Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26701) tibee77


tibee77
őstag

Lättam, hogy irtätok, hogy Szloväkiäban is kint van a 4.3.En Ausztriäban elek (telot is itt vettem) es nekem is kint van a frissites.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#26702) pzoley válasza z67 (#26699) üzenetére


pzoley
őstag

De ha azért akarod megcsinálni Normál állapotra, hogy tudjál frissíteni, akkor a #26694 hsz-t nézve, abban min 2x benne van a Factory Reset, tehát úgy is ez lesz a végső megoldás.

(#26703) MaCS_70 válasza S e t h (#26694) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ebben ugye az a nagyon szép, hogy a hivatalos álláspont szerint ezt a rendszert soha a büdös életben nem kéne újratelepíteni.
Nekem egy újrahúzás 3-4 óra, szóval nagyon nem vágyom rá, de amint jókat olvasok a 4.3-ról, meglépem.
A Helium mennyire megbízható visszaállításra? Vagy maradjak csak a programok beállításainak egyenkénti mentegetésénél?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26704) z67 válasza pzoley (#26700) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm!

Odin Mode
Product name: GT-N7100
Custom binary download: no
Current binary: Samsung Official
System status: custom
Knox warranty void. 0
Rp swrev: A2

(#26705) vadallat88


vadallat88
tag

sziasztok. frissítettem 4.3. egész jó bár sok újdonság nincs.

a másik ittt többen is írták h a GTA SA nem indul sima N7100-on. hát én letöltöttem máshonnan (nem play-ről) és tökéletesen működik :)

[ Szerkesztve ]

ASRock Z77 Extreme4 | Intel Core i5-3570K 3.40 GHz | ASUS HD 7970 DirectCU II | Corsair Vengeance LP 2x4GB DDR3 1600Mhz | OCZ Vertex 3 120 GB SSD | FSP Raider 550W | Zalman Z11 Plus | Samsung Galaxy Note II

(#26706) MurdR válasza AliceWake (#26698) üzenetére


MurdR
veterán

Áruló :U :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26707) S e t h válasza MaCS_70 (#26703) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gondoltam, ha a haladás, akkor haladás, felraktam, hát mit mondjak.Amint már korábban, hónapokkal korábban is írtam, sok hűhó semmiért.A menű össze lett b...va, csak, hogy körülményebben találja meg a paraszt, ami eddig kéznél volt.A kijelző talán kicsit talán tényleg részletgazdagabb megjelenítésű, a smooth érzés nova alatt ugyanaz, de a menüben, dropbox és google play alatt még lagzik.
Ami inkább frusztráló, a google playben már az alkalmazások frissítése úgy zajlik, hogy a kitkat-re upgradelik a verziókat, erre én azzal szembesülök, hogy az alkalmazások nem úgy működnek ahogyan kellenének még 4.3 alatt sem ,vagy a samu mérnökei kúrtak el vmit.
Az egyik alkalmazás nemes egyszerűséggel nem ismeri fel a korábbi backupot, amivel 4.1.2 alatt semmi problémája nem volt, most állítgathattam be mindent újra manuálisan és most jön a vicc, az új beállításokkal csináltam egy mentést, de azt már szintén nem tudom beolvasni.Oké, ez nem a rendszer hibája, de akkor is idegesítő, hogy az alkalmazás nem áll készen.
A másik meg a gsam battery monitor, amivel szoktam csekkolni ,hogy mi mennyit eszik az aksiból.Hát ez pláne furcsán működik és nem is tudok hiteles adatot szolgáltatni, mivel használtam a telefont, kb 10-20 perc múlva újra kellett indítanom egy alkalmazás miatt, utána vettem észre, hogy vmi gebasz van mert ad 1, a rendszer aksi jelzője 100%-ot mutat, a gsam 97-et, plusz be van ragadva a kijelző idő, mivel az stabilan 0-át mutat.
És ez még csak két alkalmazás, még mindent vissza sem raktam.
Egyébként újraindítást követően mindig felugrik egy ablak és kéri válasszak, voda kártyával használom a telót, vagy t-mobilossal.He?Ez a funkció ki van lőve abban az alkalmazásban, ahol engedélyezni kell a dual simet.

Gondolkodtam én is a héliumon, de nincs tapasztalato, mivel manuálisan szoktam visszaállítgatni mindent.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26708) Koczó93 válasza S e t h (#26707) üzenetére


Koczó93
őstag

Valaki írta hogy neki is minden bootnál megkérdezi. Kicsit sok sebből vérzik ez a 4.3...

