Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) sinci01 válasza Jutka (#2098) üzenetére


sinci01
aktív tag

beállítások - speciális funkciók - kéz és egyéb mozdulatok - érintse meg 2x az ébresztéshez

(#2102) sinci01 válasza Jutka (#2100) üzenetére


sinci01
aktív tag

Mire megírtam, megtaláltad, :)

(#2103) kalanchoe válasza cstom (#2099) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Igen, emiatt merül többet, mert 4G-n elég gyenge a térerő, 2G-n megfelelő. Lehet wifi közelben repülőben fogom használni, mert a VoWiFi miatt működik a telefonálás.

(#2104) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv ! Az ali-ról esetleg tudna valaki ajánlani A40-hez bevált flip tokot, ha lehet link-el. Kérdezném a gyárinak mi az ára, és hol kapható ? A térerő probléma mindenkinél jelentkezik, vagy egyedi esetek, van valami beállítási lehetőség , vagy ajánlás , ahol legjobban működik ?
Köszönöm

(#2105) kalanchoe válasza andrás47 (#2104) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Térerő helytől, településtől is függ. Nagyvárosban szerintem nem lesz vele baj, de ha kis községben, faluban laksz, nem biztos, hogy fullon lesz a térerő.
Ha Digi-s/Telekom előfizető vagy és van VoWiFi-d, gond sincs ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#2106) bodnartibi


bodnartibi
csendes tag

Sziasztok,

A Vodafone kártyafüggetlenül forgalmazza az A40-et vagy valamelyik (esetleg mindkét slot) zárva van Voda hálózathoz?

(#2107) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
Az A40-ben tényleg nincs QR kód olvasó gyárilag? A lányom legalábbis nem talált rajta. (wifi kód beolvasására kellett volna)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2108) ben11 válasza Faterkam (#2107) üzenetére


ben11
őstag

Gyárit én sem találtam, illetve talán a böngészőbe van beépítve, de ebben nem vagyok biztos(most nincs nálam). A samu böngészőjének beállításai között érdemes körülnézni.

(#2109) HarleyCustom válasza Faterkam (#2107) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A böngészőben van beépítve, a jobb felső sarokban. Ne a kamerában keresd.
Először én is ott kerestem :)

Gyárilag van benne csak be kell kapcsolni a Samsung böngészőben a beállításokban.
Megnyitod a böngészőt és a három vonal -ra ráböksz a jobb alsó sarokban, ott a beállításokban megkeresed és bekapcsolod. Utána jobb felsőbe berakja a böngésző sáv mellé.
...és VOILA! meg is van.... :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2110) Alastair' válasza bodnartibi (#2106) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nincs zár.

Alister from Hell

(#2111) DJGABI válasza Faterkam (#2107) üzenetére


DJGABI
addikt

aliexpress meg twitter appban is van. de én töltöttem külön

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2112) lumija620


lumija620
tag

Bocsi ha kicsit off topic. Küldött üzenetet a telenor, hogy aktiválják a VoLTE funkciót és már ott is a kis ikon fent, higy aktív. A kérdésem az lenne, hogy ez automatikusan működik vagy külön kell kiválasztani, wifinek-mobilnetnek mennie kell? A másik félnél is aktívnak kell lennie?
Köszi és bocsi az offért!

(#2113) Faterkam válasza HarleyCustom (#2109) üzenetére


Faterkam
addikt

Köszi mindenkinek, Chrome-ot használ, de itt nem kerestük volna! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2114) Faterkam


Faterkam
addikt

Mint kiderült, az alap böngészőt kapásból törölte, és most visszatéve a Play áruházból, a hasznos dolgoknál be tudta kapcsolni, de nem jelenik meg sehol a QR kód olvasó :/

A Feleségem Samsung tabján szintén be van kapcsolva, de nem jelenik meg :/

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2115) DJGABI válasza Faterkam (#2114) üzenetére


DJGABI
addikt

tegyél fel külsős appot.. ha eddig se a gyári böngészőt használta tök mindegy. itt írták hogy valami bixby menüből kapcsolták be [link] de a miénken nincs (vagy hát nem teljes értékű, én egyáltalán nem használom)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2116) HarleyCustom válasza Faterkam (#2114) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ehun-e... :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2117) Faterkam válasza HarleyCustom (#2116) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálad ok, de látod nálunk semmi.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2118) kalanchoe válasza Faterkam (#2117) üzenetére


kalanchoe
senior tag

- kenyszerleallitassal probalkozz meg
- qr kod funkcio ujboli ki-bekapcsolasa
- legujabb verzio legyen fent

Ekezetek hianya miatt sorry.

