Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) Levente válasza Markizmark (#26794) üzenetére


Levente
aktív tag

Nem, amíg egy-egy funkciót csak egy modul kezel.

Nekem kb. 15 modul aktív, abból kb. 6 tweaker.

(#26799) S e t h!

Ha nem is Blikk színvonal, mivel Sanci azért nem ma kezdte, valóban kicsit eltúlzott (lehet).

De hogy van alapja, abban nem kételkedem, mert nem az ujjából szopja, valóban létező jelenségről ír, azt viszont tudjuk, hogy Sanci szájában keserű ízt ad a Samsung szó és van is rá némi oka azért.

Akinek nem romlott az üzemidő a frissítéstől, az örüljön, ennyi. Akinek ugyanis igen, azt ez nem vigasztalja.

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#26802) Bélaaaa válasza kbadam83 (#26800) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ha kijön, én feldobom. :DDD

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#26803) MurdR válasza Bélaaaa (#26798) üzenetére


MurdR
veterán

Annál is rosszabb, színvonal nulla. Az utolsó 3 mondat végén haccáz felkiáltójel, megőrülök tőle :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26804) Levente válasza MurdR (#26803) üzenetére


Levente
aktív tag

Két mondatát nyomatékosítja egyenként 3 felkiáltójellel, teljesen érthetően, segítséget ad vele non-geek-eknek.

Rossz lehet, ha ennyitől már megőrülsz... ;)

Félreértés ne essék, nem akarom védeni, de ez a hiszti, amit levágtok túlzás.

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#26805) Nincs név


Nincs név
tag

Sziasztok a sammobile-nál nincs gyorsabb oldal ahonnan leszedhetném a legfrissebb gyári ROMot? Elég hamar visszakéne pakolni mert kezd haldokolni a telefon flash memóriája azt hiszem. Tegnap legalább 20szor teljesen befagyott :(

(#26806) MurdR válasza Levente (#26804) üzenetére


MurdR
veterán

Olvass akkor sok ilyen színvonalas bejegyzést, ahol leírják hogy nem 30órát hanem 6 órát bír a telefon, és délután mindenképp lemerül. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26807) Levente válasza MurdR (#26806) üzenetére


Levente
aktív tag

Miért?

Veled ilyen még nem esett meg?

Mert akkor még ne hidd magad nagyon tapasztaltnak!

Nekem amúgy semmi szükségem ilyenek olvasására és ha ilyen gondom támad, általában meg tudom oldani.

De másoknak hasznos lehet egy ilyen info.

Amúgy, megsúgom neked, nekem általában lemerül délutánra. Mostanában nagyon jó, mert estig is kibírja néha, de a közelmúlt egyik 4.3-as ROM-jával bizony volt gigászi merülés nálam is. Aztán megtaláltam az okát. Nem, nem az én hibám volt.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#26808) Roxbury válasza Levente (#26807) üzenetére


