasza imi314 (#7311) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Úgylátom ez a battery stat wipe csak smafu...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7315) imi314 válasza Ferdzsoo (#7314) üzenetére


imi314
senior tag

mindenki döntse el maga, nekem bevállt az üzemidő a duplájára nőtt...

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7316) Ferdzsoo válasza imi314 (#7315) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A duplájára nőtt anélkül hogy bármi mást csináltál volna vele? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7317) gyuri81 válasza Levente (#7281) üzenetére


gyuri81
veterán

"A Smart TV estén erre nincs is szükség, az maga tudja."

Sajnos ez nem így van! 40D5500 tv-m van ( Smart tv) és nem tudja alapból kitenni az S3 képernyő képét a tv-re!

[ Szerkesztve ]

(#7318) ZoliM@ster válasza Dr V (#7307) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Az előző romban nem kellett hozzá a toll,ujjal is működött.Igazából nem igazán izgat,jól nézett ki,de azért nem lesznek álmatlan éjszakáim,hogy most nem megy.. :U

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7319) imi314 válasza Ferdzsoo (#7316) üzenetére


imi314
senior tag

kicsit tele volt szemetelve a rendszer, még ekkor csináltam egy wipe battstat-ot , utána gyalultam mindent még az sd kártyát is formáztam , és előről feltettem a ROMot ,recoveryt stb, és utána már az akksi sokkal jobban birta. ugyanezt már csináltam pár hete is battery stat wipe nélkül akk sem vettem észre ekkora változást az üzemidőben, tehát én nem tudok mást előnyben részesiteni,mint a wipe battery stat-ot ,

Szerk.: azóta van hogy 10-12percet elmegy 1%-al netezés közbe, előtte erről csak álmodtam, örültem az 5-6percnek %onként...

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7320) prebuds


prebuds
aktív tag

Keresek olyan SMS-kezelő programot, amivel csillagozni vagy olvasatlanná lehet tenni SMS-eket (vagy beszélgetéseket). A lényeg, hogy lássam: ezzel még van valami teendő, nagyon sok SMS-t kapok. Létezik ilyen? Persze az is jó lenne, ha még az ékezetek megfordítását is tudná (mint a handcent, hogy ne csak 70 karaktert lehessen írni...)

(#7321) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ez a mobileodinpro245.apk jó a note2 is?

[ Szerkesztve ]

(#7322) Levente válasza imi314 (#7319) üzenetére


Levente
aktív tag

Nem tudom, a helyi nagyurak megengedik-e, de linkelnék neked erre valamit, ugyanis ez is egy városi legenda.

Dianne Hackborn a battery stats törlésének értelméről

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7323) Dr V


Dr V
őstag

Van valami olyan program ami a telefon fogyasztását mutatja? Autós töltőt szeretnék venni, de nem akarok túl gyengét venni. Eredeti samsungban gondolkozom, de nem tudom, h mekkora kapacitású lenne hozzá elég. Esetleg tapasztalatból, melyik gyári samu töltőt érdemes megvenni?
Samsung ecs-k200beg tartót hol tudok jó áron venni? Legolcsóbb is 7000től felfele...

(#7324) ZoliM@ster válasza gyuri2008 (#7321) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Nyilván,de miért nem jó a sz.gépes odin?Szerintem biztonságosabb,de nézz utána xda-n kompatibilis-e a mobil a nótával

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7325) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok! Csak gratulálni szeretnék akinek ilyen készüléke van, én féltem tőle s nem is mertem bevállalni mérete miatt, mást vettem s sokszor úgy vélem, hogy nem jól döntöttem.

(#7326) Levente válasza Dr V (#7323) üzenetére


Levente
aktív tag

Battery Monitor Widget Pro

Autós töltőt én utángyártottat, vagyis inkább noname-et használok, 2A-eset.
Hozzá egy Nokia kábelt és/vagy egy szintén noname-et. A Nokia jobban tölti, de a 2A nem megy át rajta, a saját gyárival még nem próbáltam ki.
Fontos, hogy ezekkel vigyázni kell, mert van olyan, amelyik bolondságokat okoz a telefon működésében, így ha ilyet veszel, csak úgy tedd, hogy kipróbálod!

Gyári töltő ügyben nem tudok hozzászólni, sajna.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7327) 72mviktor válasza Hitch (#7325) üzenetére


72mviktor
senior tag

Akármit is vettél,látatlanban is azt mondom,hogy rosszul döntöttél. :K

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#7328) Levente válasza ZoliM@ster (#7324) üzenetére


Levente
aktív tag

A telefonon futó nem emeli a számláló értékét.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7329) imi314 válasza Hitch (#7325) üzenetére


imi314
senior tag

milyet vettél? ha lehetőséged lett volna Note2-t venni,akk szerintem rosszul döntöttél..

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7330) Levente válasza 72mviktor (#7327) üzenetére


Levente
aktív tag

Most miért fájdítod a szívét? :B

Ja, mert igazad van... :C

Így tehát valóban, akinek a mérete nem kizáró ok, az nem talál ma jobbat.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7331) Hitch válasza imi314 (#7329) üzenetére


Hitch
aktív tag

Nexus 4

(#7332) ZoliM@ster válasza Levente (#7328) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

lehet nullázni... :K

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7333) gyuri2008 válasza ZoliM@ster (#7332) üzenetére


gyuri2008
veterán

Melyik TriangleAway app jó erre a telefonra?

