Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) Cabrio válasza Levente (#7869) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Nekem most ilyen van rajta Samsung Flip Cover de egy fólia és bumper tokkal jobban tetszene, mert az körbeveszi a króm keretet, a hátlap meg nem karcolódna az asztalon...

[ Szerkesztve ]

(#7902) Cabrio válasza Cabrio (#7901) üzenetére


Cabrio
aktív tag

(#7903) manokaki


manokaki
őstag

Sziasztok

Tud esetleg valaki segiteni hogy a gyári Fm radio apps-r honnan tudnám letölteni ?

Köszönöm elóre is ! :R

Attila

[ Szerkesztve ]

(#7904) Levente válasza Cabrio (#7902) üzenetére


Levente
aktív tag

Ez is nagyon tetszik, de értem a gondodat, a keretet nem védi.

A bumperrel nekem csak a hátlap védelmének hiánya a gond, amúgy persze az se rossz, csak ha már a telefon méretét növeli, akkor inkább a protective+, szerintem.

[Moderálva]

[ Módosította: Barthezz2 ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7906) Bilux válasza szaszabee (#7894) üzenetére


Bilux
veterán

Baromság T-s a telefon és volt egy kijelző cserém a helyszínen javítva...
Note 2-nél a keret nincs egyben a kijelzővel mint s3-nál így tessék vigyázni rá :)

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7907) Bilux


Bilux
veterán

Új ROM Francia független XDMA6 :C Bár érdekes változtatás nincs ha a számokat nézem...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7908) Bilux


Bilux
veterán

Ez nem lesz jó nekünk, ha IMEI alapján akar majd frissíteni a Samsung... :Y

Inkább vezetné azt be, hogy a független telefonokra mindig egyszerre jönne a frissítés... 2 hónapos különbségekkel sokszor.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7909) Levente válasza Bilux (#7906) üzenetére


Levente
aktív tag

Wáááá, ez meg nekem új, S3-nál egyben volt vele?

A fémkeret?

Most nézem, S3 esetén viszont lehet csak az üveget cserélni.

Ééérdekes.

A ROM-ot köszi, nekem átugrotta sammobile-on, mert a Top 10 latest van beállítva, lol.

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7910) Bilux válasza Levente (#7909) üzenetére


Bilux
veterán

S3-nál egyben volt igen, itt nem lesz olyan garanciális problémád, hogy azt cseréljék neked...
Hát lehet külön cserélni az üveget, de az már erősen gányolásra hajaz mint szakszerű szerelésre.Láttam videót róla.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7911) Vemy


Vemy
csendes tag

Égett már be valakinek a kijelzője? Én amióta megvettem minimum fényerővel használom a telót mivel előtte az S3 és az S2-m is beégett elég hamar... Van valakinek tapasztalata hogy mennyire fordul ez elő Note II-nél? Szívesen venném feljebb a fényerőt de nem merem :S

(#7912) Levente válasza Bilux (#7908) üzenetére


Levente
aktív tag

Az komooooly!!!!

Pár éve mondjuk, a következő evil a Samu, sajna.

A kommentek durcik és igazuk van, hiába lesz meg nekünk a lehetőségünk továbbra is talán szinte mindenre, mint eddig, köszönet valóban xda közösségének, de ez nem mindenki számára járható út, sőt.

Ez komoly öngól lenne, az biztos.

Mindazonáltal az is biztos, hogy nagy a nyomás amiatt, amennyivel esetenként olcsóbban megkapni a más országból származó kütyüt. Kérdés, ez miért a szerintük jó megoldás?

Az is jogos, ha pontosabb kimutatásokat szeretnének az eladásokról.

Kérdés persze, hogy mennyiben zavaró az valóban, hogy egy Franciaországban kiadott telefon Hollandiába kerül. Nem hinném, hogy ott is annyit változna az ára, mint ahogy hozzánk kerülnek.

Vicces lesz, ha egy soproninak a frissítésért kirándulni kell majd Burgenlandba egy kis frissítésért egy WiFi hotspothoz, hogy ne roaming-ban tegye azt, háhá....

De azért várjuk ki a végét.

"Hát lehet külön cserélni az üveget, de az már erősen gányolásra hajaz mint szakszerű szerelésre.Láttam videót róla."

Én is azt néztem, teljesen szép lett, így az árkülönbség érdemessé teszi. Ha a 3 órás munka díját nem nézzük, háhá...

Vemy!
Különösen kerül a szerencse, mert azért a beégés ennyire nem jellemző, nekem S1, két S2 esetén se volt.

