Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Snowy_owl válasza FERA88 (#700) üzenetére


Snowy_owl
őstag

A 64GB-os verzió B20-at tartalmaz, Alzától vettem, én biztos vagyok benne, hogy a 128GB-os is olyan. De twollah1976 kolléga ezt meg tudja erősíteni, ő 128-as verziót vett az Alzától.

más:
Holnap átveszem a németből rendelt csere kijelzőt. Sajnos a másikat nem tudtam kiszárítani.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#702) FERA88 válasza Snowy_owl (#701) üzenetére


FERA88
tag

köszi szépen, reméltem hogy az lesz.

(#703) twollah1976 válasza FERA88 (#700) üzenetére


twollah1976
őstag

B20-szal aruljak.

Az Alza nem himi-humi garazs, Juszuf GSM ami innen, onnan hozza be a kinai, stb regios telefonokat, EUs ROM van a telefonjaikon, nem GLOBAL.

Eddig ezek a Xiaomi telefonok lettek vasarolva az Alza-rol:
- Pocophone F1.
- Redmi 6.
- Redmi Note 7.
- Redmi Note 8 Pro.

Es az osszes, ismetlem az osszes telefon tudja, ismetlem tudja a B20-at.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#704) FERA88 válasza twollah1976 (#703) üzenetére


FERA88
tag

igen vettem tőlük már én is több mindent, de inkább rákérdeztem biztos ami biztos :)

(#705) twollah1976 válasza FERA88 (#704) üzenetére


twollah1976
őstag

Bocsanat ha a lelkedbe taposok, de ha mar szep nem vagy legalabb hulye ne legyel!

Ha vettel mar toluk akkor gondolod gondolod hirtelen elkezdenek mindenfele kinai verzios telefonokat forgalmazni?

En azt vettem eszre, hogy a telefonjaik cseh vagy szlovak? feliratos manuallal jonnek.
Gondolom onnan (csehek vagy a szlovakoktol) erkezik az EUba a telefon es onnan jon hazankba.

En ugy vagyok vele, hogy inkabb kicsivel tobbet adok ki egy telefonert, de adjanak inkabb ra minnel tobb garanciat es megbizhato helyrol vasaroljam.
Plusz nekem az Alza pont jo, konnyen elerheto helyen van ha garanciaztatasra kerulne a sor.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#706) twollah1976 válasza FERA88 (#704) üzenetére


twollah1976
őstag

Ha kerdesed van vedouveggel, tokkal kapcsolatban nyugodtan kerdezz, mind a ket temaban tudok segiteni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#707) djtörök


djtörök
senior tag

Még egy utolsó kérdés azokhoz, akik már használják már egy ideje a telefont:
Ekkora képátlón elég a fhd+ felbontás? Éles a kép? Nem "szőrösek" a betűk?

(#708) Viktor0610 válasza djtörök (#707) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A közel ilyen PPI-értékkel bíró Note 5-nél teljesen jó ez a felbontás itt se lehet ez gond.

Samsung Galaxy A54

(#709) FERA88 válasza twollah1976 (#706) üzenetére


FERA88
tag

Tokot vettem már, a telefon(ok) még nem jött(ek) meg. Néztem hogy eléggé kiemelkedik a kamera, szóval próbáltam valami vastagabbat nézni, de ha van bevált szívesen fogadom. köszi :))

(#710) twollah1976 válasza FERA88 (#709) üzenetére


twollah1976
őstag

Szinte minden telefonomon ezt a toktipust hasznalom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#711) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Átvettem ma a kijelzőt, ugyanis szombaton ez nem jött össze, sebaj. Délután kipróbáltam, majd bele is tettem. Minőségre ugyan az mint a gyári. Úgyhogy most újra használatba vettem.
Igyekszem távol tartani a víztől a továbbiakba.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#712) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Udv mindenkinek! Kineztem ezt a telefont es olvasgatok de kozben kerdeznek is:

- nfc fizetes gond nelkul megy?
- aktiv dual simes a telefon ( telekom halozaton telefonalva lenne digi netem egyszerre?)
- volte van?
-sose volt emui telefonom, gondolom teljesen szokhato ugye ( nexus 5x es xiaomi mi a1 volt az előző 4 evben )
- barmi egyeb ,,bug,, amivel csak egyutt elni lehet?

:R

(#713) Snowy_owl válasza kekigyu (#712) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Jó választás lehet:

-igen, megy gond nélkül
-nem, ha az egyiken telefonálsz a másik lekapcsolódik
-van VoLTE ha nem kínai dzsungásat veszel vagy sufni gsmbe vásárolod
-persze hogy szokható, mint minden. És az EMUI az a Huawei/Honor, amire te gondolsz az a MIUI
-nem vízálló, de ez nem hiba.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#714) kekigyu válasza Snowy_owl (#713) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Koszi az infokat! De nagy kar a nem aktív dual simert. Es miuiban esetleg jobban testre szabható a dolog mint gyari android 9-en? Egy esetben hiányozna a nem aktivsag, mikor telefonálok ( es sokat, korlatlan elofizetesem van ) Telefon kozben is kell a net waze, whatsapp miatt. Szoval az is jó lenne ha be tudnám allitani, hogy telefonáláskor a telekomrol vegye a netet is egyébként valtson vissza. Ez megoldható?

