Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) aszti75 válasza gabe_ (#2650) üzenetére


aszti75
senior tag

Véletlenül nem Max energiatakarékos módban használjatok a telefont?

(#2652) kalanchoe válasza aszti75 (#2651) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Max energiatakarékosban egyáltalán nem megy a biometrikus azonosítás.

(#2653) aszti75 válasza kalanchoe (#2652) üzenetére


aszti75
senior tag

Közepesen megy,az biztos.De én ujjlenyomattal használom. Nem tudom,hogy az arcalapú feloldás hogy működik közepes energiatakarékos módban.

[ Szerkesztve ]

(#2654) szenesember válasza gabe_ (#2650) üzenetére


szenesember
aktív tag

Nekem is ezt csinálta, amikor kipróbáltam, de nem fordítottam rá különösebb figyelmet, mivel nem használom.

(#2655) lorcsi


lorcsi
veterán

Kitoroltem nehany kepet
Azt irja, h a kukaba kerult

Vissza lehet valahogy allitani ?

[ Szerkesztve ]

(#2656) aszti75 válasza lorcsi (#2655) üzenetére


aszti75
senior tag

Ha a kukába került,igen.Galeria,3 pötty fent,kuka ,kukába kijelölöd és alul van,hogy visszaállítás.

(#2657) lorcsi válasza aszti75 (#2656) üzenetére


lorcsi
veterán

Nagyon koszi :R

(#2658) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

Nagyon halk beszéd közben a telefon. Maxra van hangosítva, de ha kicsit zajosabb helyen vagyok, mint pl az utcán, buszon, pláza stb akkor egyszerűen alig hallok valamit. Nagyon kellemetlen, amikor fontos hívást várok, és mondanom kell az illetőnek hogy visszahívom fél óra múlva mert nem hallom amit mond. Az előző telefonommal (Galaxy A6+) nem volt ilyen.
Lehet ezzel valamit kezdeni?

(#2659) Sungoo válasza bopeti98 (#2658) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem telenoros vagy véletlenül?

(#2660) bopeti98 válasza Sungoo (#2659) üzenetére


bopeti98
őstag

De igen. Miért? Szolgáltató oldali probléma?

(#2661) Sungoo válasza bopeti98 (#2660) üzenetére


Sungoo
addikt

Igen. A cégnél flottában vagyunk, és alig tudunk kommunikálni.
Más: ennek a készüléknek tényleg ilyen gyenge a térereje? Más mobiloknak a házban fullos. Illetve a VOLTE be van kapcsolva, mégsem jelzi ki.

[ Szerkesztve ]

(#2662) Sungoo válasza Sungoo (#2661) üzenetére


Sungoo
addikt

Nincs senkinek sem ötlete a VOLTE kijelzésre? :F

(#2663) Viktor0610 válasza Sungoo (#2662) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De működik amúgy?
Tehát nem vált vissza 4G-ről hívás közben?

Korábban a Huawei-készülékeknél volt olyan, hogy nem volt kijelzés, de működött a VoLTE.

Samsung Galaxy A54

(#2664) Sungoo válasza Viktor0610 (#2663) üzenetére


Sungoo
addikt

Igazából a 4G jelzés sem látszik, lásd képen. Így nem tudom tesztelni. Most vagy a szolgáltató (telenor) szarakodik, vagy a telefon. De azt kizárnám, mert ez miatt vettem az asszonynak az A40-et, de ezek szerint felesleges volt telefont cserélni. Próbálnám aktiválni a VOLTE-t, hátha javulna a helyzet, azért erőlködök itt. :) A szolgáltatás aktív, mert flottában vagyunk, és nekem is megy alapból.

(#2665) bopeti98 válasza Sungoo (#2664) üzenetére


bopeti98
őstag

A 4G jelzés csak akkor látszódik, ha aktív a mobil adatkapcsolat. Viszont a VoLTE jelzésnek ott kéne lennie akkor is, ha a mobilnet ki van kapcsolva. Ellenőrizd hogy biztos 4G-n van-e a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#2666) DJGABI válasza Sungoo (#2664) üzenetére


DJGABI
addikt

4g csak akkor látszódik ha mobilneten vagy. lehet a volte is
megelőztek

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2667) Sungoo válasza bopeti98 (#2665) üzenetére


Sungoo
addikt

Mindig aktív a mobilnet. Automatán van, ha jól emlékszem 3 opció van. Automata, 3G, 2G. Ezért is nem értem az egészet. Volt már Samsung nem egy a családban, de ez most megizzaszt.

(#2668) csaba1203 válasza Sungoo (#2661) üzenetére


csaba1203
addikt

Próbáld ki a gyári témával,mert látom ez egy másik hátha az kavar be.
Ha nem,akkor én bemennék a szolgáltatóhoz és megnézetném,hogy tényleg aktív-e?

