Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Snowy_owl válasza KISDUCK (#1149) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Én rendeltem Hydrogel könnyen hajló tpu fóliát. Nos, szépen befedi az előlapot, és amíg nem használom szép, meg jó, de:
-a felület nem marad egyenletes, sőt egyenetlen lesz, és így egyre veszít a sikamlósságából, meg nem is túl szép.
-a szenzoroknál a beszédhangszóró mellett nekem kellett kivágni.
Egyébként elmegy, egynek nem rossz.

Tejes kijelzősben a már emlegetett full glue, körbe fekete üveget használok, így megmarad az üveg érzés. Hátránya, hogy pár pixelt eltakar a kijelző széléből. Ez minden oldalon jelentkezik.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1152) Namelesske válasza Snowy_owl (#1151) üzenetére


Namelesske
addikt

Rettenetes az összes ahogy elkezd ragadni, gusztustalan a hydrogel semmire nem való és idővel zsugorodik meg elmászik össze vissza. Nekem egy sima üvegem van, de valami speckó mert teljesen takarja a kijelzőt levegőcsík nélkül körbe.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1153) KISDUCK válasza Snowy_owl (#1151) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi a részletes leírást! :R

topi66:
milyet vettél és milyen a minősége?

[ Szerkesztve ]

(#1154) Szabolcs22 válasza Namelesske (#1152) üzenetére


Szabolcs22
tag

Azt megkérdezhetem hogy hol vetted? Vagy honnan rendelted? Tudnál egy linket is csatolni?

Szabolcs

(#1155) topi66 válasza KISDUCK (#1153) üzenetére


topi66
aktív tag

Alis,sima üveg,abszolút korrekt nekem. Nem géles,az undormány. Szívesen linkelem ha kell

(#1156) Terentius válasza Namelesske (#1142) üzenetére


Terentius
őstag

Köszönöm, akkor ez a teló kimarad. Anno Redmi Note 2-t vettem ami egy MTK-s igazi csőd volt. Soha az életbe nem lehetett főzött romot normálisan rátenni és a Xiaomi sem támogatta sokáig. Nem volt rossz, de ezek szerint a szitu változatlan, nem véletlen hogy a tudásához képeat kedvező az ára.

Poco F5 12/256 Gb

(#1157) KISDUCK válasza topi66 (#1155) üzenetére


KISDUCK
addikt

Jöhet a link, köszi!

(#1158) Namelesske válasza Szabolcs22 (#1154) üzenetére


Namelesske
addikt

Én is kaptam, de elkertem neked a linket.

#1156

Hát szutyok az MTK, de Xiaomi alatt nem érdemes főzött romokat használni. Úgy se szeretném addig használni amíg 3rd party tartja életben. Emiatt vágtam bele. Eddig simán működik.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1159) Graphics válasza Terentius (#1156) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én szerettem az MTK-t, Flashtools-szal egyszerűen tudtam rátenni a romokat az MTK-s telefonokra.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1160) djtörök


djtörök
senior tag

"android 10 based miui 11 beta rom available for redmi note 8 pro"
De csak kínai.

(#1161) Namelesske válasza djtörök (#1160) üzenetére


Namelesske
addikt

Emiatt van botrány most mert a sok idióta teglazza és nincs fastboot.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1162) djtörök válasza Namelesske (#1161) üzenetére


djtörök
senior tag

Remélhetőleg a jövőben változni fog a helyzet, főleg hogy a redmi 9-es széria is mtk-val jön majd.

Bár nyilván a sok téglásítás amiatt van, hogy nem követi az user a leírást.

(#1163) Szabolcs22 válasza Namelesske (#1158) üzenetére


Szabolcs22
tag

Köszönöm!
Akkor elküldöd itt a linket vagy inkább privátba?

Szabolcs

(#1164) Namelesske válasza Szabolcs22 (#1163) üzenetére


Namelesske
addikt

Persze, itt van [link]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1165) mentosatti76


mentosatti76
csendes tag

Kedves Fórum társak!
Segítséget kérnék Tőletek egy Note 8 Pro, PC-hez USB-n történő csatlakoztatáshoz.
Hogyan és mit kell csinálni hozzá, hogy adatokat-fotókat tudjak átrakni pc-re?
A fejlesztői mód aktiválva, usb engedélyezve és semmit nem sikerült előre haladnom, csupán pc-ről tölti a telefont!
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1166) OMG9547


OMG9547
csendes tag

Szervusztok kedves Redmi tulajdonosok!
Van olyan köztetek aki a gyári böngészőt használja? (Engem kifejezetten idegesít a Chrome mellett). :P
Illetve gyorsan hozzászoktatok, hogy a Messenger üzenetek értesítésének hangerejét nem lehet külön szabályozni a csengőhangtól eltérően? :)

(#1167) Graphics válasza mentosatti76 (#1165) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Radugod usb-re felül lehuzod az allapotsavot.