Szerintem, ha a Note II 'beégne', gariztatnod kellene. Állítólag amúgy nagyon kevés a gond velük szerviz terén.

Szerkesztve 5 percen belül 2x by helyrerakott ember :DD

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7913) Dare2Live válasza Vemy (#7911) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

3hónapja van piacon ez nagyon kevés idő a beégéshez.

Levente: Mindig csak erősödik bennem az érzés, hogyha kövnek androidos telót veszek az csak Nexus lehet.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7914) Vemy válasza Dare2Live (#7913) üzenetére


Vemy
csendes tag

Az S3-asomnak elég volt 3 hónap is, igaz ott nem foglalkoztam ezzel nem számítottam rá hogy be fog égni így azt mindig max fényerővel használtam, így gyönyörű volt mindig a képe de meg is lett a következménye...

(#7915) Levente válasza Dare2Live (#7913) üzenetére


Levente
aktív tag

Na, de melyik gyártótól? :F Mert LG-től ma nekem okostelefon nem kell.

Azért ma még bőven Samsung az ász, ezt el kell ismernünk.

Amúgy én gátlástalanul állok át jobb gyártóra bármikor, engem nem köt semmilyen vallás, hhh

Nincs és gondolom nem is lehet állandó legjobb valamelyik cég, ezt mutatja a történelem.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7916) Dare2Live válasza Vemy (#7914) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

az durva. De gariztatni kell. Aztán ha 3hó múlva újra beég újra gariztatni, aztán ha 3hó múlva újra beég akkor újra gariztatni, aztán ha....

imho.

Most gyorsan megnéztem volt I9000emet, bnőm örökölte, ott a felső csik jól láthatóan be van égve(ill a többi rész) de bzki az 3 éves.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7917) -Gerzson- válasza Vemy (#7911) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Ne törödj vele. Én állandóan 75%-on hajtom, csak este megy a sötétben AUTO-ra.
Ha örökké ettől rettegsz akkor soha nem élvezed és úgy adod el vigyázva, hogy valaki egy megkímélt telefont kapjon majd...

Ha beég akkor beég. Hívod a szervízfutárt és ráérsz majd akkor gondolkodni hogyan tovább

(#7918) -Gerzson- válasza Bilux (#7908) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Ettől még simán eladják az embereknek a más országból származó telefont. Utána meg ha mész a samuhoz sírni, azt mondja: így jártál....

(#7919) lajki7 válasza szaszabee (#7894) üzenetére


lajki7
senior tag

Szerintem meg a tudakozot is hivd fel! Hatha az cifrabbat mond... Ki hivod a samsung szervizfutart es megcsinalja otthon! MEG SZAMLA SE KELL!!!!!! Nah ezzel megoldottuk a problemad:)

iPhone 11 Pro

(#7920) #02119936 válasza Vemy (#7914) üzenetére


#02119936
törölt tag

User error. Így minden telefont ki tudsz nyírni. Tényleg jobbaan jársz egy HTC/LG-vel. Csak győzd aksival.

[ Szerkesztve ]

(#7921) Bilux válasza Vemy (#7911) üzenetére


Bilux
veterán

Neked mi égett be rajta, mert nekem az értesítési sáv S3nál.
Nem hiába lett most szürke, tehát az sáv sem lustul el és "ég" be.

Hagyd auton és nem lesz gond :C

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7922) Levente válasza Dare2Live (#7916) üzenetére


Levente
aktív tag

Tegyél ki a kijelzőre teljes képre egy középszürke homogén képet.

Nálam ez kb. egy éve eltüntette azt a kis 'beégést is, ami volt. :Y

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#7923) Bilux válasza Dare2Live (#7916) üzenetére


Bilux
veterán

És mi van beégve rajta még mi az a többi?
A statikus fekete látszik meg leginkább az amoleden egy idő múlva.

Itt is látszik ami fekete volt az élénkebb maradt nem használódott el a kis organikus ledecske

Az AMOLED-kijelzőkben használt szerves anyagok idővel lebomlanak, azonban léteznek már olyan technológiák, amelyek ellensúlyozzák a bomlási folyamatot.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7924) Bilux


Bilux
veterán

Miért nem keresnek más file megosztót ezek a sammobilosok hotfile rettentő lassú. pl. zippyshare.com

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7925) Vemy válasza Bilux (#7921) üzenetére


Vemy
csendes tag

Atom Launcher-t használtam S3-on és a képen látható alsó menü égett be azzal a csíkkal együtt...

