Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) lorcsi válasza Bibby (#2700) üzenetére


lorcsi
veterán

Allandoan igy jarok es fogalmam nincs hogy csinalom :DDD

(#2702) rothfb válasza lorcsi (#2701) üzenetére


rothfb
veterán

Elvileg van olyan funkció, hogy felemelésre felvillan a kijelző. Lehet, hogy az van bekapcsolva...

(#2703) enddav válasza Bibby (#2700) üzenetére


enddav
aktív tag

Ha megnyomod a feloldó gombot, de nem oldod föl, csak rányomsz az órára, akkor csinálja ezt.

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#2704) lorcsi válasza enddav (#2703) üzenetére


lorcsi
veterán

és tényleg :Y

(#2705) tigipuf


tigipuf
senior tag

Ez a VoWiFi , WiFi hívás működik valakinél?Hiába kapcsolom be pedig nagyon kellene mivel a lakásban sokszor 0 a térerő (telekom) :U .

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#2706) rothfb válasza tigipuf (#2705) üzenetére


rothfb
veterán

A Telekomnál a wifi hívás lehetősége csak előfizetőknek áll rendelkezésre és külön be kell kapcsoltatni az ügyfélszolgálattal.
Diginél működik az Wifi hívás lehetősége, Telekomnál ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#2707) tigipuf válasza rothfb (#2706) üzenetére


tigipuf
senior tag

Köszönöm hát majd kiderül de vannak kételyeim, telekomnál vagyok,de nem egyéni előfizetéses konstrukcióban.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#2708) szjoci válasza rothfb (#2706) üzenetére


szjoci
őstag

Én is köszi az infót, bekapcsoltattam , működik is (telekom lakossági előfizetés)

[ Szerkesztve ]

(#2709) rothfb válasza szjoci (#2708) üzenetére


rothfb
veterán

Nincs mit.

(#2710) rothfb válasza tigipuf (#2707) üzenetére


rothfb
veterán

De előfizetéses? Úgy értem, ha nem egyéni, akkor flottás?
Egyébként kártyásoknál nem lehet bekapcsoltatni. Tudom, mert a Digi mellett én is Telekomos vagyok, de dominós.

(#2711) Bibby válasza rothfb (#2702) üzenetére


Bibby
addikt

Nincs ilyen sajnos...pont ez hiányzik.
Enddav írta a megoldást, köszi. Ez aztán totál haszontalan így, gratulálok samsung.
Olyan funkció van elvileg hogy rezzen egyet ha felemeled nem fogadott hívásnál meg smsnél, de szerintem egyéb értesítésnél nem...

Ελευθερια η θανατος

(#2712) rothfb válasza Bibby (#2711) üzenetére


rothfb
veterán

Menü, speciális funkciók, kéz és egyéb mozdulatok, ébresztés felemeléssel. Bekapcsol a képernyő, amikor felemeli a telefont.
Van ilyen... És működik, kipróbáltam. Csak én mivel hordozom, egyfolytában bekapcsolna a képernyő. Így én nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#2713) Bibby válasza rothfb (#2712) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem ilyen menüpont nincs. :U
[kép]

Ελευθερια η θανατος

(#2714) rothfb válasza Bibby (#2713) üzenetére


rothfb
veterán

Igen. Benéztem, az A50 van nálam...
A40 otthon. Ezek szerint abban nincs ilyen.
🤪🤔🙄 Elnézést kérek!

(#2715) Bibby válasza rothfb (#2714) üzenetére


Bibby
addikt

Pont ezért szánalmas ez, miért is van ez kihagyva? Mi akadálya? Azert hogy vedd meg a drágábbat...

Ελευθερια η θανατος

(#2716) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

A speciális beállításokban van egy olyan, hogy értesítés jelzése vaku- vagy képernyővillogással. Ez is valami. ;)

rotfb, Thusor:
1-es sim-ben Telenor van nekem, flottás, EQ, majd utánajárok, hogy be van kapcsolva e a VoLTE. :R

[ Szerkesztve ]

(#2717) ovoid válasza Andrewstarr (#2716) üzenetére


ovoid
tag

Bocs, de hasonló sincs az A40-ben....
Talán valamelyik APP-ban?

A fény, a sötétben, nem terjed.....

(#2718) aszti75


aszti75
senior tag

De igen,van! Csak a kolléga rosszul írta,mert nem írta,hogy a kisegítő lehetőségeknél van.
Kisegítő lehetőségek-Speciális beállítások-Értesítés villanással.Azon belül van olyan opció,hogy Fényképezőgép-vaku és Képernyővaku.

