Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) AliceWake válasza -Gerzson- (#7749) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem gyári 4.1.1.ed van véletlenül?

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#7752) imi314 válasza -Gerzson- (#7749) üzenetére


imi314
senior tag

hányas android van a gépen? mert a 4.1.1nél még nincs az a lehetőség

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7753) -Gerzson- válasza imi314 (#7752) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

4.1.1 van de közben néztem a ROM számát is amivel idáig még nem foglalkoztam

Alapsáv verziója: N7100XXALIH
Build száma: JRO03C.N7100XXALJ1

Ez szerintem nem hazai ROM. Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#7754) imi314 válasza -Gerzson- (#7753) üzenetére


imi314
senior tag

4.1.1ben még nincs Értesitési sáv funkció,csak a 4.1.2ben.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7755) AliceWake válasza -Gerzson- (#7753) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szerintem francia.

Non omnis moriar.

(#7756) AliceWake válasza -Gerzson- (#7753) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

De lehet bármi más is :B Product Code-ot nézd meg. Abból kiderül.

Non omnis moriar.

(#7757) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Garancia papir nélkül a samunál le lehet kérdezni a garanciát ?

(#7758) nggabi válasza szaszabee (#7757) üzenetére


nggabi
nagyúr

mellé :) ha jófejek imeiből megmondják a szervizben.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#7759) exelsior1 válasza nggabi (#7758) üzenetére


exelsior1
senior tag

Viszont garancia papír nélkül nem gariztatnak semmiképen sem, sajnos

Galaxy S10

(#7760) bucs12 válasza Hawk02 (#7704) üzenetére


bucs12
csendes tag

üdv

A készüléket Jofogásrol vásároltam!A előző tulajdonos próbálta magyarosítani,hogy miért azt nem tudom! Nemértett hozzá ,csak próbálkozott!

(#7761) AliceWake válasza HUNPSP (#7748) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nézz meg egy Note2t: Beállítások - Biztonság - Eszközadminisztráció.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#7762) HUNPSP válasza AliceWake (#7761) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Valószínűleg ugyanarra, köszönöm a válaszod. Igen, ez alátámasztja azt, amit mondtak ma.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#7763) Nincs név válasza zack (#7742) üzenetére


Nincs név
tag

Alapból bukta igen, de lehet, hogy megoldható, mod segítségével. Erről sajnos semmit nem tudok gyakorlatban.

(#7764) -Gerzson- válasza AliceWake (#7756) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

XEH, elvileg magyar. Írtam a Samunak IMEI alapján mondják meg jár-e a 26 hónap.

[link]

EFS-t most mentettem, holnap ma délután szépen felmegy rá egy 4.1.2. Kell az értesítési panel.... :K

[ Szerkesztve ]

(#7765) zack válasza Dare2Live (#7750) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor te nagy spíler vagy a CM-ben? ;]
Dobsz pár linket, azokról a romokról amiket érdemes lehet felrakni? Kipróbálnám a CM világát... :K
Előre is köszi.

S2-ön nem volt túl nagy sikerélményem, mert a CM9 se, és a CM10 se volt olyan amivel napi szinten együtt tudtam volna élni. Ezeknek a gapsos installok gyűjtőhelye is érdekelne. :R
Kicsit beleásnám magam...Hátha. Azt olvastam, S3-ra is jó lett a CM10...Az egyik barátnőm is azt használta, és elégedett volt vele. MIUI is van rá?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7766) zack


zack
nagyúr

Aki esetleg nem volt tisztában a dolgokkal, annak itt egy éppen aktuális hivatalos cikk...

buncselekmeny_a_mobilok_fuggetlenitese

Magyarországon jelenleg nem veszik ennyire szigorúan a gyakorlatban, de ez változni fog a jövőben. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7767) exelsior1 válasza zack (#7766) üzenetére


exelsior1
senior tag

Beépített risztók lesznek a telókban és amint függetleníti valaki, elkezd sípolni és küldeni a rendőrségnek a GPS koordinátákat, aztán irány 2 évre a sittre :D Az ilyesztő, hogy ez így el is képzelhető már :S

Galaxy S10

(#7768) zack válasza exelsior1 (#7767) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt így azért kétlem. :) De az elképzelhető, hogy egy nyitva maradt szervizre leadott telefon után a szolgáltató megteszi a feljelentést.