(#7334) Bilux válasza Hitch (#7331) üzenetére


Bilux
veterán

Csere? :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7335) 72mviktor válasza Levente (#7330) üzenetére


72mviktor
senior tag

Mert genyó vagyok ;]

Hitch

Ne érts félre,nem bosszantásból mondtam,valóban ma szerintem ez a legjobb készülék :K
Én a mérettől nem tartottam sose,sőt ma minden más aprónak tűnik. :D

Bilux

Meg ne hülyülj :D

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#7336) Hitch válasza Bilux (#7334) üzenetére


Hitch
aktív tag

Áá én nem vagyok ilyen kapkodós, egyik barátom Note tulajdonos, igy néha ha kezembe veszem a bitang mobilt utána olyan az enyém mint amit kimostak, kijelző téren.... :))

(#7337) ZoliM@ster válasza gyuri2008 (#7333) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Passz,szerintem a legújabb.Azt hiszem azt szedtem le a múltkor...2.55-öt töltöttem le,az jó rá...

Szerk.:Az mitől lehet,hogy miután felflasheltem a perseus kernelt a memóriakártyám nem igazán akar működni.Berakom és a fájlkezelő szétfagy tőle.Ha kiveszem 1x érzékeli,1x nem.A saját fájlkezelő már a belső memóriát sem látja,feldolgozás folyamatbannál megada az elején.Mi lehet a hiba?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7338) Levente válasza ZoliM@ster (#7332) üzenetére


Levente
aktív tag

Valóban. Tudom. Nem ez volt a kérdés.

gyuri2008

TriangleAway v2.60-nál tartunk

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7339) Atus85 válasza Hitch (#7325) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nekem rohadt kicsi kezem van és holnap jön a Note2-m. Szerintem rosszul döntöttél. Ez most a legjobb teló szerintem.

(#7340) ZoliM@ster válasza ZoliM@ster (#7337) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Lejárt az idő :(((
Most megint beraktam,beolvastam.Felraktam 2 játékot róla,majd miután nyomtam egy visszát jött a szöveg,hogy feldolgozás folyamatban.És semmire nem hajlandó válaszolni.Formázzam újra,vagy meghal a kártya?kb. 1 hónapja vettem,kingston 16GB class 4.Fájlrendszer exFat

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#7341) Dare2Live válasza MaCS_70 (#7246) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Amint írtam, a Note 2-n még nem nyúltam task killerhez."

Aszittem itt is ajánlgatod...

"45-50 MB szabad RAM alatt a böngészőben új lap indítása 6-8 másodperc, majd egy rövid cikk betöltése 15-20. (80 MB-nál a lap azonnal nyílik, azonos cikk 4-5 másodperc alatt betölt.)...."

Ezt így aláírom, uis ha vmi nagyobb akart a memoriába kerülni mint 45-50mb (pl böngésző tipikusan ilyen) akkor először le kellett futnia a GCnek és az ugye erőforrást eszik amíg le nem fut, lassabban indul el, tölt be... DE rémítően primitiv megoldásnak tartom erre a a task killert. Egyszerűen kernelbe át kell írni, hogy a GC ne 45-50mbnél fusson le hanem pl 64-80nál. Anno I9000nél nem is volt pl kernel turka hanem Semaphore kerlne beállításoknál csak be kellett xelni mikor fusson a GC.

Amúgy hamár belementünk, ezen készülékek gyorsításába akkor megemlítem, hogy sokat segít ha a gyártó által ránk kényszerített appokat töröljük/freezeljük. Ehez nem kell romban nyulkálni ott van rá a titanium pl. Én amúgy még a Note2n is takarítottam, pl amikor megláttam, hogy a TW annak ellenére, hogy nem használom folyvást memoriába kerül, eszi ramot+procit+aksit kilöttem. Meg még jópár appot. Lett +~100mb ramom, meg nem eszik meg az aksi 4-5%át.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7342) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Valamit elrontottam :F
Nem birok belépni a három gombos módszerrel a CWM-be.
Lefuttattam a TriangleAway programot .
A telefon bekapcsol,minden működik.
Mi lehet a gond?

(#7343) ForRedGlory válasza gyuri2008 (#7342) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Download mód van?

(#7344) gyuri2008 válasza ForRedGlory (#7343) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen van.

N7100XXDLL7_N7100OXXDLL2_XEO most töltöm ezt le.
Ez jó lesz?
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#7345) ForRedGlory válasza gyuri2008 (#7344) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor tegyél fel egy romot odinnal.

(#7346) zsolt501 válasza Dare2Live (#7341) üzenetére


zsolt501
nagyúr

"Amúgy hamár belementünk, ezen készülékek gyorsításába akkor megemlítem, hogy sokat segít ha a gyártó által ránk kényszerített appokat töröljük/freezeljük. Ehez nem kell romban nyulkálni ott van rá a titanium pl. Én amúgy még a Note2n is takarítottam, pl amikor megláttam, hogy a TW annak ellenére, hogy nem használom folyvást memoriába kerül, eszi ramot+procit+aksit kilöttem. Meg még jópár appot. Lett +~100mb ramom, meg nem eszik meg az aksi 4-5%át".

Erről kicsit bővebben is írhatnál, mert szerintem többünket is érdekelné a dolog, pl. engem is.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#7347) imi314 válasza gyuri2008 (#7344) üzenetére


imi314
senior tag

nem kell ezért uj rom, csak tedd fel még1x amit küldtem, nekem is volt már ilyen és ez segitett

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7348) gyuri2008 válasza imi314 (#7347) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem értem :F
Mit tegyek fel még egyszer?
Bocsi

(#7349) imi314 válasza gyuri2008 (#7348) üzenetére


imi314
senior tag

a cwm6root... fájlt épp ugy mint előbb csináltad odinnal

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7350) gyuri2008 válasza imi314 (#7349) üzenetére


gyuri2008
veterán

Rendben köszönöm. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.