Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:37:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) babosf válasza Zototh64 (#2796) üzenetére


babosf
aktív tag

megjött, ha jól emlékszem 2 napja

Galaxy S23 Ultra

(#2802) Zototh64 válasza babosf (#2801) üzenetére


Zototh64
őstag

Szerencsés vagy akkor, nekem még nem, de majd csak ide ér.
Eddig is össze vissza kaptam XEH-n is.
Volt, hogy a vége felé, volt, hogy az elsők között.
Ilyen ez :-)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2803) Zototh64 válasza szab120 (#2792) üzenetére


Zototh64
őstag

Nekem ez jött be:

Ami tartó van hozzá, az a szellőzőrácshoz való.
Van egy CD-be dugós tartóm is, de ahogy idegenkedtem mindig a szellőzőrácsos megoldástól, most azt kedvelem a legjobban. A Prius-ban pont jó. Stabil, és nyáron pici klímát is tudok rá engedni, így nem is melegszik, hiába süti a nap a felső harmadát.
Plusz a vezeték nélküli töltés is meg van oldva, ha szükség lenne rá.
Állítgatni sem kell, mert a saját súlyánál fogva szorítja be a két oldalsó fület, így fokozatmentesen állítódik a méret is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2804) babosf válasza Zototh64 (#2802) üzenetére


babosf
aktív tag

Manualisan frissitsd a szoftvert

Galaxy S23 Ultra

(#2805) Zototh64 válasza babosf (#2804) üzenetére


Zototh64
őstag

Szoktam rákeresni a telóval.
Egyelőre még a frija szerint is az eulb van rá csak.
A Smart Switch se dob még rá semmit.
Teló megy rendesen, úgyhogy nem izgulok, majd csak megjön lassan.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2806) ScourgeA


ScourgeA
tag

(#2807) szab120


szab120
tag

Köszönöm a tartó ajánlásokat 😊

(#2808) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Android 12 alatt találkozott már valaki azzal a problémával, hogy a Samsung Health app nem szinkronizálja Watch 4-ről teljeskörűen az adatokat? A szükséges engedélyek megvannak adva, de az alvási és a mozgási adatokat nem szinkronizálja a telefon az órával.

(#2809) TFSi válasza ssgt1981 (#2808) üzenetére


TFSi
őstag

Én még egyelőre nem.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#2810) würzburger válasza ssgt1981 (#2808) üzenetére


würzburger
aktív tag

Igen, nekem volt... Bár watch 3-ról van szó az én esetemben...
Alapvetően magától eltűnt a probléma...

[ Szerkesztve ]

(#2811) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Android 12 alatt kinek, hogy alakul az üzemidő?

(#2812) Firedaddy válasza ateszapa748 (#2811) üzenetére


Firedaddy
tag

Szia nem érzek valtozást. 1 nap max

(#2813) ateszapa748 válasza Firedaddy (#2812) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Köszönöm a válaszod.

(#2814) Forgo74 válasza ateszapa748 (#2811) üzenetére


Forgo74
tag

Szia!

Gyakorlatilag semmi változás.
Én FR nélkül tettem fel.

(#2815) lasse001 válasza Forgo74 (#2814) üzenetére


lasse001
senior tag

Én is.

(#2816) Signat84 válasza ateszapa748 (#2811) üzenetére


Signat84
tag

FR nélkül, ugyanazt hozza... max 1 nap.

[ Szerkesztve ]

(#2817) ScourgeA válasza ateszapa748 (#2811) üzenetére


ScourgeA
tag

Jó az üzemidő, nincs vele gond.
Legutoljara 6 óra feletti SOT jött össze úgy, hogy volt benne 1:18 perc futás virtual trainerrel és meg maradt 17%-om.
1 éves telefonnal ezzel teljesen elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2818) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a választ. :R

(#2819) Yager01


Yager01
senior tag

Utolsó frissítés óta nektek nem csinál olyat a telefon, hogy ha elutasítók egy hívást, mondjuk sms-el akkor azonnal jön egy másik sms ami arról tájékoztat hogy volt egy nem fogadott hívásom attól akit kinyomtam. Idegesít

A másik ami zavar, hogy ha nem tudok felvenni valamit akkor egy automatikus értesítést kapok róla, hogy hívások volt tőle. Ha elfelejteném vissza hívni. Ez jó, de frissítés előtt kb 20 perc múlva szólt most meg órák múlva. Hol lehet ezt állítani?