[ Szerkesztve ]

(#2719) Bibby válasza aszti75 (#2718) üzenetére


Bibby
addikt

A képernyővaku semmit nem ér, mert akkor villog ha épp be van kapcsolva a kijelző, tehátpont nézem, de akkor meg minek? :)

Ελευθερια η θανατος

(#2720) aszti75 válasza Bibby (#2719) üzenetére


aszti75
senior tag

Nem tudom.Én nem használom..

(#2721) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok, feleségem használ A40-et és már többször előfordult, hogy a beállított csengőhang (egy külső mp3 fájl) átvált egy a kütyüben lévő más "gyári" csengőhangra, ....mit lehet ezzel tenni? (azon kívül, hogy újra beállítom a külső mp3-at :) )

(#2722) DJGABI válasza fireman123 (#2721) üzenetére


DJGABI
addikt

sd kártyán van? tegyétek belső tárhelyre, meg a szokásos media/audio/ringtones mappába

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2723) fireman123 válasza DJGABI (#2722) üzenetére


fireman123
őstag

köszi, átraktam a fájlt, egyenlőre jó :)

(#2724) elmouse válasza Bibby (#2715) üzenetére


elmouse
aktív tag

Sajna ez tényleg nincs benne, de a Glimpse Notifications tudja.

Ka nama kaa lajerama!

(#2725) Met


Met
nagyúr

A tegnap vásárolt telefon estére betéglásodott (nem volt root vagy más rendszer csesztetetés)
A T-be adtak helyette másikat és a téglát sem kérték vissza.
Fel lehet ezt még támasztani?
Töltést nem veszi (nem világit a led), próbáltam gombokat nyomva tartva töltőre dugni de néha felvillan halványan a kijelző és mást nem csinál.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2726) szucstom válasza Met (#2725) üzenetére


szucstom
őstag

Próbáld azt, hogy töltőn hagyod egy teljes napot. Más telefonnál már tapasztaltam hasonlót, van hogy az aksi elhagyja az eszét.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#2727) DJGABI válasza Met (#2725) üzenetére


DJGABI
addikt

:Y
az mi hogy a rosszat nem kérték vissza? kijelző, ház, de szerintem még az akksi is simán jó belőle, érték. kiárusítod, van egy fél telód ingyé'

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2728) Dhampir válasza Met (#2725) üzenetére


Dhampir
félisten

Hűha!

Még garanciás lehet. :)

(#2729) Sungoo válasza Dhampir (#2728) üzenetére


Sungoo
addikt

Pont erre gondoltam. Egy számlával szépen beballagnék egy szervizbe. :)

(#2730) Met válasza DJGABI (#2727) üzenetére


Met
nagyúr

Főnökasszonyom telefonja.
Nem kérte hogy nézzem meg csak kíváncsi vagyok.

Gyanús nekem hogy nem kérték vissza, gondolom a rossz készülékkel is el kell számolniuk.
Telekom, nem sufni gsm.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2731) Dhampir válasza Met (#2730) üzenetére


Dhampir
félisten

A tisztesség kedvéért rá kellene kérdezni, hogy biztosan nem kell visszaadni?

(#2732) Sungoo válasza Met (#2730) üzenetére


Sungoo
addikt

Ott biztos, hogy benézett az ügyintéző valamit, mert ilyen nincs. Már az is érdekes, hogy tcom üzletben egyből cserekészüléket ad, de hogy még a hibásat sem kérte el...

(#2733) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Az létezik, hogy ez a telefon nem látja a rejtett SSID-jű wifi hálózatokat? Az itthonit nem találja meg, ha elrejtem, csak keres a végtelenségig elérhető hálózatokat. :F
Eközben a Lumia 950-em gond nélkül megtalálja, hogy van itt egy névtelen hálózat és fel is tudok vele lépni.

Sent from my keyBoard

(#2734) rothfb válasza N€T0X|N (#2733) üzenetére


rothfb
veterán

Tudja a rejtett ssid-s hálózatokat. Jól is néznénk ki, ha nem tudná...

