Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26451) Hovi válasza Markizmark (#26450) üzenetére


Hovi
aktív tag

Ez nem jó hír. Erre valamit ki kell találni.

(#26452) kbadam83 válasza Hovi (#26449) üzenetére


kbadam83
senior tag

DN3-romban is ugyan ez a helyzet :((( Csak a +3620 stb. formátumú számot tartalmazó névjegyeket írja ki rendesen :W

(#26453) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Írni kell a Samsung-nak a hibáról, mert ha nem ír senki akkor a hiba marad úgy ahogy most van.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26454) Hovi válasza zsolt501 (#26453) üzenetére


Hovi
aktív tag

megtörtént.

(#26455) MaCS_70 válasza Hovi (#26449) üzenetére


MaCS_70
félisten

A +36-os számokat beazonosítja?

Az azonosítás elvben hátulról történik, WinMo alatt meg tudtam adni, hogy hány számjegyig nézze.

A 06-os vezió ettől függetlenül nem jó (egyátalán, miért így???), én elkezdeném átjavítgatni. :( (Sok szívásnak lehet ez még a forrása, pl. külföldön, de idővel belföldön is.)

Üdv: MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26456) Hovi válasza MaCS_70 (#26455) üzenetére


Hovi
aktív tag

A +36-al kezdődőeket simán veszi. Nem akarnék 375 db névjegyet egyesével átírni......

(#26457) zsolt501 válasza MaCS_70 (#26455) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Attól még hogy átírják a telefonszámot, ez még akkor is egy hiba.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26458) MaCS_70 válasza Hovi (#26456) üzenetére


MaCS_70
félisten

Milyen dialert használsz? Tán a DW-ben láttam beazonosítási opciót, úgyhogy ez lehet dialrfüggő is.

375 névjegy egyébként nem sok, két óra alatt simán megvan, ami ráadásul hosszú távú befektetés, előbb utóbb úgyis rákényszerülsz.

Üdv: MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26459) S e t h


S e t h
nagyúr

Elkezdtem olvasgatni külföldi fórumokat, minden második hozzászólás drasztikus akkumulátor merülésről tesz említést, amelyek egy részét orvosolja a factory reset, plusz a wifi beállításokban kikapcsolni azt a lehetőséget, amely inaktív wifi esetén is FOLYAMATOSAN keres hálózatokat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26460) nggabi válasza Hovi (#26451) üzenetére


nggabi
nagyúr

névjegyek exportálása vcf-be. azt kimásolod szgépre, total commander, keresés és csere, visszamásolás, exportálás.

"szenyor dzsíííí"

(#26461) axlfsi válasza korcsillio (#26252) üzenetére


axlfsi
veterán

Mindenesetre, furcsa, hogy ilyen sokaknak (szerintem sok) van IMEI problemaja... lehet megsem merem kivancsisagbol visszaallitani a 4.1.2-t, mert a telefonra szuksegem van, nincs masik.

Azoknal, akiknek elszallt az IMEI, valaki mar megtalalta az osszefuggest? (en eddig ugy tudtam, hogy csak ott/azoknal lehet baj, ha valaki nem wifi patch-t hasznalt, hanem feltette az MJ5-os bootloadert. Ez vajon igy igaz?).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#26462) Hovi válasza nggabi (#26460) üzenetére


Hovi
aktív tag

Ezt kipróbálom köszi! Remélem nem sok olyan szám lesz, aminek a közepén s a végén is lehet 0620 karakter.

(#26463) Hovi válasza MaCS_70 (#26458) üzenetére


Hovi
aktív tag

A gyárit használom. Más dialerek csak root segítségével tudják törölni a nem fogadott hívást az értesítési sávról.

(#26464) Hovi válasza nggabi (#26460) üzenetére


Hovi
aktív tag

Ez bevált, annyi szépséghiba van, hogy így mindenkinek két tel.száma van. Egy +3620 és egy 0620.

Helyesbítek: A google.csv formátumban javítva majd importálva tökéletes a végeredmény!!!!!

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#26465) axlfsi válasza Hovi (#26464) üzenetére


axlfsi
veterán

... az fasza azert, hogy a valamire is valo fejlesztok az xda-n meg osszeraktak egy utolso 4.3-as custom romot, aztan elhuztak a rakba es valtottak Note3-ra :(
Ki koveti xda-n a Note2-re valo fejleszteseket? CM10-es vonalon kivul, ki lenne, akit erdemes kovetni (TW alapu fejlesztes, mint Dr. Ketan vagy tamirda; ha jol tudom, mindketten dobbantottak Nótaháromra...)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#26466) nggabi válasza Hovi (#26464) üzenetére


nggabi
nagyúr

azt kihagytam h importálás előtt törölni kell a telóból a régieket :)

"szenyor dzsíííí"

(#26467) Dr V válasza axlfsi (#26461) üzenetére


Dr V
őstag

Nálam játszott az MJ5... Lehet, h azzal volt a gond? Most mindenesetre wifi patchel van fent a ditto

Ditto is váltott? Egyébként ha vmi jól működik, akkor minek a fejlesztés? Én örülök az N3 újításainak és, h egyenlőre stabil a rom :)

(#26468) Hovi válasza nggabi (#26466) üzenetére


Hovi
aktív tag

Keszen van. Az a lényeg! :C :R

(#26469) kiskacz


kiskacz
senior tag

Hová "teszi" a telefon a frissítésnek letöltött kb. 720 megás fájlt?