Roxbury
őstag

.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#26809) S e t h válasza Levente (#26801) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor javítanék, kevésbé hiteles. Nem ismerem a korábbi munkásságát, de az a 30 órás készenléti időről 6-7 órásra történő csökkenésre utalás masszív bullshit.
Le is írhatta volna, hogy honnan vannak ezek a számok, páran küldték mailban, átlagot vont vagy egyáltalán hogyan?
Aztán leírja, hogy az LTE verzió oké, de ő azt sem telepítené, rendben, írd le, hogy miért nem ha egyszer rendben van, ja mert nem kedveled a samut, akkor ez a cikk kevés, ha én meg objektivitásra vágyom.
A felkiáltójelek és a beragadt capslock is arra utal, hogy nem objektíven vizsgálja a szituációt, hanem bizonyos fokú emocionális töltöttséggel, na innen kezdve ezek az adatok számorma hiteltelenek, légből kapottak, mert nincsenek alátámasztva semmivel.
De hogy ne csak erről szóljon.
Én végigcsináltam a telepítési procedúrát, még nem vagyok egy töltési, merítési ciklus végén, de most egy kicsit meg vagyok lepve, mert ugyanazon felhasználási körülmények között nem nagyon tűnik úgy nekem, hogy romlott volna a készenléti idő.
Most 50%-on vagyok három óra kijelző idővel és ez nagyjából egyezik a 4.1.2-vel, de objektívebb képet majd merülésekor, plusz pár töltési ciklus végén látok majd, de azt kijelenthetem, hogy a jelentős mértékű romlás, ami netszerte olvasható, én nem tapasztaltam.Azt csak halkan jegyzem meg, hogy sok fórumon a panaszkodók néztek nagyot, amikor javasolták nekik a factory resetet, mert ők ugye ráeresztették a frissítést a rendszerre és utána sem tartották célszerűnek a gyalulást, mert hát az adat az adat ugye, az idő meg pénz.Nem lett volna rossz kiemelni pl a fentebb említett cikkben is, hogy a factory reset esetleg segíthet, mert sok panaszos levél mögött(ha van egyáltalán ilyen, ezek után már ez is felmerül az emberben) esetleg user error van.
Ha köpködnöm kell akkor én ennyit köpködnék, knox, sok xar kigyomlálandó process és némi inkompatibilitási probléma egyes alkalmazások esetén.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26810) jaktib


jaktib
tag

Sziasztok!
Én is telepítettem tegnap az új 4,3-at.
Nekem nincsen vele gondom, jól működik de van pár dolog ami zavar. Lehet, hogy csak én vagyok tudatlan de pár funkció megváltozott ill. nem elérhető legalábbis nálam.
1 A több ablakos funkciót nem lehet bekapcsolni.
2 A fényképezőgépnél a hangvezérlést szintén nem lehet aktiválni.
3 Megváltozott a videó lejátszó is. Csak egy index kép mozog, ami a gyári a többi nem.
Ezek pedig eddig simán működtek, és szerettem is őket, de így egy kicsit elszomorít a dolog, Azért túl élem, ha így marad. :N Egyenlőre ennyi a negatívum.

(#26811) Bailey válasza fdisk (#26797) üzenetére


Bailey
senior tag

Milyen gyári rom érkezett szombaton? A magyar független kedden jött nem?

(#26812) fdisk válasza Bailey (#26811) üzenetére


fdisk
őstag

Fogalmam sincs.
Azt a "hírt" a note 3 topikba linkelték ,én csak továbblinkeltem ide,h felzavarjam az állóvizet! :DDD ;]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26813) S e t h válasza jaktib (#26810) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hangvezérléssel fotózást kipróbáltam, capture,smile,cheese oké,shootra nem működött csak.Több ablakos módot aktiváltam, szóval aktiválni lehet, a videóst nem értem.Nálam más az alapértelmezett, töröltem, aztán próbáltam a gyárit, nem volt gond.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26814) jaktib válasza S e t h (#26813) üzenetére


jaktib
tag

A több ablakos mód aktiválása, és a hangvezérlés a fotó módban menü is látszik. Szürke nem lehet bekapcsolni.

(#26815) bobace válasza jaktib (#26814) üzenetére


bobace
őstag

Valahol írták visszább, hogy ha frissítés előtt aktív volt, akkor működik, ha akkor passzív volt, akkor ilyen szürke lett, és a factory reset volt a megoldás, ha jól emlékszem, de most én sem találom a keresőben.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#26816) S e t h válasza jaktib (#26814) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam a fotó menüben is aktív, de nem ott aktiváltam, hanem a gyári beállítások között engedélyeztem a hangutasításokat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26817) jaktib válasza S e t h (#26816) üzenetére


jaktib
tag

Köszönöm a válaszokat.
Nekem sajnos nem lehet aktiválni mert ott vannak, de szürkén, és nem lesz aktív ha odakattintok. A gyorsmenüben is ott van a több ablak, de ott sem lehet aktiválni.
A factory resetet ha csinálok elvesznek az adataim? Olyat még nem csináltam, nem is tudom, hogyan kell :(

(#26818) jaktib válasza bobace (#26815) üzenetére


jaktib
tag

Ez remek :W Ez milyen hülyeség. A több ablakos mód ráadásul ennek a telefonnak az erőssége. Ezzel reklámozták, hogy ez ilyet is tud.