Nem gyári tárcsázót használok hanem tru phone -t

(#2820) ScourgeA válasza Yager01 (#2819) üzenetére


ScourgeA
tag

1. Az emlekeztető SMS nemfogadott hívásról a mobilszolgaltatód szolgaltatása, náluk tudod lemondani, ha idegesít.
2. Nézd meg az Értesítések\Speciális beállítások\Értesítési emlékeztetők\Emlékeztetések ennyi időnként beállításait.

(#2821) Yager01 válasza ScourgeA (#2820) üzenetére


Yager01
senior tag

Szerintem ha kinyomok egy hívást a kapott üzenet az nem szolgáltatói üzenet kéne, hogy legyen. Ahogy mondtam ez a frissítés óta van így :(

Az értesítési emlékeztetik pedig off

[ Szerkesztve ]

(#2822) sanyijedi válasza Yager01 (#2821) üzenetére


sanyijedi
őstag

pedig szolgáltató.. át van irányítva foglalt esetén egy adott számra, a telekomnál ez +36309876543, ezt kell kiszedni

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2823) S e t h


S e t h
nagyúr

Én két dolgot nem tudok hová tenni a frissítés óta.

Ha aktív a dex, akkor számítógépen nem tudom kezelni a felületet billentyűzettel, inaktív, viszont ha a telefont nyomkodom, akkor annak megfelelően változik a monitoron is a kép. Úgy tűnik mintha csak egy sima tükrözés lenne.

A másik, ami viszont bosszantóbb, ez már független a dextől, hívás esetén fekete marad a kijelző, nem jelenik meg semmi.
A legszebb hogy amint feloldom a telefont, akkor sem látom ki hív, csak akkor ha lehúzom az értesítési sávot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2824) lasse001 válasza S e t h (#2823) üzenetére


lasse001
senior tag

Én még nem találkoztam ilyen hibával hívásnál. Mondjuk nálam nincsen semmilyen hiba. Pedig csak otán feltoltam semmi wipe. Dexet pedig nem használok.

(#2825) ScourgeA válasza sanyijedi (#2822) üzenetére


ScourgeA
tag

Pontosan, Telenornál meg a +36209400424

(#2826) ScourgeA válasza Yager01 (#2821) üzenetére


ScourgeA
tag

1. Pedig pont leírtad a szolgáltatást: "ha elutasítók egy hívást, ... azonnal jön egy másik sms ami arról tájékoztat hogy volt egy nem fogadott hívásom" - ez a szolgáltatói SMS emlékeztető. Tehát vagy felhívod a szolgáltatód, és lemondod az SMS emlékeztető szolgáltatást, vagy kitörlöd az ehhez használt számot, ahogy sanyijedi kolléga írta.
2. Próbáld ki, hogy aktiválod, állítsd át az intervallumot, majd kapcsold megint offra.

(#2827) csubííí válasza Yager01 (#2821) üzenetére


csubííí
senior tag

Ha kinyomok/elutasítok egy hívást nekem nem jön SMS.
Csak abban az esetben jön, ha nem vagyok elérhető, nincs térerő vagy nincs bekapcsolva a készülék.
Nálam az értesítési műveletek és válaszok ajánlása is ki van kapcsolva.

Hátha segít, nekem ez is kivan kapcsolva. Beállítás-értesítések-speciális beállítások- korábbi értesítések.

[ Szerkesztve ]

(#2828) ScourgeA válasza S e t h (#2823) üzenetére


ScourgeA
tag

1. Megnéztem a kedvedért, és nálam rendben megy a billentyűzet Dex-en is és mellette párhuzamosan az asztali Worldben is. Nálam 2.4.0.27-es a Dex, esetleg frissítsd.
Dex-en írtam emailt a billentyűzettel, majd átváltottam az asztali Windowsra Worlbe, és simán gépelt mindenhol úgy, hogy a Dex aktív volt. Próbáld meg a billentyűzetet (és telefont) egy másik USB porton is.
2.Nézd meg a Telefon\Hívás\Hívás megjelenítése alkalmazások használatakor menü beállításait, esetleg változtass rajtuk. Ugyanott az egyéb hívásbeállítások\Hívó adatainak megjelenítése legyen aktív.
Próbáld meg a rendszaralkalmazások között a Hívás, Hívásbeállítások, Telefon, Telefonhívások, Telefonszolgáltatások Tárhely Gyorsítótárakat törölni, az Adatokat persze nem.

