Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Namelesske válasza Pityu. (#1800) üzenetére


Namelesske
addikt

Egyedül az iPhone X ami nem égett be eddig. Minden igyekezet ellenére a Samsung Galaxy S széria is érintett. Elég megnézi Jerry Rig videóját róla, amikor újra cseréli. Akkor mit várunk egy olcsó telefontól? 1-2 év és kuka. Most gondolj bele, kapsz egy bootloopot és reggelre ott van benne a közepén a Redmi logó. Mert volt már rá példa. Milyen bosszantó már hogy szoftveres hiba károsítja a hardvert.

https://twitter.com/ZacksJerryRig/status/1133878968313008128?s=20

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1802) Pityu. válasza Namelesske (#1801) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát hál isten ez engem nem érint,de egy iphone se :) Én őszintén meg mondom leszarom az amoled kijelzőt anno volt egy samsungom utána cseréltem RN5-re be voltam parázva IPS mi lesz aztán nem bántam meg,kicsit túl van sztárolva az amoled a színek meg minden ok tudom energiatakarékosság jobb.Nekem bejön az IPS :) Kicsit lassan olyan szőrszálhasogatás ez mint,hogy hú vettem egy kemény videókarit több száz ezerért látod a fűszálon a bolha faszt :D Hát én kurvára nem figyelem :D

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1803) djtörök


djtörök
senior tag

Engem inkább az zavar, hogy alacsony fényerőn vibrál az amoled. Bár sokan nem látják, de az én szemem érzékeny. Elég a cégnél bámulni a pwm-es monitort.
Én először a mi9 lite-on gondolkodtam, de inkább ezt választottam, az előbb leírtak miatt.

[ Szerkesztve ]

(#1804) jimmedly válasza djtörök (#1785) üzenetére


jimmedly
senior tag

Akkor e miatt volt küszködés a redmi note heten internet rádiót hallgatni bluetooth hangszóróval! Állandó jelleggel megszakadt, kínlódás volt. Nem tudtam mire vélni a dolgot, 3 méterre a routertől. Lg V30 négyszer olyan távolságban két szinten keresztül is gond nélkül nyomta ugyanezt a mutatványt. Nem értettem a note hétben hogy akad össze a bluetooth meg a wifi. Tehát az egy antenna miatt. :((

(#1805) Snowy_owl válasza Blue meth (#1797) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Szerintem te már eldöntötted, hogy mit fogsz vásárolni, és nincs is ezzel gond. Nyilván ha ide jössz, és megkérded, a topiklakók jó eséllyel azt a készüléket fogják ajánlani, ami a topik témája.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1806) Blue meth válasza Snowy_owl (#1805) üzenetére


Blue meth
senior tag

igen, közben rájöttem, hogy nem érdemes egy adott telefon topikjában x vs y kérdést feltenni, mert úgyis mindenki az adott telefont fogja ajánlani :DD

[ Szerkesztve ]

(#1807) Pityu.


Pityu.
nagyúr

A H+ mobilnetért a vofafone a ludas? Úgy értem megint kaptam ajándék netet 3 napra 100gb-t de nagyon nehezen akart életre kelni ugye múltkor mikrós trükkel kiderült a teló tudja a B20-at,de akkor az ajándék mivel ajándék lenne ilyen lassabb gagyi?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1808) djtörök válasza Pityu. (#1807) üzenetére


djtörök
senior tag

Nekem minden további gond nélkül megy a 4g, sőt van hogy 4g+ is, vodafone, Szeged-Hódmezővásárhely körzete.

(#1809) Zoli-bácsi válasza Zoli-bácsi (#1701) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Erre senki?

(#1810) Pityu. válasza djtörök (#1808) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Telekomos kártyával nekem is meg volt. De neked előfizetésben megy a net? Nekem csak ilyen jó dolgok rázogatós ajándék net feltöltös kártyához.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1811) storm4 válasza Zoli-bácsi (#1809) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!

Ha a képernyőzáron való megjelenítésre gondolsz,akkor szerintem a gyárit nem lehet oda kitenni.
Az időképnek van olyan beállítási lehetősége,hogy képernyőzáron megjelenítse az értesítést:

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#1812) twollah1976 válasza storm4 (#1811) üzenetére


twollah1976
őstag

Jo regen volt a 2Unlimited.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1813) Zoli-bácsi válasza storm4 (#1811) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Szia,

igen arra gondoltam.

