Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Csodával határos módon megtáltosodott az akksiidőm, majd 6 óra nettó kijelzőidő (pont egy hónapja kaptam új akksit és töltőt gariban, ekkor volt factory reset; vaagy a Samu szégyelli magát a 4.3 miatt, és titokban felsunnyogott valami frissítést, hogy legalább az akkuidő miatt ne panaszkodjunk :DDD ).

Ellenben szánalmasan szaggat a telefon 2 napja. Minden laggol. De minden.
Újraindítás nem tűnik elégnek, de nagyon nincs kedvem gyalulni :((( Minden gyári, plusz root. Most má' megint mi a baja?!
Költői kérdés, ne törődjetek vele. Úgyis reset lesz. Csak morgok.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#25902) dat válasza AliceWake (#25901) üzenetére


dat
senior tag

A hirtelen megnövekedett akkuidő + lagolás kombó miatt nem lehet hogy valami power saver módba van rakva a teló?

(#25903) AliceWake válasza dat (#25902) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nein :( Semmi rendellenességet nem látok beállítások terén. Bár néha, rejtélyes módon, lejjebb van csúszva a fényerőm, pedig manuális, és mindig maxon kéne lennie...
Trickster MOD nem jelez teljesítménycsökkenést, pörög minden, megfelelő paraméterekkel. Elvileg minden elő van töltve, nincs gyanúsan sok/kevés szabad ramom.

Szerk. Amúgy lehet, valami láthatatlan holmi fog. Teljesen logikus lenne. Főleg a látványos (kb plusz 2,5 óra) akksijavulás miatt is.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#25904) BomiBoogie válasza dat (#25902) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem állandóan power saving módban van, mert azon kívül, hogy tovább bírja az aksi, nem vettem észre számottevő lassulást, úgyhogy ez nem lehet az oka.

(#25905) Koczó93 válasza BomiBoogie (#25904) üzenetére


Koczó93
őstag

Azért észre lehet venni akadásokat bár én csak 1x használtam amikor nem volt nálam töltő :)

(#25906) AliceWake válasza BomiBoogie (#25904) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Bekapcsoltam, majd kikapcsoltam a power save módot. Most száguld :D Habár, mondom, semmi nem mutatott tényleges teljesítménycsökkenést.
A Microsoft problémamegoldó algoritmus validitása megkérdőjelezhetetlen :DDD Jogdíjat kéne szedniük

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#25907) korcsillio


korcsillio
őstag

Kipróbáltam ezt az energiatakarék be-ki kapcsolást és mintha egy fokkal jobb lenne a telefon,most már nem 6-7mp a galéria megnyitása csak 2mp. :)

(#25908) tony7


tony7
tag

Pesti Árkádban kitelepült samsung pult. Kérdem a srácot: Mikor jön hivatalos frissìtés note 2 készülékre? válasza : nem tudja mert ők csak a samsung prémium kategóriás készülékeivel foglalkoznak és a note 2 nem az.
Valószinű ez a samsung véleménye is a note 2 ről és ezért késik a frissítés. :(

(#25909) fdisk válasza tony7 (#25908) üzenetére


fdisk
őstag

Akkor az muki igen tájékozott lehet. :((( :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#25910) tony7 válasza fdisk (#25909) üzenetére


tony7
tag

Szerinte ez már egy 1.5 éves készülék és ez miatt már nem prémium készülék. És látszott rajta , hogy komolyan is gondolja.

(#25911) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Szerintetek ha veszek egy case mate-et akkor az bele fog férni a gyári samsung belebújos tokba? (pouch)

(#25912) ibenny válasza tony7 (#25910) üzenetére


ibenny
senior tag

Ez mondjuk elég nagy baj.

(#25913) Juan187 válasza Koczó93 (#25781) üzenetére


Juan187
csendes tag

Igen próbáltam,pár napig azt használtam egy másik kártyát.Napi 1-2 alkalommal ugyanúgy eldobja a hálózatot...
Hol találok infót a szervizfutárról?Azt hiszem több esélyt nem kap a készülék.
Szervizfutár megoldva.De 1 érdekes dolog most feltűnt.T-mobil-ban vásárolt a készülék,de mégis csak 12 hónap gyári garancia szól rá,plusz ügye a két hónap.Nem 24 hónapról kellene szólnia?