(#2669) Sungoo válasza csaba1203 (#2668) üzenetére


Sungoo
addikt

Ez gyári, csak az ikon pakk, és a háttérkép van lecserélve. Most telefonálgatok asszonnyal, azt mondja, hogy beszéd alatt is 4G mutat. A kijelzés meg azért kavart be, mert ha wifin lóg, akkor nem írja a 4G-t. :) A kérdés most már csak a VOLTE kijelzés, hogy miért nem megy.

(#2670) bopeti98 válasza Sungoo (#2669) üzenetére


bopeti98
őstag

Ha 4G-n van a telefon hívás közben is akkor működik. Hogy miért nincs kijelzés passz. Nekem van, de nekem a telefon is a Telenortól van. Lehet azért.

Telefonálás közben, ahol a hívás idejét számolja megjelenik egy kis HD ikon?

[ Szerkesztve ]

(#2671) Sungoo válasza bopeti98 (#2670) üzenetére


Sungoo
addikt

Ezt még nem néztem. Így is bonyolult feladatok ezek a babámnak. :DDD Majd ha este kezembe lesz a telefon.

Köszönöm mindenkinek! :R

(#2672) Dhampir válasza Sungoo (#2669) üzenetére


Dhampir
félisten

A gyengébb térerő megoldódott? :F

Előfordulhat, hogy más gyártmányú mobiloknál jobb a helyzet, de a sugárzásuk is nagyobb.

(#2673) Sungoo válasza Dhampir (#2672) üzenetére


Sungoo
addikt

Sajnos azóta nem találkoztunk, ellentétes műszakban vagyunk. Csak telefonon értekezünk, de ma nem volt a minőséggel gond.

(#2674) Andrewstarr válasza Sungoo (#2662) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Szerintem csak a 2-es slotban működik a VOLTE....

(#2675) petrosilov


petrosilov
tag

Sziasztok, tegnap vettem át a futártól a Telekomtól rendelt A40-et. Az öröm nem tartott sokáig. Sajnos gyakran lefagy, használhatatlan. Úgy tűnik megy vissza a feladónak. Ami viszont szöget ütött a fejembe: ma beszaladtam egy boltba, hogy mi a véleményük a típusról és mondták, hogy tele van a szerviz A40-ekkel. Igaz lehet a megbízhatatlanságról szóló hír? A fórumokon nem olvastam róla. Mert szívesen rendelnék egy másik A40-et, ha van esély, hogy az rendben lesz. :)

(#2676) Sungoo válasza Andrewstarr (#2674) üzenetére


Sungoo
addikt

Köszi, ezt is kipróbálom.

(#2677) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Nálam is gyengélkedik a Telenor (Komárom), azt írták máshol, hogy túlterhelt a hálózat állítólag, főleg estefelé és hétvégén, sokszor kapcsolom 3G-re vissza inkább. De ez csak mobilinternet nélkül, ha 4G-n rákapcsolom a mobilinternetet akkor felmegy full térerőre.

Sungoo: Majd írj, hogy mi lett, most nincs kedvem cserélgetni a kártyákat, a Telenor az 1-esben van, a 2-esben Digi, az kiírja, hogy van VOLTE.

[ Szerkesztve ]

(#2678) rothfb válasza petrosilov (#2675) üzenetére


rothfb
veterán

Én sehol nem olvastam olyat, hogy tömegesen hibásodnának meg A40-ek. Én most tartalék telefonnak használom A50 miatt, de hónapokig volt üzemben és semmi bajom nem volt vele. Én mondjuk nem szolgáltatótól vettem, nem szolgáltatói rommal, hanem rendes XEH független magyar romos a telefon.

(#2679) aszti75 válasza rothfb (#2678) üzenetére


aszti75
senior tag

Én a Telenortól vettem kettőt is,előfizetéssel.Mind a kettő XEH,független magyar rommal van telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#2680) csaba1203 válasza Andrewstarr (#2674) üzenetére


csaba1203
addikt

Erre kíváncsi vagyok én is,mert nálam 1-es slotban van és a beállításokban is ez van engedélyezve de nem szoktam figyelgetni,hogy most VOLTE-t kijelzi vagy nem.
A hanghívások minősége teljesen jó nálam.

(#2681) szenesember válasza petrosilov (#2675) üzenetére


szenesember
aktív tag

Közel fél éve nyúzom, hibátlanul működik nálam is (TMH rom)

(#2682) Sungoo


Sungoo
addikt

No, próba megvolt. Mindkét slotban próbáltam, nem működik, hívás alatt visszavált "H-ra". Még az lehet a ludas, hogy a telenor küldött egy konfigurációs SMS-t, de véletlenül kitöröltem. Nem tudom, hogy ez hatással van-e rá, mobilnet működik,

(#2683) Viktor0610 válasza Sungoo (#2682) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Más gond lesz. Vagy a VoLTE került tiltásra az előfizetéseden vagy valami egyéb, készülékspecifikus dolog.
Első körben vagy hívd a 1220-at, vagy keress fel egy Telenor boltot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2684) Floydman válasza petrosilov (#2675) üzenetére


Floydman
tag

6 hónap alatt 0 lefagyásom volt. Ugyanolyanfürge, mint újkorában

(#2685) Sungoo válasza Viktor0610 (#2683) üzenetére


Sungoo
addikt

Az lesz, holnap telenor képviselet.