Mondjuk ezek mellett az árak mellett...Ha ezt megcsinálják, még kevesebben fognak szolgáltatós telefont venni, ami így még eladhatatlanabb lesz. Külföldön megértem, hogy 20-30 EUR-ért megvett 100k+ telóknál bevezetik, de itt a független és a szolgáltatós telefonok árai között alig van különbség. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7769) Parallaxis válasza ForRedGlory (#7641) üzenetére


Parallaxis
addikt

Android Revolution HD 9.2: [link] :)

(#7770) zack válasza Parallaxis (#7769) üzenetére


zack
nagyúr

Tépem lefele. Csinálok egy wipe cache + wipe dalvik cache-t, aztán tolom fel a 9.0-ra. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7771) zack


zack
nagyúr

Időben kezdjétek el tölteni, mert nekem 400Mb jött le eddig a 933Mb-ból, és még van 45 perc... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7772) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
A CSC miért nem megy ezen a telefonon?

(#7773) imi314 válasza zack (#7771) üzenetére


imi314
senior tag

Nekem is lassan töltötte a 9-est

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#7774) -Gerzson- válasza zack (#7770) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Minden tiszteletem azoknak akik naponta újra ROM-ba döntik a telfonjukat a tökéletesség keresésének jegyében. :R

Nekem a ma hajnali 4.1.2 update is pont elég volt. nem maga a ROM csere, hanem utána a felület végleges simogatása. Hiába volt TB meg NOVA Launcher mentésem, azért a háttérképeket, widgeteket, telcsi beállításokat csak simogatni kellett egy kicsit.

Viszont így már megtaláltam az értesítési panel menüpontot... :DD

(#7775) penell1234 válasza Zsilet1 (#7730) üzenetére


penell1234
tag

Úgy nem igazán megy hiába nyomom hosszan és kidobom utána is ott marad.

(#7776) Dare2Live válasza zack (#7765) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én I9000ről jövök és ott a CM imo sokkal jobb volt mint a hivatalos. Az elején azért mert iszonyú trágya volt a hivatalos rom, utána meg azért mert gingerbread után nem volt hivatalos rom, az ICS meg ugye alapból is nagyon nagyot dobott mindenen, hát még akkor ha jól belötték I9000re. (I9000nél azért még nagyon okosan kellett memoriat managelni az 512 "nem sok".)

Amit én próbáltam (paranoid) Note2n én annyira nem érzem szükségességét, van amiben jobb mint egy AHD, vmiben rosszabb, láthatóan nincs is még Note2re belőve, ami biztos, hogy ha kedved tartja érdemes egyet kettőt megnézni.

Amikor majd értelme lesz az majd 1.5év múlva amikor megszünik a Samsung support CMből meg jön a 13/14.

---
miuiért sokan oda vannak nekem nem tetszik, nem tudom van e.

gaps vagy azonnal fent van, vagy ~mindig linkelik, mert az az első amit felrak normális ember különben nincs market. :)

Nem ajánlom egyiket sem, rakj fel 1-2öt aztán ha tetszik maradsz, ha nem megy vissza az AHD.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7777) zack válasza -Gerzson- (#7774) üzenetére


zack
nagyúr

Maradok AHD-n. ;) A Ti Backup mentéseket nem ajánlják CM-re váltáskor, és mivel nekem még a mentések visszaállításával, ahogy írtad is, több nap mire belövöm, így nincs kedvem még több energiát beleölnöm egy CM belakásába. AHD belakása apróbb dolgokat leszámítva nagyjából kész. Most viszont róka leszek, és mielőtt update-et tolnék le fogom menteni CWM-be, nehogy valami hiba miatt elölről kelljen kezdenem. ;)

(#7776) Dare2Live

Köszi az infót, akkor egyelőre maradok AHD-n. :R
Az se biztos, hogy bolygatni fogom egy alverziós update miatt, mert most jónak tűnik a rendszer. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7778) penell1234


penell1234
tag

A facebook nem akar bejöni mi lehet a probléma?