(#7926) Bilux válasza Vemy (#7925) üzenetére


Bilux
veterán

Ezt írtam, látod milyen árnyalatú?
Egyébként a fehér fekete statikus képek nemcsoda hogy kinyírták a kijelzőt. A fehér részeknél max fényerőn rohamosan öregedett a kijelző a sötétebb szürke fekete árnyalatoknál meg köszönték szépen a ledecskék téli álmot aludtak így nem használódtak el nem öregedtek a többihez képest.
Ha teheted inkább pirosas árnyalatokat használj, de semmi esetre sem fekete fehéret.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7927) Vemy válasza Bilux (#7926) üzenetére


Vemy
csendes tag

Kösz a tanácsot, és akkor a fényerőt érdemes kicsire venni?

(#7928) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Tudjátok, hogy mi a kódja egy képernyő tesznek a hívásfelületen?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#7929) Bilux válasza Vemy (#7927) üzenetére


Bilux
veterán

Automatán hagyd

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7930) Bilux válasza Bélaaaa (#7928) üzenetére


Bilux
veterán

*#0*#

Szerkesztés :W :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7931) Bélaaaa válasza Bilux (#7930) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Köszönöm!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#7932) Attila_26


Attila_26
aktív tag

nekem galxy note-om volt 180ért vettem 100ért tudtam eladni 3hónap után.3hónap alatt 80at buktam rajta,undorító.Ez a galaxy note 2 meg 135ezerrel nyit ez meg a pofátlanság netovábbja.Sosem fogok ujonnan venni telót.Szarok a garanciára,inkább veszem használtan 50ezerrel olcsóbban :W

(#7933) Vemy válasza Attila_26 (#7932) üzenetére


Vemy
csendes tag

Én meg 45ezret buktam az S3-on szintén 3-4 hónap után... és engem is felháborít!

(#7934) Tippmix46 válasza Attila_26 (#7932) üzenetére


Tippmix46
senior tag

én is ezt fogadtam meg, csak ki kell fogni egy korrekt eladót, még ha picit drágábban is adja..
1 hónapja vettem Note1-et még 22 hónap garanciával, fóliás, független, gyári garis, karcmentes 85 ezer Ft-ért (+5 ezer Ft 1 hátlap és bőrtok), miközben annó 180ezer Ft körül jött be és most is 120 körül van a samsung garis a boltban újonnan....hasonló lehet az árak eloszlása Note2nél is.

Szóval új telót soha....

Ja 2008ban vettem új Nokia N95 8gb-ost kártyafüggetlenül 90-ért, most 4,5 évre nem tudom eladni 20-ért....vicc...

[ Szerkesztve ]

(#7935) Nincs név válasza Tippmix46 (#7934) üzenetére


Nincs név
tag

Mi a vicc? Hogy fejlődik a technológia? Ha úgy érzed az új telefon túl van árazva akkor ne vedd meg, várd meg míg lemegy az ára. Ha úgy érzed megéri a pénzt akkor pedig megveszed, nem is értem a dolgot. :U

A Note2nek is le fog menni az ára egyszer, aztán majd kijön a Note3 és annak is lefog menni az ára, aztán jön a Note4 ...

(#7936) zack


zack
nagyúr

Lesz még idén tűzijáték...APQ8084 2,3Ghz+Adreno 420

Ez már komoly hardveres előrelépés lesz. Szerintem az új Nexus ha lesz 32Gb verzában, be fogom vállalni Q3-ban. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7937) Bilux válasza Attila_26 (#7932) üzenetére


Bilux
veterán

annó 1.500.000 Ft volt egy CD író egy lemezt nekem 1000Ft+Áfa-ért írtak meg.
Most mi a helyzet? A műszaki cikkek sosem jók befektetésnek nem szabad nézni mennyivel lesz olcsóbb.
Az új dolgok meg mindig is drágák voltak vagy azért mert még nagyon friss vagy eleve kifizeted majd a haramadát adónak.
Vegyél új autót egy átlagos középkategóriás 8.000.000-s autónál 2.160.000Ft csak az áfa. Ezért kapsz valahol egy új Daciat is... az üzemanyagot ne is számold ki mennyit tankoltál bele a kocsiba.
Szintén egy átlagos évi 20.000Km-es futásnál 672.000Ft-ot tankolsz el 8 literes átlagos fogyasztásnál...
Semmi nincs ingyen ma.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7938) Bilux válasza zack (#7936) üzenetére