(#2829) ScourgeA válasza csubííí (#2827) üzenetére


ScourgeA
tag

Az attól függ, hogy vagy konfigurálva, illetve mit nyújt a szolgáltatód.

(#2830) csubííí válasza ScourgeA (#2829) üzenetére


csubííí
senior tag

Ahogy írtam nekem minden úgy működik, annak ellenére, hogy nálam mind a 4-nél, Nincs beállított szám.

(#2831) ScourgeA válasza csubííí (#2830) üzenetére


ScourgeA
tag

Küldesz egy képet arról, milyen ROM-on vagy?

(#2832) Yager01 válasza sanyijedi (#2822) üzenetére


Yager01
senior tag

Elhiszem neked :R de hol találom ? :F

(#2833) csubííí válasza Yager01 (#2832) üzenetére


csubííí
senior tag

Telefon-jobb felül 3 pötty- beállítások -kiegészítő szolgáltatások-hívásátirányítás.

ScourgeA- nekem nincs gondom semmivel.

[ Szerkesztve ]

(#2834) ScourgeA válasza csubííí (#2833) üzenetére


ScourgeA
tag

Van egy olyan érzésem, hogy te más ROM-on leszel, mint én vagy sanyijedi (vagy Yager01).
De mindegy, örülök, ha nálad nincs gond, nálam is minden OK, most azon vagyunk, hogy Yager01-nek is ugyanígy jó legyen.
A jelenlegi állás alapján 2 módszer marad, a telszám törlés, lásd #2833, #2829, vagy a szolgáltatói lemondás.

(#2835) Yager01 válasza csubííí (#2833) üzenetére


Yager01
senior tag

:F :W

(#2836) csubííí válasza Yager01 (#2835) üzenetére


csubííí
senior tag

Előfordulhat, hogy csak a szolgáltatód tudja deaktiválni/aktiválni.

Én vodás vagyok, nem tudom nálam ez hogyan megy/ment.

[ Szerkesztve ]

(#2837) ScourgeA válasza Yager01 (#2835) üzenetére


ScourgeA
tag

Akkor részemről utoljára:
Azért kaptad ezt a hibaüzenetet, mert művelet közben leszakadtál a hálózatról.
Most a távoli szervert konfigurálod, amihez atomstabil netkapcsolat kell feltöltési oldalról is.
Én is kipróbáltam, meg tudnám-e változtatni a számot, és igen, de művelet közben az LTE kapcsolatom, ami elég halvány a házban, eldobta a netet.
Kimentem az udvarra, és még ott is leváltott 3G-re művelet közben.
Repülő mód ki/be, és próbáld meg szabad téren.

(#2838) Yager01 válasza ScourgeA (#2837) üzenetére


Yager01
senior tag

Köszi a türelmet. :R

(#2839) ScourgeA válasza S e t h (#2823) üzenetére


ScourgeA
tag

"Úgy tűnik mintha csak egy sima tükrözés lenne."
Ezt még nézd meg, jól van-e beállítva:

(#2840) S e t h válasza ScourgeA (#2828) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszönöm az igen részletes és kimerítő választ!
Az általad leírtakat mindent ellenőriztem és minden oké volt, cache törlés is megvolt, ennek ellenére sem aktiválódott a kijelző híváskor, már a factory reset lett volna a következő lépés, aztán beugrott még vmi és igen, meglett a probléma forrása.
A ne zavarjanak funkció okozta, vmiért be volt ragadva és hiába volt beállítva egy tól-ig időtartam, ennek ellenére sem kapcsolt ki.
Inaktiváltam, majd újra bekapcsoltam és azóta müködik és aktív újra a kijelző híváskor.

A dex verzió ellenőrzése szintén jó ötlet, holnap megnézem melóban, elég régi verzió van fent, akár okozhatja ez is a problémát, egyébként dex van beállítva nálam is, nem tükrözés.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2841) Yager01 válasza ScourgeA (#2837) üzenetére


Yager01
senior tag

Sikerül kikapcsolni DE automatikusan vissza kapcsolja. ##002# kóddal is ki lehet kapcsol DE így sem működik. Hiába kapcsolom ki, újra megjelenik az átirányítás. Telenor ügyfélszolgálat nem tudott segíteni :W

(#2842) ScourgeA


ScourgeA
tag

A my.telenor.hu [link] Szolgáltatások menüben "hivatalosan" is ki/be lehet kapcsolni, próbáld meg ott.