(#715) Orgi válasza kekigyu (#714) üzenetére


Orgi
őstag

Tudtommal a Honor 8 volt az utolsó aktív duál simes teló.

(#716) hevizms válasza kekigyu (#712) üzenetére


hevizms
addikt

Nfc fizetés megy,de az 5000 feletti vásárlás nálam Erste Pay appal kicsit nehézkes.Lassu,elbizonytalanodom hogy csatlakozott e,huzogatom a telefont az érzékelő előtt mert nem vagyok biztos benne hogy érzékelte. Azt akkor megunom,előveszem a bankkártyát fizetek azzal. Majd mikor jövök el a pénztártól akkor látom ám hogy már bejött a dolog és kéri az azonosítást. Egyszóval nekem speciel ezt még kikellene tapasztalnom csak ugye eléggé gáz amikor a pénztárnál áll a sor én meg ott benazok :) Az 5000 alatti fizetés egyszerűbb

[ Szerkesztve ]

(#717) Kolondrum válasza hevizms (#716) üzenetére


Kolondrum
félisten

App függő a limit? Nekem OTP alatt soha nem kér kódot, összeg mind1. 50k simán lejönni pin nélkül.

(#718) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Üdv! Ma lecseréltem a Redmi 7-esemet egy Redmi Note 8 Pro-ra. Eddig tetszik. Mennyire pörög ez a fórum? Vagy van másik fóruma is?

(#719) meatball77


meatball77
csendes tag

Van még facebook csoport is. Xiaomi Redmi Note 8/Note 8 T/ Note 8 PRO Hungary

[ Szerkesztve ]

(#720) SamiCsillag válasza meatball77 (#719) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Köszi! Jelentkeztem.
Egy kérdés. Érdemes, ha van rá egyáltalán, gcam-ot letölteni rá. Ha igen, honnan lehetne letölteni rá?

(#721) meatball77 válasza SamiCsillag (#720) üzenetére


meatball77
csendes tag

Passz, még sohasem használtam. Nekem megfelel a gyári app is.

(#722) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

Hol érdemes most beszerezni ezt a telefont? Szabad Banggoodról rendelni? (65ezer FT) A Global verzió gondolom ugyanaz mintha egy sufni gsm boltban venném meg.

(#723) Brandynew válasza Zoli-bácsi (#722) üzenetére


Brandynew
őstag

Szia,

Az a 65 ezer Ft nem tűnik túl barátinak, én 55 ezerért rendeltem Aliról novemberben. Egyébként a Banggood is megbízható. Kupont mindenképpen keress hozzá, mert mindig lehet találni a neten, csak elég időt kell rászánni.

Igen, a global verzió jó, azt figyeld még az adatlapján, hogy a B20-as frekit tudja-e.

[ Szerkesztve ]

(#724) Zoli-bácsi válasza Brandynew (#723) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Szia,

ez már a kuponos ár. :D Én most nem találtam olcsóbban 6/128 verziót.

55ezer? Kérhetek egy linket?

(#725) Brandynew válasza Zoli-bácsi (#724) üzenetére


Brandynew
őstag

Már nem annyi az eladónál, az több, mint 1 hónapja volt. Lehet, hogy jelen pillanatban nincs olyan, ahol 55 ezer Ft, ez mindig változik.

Szerk.: kicsit keresgéltem, itt 58.900 Ft a GBNOTE8P8 kuponnal, de lehet van ennél is olcsóbb valahol: https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009169884776.html?wid=1349303

[ Szerkesztve ]

(#726) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Tegnap óta én is Redmi 8 Pro tulaj lettem. Még ismerkedem a rendszerrel, nem volt még MIUI készülékem (kivéve Moto Defy anno 2.2 alapon).
Fehérben vettem, nem gondoltam, hogy ennyire kékbe hajló az árnyalat.

A műanyag keret amúgy hajlamos a kopásra? Mint annó pl a Galaxy S3-on.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#727) Zoli-bácsi válasza Brandynew (#725) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi szépen az utánajárást. :R

Azonban amit nem írtam (elnézést érte), hogy zöldet szeretnék, ami viszont itt már nincs, illetve ez "csak" 64-es, és még rájön az expedited shipping, 7.8$.

Van bármi hátránya ha 64-es a telefon, ha úgyis megy bele egy 128-as kártya?