[ Szerkesztve ]

(#2119) HarleyCustom válasza Faterkam (#2117) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor újratervezés

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2120) Faterkam


Faterkam
addikt

Mindent próbáltunk már, külső app lesz, ha kell majd még! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2121) ben11 válasza Faterkam (#2120) üzenetére


ben11
őstag

Állítsátok át a kezdőlapot gyorselérésre, ha így sem jó akkor nincs ötletem.

(#2122) Faterkam válasza ben11 (#2121) üzenetére


Faterkam
addikt

Ez volt a megoldás, vagy beleklikkelni az url sávba! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2123) I02S3F


I02S3F
őstag

Az adaptív energia takarékosság funkciónak van hátránya?

(#2124) szucstom válasza I02S3F (#2123) üzenetére


szucstom
őstag

Inkább előny mint hátrány. Nekem bejött. Tanulékony, folyamatosan nyomon követi mikor mit csinálsz és egy ido után a rutinszerű üresjáratok idején benyomja az energiatakarékos módot.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#2125) I02S3F válasza szucstom (#2124) üzenetére


I02S3F
őstag

Frankó, mert éjszakára ez jól jön. Pont erre számítottam.

(#2126) bodnartibi válasza Alastair' (#2110) üzenetére


bodnartibi
csendes tag

Köszönöm!

(#2127) andrás47


andrás47
senior tag

A főoldal előtt jelenik meg egy bixby nevezetű oldal nem tudom hogy lett oda varázsolva azt el lehet tüntetni onnan , ha igen hogyan ? Köszönöm

(#2128) rothfb válasza andrás47 (#2127) üzenetére


rothfb
veterán

El lehet. Főoldalon egy üres helyen tartsd az ujjad. Megjelennek az ablakok amin az ikonok vannak. Húzd oda a bixby oldalához és a jobb felső sarokban van egy kapcsoló. Ott lehet kikapcsolni.

(#2129) andrás47 válasza rothfb (#2128) üzenetére


andrás47
senior tag

Köszönöm szépen válaszod .

(#2130) rothfb válasza andrás47 (#2129) üzenetére


rothfb
veterán

Nincs mit.

(#2131) Biga123


Biga123
addikt

A hátlapi kamera torzításával lehet valamit lezdeni?

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#2132) rothfb válasza Biga123 (#2131) üzenetére


rothfb
veterán

Pontosan mire is gondolsz?

(#2133) Biga123 válasza rothfb (#2132) üzenetére


Biga123
addikt

Torzítja a képet. Videónál pl ha lassan mozgatod felvétel közbe , akkor garantált a hányinger. Képnél meg halszem. És nem a széles látószögüvel.

Kicsit csalódás. Torz fotók, botrányos hangminőség (alsó hangszóróval), gyenge térerő...

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#2134) rothfb válasza Biga123 (#2133) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem nem torz semmi.
A hangszóróval egyetértek, de nem erre bulizom, a csengőhangoknak meg tökéletes. A térerővel sincs bajom, pedig Telekomos és Digis kártya is van benne. Tökéletesen kezeli mindkettőt.
Ízlések és pofonok. Nekem pl Iphone nem kellene, akkor sem, ha még fizetnének mellé mégegyet. 😁

[ Szerkesztve ]

(#2135) HarleyCustom válasza Biga123 (#2133) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Képet, videót dobj fel, hogy lássuk, mire is gondolsz...így nehéz. Nekem nincs bajom a kamerával...de hátha kiderül, neked mi a hiba.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2136) pjen


pjen
félisten

Reggelt.Urak nektek van gyárilag zseblámpa alkalmazás?Úgy emlékszem,volt és eltűnt.A boltból szedtem le egyet.

(#2137) DJGABI válasza pjen (#2136) üzenetére


DJGABI
addikt

appot nem tudom, de állapotsávot ha lehúzod van olyan hogy elemlámpa kapcsoló.

hmm valahogy elő lehetett amúgy valóban hozni egy menüt ahol erősséget lehetett állítani meg ki/be kapcsolni de most én se találom

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2138) pjen válasza DJGABI (#2137) üzenetére


pjen
félisten

Köszönöm.