(#26819) Davzone válasza jaktib (#26818) üzenetére


Davzone
senior tag

Keress vissza leirtam a tobbablakos modra a megoldast.
Hangvezerlest eloszor bealitasokban aktivald. Utana megy de csak ha hangos a telo. Rezgobe vagy nema modba nem megy.
Nem kell factory reset...

[ Szerkesztve ]

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#26820) S1M0N válasza jaktib (#26818) üzenetére


S1M0N
senior tag

(#26821) tomee007007 válasza S e t h (#26809) üzenetére


tomee007007
őstag

Saját tapasztalat alapján is romlott a készenléti idő, de azért nem olyan drasztikusan....kb 30%-al...
Érdekes hogy a kijelzőhasználatnál ez nem mutatkozik...

(#26822) Levente válasza S e t h (#26809) üzenetére


Levente
aktív tag

Nos, már érettebb eszmefuttatás, így reagálok.

Tisztába kell tenni pár dolgot.

Egy mezei felhasználó a cca. 200 ezer forintért vásárolt eszközére joggal szeretne ám támaszkodni!!!

Helyette a Note II története röviden:

- kiadják olyan hardware elemmel, amiről már S3-ban régen kiderült, hogy egy fosch.
- késve, de megjelenik rá a 4.1.2, ami ELMÉLETILEG (a kernel cseréjével) javítja a problémát, de mint tapasztaltuk, egyrészt nem oldja meg, másrészt a lenyűgöző fogyasztást, amit 4.1.1 esetén kapott az ember, el is búcsúztatja.
- jó sokára megérkezik a 4.3 és nem csinál a gyári frissítés maga egy factory resetet, hanem simán rátelepül, de szerinted az a hülye mezei user a hibás, aki nem csinál visszaállítást?

Nem értek egyet. Nálam sokkal jobban senki nem ekézi Apple-t, de ezt aztán tényleg messze profibban és példaszerűbben oldják meg!

Nálam rövidebb ideig nem sokaknak volt fent gyári ROM és azóta sem volt rajta, csak főzött. Minden gondomon úrrá lettem, még a 4.3 alatt tapasztalt BRUTÁLIS merülésen is, így nekem ez a cikk nulla súlyú, nem is érdekelne. Azt viszont teljesen megértem, hogy a Samsung sokadik fiaskójára valaki így reagál, elmondom, ismerve Sancit, valamint amiket megtapasztalt már Note II-vel, ez egy visszafogott írás lett. :K

"A felkiáltójelek és a beragadt capslock"...

A felkiáltójelek triplázása nem egyedi és nem is friss jelenség, teljesen elfogadott és elterjedt nyomatékosítási módszer, ugyanúgy, mint amit te "beragadt capslock"-nak gondolsz. Az tisztán látható, hogy szándékos, azt nem fogom megvitatni, hogy mennyire helyénvaló, ez azért már kissé ízlés kérdése. Egy biztos, magam is szoktam kiemelni ily módon szavakat, szövegrészeket, mert sokszor szükséges is. :B

Nos, most pedig nézzük a dolgokat geek, vagy nerd szemmel... ;)

"azt kijelenthetem, hogy a jelentős mértékű romlás, ami netszerte olvasható, én nem tapasztaltam"

Ez egy vélemény. A tied. Jogos és érthető. El is kell fogadnia bárkinek.