Ott kivalasztod a csatlakozás módját.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1168) Edit!


Edit!
csendes tag

Ma megint próbálkoztam a szervîzzel csak egy kicsit magasabb hangon!2 óra múlva jött az email hogy a telefon értékében válasszak másik telefont! Egy új zöld redmi note 8 pro-t választottam!Jahhh és már 20 ezerrel olcsóbb így még valamit nézek!

(#1169) djtörök válasza Edit! (#1168) üzenetére


djtörök
senior tag

Csak egy kis határozottság kellett :)
Nekem is 1 hónapja szervízben volt a laptopom, csak ültek rajta, megelégeltem, és bekamuztam, hogy ismerős a fogyasztóvédelemél dolgozik.
Másnapra kaptam egy újat, plusz ajándékba adtak egy pendrive-ot :D

[ Szerkesztve ]

(#1170) Pityu. válasza Edit! (#1168) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Eredetileg is adhatták volna 20Eft al olcsóbban.Itthon itt ott kicsit túl van árazva.

#djtörök

Nekem már volt egy két ilyen esetem,de van,hogy a fogyasztó védelem se ér szart sem mert volt olyan esetem is.De igen erőteljesebben kell fellépni nem kell hagyni a dolgokat.De sajnos nem mindenből lehet győztesen kijönni,néha elvérzik az ember.

#mentosatti76

Miért szarakodsz az usb dologgal,wifi file transfer pro és mehetnek oda vissza az adatok

#OMG9547

Miért nem használsz kiwi browsert szerintem jobb mint a google chrome de az alapja az.Viszont lehet pl reklám blokkolót is használni külsőt benne.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1171) Namelesske válasza OMG9547 (#1166) üzenetére


Namelesske
addikt

Most Brave böngészőt használok

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1172) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Hogy tudom beállítani, hogy ki legyen írva a szolgáltató neve és a hálózat jele? Sehol nem találom.

(#1173) Namelesske válasza SamiCsillag (#1172) üzenetére


Namelesske
addikt

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1174) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Hol tudom ki/be kapcsolni a külső (nem támogatott) forrásokból származó alkalmazások telepítésének engedélyezését?

(#1175) aprokaroka87 válasza Cranberries (#1174) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Elvileg apponként adja meg az engedélyeket.

(#1176) SamiCsillag válasza Namelesske (#1173) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Igen, ez be volt eddig is állítva, de csak zártképernyőnél mutatja. Viszont a hálózati jelet, mint ahogy neked is a képen (H+) nekem nem mutatja...

(#1177) Cranberries válasza aprokaroka87 (#1175) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Nem gondolnám. Azért nem, mert letöltöttem egy alkalmazást, amihez meg kellett adni az engedélyt a következő alkalmazáshoz viszont nem kérte, mert már be volt kapcsolva.

(#1178) aprokaroka87 válasza Cranberries (#1177) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

RN7-en nézve miui 11 alatt.

Beállitások > Jelszavak és biztonság > Adatvédelem > Különleges alkalmazás-hozzáférés.

Azon belül van egy rész, de én egy általános ki és be kapcsolót nem találtam.

Mint ami pl a stock romok-ban is van.

(#1179) Cranberries válasza aprokaroka87 (#1178) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Sajnos én sem találom. ☹️

(#1180) aprokaroka87 válasza Cranberries (#1179) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

sanszos hogy miui kiszedte a dolgot.

Ahogy néztem secure settings-ben benne van az arra hivatkozó bejegyzés, de azt csak root jog esetén lehetne változtatni, és akkor sem biztos hogy kapcsolná a dolgokat.

(#1181) Namelesske válasza SamiCsillag (#1176) üzenetére


Namelesske
addikt

Akkor ott valami nem kerek, mert nekem nem állítható az a része. Amúgy működik a telefon? Hívni lehet?

Csak ilyen állásban tűnik el és csak az egyik. A másik default és nem kikapcsolhato.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1182) SamiCsillag válasza Namelesske (#1181) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

A telóval minden rendben, csak zavar egy kicsit, hogy nem tudom beállítani a térerő fölé azt a hálózati jelet...