(#2139) ben11 válasza DJGABI (#2137) üzenetére


ben11
őstag

Húzd le teljesen az állapotsávot és katt az elemlámpa feliratra.

(#2140) Vanir


Vanir
veterán

Sziasztok!

Jelenleg egy LG G6-ot nyúzok pár hónapja, nem túl nagy megelégedéssel. Egy Maps már kifog rajta, és borzasztóan lassú, szinte használhatlanul szaggat, főleg, ha a Messenger meg van nyitva mellé (és effektíve új készülékről van szó). Utóbbi önmagában is néha összecsinálja magát, belagol a billentyűzet (meg az egész rendszer) több másodpercre stb.
Az A40 mennyire bírja az ilyesmi nyúzást? Kicsi és könnyű telefont szeretnék, és miután a gyártók szarnak az igényekre, ezért ez ma már sajnos annak számít...

Jó áron el tudnék hozni egyet újonnan. Érdemes meglépni? Tetszik az AMOLED, a kamerás képességek számomra kielégítőek, jó a tömege is. Hallottam panaszokat a közelség érzékelőre, ezek mennyire legitimek?
GCam berhelhető rá (HDR+ érdekelne főleg)?
Bármiféle ellenérvet szívesen fogadok.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#2141) Biga123 válasza HarleyCustom (#2135) üzenetére


Biga123
addikt

a korlátnak alul egyenesnek kellene lenni pl

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#2142) glacious válasza Biga123 (#2141) üzenetére


glacious
addikt

Ez nem az ultra-széleslátószögű optika? Attól ne várd, hogy egyenes legyen, használd 1.0x-es zoomon.

[ Szerkesztve ]

(#2143) rothfb válasza Vanir (#2140) üzenetére


rothfb
veterán

A közelségérzékelő valóban lassan reagál időnként nekem is. Amikor zavar, elveszem a fülemtől és újra odarakom, akkor már elsötétül, ha meg nem zavar, úgy telefonálok és semmi különöst nem tapasztalok, nem reagál a képernyő az arcomra. Ettől eltekintve hibátlan a telefon. Szerintem. Gyors, nem akad, nem laggol, a OneUI szuper, van sötét mód, elvileg lesz rá Android 10 is... Korrekt szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2144) Biga123 válasza glacious (#2142) üzenetére


Biga123
addikt

Mint írtam is nem, ez nem a széleslátószögű.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#2145) szenesember válasza Vanir (#2140) üzenetére


szenesember
aktív tag

Nálam pl eddig még nem volt probléma a közelségérzékelővel. A fényérzékelővel annál inkább, de azt frissítésben javították. A maps elég korrektül fut rajta szerintem, viszont a gyári billentyűzet néha itt is későn jön elő (igaz, egy másodpercen belül), mióta lecseréltem Gboard-ra, azóta nincs vele probléma.
Van egy régebbi GCam verzió, ami működik rajta, de a hdr funkció nem működik benne. Nem is nagyon fog, mert nincs camera2api támogatás.

(#2146) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Hali,

A dupla koppintásos ébredést hol lehet kikapcsolni? Vagy nem tudom milyen funkció, de állandóan össze-vissza nyomódik a telefon a zsebemben.

Köszi,

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#2147) Floydman


Floydman
tag

Sziasztok!
Erről van valakinek tapasztalata?
Megköszönném, ha megosztaná.

https://rexdigital.hu/Samsung-Galaxy-A40-karcallo-edzett-uveg-TELJES-Kepernyos-uvegfolia-kijelzofolia

(#2148) pepe792


pepe792
tag

Az előző telefonomon (Huawei) a főképernyőn baloldalt volt egy ablak amiben különféle hírek jelentek meg. Itt a Bixby home van helyette. Nem lehet elővarázsolni valhogy, hogy hírek legyenek?

(#2149) rothfb válasza Dark Archon (#2146) üzenetére


rothfb
veterán

Beállítások, Speciális funkciók, Kéz és egyéb mozdulatok, Érintse meg 2x az ébresztéshez. Ott kell kikapcsolni.

(#2150) rothfb válasza pepe792 (#2148) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem első dolgom volt kikapcsolni a Bixby-t. Talán lesz aki használja és segít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.