Amit Sanci írt, az pedig a saját és néhány olvasója tapasztalata. Szerintem eléggé lényegtelen, hogy hányan írtak neki ilyet, főleg, amíg magad is találkoztál ilyen véleményekkel. Ráadásul abban is igaza van, hogy nem az első hasonló esettel állunk/állnak szemben.

Sajnos, sokszor van ez és engem eléggé bosszant: valakinél nem jelentkezik a kérdéses probléma és veszi a bátorságot ezért azt nem létezőnek, bizonyítatlannak titulálni. (Ebből nem egy vitám volt már.)

Ez meg itt az az én véleményem: nem kellene bagatellizálni, létezését tagadni. :N
Azért sem, mert magad írod, hogy "netszerte olvasható". Tehát, csúnyán nem légből kapott, elfogult, meg hiteltelen, hiszen talán te is elhiszed a jelenség létezését azoknak, akiktől tehát te is olvastál róla.

Teljesen más dolog ám ez a nem root-oló, nem főzőcskéző, hanem éppen hogy a készüléküket GYÁRI állapotban használó emberek esetén!

Míg a hajam tépem (nem tudom, mert nem lehet megfogni ;] ) a töketlen és tökéletlen user-ek sopánkodásaitól egy-egy főzött ROM topik-jában (mert az ilyen - fogalmazzunk úgy, hogy e téren - képzetlen felhasználót én tiltanék is tőlük, annyi marhaságot csinálnak), addig ugyanezen felhasználókat teljesen megértem a prémium készülékeik Samsung általi kezelése során tapasztalt fiaskók nyomán kialakult elégedetlenségükben.

Nem kell/ene nekik érteniük hozzá és nem is értenek, de a NEM KEVÉS PÉNZÜKÉRT joggal várnak azzal egyenértékű prémium elbánást. Van persze (nálunk!!!) prémium szerviz, ami nagyszerű, csak azért az mellett globálisan inkább szívatás megy.

Állj meg egy pillanatra és gondold végig:
ezek azok az emberek, akik viselkedésükkel MEGFELELNEK a Samsung egyre erőltetett kívánalmainak:
- leteszik szépen a nem kevés pénzt,
- nem root-olnak,
- beszopják szépen a Knox-ot, ami semmi más, mint a nem root-olás erőltetése és a garancia alól való kibújás egyik eszköze,
cserébe meg a nagy késéssel érkező 4.3 frissítések némelyike inkább csak szopatásban részesíti őket!?

Nos, véleményem szerint túllihegtük kellőképpen a dolgot, de ezek még kikívánkoztak belőlem.
Kívánom neked (is), hogy nagyszerű akkuidővel ajándékozzon meg a 4.3 és ne szembesülj a Sanci által ecsetelt problémával!
Volt már olyan, aki rövidesen kénytelen volt hangnemet váltani hasonló témában, amikor nála is felütötte a fejét a téma…

Béke és Boldog Karácsony legyen mindenkinek! :R :B

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#26823) S e t h válasza Levente (#26822) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Nos, már érettebb eszmefuttatás, így reagálok."

Sajnálom, hogy első nem érte el az ingerküszöbödet, az sg.hu-n olvasottak alapján azt hittem ezzel nem lesz probléma. :)

"Egy mezei felhasználó a cca. 200 ezer forintért vásárolt eszközére joggal szeretne ám támaszkodni!!!"

Ha egy felkiáltójellel írod le, ezt akkor sem vonom kétségbe, de egyelőre én a mindennapok során arra tudom használni a telefont, amiért vettem 153 ezer forintért.Bár nem tudom, hogy ez miképpen függ össze a 30 óra vs. 6-7 órás készenléti idővel, amit az őr a cikkben közölt.

"Helyette a Note II története röviden:"

Szerintem ezzel csak az nincs tisztában, aki most kezdte a note 2-es pályafutását, azért köszönöm,hogy megosztottad velem, bár ezzel összefüggésben sem értem, hogy miképpen függ össze az ominózus cikk munkásságával, hacsak nem azért, mert ezzel akarod igazolni a szerző frusztráltságát.