(#728) gamerthor


gamerthor
csendes újonc

Sziasztok, sikerült bárkinek megoldani, hogy a Netflix tartalmakat, ahol elérhető legalább HD-ben lehessen nézni? Továbbra is L3-asnak érzi a telefont L1 helyett... :W :W

(#730) gzbotii


gzbotii
veterán

Egy MIUI11 alatt (minden mokolas nélkül) működő GCam van hozzá esetleg?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#731) Kolondrum válasza gzbotii (#730) üzenetére


Kolondrum
félisten

Még csak olyat találtam ami cseppet bugos.

(#732) Snowy_owl válasza Zoli-bácsi (#727) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Van bármi hátránya ha 64-es a telefon, ha úgyis megy bele egy 128-as kártya?

Esetleg az, hogy nem UFS 2.1 sebességű lesz a memóriakártya amit beleteszel, egyébként nincs, én is így használom. 64GB belső, 128GB microsd, és kész.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#733) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Holnap en is meg szeretnem venni a Note 8 Pro-t, belfoldrol honnan érdemes?

(#734) Snowy_owl válasza kekigyu (#733) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Biztos van másik is, de mondjuk: ALZA?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#735) twollah1976 válasza kekigyu (#733) üzenetére


twollah1976
őstag

Alza.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#736) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Alzan mennyi garancia van? Meg az érvényesitesevel se lesz gond, megbizhatoak?

(#737) gamerthor válasza Brandynew (#729) üzenetére


gamerthor
csendes újonc

Köszi, teszteltem, sajnos még rosszabb a képminőség ezzel a patchelt verzióval :(

(#738) twollah1976 válasza kekigyu (#736) üzenetére


twollah1976
őstag

2 evet adnak.
Ha vmi gond van beviszed az Alza-ba vagy eljuttatod oda es a tobbi mar az o dolguk.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#739) kekigyu válasza twollah1976 (#738) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Kupon esetleg van alzara? Illetve latom, hogy valami 5000 forintos ajándék utalvany jar mellé, es ugy olvastam szilikon tok van a csomagban. Tempered glass alzarol melyik ajánlott?

(#740) twollah1976 válasza kekigyu (#739) üzenetére


twollah1976
őstag

Kupon volt, mar nincs.

Szilikon tok van, egesz jo.

Uveget ne onnan, bemesz a Polusba es ott kerdezoskodsz.
Masfajtat kapsz, de olcsobban es fel is rakjak azonnal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#741) gzbotii


gzbotii
veterán

Hol tudom beállítani, hogy ne lőjön ki bizonyos alkalmazást? Pl MiFit miatt nem mennek az értesítések, mert gondolom leállítja a háttérben futó programot.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#742) Viktor0610 válasza gzbotii (#741) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az alkalmazáskezelőben lakatold le, legyen beállítva az automatikus indulás, illetve legyen kikapcsolva a MIUI akkukímélő.

Ez minden olyan appra igaz, amit folyamatosan használnál.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#743) gzbotii válasza Viktor0610 (#742) üzenetére


gzbotii
veterán

Értem köszi az infót :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#744) n@p@lm válasza gzbotii (#726) üzenetére


n@p@lm
őstag

Hej, a jó kis Moto Defy, én is azzal kezdtem a Droidos frontot :)

(#745) Brandynew válasza gamerthor (#737) üzenetére


Brandynew
őstag

Biztos? Elvileg teljes képernyőre kell rakni, és akkor egy kis idő után átvált nagyfelbontásra.

(#746) vegyszer válasza Brandynew (#729) üzenetére


vegyszer
addikt

Én is tettem Netflix hd lejátszás fronton jópár próbát számtalan moddolt appal. Az az egyik baj, hogy ezek verziótlban nagyon le vannak maradva. Pl az általad linkelt 4.13, ami még fent van nekem az 4.38.
Ha cserélem, valahogy (Mi Mix 2 esetén) valóban csak rosszabb eredményt hozott.
KB, mintha a 720p-ről 480p/360p-re lépnék vissza. És ez a file méretben is egyértelműen köszönt vissza. (ha letöltöd pl a sorozat következő két részét előre, látod, hogy miről beszélek)

Te használod a Netflix szolgáltatását? Neked ez megfelelően működik? Vagy csak gugliztál egyet, és bedobtál egy működőnek tűnő találatot?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#747) Brandynew válasza vegyszer (#746) üzenetére


Brandynew
őstag

Nem használom, csak próbáltam segíteni.

(#748) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Netflix kodi plugin nincs?

Hbo go esetében van, és ott megy a HD és FHD felbontás level 3-as drm szint esetében is.

Kodi topikokban lehet kapnátok választ.

(#749) Kolondrum válasza Snowy_owl (#732) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mióta nincs memkaris telefonom nem is kell, mert a belső memória sebességét semmi nem hozza. Kép mentési időn nagyon látni.

(#750) gzbotii


gzbotii
veterán

Nektek mennyire darál a Google Play Services? Nálam jelenleg 27.5% áll, legelső fogyasztó. Mondjuk egy feltöltésen vagyok csak túl.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.