-Gyári cuccom volt frama roottal - unrootoltam, aztán máshogy is, a supersut-t egyebet töröltem, le is tölti a frissítést (már 2*) aztán kiírja, hogy módosított eszköz és nem telepít. Ha nekiugrok - megint le akarja tölteni...

Nem akarom külön fájlként letölteni (PC-vel) és onnan felrakni, legjobb lenne az OTA.

Mi a megoldás?

Huawei Mate 8

(#26470) korcsillio válasza axlfsi (#26461) üzenetére


korcsillio
őstag

Nekem is wifi patch volt.

(#26471) Dr V válasza kiskacz (#26469) üzenetére


Dr V
őstag

Ha mindent visszaállítottál egy factory reset vár még rád. Összefoglalóban benne van.

(#26472) dancsuri válasza kiskacz (#26469) üzenetére


dancsuri
veterán

telepíti aztán törli

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#26473) axlfsi válasza korcsillio (#26470) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, viszont nalad nem is volt semmi gond az IMEI-vel (ha jol remlik).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#26474) korcsillio válasza axlfsi (#26473) üzenetére


korcsillio
őstag

Nem volt gond.Restore után ugyanúgy müködött és meg volt minden mint azelõtt.

(#26475) fasirTTT


fasirTTT
őstag

nem tudjátok hogy a Tés note 2-k mikor kapják meg a 4.3-at ?

(#26476) Markizmark válasza korcsillio (#26474) üzenetére


Markizmark
addikt

Akkor valószínűleg ez a kulcs. Aki bootloadert cserélt az szív, aki patchelt annak minden oké. Kérdés hogy állna a knox bit DN3 + wifi patch után.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#26477) Davzone


Davzone
senior tag

Nekem olyan fura esetem van hogy egy rootolt app berakott a systembe egy appot, aminek ugyan nem kell root de nem valo oda gyarilag, unrootoltam meg minden, frissitettem 4.3ra,es az az app ottmaradt, es nem tudom leszedni :D
Minden gyarinak latszik nincs is root meg semmi de van ugy ez az app ami torolhetetlen, nem playes es megis megy...
Factory reset torolne?

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#26478) fRooStzzZ válasza fasirTTT (#26475) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

En sejtem,. Szerintem 2015 aprilis 2. 14:23:57.kor mar elerheto lesz..
An annak orulnek, ha vissza tudnek menni szenvedes nelkul 4.1.2-re..
Mas meg hogy varja.. Anyam.
Semmi olyan ujitast nem hoz, hogy naponta 25x meg keljen kerdezni, hogy mikor jon. Teljesen olyan, mint ha az hozna bele meg 8 magot, 6gb ramot, meg 64gb belso tarhelyet, fHD kijelzot stb.. Mindenki ugy varja.

(#26479) Bélaaaa válasza Cabrio (#26443) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Igen, cseréli a hátlapot is (kérni kell).

Tolj fel egy független 4.1.2-t (előtte Triangle Away).

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#26480) Asbee válasza fRooStzzZ (#26478) üzenetére


Asbee
veterán

És ha úgy várja? Ha ennyire szar legalább indokold meg miért, vagy inkább ne is reagálj...

(#26481) laller79


laller79
csendes tag

Sziasztok!

Van havernak egy ilyen telója. A lényeg hogy not for sale feliratos, és félóránként vagy képernyőlezáráskor bejön a demo. Szerintetek rom cserével megoldódik? Illetve le lehet menteni a mostani romot ha nem sikerülne a csere? Előre is köszönöm!

(#26482) MurdR válasza laller79 (#26481) üzenetére


MurdR
veterán

Van neki imei száma egyáltalán? Tehát hálózatra rendesen felcsatlakozik?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26483) laller79 válasza MurdR (#26482) üzenetére


laller79
csendes tag

Szia!
Nincs neki, gondoltam hogy nem műxik a telefon része, csak játszani kellene a gyerekének.
Arra van esély ha befrissítem, hogy nem jön be mindig a demo? Vagy honnan tölti be mindig?

(#26484) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Juj. Véletlenül hirtelen eladtam. Utolsó posztom Note 2ről :,(

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#26485) Koczó93 válasza AliceWake (#26484) üzenetére


Koczó93
őstag

Mi lesz helyette?
Privát is jöhet :)

[ Szerkesztve ]

(#26486) AliceWake válasza Koczó93 (#26485) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Pár napig ZTE Blade III :DD Harveresen valahogy jobb a fogása.

Aztán Note 3 gondolom. Eléggé rászoktam két széria alatt. Nem látok túlzottan alternatívát.