(#2735) csanady97


csanady97
tag

Sziasztok!
Karácsonyra szeretnék venni ajándékba egy telefont, viszont nem tudom eldönteni, hogy az A40 vagy az A50 legyen. A méret miatt az A40-el szimpatizálok, viszont nem tudok dönteni. Láttam, hogy itt többeknek is van kapcsolata mindkét telefonnal. Szeretnék érdeklődni, hogy ki melyiket ajánlaná. Melyiknek mik a hibái, hátrányai. Fényképezés terén milyenek a képek minősége.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#2736) csaba1203 válasza csanady97 (#2735) üzenetére


csaba1203
addikt

Javaslom menj el a legközelebbi Euronics-ba vagy Médiamarkt-ba és nyomkodd meg őket.
Fényképezés szempontjából az A50 jobb de az A40 is vállalható képeket készít.

(#2737) Giada


Giada
újonc

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Van egy 2 hetes A40-em, illetve páromnak is van egy, az övé nagyjából fél éves. Az övében a kamerában elérhető a qr kód olvasás, az enyémben nem. Az ő kamerája újabb verziószámmal rendelkezik, mint az enyém, gondolom ez állhat a háttérben. Az én telómon az alkalmazásinfó azt mondja, hogy a kamerám naprakész, frissítést nem talál. Manuálisan az apkmirrorról leszedett apk-t nem engedi telepíteni. Van esetleg valami tippetek, hogy mit tudnék vele csinálni?
(Nem mintha az a qr scanner annyira fontos lenne, de minek szedjek le 3rd party appot, ha amúgy a saját kamerája is tudná a telónak.)

Köszi!

(#2738) Sungoo válasza Giada (#2737) üzenetére


Sungoo
addikt

Az android egyforma verzió számú? Valószínű, hogy még nem kaptál meg egy frissítést.

(#2739) DJGABI válasza Giada (#2737) üzenetére


DJGABI
addikt

+1. függők/függetlenek? rendszerfrissítést keress inkább szerintem
amúgy én nem is tudtam erről a funkcióról, simán külsős appot használtam rá

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#2740) pjen válasza DJGABI (#2739) üzenetére


pjen
félisten

Enyém független,naprakész,kb fél éves és szürke a kamera beállításoknál a QR kód olvasó.Külön app kell.Vagy nem jó helyen akarom beállítani? :R

(#2741) szucstom válasza pjen (#2740) üzenetére


szucstom
őstag

Külön 3rd party app felejtős. Használd a Google Lens-t. Home gomb hosszan megnyom és a mikrofon mellett van egy kis célkereszt féleség. Az a Lens. Mindent tud ami kell.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#2742) pjen válasza szucstom (#2741) üzenetére


pjen
félisten

Nekem nincs a mikrofon mellett semmiféle kereszt.

(#2743) Giada


Giada
újonc

Mindkettő Telekomnál vásárolt készülék. Alapvetően 9-es android van mindkettőn, valami firmware vagy egyéb verzióban lehet, hogy eltérnek, de droid frissítést is hiába keresek, azt sem talál a teló.

(#2744) Bibby válasza Giada (#2743) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem a fényképezőben is van opció, hogy olvassa be a qr kódokat, de ha lehúzom az értesítési sávot ott még külön is indítható, lásd a képen.
A telefon független.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#2745) pjen válasza Bibby (#2744) üzenetére


pjen
félisten

Köszi,ott nekem is van.Eddig fel sem tűnt.

(#2746) szenesember válasza Bibby (#2744) üzenetére


szenesember
aktív tag

Nahát! Nekem ott nincs ilyen. :D (TMH legújabb firmware) Egyébként a gyári böngészőben is van, ha valaki nem szeretne külső app-ot használni.

(#2747) Bibby


Bibby
addikt

Tudtok ajánlani ilyen felpattintható vékony műanyag hátlapot? A lényeg hogy minél kevésbé növelje a méretét, de azért ne biliműanyagból legyen.

Ελευθερια η θανατος

(#2748) nyikszi válasza Bibby (#2747) üzenetére


nyikszi
őstag

Nillkin Super Frosted. Jó, ilyen volt az előző telefonomon is.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#2749) cd334 válasza nyikszi (#2748) üzenetére


cd334
tag

Nilkint én is ajánlom.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#2750) csakb válasza nyikszi (#2748) üzenetére


csakb
őstag

Igen, a Nillkin szuper!
Nekem csak egy gondom volt vele, hogy az USB körül, a kijelző felé nem hagytak elég helyet, ezért csak ferdén, feszülősen lehetett beledugni a kábelt. Először megpróbáltam reszelővel tágítani, majd inkább kivágtam a francba azt a kis szakaszt a tokból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.