(#7779) AliceWake válasza penell1234 (#7778) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Egy kicsit pontosabban? :)

Non omnis moriar.

(#7780) F-ECT$ válasza penell1234 (#7778) üzenetére


F-ECT$
titán

Többféle oka lehet. Pl nincs net elérésed.

Dive ever, work never.

(#7781) exelsior1


exelsior1
senior tag

Valakit érdekelne egy ilyen gyári Samu tok? ALig használt, 3 ezerért vihető, lehetőleg a Nyugatiban.

Galaxy S10

(#7782) penell1234 válasza AliceWake (#7779) üzenetére


penell1234
tag

Oké, probléma elhárítva.

(#7783) zack válasza exelsior1 (#7781) üzenetére


zack
nagyúr

Egyelőre jegeld nekem. ;)
Ment pü.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7784) penell1234 válasza penell1234 (#7775) üzenetére


penell1234
tag

De ezzel a magam csinált saját mappával nem boldogulok egyszerűen nem tudom törölni.Rajtatartom az ujjam kihúzom a kukába de utána ugyan úgy ott van. :Y

(#7785) grabber


grabber
addikt

Ha felrakom az új AHD-t akkor mindenki azt javasolja kell a wipe.
Ha csinálok titanium backupot akkor mit kell utána beállítanom vagy pontosan mennyit kell még vesződni vele,hogy a régi belakott rendszeremet viszzaállítsam az újban.Ebben sajnos/szerencsére nincs tapasztalatom :U

(#7786) zack válasza grabber (#7785) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam a bevált módszer, hogy új ROM felrakása után, play-ről szedem le a progikat, majd Ti Backup progival csak az adatokat állítom vissza ahol kell. Így időigényesebb, de nekem ez vált be. ;)
Egy új rendszer belakása mindig idő a programoktól függetlenül.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7787) F-ECT$ válasza grabber (#7785) üzenetére


F-ECT$
titán

Bár S2, de nekem kb ez a folyamat:
-TBP-vel mentek minden felhasználói progit + beállítást (a rendszer cuccok közül esetleg a wifi/bt hozzáféréseket érdemes elmenteni)
-SMS backup+ -szal mentem az sms-eket és a hívásnaplót
-Nova prime launcher-t használok, azzal mentem a widgetkiosztást
-Wipe + új rom fel
-TBP-vel vissza minden
-SMS backup-pal vissza minden
-Nova-val vissza minden

(A Címtár és a Naptár a Google fiókban van.)

Ezek közül némelyik sokat elszöszöl magában, de a kézi "munka" csak pár kattintás. Ami kimarad:
-Ébresztések
-Háttér
-Csengő, gomb és jelzéshangok
-Néhány beállítás

Összességében a teljes procedúra olyan 1 óra, de ebből csak kb 10 perc a nyomkodás.

Dive ever, work never.

(#7788) AliceWake válasza penell1234 (#7784) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ha behúztad a kukába, utána a jobb felső sarokban elnis kell menteni.

Non omnis moriar.

(#7789) gyuri2008 válasza zack (#7771) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szia
Feltetted a Android Revolution HD 9.2
Ha igen kezdésre milyen?

(#7790) zack válasza gyuri2008 (#7789) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tettem még fel, de lehet nem is fogom. Minimális változások vannak benne a 9.0-hoz képest.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7791) gyuri2008 válasza zack (#7790) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszi

A romot a telefon memóriára másoljam?
Vagy a külső sd kártyára?
A 9.1 amúgy milyen?
Bocsi látom,hogy neked 9.0 van fent.