(#1183) Namelesske válasza SamiCsillag (#1182) üzenetére


Namelesske
addikt

Jaa hát az aktív mobil internet kapcsolatnál jön ki. Ha nincs forgalom vagy Wifi van akkor eltunik.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1184) Namelesske


Namelesske
addikt

Adtam fel egy bugreportot, 504614022 számmal.

A lényeg az hogy nem lehet beállítani a default SMS alkalmazást dualism kezelés alatt. A teljes opció hiányzik.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1185) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Redmi note 8 pro-ban van értesítő led?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1186) twollah1976 válasza Pityu. (#1185) üzenetére


twollah1976
őstag

Van.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1187) t1


t1
addikt

Nah véget ért 1 hónap után az én kálváriám is, tegnap megkaptam az új készüléket természetesen bontatlan csomagolásban. Ez már nem volt lemerülve és azóta se produkált semmi furcsát. :R

(#1188) Cranberries válasza Pityu. (#1185) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Ahogy már írták, van benne értesítő led (egy színű) az előlapi kamera mellett.

(#1189) Pityu. válasza Cranberries (#1188) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az nem érdekel milyen színű de legalább van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1190) Edit!


Edit!
csendes tag

T1

Használd egészséggel!!Tanultunk a leckéből, ha 0 akksival jön a teló akkor rossz! :)

Pityu.

Olyan pici az értesítő LED hogy alig látszik, napsütésben egyáltalán nem. Átállsz a note 8 pro táborba?

(#1191) kyru74 válasza Pityu. (#1189) üzenetére


kyru74
aktív tag

Én nem nagyon veszem észre, hogy olyan nagy szerepe lenne nem fogadott hívásnál éppen alig lehet látni hogy valami villog a telon.

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#1192) Pityu. válasza Edit! (#1190) üzenetére


Pityu.
nagyúr

A redmi note 7 alján is ami van,nem nagy de hasznos. Azt még nem tudni át állok e.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1193) Pityu. válasza kyru74 (#1191) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem az a kicsi is jó,redmi note 7-esen se nagy de hasznos. Tudom sokan panaszkodnak,kicsi meg nem szines mint régen,de azt mondom a lényeg,hogy van. A redmi note 8T-n meg pl nincs értesítő led,kispórolták.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1194) Pityu. válasza Pityu. (#1193) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Lezárt képernyőnél neten hallgatott zenét böngészőből is lehet hallgatni. nem ide akartam :N

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1195) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Használom hotspotként is a telefont, de szokott olyan hibát produkálni, hogy a telefonon aktív a megosztás, de a rácsatlakoztatott eszközön megszakad az internet csatlakozás. Más találkozott már ilyennel?

(#1196) KISDUCK válasza KISDUCK (#1195) üzenetére


KISDUCK
addikt

Még a MIUI Global 10.4.5 stabil 10.4.5.0(PGGEUXM) / Android 9 PPR1.18.0610.011 van a telefonon.
Másik kérdés a frissítést felkínálja MIUI V11.0.3.0-ra vannak benne hibák vagy lehet rá nyugodtan frissíteni?

(#1197) Snowy_owl válasza KISDUCK (#1196) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Szerintem nyugodtan engedd rá. Panasz nem érkezett, illetve annyi volt, hogy volt akinek lassabb volt tőle állítólag, amit egy factory resettel lehetett orvosolni ha előfordult is.
Ami ismert hiba, de nézeteim szerint ez sajátosság a redmiknél, ahogy olvastam, az a fénymérő szenzor béna, nem megbízható működése.
Egyébként nekem vagy 3-szor olyan előfordult, hogy elindítottam a kamerát, de nem volt élőkép. Kiléptem, vissza, és ment szépen.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1198) Brandynew válasza Snowy_owl (#1197) üzenetére


Brandynew
őstag

Igen, főverzió frissítés után mindenképpen kell factory reset, hogy a megszokott sebességgel működjön, több mobilon is tapasztaltuk, Redmi 7 és 8 esetében is.

[ Szerkesztve ]

(#1199) gzbotii


gzbotii
veterán

Amikor kihúzzátok az USB kábelt van egy olyan érzés, mintha az akku is mozdulna vele?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1200) Pityu. válasza gzbotii (#1199) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Miért mozdulna az akkumulátor? :) Nincs összeköttetésben a töltőrész meg az akkumulátor plusz az aksi le is van ragasztva.Esetleg az usb csatlakozás vagy benne a kábel mocoroghat
Valahogy így néz ki az usb rész

Még plusz kép,hogy lást hogy van benne az usb rész tehát az aksit nem érezheted mozogni

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.