(#26709) S e t h


S e t h
nagyúr

Még vmi, nem csoda, hogy több memóriát kér, a samu bloatware-ja úgy meghízott, hogy ihaj.Olyan futó processeket láttam, hogy csak a fejemet kapkodtam, jó részéről eddig korábban nem is hallottam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26710) korcsillio válasza vadallat88 (#26705) üzenetére


korcsillio
őstag

Azt senki nem mondta hogy nem megy rajta,csak a play-en írja hogy nem kompatibilis.

(#26711) zsolt501 válasza S e t h (#26709) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A poén az hogy azok a hibák nagy része átjött az S3-ból az N2-be amik ott már pár hónapja hibajavítással lettek rendbe téve, itt meg gyönyörűen kijött hibásan mint az S3, nem igazán értem ezt mért jó ez így...
Nem igazán értem a Samsung szoftver fejlesztőit, de ez így nagyon nem jó.
Azt hiszem ha az LTE verzióra kijön a frissítés én ezt ki fogom hagyni, mert félő hogy itt is ugyan ez nesz, mert én nem akarok szívni mint ti, mert én alapvetően melóra használom a telefont, és ha ilyen bag-ok vannak mint most, az nekem nagyon nem jó.

Maga a hardverral bajom nincs, de hogy ilyen hányaveti szoftvereket adnak ki hozzá, az magát a Samsungot minősíti,pontosabban az ott dolgozó szoftver fejlesztőket.
És legutolsó sorban a felhasználókat is hogy ezt hagyják...Ezt ne vegye senki személyeskedésnek, de ezek közé én is beletartozom.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26712) S e t h


S e t h
nagyúr

Kb most használom egy órája, 90%-on az aksi, viszont a gyári és a külön alkalmazás is azt mutatja, hogy a kijelzőt még nem használtam. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26713) AliceWake válasza MurdR (#26706) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Az :O
Amúgy a Note 2-es S Jegyzetek nem kompatibilisek a Note 3-mal. Egyszerűen nincsen program, ami kezeli, vagy felismeri őket. Nevetséges.

Non omnis moriar.

(#26714) MurdR válasza AliceWake (#26713) üzenetére


MurdR
veterán

Türelmetlen vagy. Nem hogy megvártad volna az első 64bites galaxyt, mint ahogy azt én is teszem :D

A jegyzetek hálistennek' nem mozgatnak meg, mert vagy a tollam kalibrálódott el, vagy a digitizer nem képes felfogni hogy mit akarok jegyzetelni az snoteba, mert húzok egy egyenes vonalat és úgy néz ki mint az ökörhúgy. :DD

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26715) Tybike81


Tybike81
őstag

Ajánljatok már valami jó 4.1.2-es Romot, vagy olyan 4.3ast amiben még nincs KNOX és bármikor vissza tudok állni gond nélkül a 4.1.2.-re.
Köszi

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#26716) fdisk


fdisk
őstag

Azt megtudja mondani vki,h deep sleepből ébredő teló mekkora frekire kapcsol ébresztéskor?
Ill a deep sleepben mekkora is a deep?(0 mHz,200mHz...???)
Azért kérdezem,mert ritkán de ébresztéskor restartol a teló.És mivel én alulfeszelve használom,lehet pont határértéken van a fesz,és ezért van restart.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26717) migabi24 válasza fdisk (#26716) üzenetére


migabi24
nagyúr

200Mhz a deep sleep, ébredés után skálázódik a proci, nem fix az órajel, attól függ mit indítasz el, szinte biztos, hogy kevés neki a feszültség

[ Szerkesztve ]

(#26718) fdisk válasza migabi24 (#26717) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi.
Én is így gondoltam.
Emeltem egy lépcsőt az összes értéken.Meglátom így mit produkál.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26719) korcsillio válasza Tybike81 (#26715) üzenetére


korcsillio
őstag

Dn3(wifi patch-el tedd föl).Csinálj nand flash mentés(is szerintem) meg persze efs.

[ Szerkesztve ]

(#26720) migabi24 válasza fdisk (#26718) üzenetére


migabi24
nagyúr

Régebben én is sokat játszottam ilyenekkel, de hidd el nincs értelme, fogyasztásba semmit nem nyersz cserébe instabil lesz a telód

(#26721) fdisk válasza migabi24 (#26720) üzenetére


fdisk
őstag

Háááát nem tudom.
Azért a kisebb fesz kevesebb fogyasztást és hőtermelést eredményez.Ami egy mobil eszköznél nem hátrány.
Ez az aluldfeszelés a pcnél is működik.Akkor itt is működnie kell.
Ezért kell megtalálni azt a pontot,ahol már stabil a rendszer.