" jó sokára megérkezik a 4.3 és nem csinál a gyári frissítés maga egy factory resetet, hanem simán rátelepül, de szerinted az a hülye mezei user a hibás, aki nem csinál visszaállítást?"

Nem hibás, de ha vkinek factory után működik és neki nem, akkor nem sok jogalapja van sipákolni, ha neki nem megy megfelelően.Az életben sokkal könnyebben lehet boldogulni megfelelő tájékozottsággal, persze lehet tőmondatokban kommunikálva is szidni a samut, hogy már megint elkúrta, de ha vennék sokan a fáradtságot annak, hogy utána is olvasnak dolgoknak, akkor neked sem kellene kisregényekben megfogalmaznod a mondandódat feléjük.Sokkal jobb nekem is elolvasni vkinek úgy a véleményét, tapasztalatait, ha azok összeszedettek, mintsem három felkiáltójellel pár szóban összegezve azt látni, hogy leszívja az aksit, szar!
Egyébként meg ha új csajom lesz, akkor nem használom a régi kotont, hanem veszek újat, meg a lepedőt is áthúzom. :) Ha nem olvasom, akkor is egyértelműnek tűnt számomra a factory reset.

"Nem értek egyet. Nálam sokkal jobban senki nem ekézi Apple-t, de ezt aztán tényleg messze profibban és példaszerűbben oldják meg!"

Én eónok óta mondom, hogy a 4.3-ban semmi olyan innováció nincs, ami miatt körömmel kaparnám le az arcom türelmetlenségben ha késik a frissítés.Sokak annyira rabjaivá váltak a fogyasztói társadalomnak ,a folyamatos marketing bullshitnek, hogy attól remegnek ha 10 percig nincs netük, arról nem is beszélve ha késik az upgrade.Ebben az apple sem jobb, ők is sztaniolba csomagolják a szart.Én pár napig gondolkodtam felrakjam e a frissítést utána kiröhögtem magam.Ezen agyalok?Ez vmi mérhetetlenül fontos dolog?Bassza meg, tanulni kellene, plusz a 9 hónapos gyerekemmel foglalkozni, nem ilyen huszadrangú kérdésekkel foglalkozni, de azért ugye előtte elolvastam több száz hozzászólást plusz cikket, hogy dönthessek egy ennyire lényegtelen kérdésben.Persze nem így lenne ha még tinédzser lennék, akkor még én is tépném a hajamat.

"A felkiáltójelek triplázása nem egyedi és nem is friss jelenség, teljesen elfogadott és elterjedt nyomatékosítási módszer, ugyanúgy, mint amit te "beragadt capslock"-nak gondolsz. Az tisztán látható, hogy szándékos, azt nem fogom megvitatni, hogy mennyire helyénvaló, ez azért már kissé ízlés kérdése. Egy biztos, magam is szoktam kiemelni ily módon szavakat, szövegrészeket, mert sokszor szükséges is. "

Ahogy kommunikálunk, ahogyan megnyilvánulunk, azok alapján alkotnak mások képet rólunk.Hitelesebbnek tartom azt a tanárt, személyt, előadót, aki higgadtan képes közvetíteni a mondandóját annál, akinek ehhez gesztikulálnia kell, vagy tónusbeli, hangerőbeli változásokkal próbál megmagyarázni vmit.Van olyan fórum ahol egy tag csak felkiáltójeleket képes használni, tudjuk róla, hogy idegember, folyton fel akarja magára hívni a figyelmet, ha vki szól neki, hogy ténybeli tévedés amit leírt, akkor jön a sértődés, oldalnyi reakció.Az újak még beleesnek abba a hibába, hogy megszólítják, akkor többen a "fejükhöz kapunk, úristen", ignorálni kell, ha nem képes higgadtan fórumozni.
A kiemelés oké, de ismét leírom, itt nem csupán arról volt szó, hogy capslock ON+felkiáltójelek.Ha egy tesztet írt volna, hogy miért is rossz a frissítés, alátámasztva adatokkal, akkor azt mondom oké, el is gondolkodtam volna rajta, de ehhez képest ez a cikk max hangulatkeltésre lenne elég az arra fogékonyak között.