(#2843) ScourgeA válasza S e t h (#2840) üzenetére


ScourgeA
tag

Köszi a visszajelzést, tanulságos lesz annak, aki hasonló problémába ütközik.
Örülök, hogy végül megoldódott.

(#2844) Dzsana


Dzsana
senior tag

Volt már? Érdemes S22Ultrára váltani?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#2845) Yager01 válasza ScourgeA (#2842) üzenetére


Yager01
senior tag

üzleti előfizetés. Nincs ilyen lehetőség. Feladom :(((

(#2846) Zototh64 válasza Dzsana (#2844) üzenetére


Zototh64
őstag

Szerintem annyival nem tud többet.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2847) ScourgeA válasza Dzsana (#2844) üzenetére


ScourgeA
tag

S21U-ról szerintem sem ad annyival többet. Nekem úgy tűnik, az S22U-val nem is az S21U tulajokat szólították meg, sokkal inkább a N20U tulajokat, akik kihagytak egy évet.

Egyébként attól függ, kinek mik a preferenciái.

Nekem a szűkös tárhely KO kritérium, 4K 60 fps-ben videózom, peregnek a GB-ok.
Számomra a 128, 256 GB-os "luxus", "flagship" telefonok a vicc kategória, illetve olyan fokú kompromisszumot követelnek, amit nem akarok megtenni. Jelenleg egy 1TB-os SD kártyám van, de már az is majdnem félig tele. Így nekem csak az 512-es jöhetne szóba, de az is telített háttértárral, ami belassítja és elöregíti a telefont. Az 1 TB-osat meg még nem is lehet kapni, nem is biztos, hogy elhozzák.

Fő preferenciám még a kamera, a videós képességeit az N20U-nak jónak tartom, a fotósokét nem, elsősorban a dinamikatartomány problémák miatt. Nem rossz, de a jó nem ilyen. Viszont gyakorlatilag az N20U, S21U, S22U főkamerái ugyanazok, szoftveres a különbség. Az S22U mellékkameráinak érzékelői meg még kisebbek is. Február 25-től az N20U is megkapja az Expert RAW applikációt, hátha azzal mi is megkapjuk az utódok szoftveres képességeit.

A 120 Hz-es képfrissítés WQHD-val meg szerintem egy parasztvakítás, mint kiderült, nem is tudja a legtöbb applikáció kezelni, beragadnak 60 Hz-en, a userek meg ujjongtak, hogy asztadekafa. Meg úgyis leveszi a rendszer melegedés és energiatakarékosság miatt. A dinamikus váltogatás a 10 Hz-120 Hz között meg szerintem jobban megterheli a szemet, de láttam olyat, aki csak emiatt váltott telefont.

Nekem a toll mindenképpen kell (építkezés alatt nagyon megszerettem, de direkt azért is vettem, hogy csak előkapjam, és felírjak adatokat, méreteket).

A 12 GB memóriáról sem mondanék le szívesen, nem tudom, egy "flagship" modell mit csinál 3 GB szabad memóriával, ha 10 böngészőfül van megnyitva 12 applikáció mellett.

Napi használat mellett ezeknél már rég nincs akkora különbség, ami egy vakteszt során érzékelhető lenne, az N20U üzemideje is jó, 6-7 óra közötti SOT erőlködés nélkül hozható.

[ Szerkesztve ]

(#2848) ScourgeA válasza Yager01 (#2845) üzenetére


ScourgeA
tag

Gondoltam, hogy ez a probléma, ha ennyire be vagy korlátozva. Ha céges, akkor a rendszergizdához, céges kapcsolattartóhoz tudsz fordulni esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#2849) bbendre


bbendre
őstag

Most egy N20 Ultra kb 1,2 éves mennyiért eladható? Szép állapotban van. Tok + fólia van rajta.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2850) Surfym@n válasza bbendre (#2849) üzenetére


Surfym@n
senior tag

230-260 között, ahol jónak érzed, ill attól függően, hogy milyen gyorsan szeretnéd eladni... ha van még gari, s nincs látható sérülés, akkor a felső sáv közelében.
Tok az nem mindig értéknövelő (nem biztos, hogy a vevő is olyat szeretne), ha drága, márkás tokod van, add el külön.

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.