[ Szerkesztve ]

(#25914) Markizmark


Markizmark
addikt

Nálatok DN3 v3.1.1en hosszú home gombra előjönnek a háttérben lévő alkalmazások? Nálam nem. Sehol.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#25915) dancsuri válasza Markizmark (#25914) üzenetére


dancsuri
veterán

:K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#25916) Markizmark válasza dancsuri (#25915) üzenetére


Markizmark
addikt

Most már nálam is. Tweakboxnak hála.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#25917) Koczó93 válasza Juan187 (#25913) üzenetére


Koczó93
őstag

Miből g9ndolod hogy nincs rá 2 év gari? :)

(#25918) Juan187 válasza Koczó93 (#25917) üzenetére


Juan187
csendes tag

Mert az adataimnál azt írja 12 hónap gyári garancia.

(#25919) zsolt501 válasza Juan187 (#25918) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Valószínűleg nem jól adtad meg a telefon adatait, olyankor csak 1 évet ad, ezért ellenőrizd az adatokat.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#25920) fdisk válasza tony7 (#25910) üzenetére


fdisk
őstag

Elég nagy butaságot mondott akkor.
Mivel a telóhoz jár a prémium garancia,evidens h prémium kategóriába tartozik.(még egyenlőre)
Szerintem.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#25921) AliceWake válasza tony7 (#25908) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

És még ott dolgozik a derék tájékozott, kompetens alkalmazott :DDD ?

Uramisten, prémium ez :Y 9 órából 6.5 óra nettó kijelző (abból 3x40 perc film), és még 25%! Hát mi van ezzel? 4.1.1 óta nem láttam ilyet. Egyik napról a másikra. Nem térek napirendre.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#25922) pufi35


pufi35
csendes tag

Tudom,hogy biztos együgyű a kérdésem de felteszem. Hogy lehet lementeni az egész rendszert, programokkal azok beállításaival együtt, majd azt visszaállítani? A Note 2 -tőm nem rootolt, gyári 4.1.2 van rajta.

(#25923) fdisk válasza pufi35 (#25922) üzenetére


fdisk
őstag

Root nélkül sehogy.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#25924) AssAssynn válasza Markizmark (#25895) üzenetére


AssAssynn
őstag

Akkor legyél olyan kedves és oszd meg velem is a konklúziót. :B

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#25925) lugosi válasza AliceWake (#25901) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is a múlt héten vettem észre, hogy javul a (korábban katasztrofális) akkuidőm. Most már az abszolút használható kategória.
Igaz mostanában van néha újraindítva (előtte egy hónapot is elhasználgattam nélküle).

(#25926) Koczó93 válasza pufi35 (#25922) üzenetére


Koczó93
őstag

Rootolni kell és majd recoveryből egy nandroid backup. Ha ez kínai olvasgasd az első h.sz-t :)

(#25927) MurdR


MurdR
veterán

Veszek holnap után egy 6500 mAh-s akkut :C

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25928) korcsillio válasza MurdR (#25927) üzenetére


korcsillio
őstag

Plusz egy hátizsákot hozzá :DDD

(#25929) MurdR válasza korcsillio (#25928) üzenetére


MurdR
veterán

Nagyon elégedett lennék ha kibírna 10óra feletti kijelzőhasználatot 3G-n. Akkor már okés lenne az hogy dudorodó a hátlap. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25930) korcsillio válasza MurdR (#25929) üzenetére


korcsillio
őstag

Én egy nap min.2x töltöm :(((

(#25931) MurdR válasza korcsillio (#25930) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem is ebből van elegem. Áprilisi a készülékem, akkor simán hozta a 8 órát, vagy akár többet is. Most lassan ott tartok, hogy a feléhez közelít a kijelzőhasználatom a tavaszihoz képest. Jövő nyárra mi lesz? 2óra? :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25932) ibenny válasza korcsillio (#25930) üzenetére


ibenny
senior tag

Mit csináltok ti ezzel a telefonnal? Nem dolgoztok napközben?? Bocs. :DD

(#25933) MurdR válasza ibenny (#25932) üzenetére


MurdR
veterán

Nem, mi azzal keressük a kenyerünket hogy trollkodunk PHn :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#25934) korcsillio válasza ibenny (#25932) üzenetére


korcsillio
őstag

(Ki)Használom a telefont.Van aki letilt rajta mindent,energiatakarékot használ,nem mobilnetezik,navigál stb.De akkor minek ilyen telefon?Egy 3210 is megtenné ha csak telefonálni akarok...