"Sajnos, sokszor van ez és engem eléggé bosszant: valakinél nem jelentkezik a kérdéses probléma és veszi a bátorságot ezért azt nem létezőnek, bizonyítatlannak titulálni."

Ha vki fals adatot közöl indoklásnélkül, akkor jogosan vindikálom a jogot arra nézve, hogy fenntartásaim legyenek a cikk többi tartalmával kapcsolatban is, azt hiszem ezt nem is szükséges tovább boncolgatni.

"Teljesen más dolog ám ez a nem root-oló, nem főzőcskéző, hanem éppen hogy a készüléküket GYÁRI állapotban használó emberek esetén!"

Aláírom, elképzelhető, hogy nekem azért is jóval kevesebb a problémám, mert a telefonon gyári rendszer volt root nélkül, tehát a 4.3 kb. azt a hatást is fejti ki, amit normális esetben kellene, de azért szerintem nem is a samu a hibás ha előzőleg főzött rendszerrel használt, rootolt készülékeken van némi gebasz.A pénztártól való távozás után nincs reklamáció szlogen sem tőlem származik, ha probléma van, akkor ott van 26 hónap garancia, ráadásul prémium, egyelőre- lekopogom - nem volt samus betegsége a telefonnak, se amoled beégés, se chippes. De azért ne én legyek a hibás ha leírom, hogy egyelőre nekem megy a 4.3 rendesen és sokaknak még rajtam kívül, de vmi okból kifolyólag sokaknak gebasz van vele és én inkább user errorra gyanakodom inkább.
Amit már szintén leírtam, ha fiatalabb, türelmetlenebb lennék, akkor valószínűleg másképpen reagálnám le a dolgokat, de számomra már mások a preferenciák. Ha szarakodna a telefon, akkor van prémium szervíz, élnék vele és azon sem akadnék ki, mert az ünnepek alatt éppen nem fog menni.Sok helyen nem dolgoznak ilyenkor, persze nehéz ezt olyannak elfogadni, aki éppen most kezdte el buherálni a telefont, mert most jött ki a friss rendszer. :)

Elnézést mindenkitől a kisregényért, Levente iránti tiszteletből éreztem szükségességét, hogy hasonló volumenben reagáljak, szeretném én is megragadni az alkalmat, kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26824) Levente válasza S e t h (#26823) üzenetére


Levente
aktív tag

:DD

Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa....

Sajnos, csak az érhető tetten továbbra is, hogy kevered a geek-ek világát a köznépével. Ez nagy hiba...
Ahogyan magadat sem tudod, hova sorold, hiszen némiképp többet tudsz a sima júzernél, de messze keveset ahhoz, hogy geek szemszögből valódi rálátással rendelkezz, de mégis oda szeretnéd magadat "vindikál"-ni.

Ismétlem: nem kellene egy mezei usernek a factory reset LÉTEZÉSÉRŐL sem tudnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szándékos a Caps és a sok-sok felkiáltójel. :D

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#26825) fdisk válasza Levente (#26824) üzenetére


fdisk
őstag

Ismétlem: nem kellene egy mezei usernek a factory reset LÉTEZÉSÉRŐL sem tudnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :K

A húgom sgs1-e megvan neki kb. 3 éve,de az még fr-et biztosan nem látott. :)
Se túl sok restartot sem.
Megvette(kapta),és használja boldogan.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26826) korcsillio válasza Levente (#26824) üzenetére


korcsillio
őstag

Feleségemnek L5 ll van,kb.3hónapja ki sincs kapcsolva.Használja,telepít rá kismillió játékot,alkalmazást,rengeteget viberezik stb.és meglepöen szépen,stabilan fut. :)