Non omnis moriar.

(#26487) Dr V válasza AliceWake (#26486) üzenetére


Dr V
őstag

És miért adtad el? Hirtelen egy jó lehetőség, h kiszállj belőle? Szvsz még sokáig nagyon jó telefon lesz.

(#26488) zsolt501 válasza AliceWake (#26486) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Mi indokolta a váltást, mert az N3 nem annyival több, hogy azért ezt eladjam, no meg az ára sem kicsivel több.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26489) AliceWake válasza Dr V (#26487) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Amúgy igen. Először szerettem volna Note 3-at, felújíttattam a telót gariban, új kijelző, új akksi, új minden, aztán annyira jó lett, hogy gondoltam, megtartom még, mert kell :D
Én is úgy gondolom, hogy nem annyival vonzóbb, mint amennyivel drágább, de hátha beesik egy jó ajánlat záros határidőn belül. Sajnos tényleg kevésbé vagyok lelkes a cserét illetően, de tisztességes ajánlatot kaptam, érdemes vele élni, aztán meglátjuk.

Úgy fog hiányozni :O (Hogy ha nagyon, akkor veszek még egyet. Mármint Note 2t.)

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#26490) Koczó93 válasza AliceWake (#26486) üzenetére


Koczó93
őstag

Ezt a "harveres" dolgot már el is felejtettem :DD :C

(#26491) atomeec


atomeec
senior tag

Na olyan mint az én gondom nem nagyon lesz szerintem. Jól végignéztem minden infót és megvan mi a baj. Nálam a modem miatt megy el az IMEI. Viszont nem tudom, hogy tudnék gyári romot root mentesen a telóra varázsolni, ha csak olyan gyári rom áll rendelkezésre, amiben más a modem...Sammobile-ról lett ugye leszedve, de abban DME4-es modem van, nekem meg DMF1-es volt a telón alapból. Ezt valahogy lehet orvosolni?

(#26492) fdisk válasza Koczó93 (#26490) üzenetére


fdisk
őstag

Ne fessük az ördögöt a falra. :DDD
Még megjelenik.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26493) S e t h válasza Asbee (#26480) üzenetére


S e t h
nagyúr

Zabálja a memóriát, drasztikus töltési idő növekedés, kevesebb készenléti idő, egyelőre ezeket láttam negatívumként, kevesen elégedettek, sőt sokan inkább kivárnak 4.4-re.A 4.2 kihagyása után ez édeskevés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26494) Dr V válasza atomeec (#26491) üzenetére


Dr V
őstag

Modemet külön nem tudod feltenni? Én odinba betallózom csak a modemet és hadd szóljon.

(#26495) tomas01


tomas01
aktív tag

Sziasztok. Végre tegnap este megjött a frissítés a telómra. Android 4.3 van egy pár újítás benne. Tapasztalat valakinek?

(#26496) atomeec válasza Dr V (#26494) üzenetére


atomeec
senior tag

Nem találtam Odinos verziót még belőle, csak .zip :B

Szerk: Persze csak utána kell nézni, hogyan lehet konvertálni vagy simán modem.bin-t feltenni :U

[ Szerkesztve ]

(#26497) axlfsi válasza Markizmark (#26476) üzenetére


axlfsi
veterán

Javits ki, ha tevednek, de a Ditto fele ROM (DN3) is ugyanugy knox mentes, mint pl. a PhoeniX vagy akar a Dr.Ketan fele. Azaz, ugyanugy, nincs milyen bit ugorjon, mert a bootloader regi (nem knox-szos). Nem?
(direkt meg is neztem, download modban egyaltalan nincs a knox warranty sor...).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#26498) pzoley válasza atomeec (#26496) üzenetére


pzoley
őstag

Elég egy sima tar-t csinálni belőle, és már lehet is odinnal felrakni.
Ebben az a szívás, hogy a DMF1-es modem csak OTA-n keresztül jött ki.
pl: tar -H ustar -c modem.bin > baseband.tar. Ezt kell a PHONE-hoz betallózni.

[ Szerkesztve ]

(#26499) Markizmark válasza axlfsi (#26497) üzenetére


Markizmark
addikt

Pzoley emlegetett múltkor valami érdekességet ezzel kapcsolatban, vagyis nem biztos, hogy ha föltennék egy knoxos bootloader akkor 0-át mutatna. Phoenix v14 aztán 15 majd DN3 3.0 majd 3.1 és most 3.1.1 van fent. Phoenix v15-nél wifi patcheltem, DN3 3.0 már nem igényelte a patch-et.
Szóval remélem nincs knox 1-esem. :)

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#26500) atomeec válasza pzoley (#26498) üzenetére


atomeec
senior tag

A manóba...én a dobozból így vettem ki, sose frissítettem (vagy nem tudok róla...).
Így változik a kiírás (download mode)? Garinak annyi?

U.i.: Na nem is DMF1, hanem DMH1, de felrakás után DMF1-et ír.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.