MurdR:most is tötőn van úgy írok :)

[ Szerkesztve ]

(#25935) AliceWake válasza MurdR (#25929) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Kíváncsi leszek, mennyit fog bírni, ha megint egész nap 3Gn leszek, wifi helyett. Értem, hogy sokat számít, nade ennyit?!

ibenny Én pl fordítok, és ha sok e-mail jön, addig bámulom a képernyő billentyűzet feletti részét, amíg nincs mondatról mondatra megcsinálva. Ezt tipikusan munkaidőben teszem, és hála a Note szériának, nem egy netbookot/7"os tabot cibálva mindenhova.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#25936) ibenny válasza korcsillio (#25934) üzenetére


ibenny
senior tag

Ott volt a smiley. :) Ezt én értem, de napközben, vagy máshogy megnevezve, _munkaidőben_ ha akarnék, sem tudnék a telefonnal foglalkozni. Meglep, hogy más igen, de nem volt bennem rosszindulat, ne érts félre. Biztos sok itt a diák. :)

(#25937) korcsillio válasza ibenny (#25936) üzenetére


korcsillio
őstag

31 vagyok,már nem vagyok diák :)
Csak úgy alakult hogy van időm többet használni a telefont.Naponta legalább 2-3órát beszélek is róla azért ;)

(#25938) Markizmark válasza korcsillio (#25934) üzenetére


Markizmark
addikt

Igen volt itt egy olyan aki okoskodott itt a paranoiáival és mindent letiltott és szerinte mi voltunk a hülyék akik kihasználják a telefont ... :DDD

Amúgy nálam stabilan 5 óra a kijelzőidő. De ez akkor is összejön, ha 2 napra el van nyújtva. Tehát a teló tud mélyen aludni, ha lezárom.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#25939) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Üdvözletem
Kérnék egy kis segítséget , van egy 7105 LTE verzió amit vissza kellene állítani gyári állapotra , de nem találok hozzá romot . T-mob kellene . Néztem Sammobile de én nem láttam megfelelő verziót .

Köszönöm előre is a segítséget .

(#25940) Markizmark válasza Drbonci (#25939) üzenetére


Markizmark
addikt

Itt nem találtál??

link

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#25941) Drbonci válasza Markizmark (#25940) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Köszönöm :R Én voltam a ..... :U

(#25942) korcsillio válasza Markizmark (#25938) üzenetére


korcsillio
őstag

Én szeretem kihozni mindenből a max.-ot.Ha már fizettem érte,használjam is....

(#25943) Markizmark


Markizmark
addikt

Ebben inkább látok lehetőséget, mint az okosórákban. Nekem jobban bejövős ... Szerintetek?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#25944) korcsillio válasza Markizmark (#25943) üzenetére


korcsillio
őstag

Hihetetlen miket kitalálnak....

(#25945) Koczó93 válasza Markizmark (#25943) üzenetére


Koczó93
őstag

Érdekesnek tartom mindkettőt :D valahogy nem tudom elképzelni hogy egy "órához" beszélek. Szvsz amúgy is az óra a mechanikusnál kezdődik :)

(#25946) MaCS_70 válasza Markizmark (#25943) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nekem nem teszik, nagyon nem látom benne a praktikumot.

Meg aztán nem vagyok hajlandó semmilyen gyűrűt hordani, az egyetlen rám akasztott tárgy az órám lehet.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#25947) korcsillio


korcsillio
őstag

Nektek kb.mennyi idő alatt töltődik fel a telefon?

(#25948) Markizmark válasza korcsillio (#25947) üzenetére


Markizmark
addikt

Gyári töltőnek 5 perc alatt 5%-ot kell töltenie. Nekem ez meg is van, de nagyon ritkán töltöm azzal. Egy 700mA-es samsunggal töltöm, vagy leginkább wireless-szel.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#25949) korcsillio válasza Markizmark (#25948) üzenetére


korcsillio
őstag

Akkor 100perc alatt fel kellene töltődni?
Nekem 20-30%-ról kb.3,5óra alatt tölt 100%-ra...

[ Szerkesztve ]

(#25950) Zsombe válasza korcsillio (#25949) üzenetére


Zsombe
senior tag

Akkor azt hiszem Neked is ideje kihívni a szerviz futárt. Nekem is ez volt, cserélt alsó csatlakozót (elkoszolódott), akksit és töltőt és meg is oldódott a problémám. :) Helyette megsértette a készülékem króm keretét. :(((

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.