Más.
Az xblastban van olyan,h hide adb notification.
Mi az az adb notification? :F

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26722) #59816064 válasza migabi24 (#26720) üzenetére


#59816064
törölt tag

Sziasztok.
Olvasom itt a 4.3-as frissiteseket és nem túl jó. Én sem akarok frissíteni, de 3 óránként b@szogat a telefon, nem lehet ezt kikapcsolni?

(#26723) AliceWake válasza #59816064 (#26722) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nyomj neki egy resetet, utána kapcsold ki a Frissítések automatikus keresését.
Ha mégis feldobja reset után, hogy frissülne, ne töltsd le, és kapcsold ki az automatikus keresést.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#26724) #59816064 válasza AliceWake (#26723) üzenetére


#59816064
törölt tag

Köszi, de már letöltötte, bnom rányomott , wifin lekapta az egészet, a telepítés értesítést nem lehet kikapcsolni valahogy?

(#26725) fdisk válasza #59816064 (#26724) üzenetére


fdisk
őstag

Ha van TB-d,azzal le lehet választani a marketről azt az alkalmazást amit nem szeretnél frissíteni.
Ha megtörtént,akkor nem fogod látni a frissítések között.
Ez a leválasztás a következő restartig működik,utána megint le kell választanod.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26726) AliceWake válasza #59816064 (#26724) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Igen, ezért mondtam, hogy nyomj egy factory resetet.

Fdisk Nem alkalmazásfrissítéssel van gond. A telefont nem akarja 4.3ra frissíteni.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#26727) migabi24 válasza fdisk (#26721) üzenetére


migabi24
nagyúr

Most komolyan 1000mv-nál -100mv számold ki mennyit számít, azt is számításba véve, hogy a proci a fogyasztás hány %-át teszi ki, a stabilitást meg nagyon nehéz tesztelni, lehet hogy 1 hétig semmi gond aztán váratlanul amikor a legkevésbé hiányzik jönn a reboot

(#26728) #59816064 válasza AliceWake (#26726) üzenetére


#59816064
törölt tag

Na egy FR most nem lenne kényelmes :) Más megoldás akkor nincs?

(#26729) fdisk válasza AliceWake (#26726) üzenetére


fdisk
őstag

Bocs,figyelmetlen voltam.

migabi24:100mV valóban nem tűnik soknak,de nálam van olyan érték,ahol 300mV-al kevesebbet kap.
Az már viszont nem kevés.
Ha nem is számít számottevően a fogyasztásba,a hőtermelés az biztosan kevesebb.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26730) AliceWake válasza #59816064 (#26728) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ha rootolt a telód, töröld ki pl root explorerben a frissítőcsomagot. Mondjuk azt most így meg nem mondom, hogy hova húzza le a telefon, de kényelmesebb kikeresni, mint resetelni.

Non omnis moriar.

(#26731) Dr V


Dr V
őstag

Íme az ígért képek:

(#26732) zsolt501 válasza Dr V (#26731) üzenetére


zsolt501
nagyúr

És mi a gond?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26733) Dr V válasza zsolt501 (#26732) üzenetére


Dr V
őstag

Az a gond, h nincs gond. :))
Már egy ideje rossz imeivel szívtam, de mint kiderült, elég volt csak visszatenni a gyári, függős romot. Előtte hiába tettem fel a dittrora a mentést, nem használt.
Ha már benne voltam a romolásban, kirpóbáltam, h a kiszivárgott gyái 4.3 az új, warranty bites bootloaderrel mit ír ki. 4.1.2 alatt már volt rootolva a telefonom. Ha van valós warranty bit, akkor a root átbillenthette volna. Szerencsére ez nincs így, úgyhogy a sok rootolot telefon tulajos megnyugothat, ha gyári 4.3 kerül a telefonukra, nem fog ugrani a garancia a warranty bit miatt. A kép csak bizonyíték jellegű

(#26734) zsolt501 válasza Dr V (#26733) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ja így már értem :D

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#26735) Koczó93 válasza #59816064 (#26728) üzenetére


Koczó93
őstag

Mond meg a barátnődnek hogy ne piszkálja a telefonod :DDD

(#26736) Dr V


Dr V
őstag

Kéne egy kis segítség:

Szeretnék egy N3 újításaival rendelkező 4.3as romot. A DN3at használtam, de azzal rossz az imeim. Azon kívül mivel érdemes próbálkoznom? Még ma szeretném, ha jó lenne a telefonom és megbízható, főleg az ünnepek közeledtével.