(#26827) Levente


Levente
aktív tag

Ennyi.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#26828) nggabi válasza Levente (#26827) üzenetére


nggabi
nagyúr

karácsonyra billentyűzetet kapsz :DDD ;]

"szenyor dzsíííí"

(#26829) fdisk válasza nggabi (#26828) üzenetére


fdisk
őstag

Deg.civagy! :DDD ;]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26830) Asbee


Asbee
veterán

Ha a T-s LTE készülékre felteszem a független vagy T-s német 4.3-at odinnal, akkor később ha mondjuk a magyar T-s 4.3-at akarom rá tenni fel tudom? Úgy hogy ne legyen nyoma cserélgetve volt és hogy a német volt fent. :R Köszi

[ Szerkesztve ]

(#26831) MurdR válasza Levente (#26807) üzenetére


MurdR
veterán

Asszem a mi kettőnk társalgása is elérte csúcspontját.
Te tényleg élvezed, ha van kivel vitatkoznod, és a viszkető ujjbegyeidet megvakargathatod a billenytyűkkel. Olvass sok ilyen cikket, aminek semmi értelme nincs, mint Seth is mondta, bullsith. Kb olyan hír, hogy új vírus van a neten és letörli a wichesteredet... :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26832) Asbee válasza Asbee (#26830) üzenetére


Asbee
veterán

Egyenlőre csak független rom van így azt tenném.

(#26833) Levente válasza MurdR (#26831) üzenetére


Levente
aktív tag

Nem vágod még mindig.

Nem velem van a baj, nem én linkelek és ekézek ilyen cikkeket, mert nem nekem szólnak.

Ti nem tudjátok magatokat elhelyezni a mezei-geek skálán, ezért nem értitek a dolgot.

Nem bullshit, csak nektek, akik oly magasan kvalifikáltnak érzitek magatokat...

De ezt már kifejtettem.

:K

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#26834) dancsuri válasza Asbee (#26832) üzenetére


dancsuri
veterán

minden rom független!, a szolgáltatós annyiban más, hogy van benn néhány saját app (és persze a PC kód más) mindegyik rom rakható mindegyik telóra

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26835) Asbee válasza dancsuri (#26834) üzenetére


Asbee
veterán

Igen azt tudom, csak ha gyári 4.3 nál neki állok odinnal romot cserélni az Knox miatt nem gáz? Nem marad nyoma? Max a német 4.3-at cserélném a magyar t-mobileonsra ha bármi gáz lenne a telóval.

[ Szerkesztve ]

(#26836) korcsillio válasza Asbee (#26835) üzenetére


korcsillio
őstag

A nagy többség elégedetlen a 4.3-al akkor mi értelme felrakni?Megspórolhatsz magadnak egy csomó idöt,idegeskedést ;)

(#26837) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Én úgy tudom, hogy csak akkor lesz nagy a fogyasztása ha nem egyenesen van a telefon az asztalon...!!!!!!!! Bocs :) Boldog karácsonyt mindenkinek! !!!!!!!!!!! (A FELKIÁLTÓJELEK SZÁMÁRA FIGYELJETEK)

(#26838) Levente válasza Mephistoone (#26837) üzenetére


Levente
aktív tag

:D

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#26839) Asbee válasza korcsillio (#26836) üzenetére


Asbee
veterán

Menne fel ígyis úgyis, aztán gondoltam nem várok rá. Max megbánom. :D

(#26840) MurdR válasza Levente (#26833) üzenetére


MurdR
veterán

Te érzed magadat magasan kvalifikáltnak, mivel az élő fába is belekötsz, és még élvezed is. Szeretsz közösséget rombolni. Csöppet nárcisztikus vagy.
Azt hiszed, hogy itt mindenkinél jobb vagy, és Isteni mivoltodban leereszkedsz közénk a földre, megosztani az Úr igéjét; velünk lámákkal.
:U