[ Szerkesztve ]

(#7792) zack válasza gyuri2008 (#7791) üzenetére


zack
nagyúr

Én külső SD-ről szoktam telepíteni mindig.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7793) grabber


grabber
addikt

Köszi,jó tudni legalább ezt is.Még mindig a gyári csengőhangom van,mert lusta voltam bármit is beállítani :DDD az új rommal sem leszek hátrébb :D

(#7794) gyuri2008 válasza zack (#7792) üzenetére


gyuri2008
veterán

Telepítés előtt,pipáljam be a fejlesztői beállításokban,az USB hibakeresést?

zack köszi a választ..

[ Szerkesztve ]

(#7795) zack válasza gyuri2008 (#7794) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudom kell e neki, de nekem az folyamatosan be van pipálva.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7796) Hawk02 válasza -Gerzson- (#7764) üzenetére


Hawk02
tag

Ez a rom ,melyről írtál független rom és magyar,ha csc kód xeh.Ahhoz pedig nem kell a samunak írni,hogy megtudd jár-e a 24+2hónap.Regisztrálj be a samu oldalára és a kütyü adatait megadod+vásárlás helyét és máris kiderül az igazság.

(#7797) zack válasza Hawk02 (#7796) üzenetére


zack
nagyúr

Az összes Note 2-öt be tudod regisztrálni garanciától függetlenül, nem jelent semmit a regisztráció.
Viszont a regisztráció csak akkor érvényes, ha van hozzá magyar lepecsételt gari levél.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7798) -Gerzson- válasza Hawk02 (#7796) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Akár egy kenyérpirítót is regisztrálhatsz arra is megadja a +2 hónapot. Ott a kitétel, hogy csak akkor érvényes ha (probléma esetén) kiderül, hogy a Magyar samu által forgalmazott készülékről van szó és eredeti a garancijegyed.

Erre kérdeztem rá, mondják meg IMEI és sorozatszám alapján, ők forgalmazták-e.

A válasz:

Köszönjük, hogy hozzánk fordult.

A Samsung Electronics Magyar Zrt. nem támogatja a webshop-os eladást/vásárlást, nem állunk szereződésben egy webáruházzal sem.
A Samsung Electronics Magyar Zrt. hivatalos viszonteladóin keresztül értékesíti készülékeit, mint például Media Markt, Euronics, Extreme Digital, Tesco, illetve Auchan. Mobiltelefonok esetében javasoljuk, hogy látogasson el a mobilszolgáltatók boltjaiba is.
Amennyiben rendelkezik Ön lepecsételt és kitöltött Samsung jótállási jeggyel és a vásárlást igazoló számlával, akkor érvényesíthető a 24 hónap garancia a készülékre.
A plusz 2 hónap garanciát az eredeti Samsung garancialevéllel és a vásárlást igazoló számlával tudja a jövőben érvényesíteni.

Bízunk abban, hogy válaszunk teljes körű és hasznos volt Önnek. Amennyiben további segítségre van szüksége, az Ön szíves rendelkezésére állunk e-mailben, a honlapunkon megtalálható online chat szolgáltatásunkon keresztül, vagy a díjmentesen hívható 06-80/726-7864-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon.

Üdvözlettel,

Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat

Egy Igen/Nem válasz jobban tetszett volna de ez alapján SZVSZ sokan megnyugodhatnak

[ Szerkesztve ]

(#7799) szaszabee válasza -Gerzson- (#7798) üzenetére


szaszabee
aktív tag

És mi van ha gsm bolti a pecsét?

(#7800) zack


zack
nagyúr

Srácok!

Kellene egy stock status bar S.O.S. Ugyanis addig mókoltam, amíg eltűnt, és azóta a "rendszer UI leállt" szöveg fogad. :B :DDD

Tudtam én hogy ez lesz a vége. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.