(#2686) petrosilov válasza Floydman (#2684) üzenetére


petrosilov
tag

Köszönöm mindenkinek a választ!

Most is nyomkodom a jószágot, szép is, gyors is, nagyjából egy-két percig. Aztán "Rendszer UI nem válaszol üzenet, majd csönd, vagy csak nem reagál semmire egy darabig, fekete képernyő, majd újra jó. Egy percig. Sajnálom, mert tetszene egyébként.
Akkor az lenne a terv, hogy visszaküldöm a T-nek, hogy elállok a vásárlástól, majd utána rendelek majd egy másikat. Nem érzem jó ötletnek szervizzel kezdeni, bár most sokkal egyszerűbbnek tűnne.

(#2687) rothfb válasza petrosilov (#2686) üzenetére


rothfb
veterán

Küld vissza. Online rendelted, nem? 14 napos elállás él... Szerintem.

(#2688) Viktor0610 válasza petrosilov (#2686) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én egy gyári visszaállítást megpróbálnék (ha nem vagy még túl rajta). Hátha megjavul tőle. Aztán appok nélkül kipróbálni egy ideig, hogy úgy jó-e, hátha valamelyik feltelepített program okozta ezt.

Samsung Galaxy A54

(#2689) tigipuf


tigipuf
senior tag

Sziasztok!
Most jött meg a teló az alzáról xeh rom van rajta.Telekomos vagyok lecserèljem vajon a tkom-os rom-ra vagy nincs jelentősége?
Köszi.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#2690) ovoid válasza tigipuf (#2689) üzenetére


ovoid
tag

Minek?
Haszáld, és ha jó ne babráld, mert sok kérdésed lehet utána :DD
Persze, ha úgy gondolod, hogy a jónál van jobb, akkor tiéd a pálya....

[ Szerkesztve ]

A fény, a sötétben, nem terjed.....

(#2691) rothfb válasza tigipuf (#2689) üzenetére


rothfb
veterán

A XEH az a független magyar rom. Miért cserélnéd? Meg ez egy Samu telefonnál nem olyan egyszerű... Tégla is lehet belőle.

(#2692) tigipuf válasza rothfb (#2691) üzenetére


tigipuf
senior tag

Köszönöm a válaszokat :) ,dehogy akarom èn cserèlni ha jó ez a rom.Csak èrdeklödtem,mivel alzás a telò nem-e ad valami pluszt pl. funkciókban egy direkt saját szolgáltatós rom.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#2693) tetova válasza tigipuf (#2692) üzenetére


tetova
tag

Érdekes ötletet olvastunk Tőled :) . ROM-ot cserélni fordítva szoktak: a szolgáltatósat függetlenre. Azért ha izgat, milyen lehet a telekomos, szívesen segítek, hogyan válts át arra.

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#2694) Bibby


Bibby
addikt

Van bármi esély, hogy ujjlenyomatos feloldáskor rezegjen egyet? Vagy pl home gomb megnyomásakor?
Nagyon takarékosan bánik ezekkel a rezgésekkel...

Ελευθερια η θανατος

(#2695) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Nekem SIM1 - Telenor, SIM2 - DIGI
Mindkettőn kiválóan működik VoLTE!

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#2696) Andrewstarr válasza Gardoni (#2695) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Nekem is így van, de azt hiszem az volt a probléma, hogy az 1-es sim-nél nem jelzi ki a Volte-t, pedig a beállításokban úgy jelzi, hogy aktív mindkettő kártyánál.

(#2697) rothfb válasza Andrewstarr (#2696) üzenetére


rothfb
veterán

Milyen szolgáltatóé az 1-es sim?

(#2698) Thusor válasza Andrewstarr (#2696) üzenetére


Thusor
őstag

És a szolgáltatónál is aktiváltattad? Mert flottában tuti, hogy kell külön kérni a VoLTE aktiválását. Utána jön is SMS a szolgáltatótól, hogy aktiválásra kerül a telefonon. Neked jött ilyen SMS amikor a kártyát először tetted a telefonba?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#2699) Sungoo válasza Thusor (#2698) üzenetére


Sungoo
addikt

A poén az, hogy ezt a kálváriát én végig jártam, az sms is megjött. A VOLTE mégsem működik. :DDD

(#2700) Bibby


Bibby
addikt

Az előbb kivettem a zsebemből, hogy az asztalra rakjam, és felvillant a kijelző halványan, középen az órával, még másodpercet is mutatott.
Hogy csináltam ezt? :F
Mert egyébként nagyon kellene egy ilyesmi funkció mindeféle led meg always on hiányában...

Ελευθερια η θανατος

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.