Mephistoone Te is büszke lehetsz Magadra :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26841) korcsillio válasza Asbee (#26839) üzenetére


korcsillio
őstag

:DDD

(#26842) S e t h válasza nggabi (#26828) üzenetére


S e t h
nagyúr

NE legyél MÁR olyan MAGASAN kvalifikált! ! ! ! ! 44! négy :D

Most tartok 24 óra aksi használatnál, 5 óra kijelzőidővel, van még 35 % nafta, igaz hogy energiatakarékos üzemmódban, vhová írok egy levelet, mert ez skandallum, bár igaz, hogy a 24 óra kb négyszerese a 6 órának, nem is írok sehova.. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26843) dancsuri válasza Asbee (#26835) üzenetére


dancsuri
veterán

ha fontos a gari akkor csak a rávalót rakd mert az ördög nem alszik (bár én szoktam) :D

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26844) Asbee


Asbee
veterán

Neten ezt találtam:

The KNOX Counter WILL NOT be flagged or tripped when using Samsung Kies or Odin to flash a stock ROM.

Akkor ezek szerint ha én felteszem a német romot és valamikor felteszem a gyári t-s magyar romot akkor nem változik és marad a gari. Ezt valaki meg tudja erősíteni? :)

(#26845) Dr V válasza Asbee (#26844) üzenetére


Dr V
őstag

Sztem tegyél fel 4.3 Phoenixet vagy DN3at. Ezekben nincs knox. A patchelt MJ5 bootloaderrel is felteheted, nem ugrik a garid, ha visszaállsz később gyárira.

(#26846) Asbee válasza Dr V (#26845) üzenetére


Asbee
veterán

Tudsz adni linket a patchelt boatloaderről lte-hez? DN3 hoz pont kellene a wifihez.

[ Szerkesztve ]

(#26847) korcsillio


korcsillio
őstag

Valami jó 4.4.2 fözelék nincsen véletlenül?Kipróbálnám.... :)

(#26848) Levente válasza MurdR (#26840) üzenetére


Levente
aktív tag

"Azt hiszed, hogy itt mindenkinél jobb vagy"

Tipikus védekező és egyben támadó módszer...

Nem vagyok egyáltalán jobb mindenkinél (sok okosabb van itt is nálam), de egy szint van, aminél jobb vagyok és nehezemre esik azokat sajnálnom és értékelnem, akik az alatt vannak, de a szeretnék magukat érdemtelenül fölötte elismertetni, holott arra egyrészt esélyük nincs, másrészt ahogyan hozzáállnak a dologhoz, az is látszik, hogy nem érzik, mennyire maradnak el attól a szinttől.

Sajnos, az ilyenekből itt is és a való világban is inkább gyűlöletet tudok kihozni, pedig inkább a téma iránti alázat és egy kis igyekezet kellene ahhoz, hogy ez ne így legyen...

Nos, ez nem fog megváltozni soha. Ami fontos, mielőtt félremagyarázza bármelyikőtök: egyáltalán nem nézem le azt, aki kevésbé ért a témához, ez csak azok felé irányul, akik saját magukkal nincsenek képben.

Szerintem, lassan le is zárhatjuk a témát, egyikünk sem fog megváltozni szerintem, így ez csak száj-, illetve billentyűzet-tépés marad és bár jó minőségű, tartós billentyűzeteket használok minden gépemen, így azok tönkremenetelétől nem tartok, mégis hanyagolnám e falra hányt borsó szintű csevejt.

Ajándék billentyűzetet tehát nem kérek... :DD

[ Szerkesztve ]

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#26849) Koczó93


Koczó93
őstag

De ráérnek itt néhányan :DDD

(#26850) MurdR válasza Levente (#26848) üzenetére


MurdR
veterán

---
Hagyjuk, beteg vagy.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.