Bilux
veterán

Gondolod lassú lesz a telefon idén bármire is? :F
A note3 ha valóban 6 col feletti lesz akkor kimarad.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7939) imi314 válasza zack (#7936) üzenetére


imi314
senior tag

Ezzel csak az a gond,h az akksija nem fog bírni fél napot sem,a mostani nexus 4 akksja is nevetséges,2 óra kijelzőnél már haldoklik,míg a note ekkor még csak 80%nál tart.
Ez volt a gond a Galaxy Nexusomnál is,délutánra többnyire kikapcsolt.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7940) zack válasza Bilux (#7938) üzenetére


zack
nagyúr

Nem gondolom. ;)
Minden attól függ milyen minőségű lesz idén a csúcs szegmens, és milyen lesz a szoftverezettség hozzá (Android 5.0).
Össze lehet rakni egy Note 2-nél is minőségibb hardvert, jobb anyagminőséggel, jobb kamerával stb.
Olyan szoros lesz az idei csúcs szegmens, hogyha valamelyik gyártó nagyot akar harapni abból a bizonyos torta szeletből, akkor vagy a minőség és a support felé kell megindulnia, vagy az innováció felé.

Pont most olvastam egy infót, hogy a Samsung szervizben 2 típus az, amivel alig találkoznak a szervizesek. Ez pedig a Note1 és a Note2. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7941) gyuri2008 válasza zack (#7940) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen
Talán az anyagminőség javulhatna egy kicsit.
Pl a hátlap,ne lenne ennyire csúszós.

(#7942) Fradipuma


Fradipuma
tag

OTA.n keresztül tölthető a legújabb frissítés a francia ksézülékekre! Méretre 55Mb

(#7943) gyuri2008 válasza zack (#7940) üzenetére


gyuri2008
veterán

Pont most olvastam egy infót, hogy a Samsung szervizben 2 típus az, amivel alig találkoznak a szervizesek. Ez pedig a Note1 és a Note2.

Hol olvastad?
Én is kíváncsi vagyok rá ;)

(#7944) Fradipuma


Fradipuma
tag

Az 55 megás telepítőcsomag telepítése után kikapcsolt a telefon, majd az újraindulás után elkezdett tölteni egy 31megás telepítőszoftvert is! (Bocsi, csak kicsúsztam a szerkesztési időböl)

(#7945) zack válasza gyuri2008 (#7943) üzenetére


zack
nagyúr

Ennyi volt az infóban. Privát ember írta, aki személyesen járt bent a szervizben. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7946) ronson88 válasza Fradipuma (#7942) üzenetére


ronson88
tag

De csak annak, akinek a készülék állapota nem "módosított" :(

Viszont megírhatnád, hogy milyen változást tapasztalsz, sammobilen nem találtam róla információt.

Szerk: zack: Azért gondolom ez következhet az eladott mennyiségből is. Mégsem tömegcikkekről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#7947) Fradipuma válasza ronson88 (#7946) üzenetére


Fradipuma
tag

Lett 1 új alkalmazás, amit play magazinnak hívnak! Ebbe lehet különböző magazinokat vásárolni, illetve előfizetni rá! Akksi időröl egyenlőre nem tudok beszámolni,mert csak most ment rá a szoft Illetve van 1 play zene ikon is ami alatt a zenéim vannak

(#7948) zack válasza ronson88 (#7946) üzenetére


zack
nagyúr

Persze, biztos ez is szerepet játszik. De azért az S3.mal elég sok gond van, pedig nem sokkal olcsóbb mint a Note2. Nem tudom hogy állnak a Note2 eladások, de szerintem sikermodell (ez is) a Samunál.
Q3-ra már azért valósabb képet fogunk kapni, az akkor már 8-10 hónapja piacon levő Note 2-ről.
Mindenesetre megnyugtató, hogy (egyelőre) nincs ismert széria hibája.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7949) ronson88 válasza Fradipuma (#7947) üzenetére


ronson88
tag

Köszönöm, majd lehet, hogy frissítek.

Egyébként csak én vagyok ilyen tudatlan, vagy ez normális, hogy amikor OTA-n jön egy bármilyen, kisebb méretű (30-50 MB) frissítés, akkor ahhoz, hogy frissíteni tudjam Odin-nal (root miatt), minden alkalommal le kell töltenem egy kb. 1,1 gigás, komplett telepítő fájlt a hotfile-ról? Nem lehetne csak a frissítést rátenni? :F

(#7950) szaszabee válasza ronson88 (#7949) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Erre a célra van ez voodoo ota rootkeeper S3 müködik note-n nem tudom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.