(#26737) MaCS_70 válasza S e t h (#26707) üzenetére


MaCS_70
félisten

Hálás köszönet a tapasztalataid megosztásáért. Gondolom, nem csak tőlem... :R

Így most visszafogom magamat, pedig már majdnem frissítettem.

Ez a Samsung által élenjáró módon erőltetett bloatware mozgalom nem fér a fejembe. Tényleg megéri nekik, hogy a vevőik egy jelentős részét szivatják azzal, hogy a mérsékelten hasznos programjaikat kitörölhetetlenül ráerőltetik mindenkire? Így tulajdonképpen saját költségükön vesznek fogyasztói ellenszenvet. Ha legalább lehetne törölni/visszarakni ezeket a programokat (amik sokak számára biztosan jók), szerintem kevesebben szidnák magát a Samsung márkát.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26738) Levente válasza MaCS_70 (#26737) üzenetére


Levente
aktív tag

Kénytelenek ezt csinálni a Google egyre erősödő megszorításai miatt.

Itt egy cikk erről.

A lényege az, hogy megpróbálnak minden Google alkalmazásra alternatívát gyártani végszükség esetére, ha szakítani kellene a Google Android-dal és sima Android-dal adhatnák ki a készülékeiket.
Nos, kinek mennyire jönnek be az 'S' programok...

De a dolog eléggé más, ha ezekről tud az ember.

Nem sajnálom egyiküket sem, van galádság mindenhol... :(((

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#26739) Dr V


Dr V
őstag

Van itt olyan, akinek a függő készülékén 4.3as egyedi rom van (phoenix v DN3)?

[ Szerkesztve ]

(#26740) dptrsk válasza Dr V (#26739) üzenetére


dptrsk
addikt

van, N7105 LTE-s

(#26741) pallacko válasza dptrsk (#26740) üzenetére


pallacko
tag

Hali!
Dobnál hozzá egy linket?
Magyar?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#26742) MaCS_70 válasza Levente (#26738) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, mindez teljesen logikus.
Csak azt nem tudom elhinni, hogy azt nem tudják megoldani, hogy ezeket az általam nem használt programokat törölni tudjam.
Az áramvonalas dolgok híve vagyok, már az is bosszant, hogy feleslegesen ott van.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26743) fdisk válasza MaCS_70 (#26742) üzenetére


fdisk
őstag

Én ezért tértem át a főzött romra.
Telepítéskor ki tudom választani, hogy milyen bloatware menjen fel.
Én a semmit választottam.
Amiben pedig nem volt választásom, azt utólag fogyasztottam tb-vel.
Szinte az összes samsung szarság tiltva van, vagy fel sincs telepítve.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26744) MaCS_70 válasza fdisk (#26743) üzenetére


MaCS_70
félisten

Na, éppen ez a probléma: hogy ehhez főzött ROM kell. Sokan vagyunk, akik nem akarnak se bloatware-t, se ROM-ot variálni.
Van főzött ROM-os készülékem (amire kizárólag főzött Android létezik), de a note-on nem akarok ezzel szórakozni és a következmények miatt aggódni.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26745) fdisk válasza MaCS_70 (#26744) üzenetére


fdisk
őstag

Először én is idegenkedtem tőle.De no para. :D
Az 1. hszben minden szépen le van írva.
Úgy csináltam én is mindent.Elsőre minden felment.
Ha 4.1.2-es romot teszel fel,abból van választék bőven.Stabil,jól testreszabható az aroma telepítő révén.
A gyári állapot is könnyen visszaállítható,ha netalán tán gariztatni kellene.
Amennyiben viszont 4.3-as akarsz feltenni,akkor érdemes jól körülnézni fórumokon.(nehézkes visszatérés 4.1.2-re,elveszett IMEI stb)

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26746) Tybike81


Tybike81
őstag

Jó 4.1.2-es romot tudnátok ajánlani?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#26747) pallacko


pallacko
tag

Lehet vak vagyok, vagy simán lúzer, de nem tudom, hogy hogyan kell bootloadert frissíteni!

Ugyanúgy cwm -ből?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#26748) pallacko


pallacko
tag

Feltettem ezt a DN3 -s romot és a wifi nem működik.
Írja, hogy frissíteni kell a 4.3 -s bootloaderre, de nem tudom hogyan.
Nem jó az angolom!
Tud valaki segíteni?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#26749) korcsillio válasza pallacko (#26748) üzenetére


korcsillio
őstag

wifi patch-et rakj inkább!

(#26750) pallacko válasza korcsillio (#26749) üzenetére


pallacko
tag

Kérlek áruld el hogyan :R

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.