Érdekes, most letöltöttem, bepipáltam az "időjárás értesítés a képernyőzáron" opciót, mégse jelenik meg. (egyébként a "gyárin" is volt ilyen lehetőség, de az se jelent meg)

(#1814) storm4 válasza Zoli-bácsi (#1813) üzenetére


storm4
aktív tag

(#1812) twollah1976 :

Hali,
most ezt dobta a Spoti :DD

(#1813) Zoli-bácsi

A Beállítások----Alkalmazások----- Alkalmazáskezelésnél adj meg neki minden engedélyt:

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#1815) Namelesske


Namelesske
addikt

Kint az új Gcam a Redmi Note 8 Pro ra

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1816) Zoli-bácsi válasza storm4 (#1814) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi, így már működik. :R Bár azért a hangot, rezgést és ledet nem engedélyeztem. :D

(#1817) Szabolcs22


Szabolcs22
tag

Az emlíett 2,4 GHz és 5 GHz-es wifit én is kipróbáltam itthon, az említett bluetooth-os jelenség miatt. 5 GHz-nél semmit se érzek, de a 2,4 GHz-es sávon bekapcsolt bluetooth-al illetve bekapcsolt bluetooth-al és csatlakoztatott eszközzel is igen kínkeserves pár Mbit le és feltöltési sebességet dob.
Kikapcsolva a bluetooth-t 2,4 GHz-en is hozza a 30-70 Mbit-es letöltési sebességet, de az is inkább 30-40. Feltöltés közel azonos azzal amit a szolgáltató maximuma.
De a 2,4 GHz-es sávon az előző telefonjaim se voltak gyorsabbak.

Amoled kijelző meg mindenféleképpen beég, akárki akármit is csinál. Az elején nekem is tetszett, de mostmár nem vagyok oda érte. Szebb naturálisabb a színe az ips-nek és abszolút nem marad el élénkségbe se túlzottan az amoledtől.

Szabolcs

(#1818) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Eddig kétféle kijelzővédőt próbáltam ki. Egyik se jött be. Van valakinek ami bevált? Van olyan kritériumom, hogy ne rontson a megjelenítés minőségén, ne ragadjon rá a dzsuva, ne takarja ki a pixeleket, ne takarja ki a szenzorokat. Van valakinek ilyenre tippje, vagy felejtsem el és használjam üveg nélkül?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1819) Pityu. válasza Namelesske (#1815) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem csak egy újabb?Mert az új gcam már kb 7.3 nál jár :) Nekem ez már fent van mióta kijött,te használod a gcamot?Nekem pl a fotó módban meg portré módban,meg éjszakai módban szaggatós az élőkép csak nem tudom miért meg a portré módban hosszú mire megcsinálja a képet és ha bemozdul a személy akkor nem az nem jó.Viszont külföldi videókban pl nem nagyon láttam,hogy szaggatott volna az élőkép az általam említett módokban.Próbáltam írni külföldi fórumon a portolónak de egyenlőre magasról leszarnak.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1820) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Ismerős telefonja a következőket produkálja:
Felteszi tölteni, de nem történik semmi. Azt kiírja, hogy az akkumulátor töltöttségi szintje 0%, de innen nem mozdul. Számítógépre csatlakoztatva a gép látja. Meg is jelenik a telefonon, hogy mit akar tenni. Itt kiválasztja, hogy fájl átvitel, de ezután ki is kapcsol.
Lehetséges, hogy a töltőcsatlakozó ment tönkre? Én mondjuk akkumulátor hibára gondolnék. :F

(#1821) FoLey-v válasza Namelesske (#1815) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nekem ez a verzió videfelvételnél kilép a program. :W

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1822) Blue meth válasza Pityu. (#1799) üzenetére


Blue meth
senior tag

Szerintem meg pont h a notch unalmas :D kb minden telefonon ott van. Full kijelző viszont nagyon kevésen.
Az Amoled beégést meg, eddig sehol nem olvastam erről, topikjában sem jött panasz erre vonatkozóan.

(#1823) twollah1976 válasza Blue meth (#1822) üzenetére


twollah1976
őstag

Ha ennyire nem tudsz valasztani vard mrg az uj Pocophone szeriat, abban nem lesz notch.

Talan lesz belole europai vagy global verzio is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1824) Namelesske válasza FoLey-v (#1821) üzenetére


Namelesske
addikt

Nekem most már működik a videó is, az előnézet kezdett szaggatni.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#1825) djtörök válasza Pityu. (#1810) üzenetére


djtörök
senior tag

Nekem is feltöltős a vodafone.

(#1826) gzbotii válasza Namelesske (#1815) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez minden féle mókolás nélkül telepíthető?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1827) Nagya21 válasza gzbotii (#1826) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Telepíthető, felraktam a Zasszony telójára, de az éjszakai,-a portré,- a videó nem működött.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1828) Nagya21 válasza Snowy_owl (#1818) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Mért nem veszel olyat amit én raktam fel a Zasszony készülékére?
[link]
Ha visszakeresel, még kép is van róla.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1829) Snowy_owl válasza Nagya21 (#1828) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Köszi, lehet hogy megnézem ezt, bár érhetne kijjebb kicsit ahogy elnézem.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1830) gzbotii válasza Nagya21 (#1827) üzenetére


gzbotii
veterán

Felraktam, kirpóbáltam és úgy látom, hogy a gyári kamera szebb képeket lő.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1831) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Én szerintem is jobb a gyári. A gcam-nál nem megy a videó, az éjszakai és a portré mód, nem beszélve arról, hogy szaggat...

(#1832) gzbotii válasza gzbotii (#1830) üzenetére


gzbotii
veterán

Itt van négy kép, amit így gyorsba lőttem vele. Jelenleg, nem látom, hogy milyen pluszot adna a gyári kamera mellé: [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1833) Pityu. válasza Namelesske (#1824) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az előnézet sajnos nekem is szaggat az anno fentebb írt módokban

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1834) Pityu. válasza djtörök (#1825) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor nem tudom,én mondjuk nem nagy városban lakom. De ha B20 meg nem lenne a telefonba akkor mikróba rakva nem írta volna ki,meg máshol,hogy B20.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1835) Nagya21 válasza gzbotii (#1832) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Én csak az éjszakai módra lennék kíváncsi.
Az One+ on, Mi8-on az éjszakai G-cam jobb képet csinál mint a gyári.
Üdv Nagya

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1836) gzbotii válasza Nagya21 (#1835) üzenetére


gzbotii
veterán

Este is le fogom tesztelni, kiváncsi vagyok. Van pár GCam mod, ami nagyon jól sikerült. Jó lenne erre is egy végleges, kiforrot verzió.
Bár a gyári app nem lő rossz képeket, de a jó nem ilyen ilyen kamerarendszerrel lehetne jobb is.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1837) #04441088 válasza Pityu. (#1834) üzenetére


#04441088
törölt tag

Kajak van mikróban 4G? Mármint hogy jelzi a telefon? Anno sokan megmikroztuk, de az kárt tett benne... Hogy kell letesztelni? :D

(#1839) Pityu. válasza Graphics (#1) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na anno a nillkin üvegfólia helyett egy kínai üvegfólia lett felrakva a telefonra,nagyon frankón felrakták ahol vettem,de kezd a szélein kis levegősödés megjelenni,nillkinnel ilyen sosem történt még azt ha felraktam az bírta.Utána néztem máshol is a nillkinnek amit vettem és azokon sem volt kamera kivágás elgondolkodtam milyet is lenne érdemes vásárolni,a teljes elejét fedő fekete keretesektől eddig tartottam mert többen írták máshol,hogy megzavarja pl a közelség érzékelőt vagy bele lóg kicsit a kijelző széleibe,vagy van ami nem ragad a képernyő egész felületén,most akkor sima üveget vagy teljes képernyőt fedőt érdemes e venni?
Nillkinben két fajta kialakítású van teljes képernyősben

a másik

Vagy ezeken kívül van e még ami bírja a strapát és nem levegősödik fel és érdemes rendelni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1840) Nagya21 válasza Pityu. (#1839) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Köszi a linket, nekem az tetszik.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1846) gzbotii válasza gzbotii (#1836) üzenetére


gzbotii
veterán

Gyenge fényviszonyok mellett még rosszabbul szerepel ez a kamera mod. [link] Sokat kell fejlődjön még.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1847) Pityu. válasza #40993792 (#1845) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én jót szórakoztam 🙂

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1848) Pityu. válasza Nagya21 (#1840) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Gondolod merjem megrendelni ezt a nillkint?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1850) gzbotii válasza Pityu. (#1847) üzenetére


gzbotii
veterán

Biztos vicces, ha valakinek anyagi kárt okozott.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.