Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Xiaxtok!
Hol tudom azt beállítani, hogy automatikusan felvegye a beszélgetéseket a telefon? Honor V9-em alapból tudta ezt, de itt sehol nem találom.

(#1552) Pityu. válasza Namelesske (#1534) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én vidéken lakok,de igaz keveset mobilnetezek itthon ha valahova megyek és kipörgettem akkor használom leginkább.Szóval túl paráztam a dolgom mert most egy másik megoldás is lett ami mobilnet de mégis wifi.

#Snowy_owl

Én úgy hallottam,a legtöbbet vérholdkor tehetsz az akkumulátorodért a temetőben :DD

#KISDUCK

Úgy még hamarabb is :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1553) Pityu. válasza Snowy_owl (#1543) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Máshol meg pont azt írták,hogy ha valaki jó fotókat akar csinálni ne ilyen szar kategóriás telefonokat vegyen hanem google pixel,samsung s10 vagy iphone.
Szerintem meg ezeket dobják a kukába nem kell jó képhez annyira drága telefon,nekem jó a xiaomi :) A különbözet meg mehetne másra.
Múltkor egy xiaomi topikban nem tudom melyik volt már az egy vitát olvastam egy dslr-es meg telefonosokkal vitázott.A dslr-es ócsárolta a telefonokat hogy pfej milyen szarok mert a dslr meg neki milyen gépe van meg milyen képeket készít,meg ő már olyan kemény,hogy nem utómunkázik a képeken,meg a telefonok szarok.De azt nem fogta fel agyilag,hogy senki nem hasonlította úgy össze a dslr-el,hogy jobb vagy rosszabb,de telefonnal is lehet nagyon jó képeket lőni de mégsem ugyan az a kettő.Linlkeltek neki nagyon jó telefonos képeket volt amit profi fotós csinált,arra is köpködött :) Szóval sok a hülye,én szeretek telefonnal is fotózni.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1554) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na,tegnap kaptam meg a telefont,de mivel nem voltam itthon,csak ma kezdek vele foglalkozni.Most már nyugodt vagyok a B20 végett meg majd felragasztom a lyuk mentes üvegfóliát aztán meglátjuk :) Aztán elkezdem belakni.

Garanciára meg majd rákérdezek mert csak számlát kaptam de azt is elektronikusan.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1555) Edit! válasza Pityu. (#1554) üzenetére


Edit!
csendes tag

Kamera lencse védő milyen márkájú, honnan vetted?

(#1556) Pityu. válasza Edit! (#1555) üzenetére


Pityu.
nagyúr

E-X Store
Csak már felvitték az árát én meg 490Ft ért vettem :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1557) Jim74 válasza Pityu. (#1554) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ha csak számlát kaptál, akkor az esetleges garanciális javítás nem a hivatalos Lengyelországi-i Xiaomi szervizben fog történni nagy valószínűséggel, így nem is garantált a gyári minőségű cserealkaész...

(#1558) Pityu. válasza Jim74 (#1557) üzenetére


Pityu.
nagyúr

írtam nekik email és valószínű majd kapok választ.Őszintén mondom lassan leszarom a garanciát meg van a telefon azt kész,meg szenvedtem érte.
Viszont akkor amit írtak félre tájékoztatás 2 év hivatalos gyártói garancia de nem gond mindent kipuhatolózok ha nem kapok holnapig választ akkor felhívom őket.De pont az jut eszembe mikor valaki írta itt,hogy sokan csak kukacoskodnak,hogy más szarul érezze magát.B20 ban sem lett igazatok.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1559) Jim74 válasza Pityu. (#1558) üzenetére


Jim74
nagyúr

Félre ne értsd, nem kukacoskodom, és nem szeretném, hogy sz@rul érezd magad, egyszerűen kíváncsi voltam, hogy milyen garit adnak ennyiért.

(#1560) Pityu. válasza Jim74 (#1559) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Holnapra meg próbálom megtudni pontosan
Ez van írva az oldalukon de pontosabbat tudjak meg kérdezem
A garancia érvényesitéséhez a készülékhez kapott számla vagy garancia levél kell. Termékeinket meghibásodás esetén a King Change Kft. ellenőrzi a garancia feltételeit, és a forgalmazóhóz küldi vissza javitásra.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1561) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Vettem egy bluetooth fülest. Működik. Viszont mint már Samsung tabletnél is tapasztaltam, a két technika nincs kibékélve. Samsung tabletnél mikor csatlakoztatva volt hozzá nem volt biztos a kapcsolat. Oldalbetöltésnél sokat hezitált. Na itt ilyen gond nincs, inkább olyat tapasztaltam, hogy ha majdnem maximum a jelerősség, tehát 3-as, akkor totojázik, de ha közelebb mentem, 2m-re a routertől akkor semmi probléma. Not a user error.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1562) twollah1976 válasza Pityu. (#1558) üzenetére


twollah1976
őstag

Ha azt szeretnem, hogy szarul erezd magad akkor mar reg a temetoben lennek egy frissen asott sir mellett allva fekete kakassal a kezemben...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1563) novinyul válasza Jim74 (#1557) üzenetére


novinyul
veterán

Már nem Lengyel országban javítják a hazai garanciával rendelkező telefonokat! Október óta a TMX végzi a garanciális javításokat! Nemsokára a garancialevél is változni fog.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1564) Pityu. válasza twollah1976 (#1562) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Meg buherálnád az akkumulátoromat vagy mi? :)

#novinyul

Át helyezték ide?Akkor meg van az esélyem a jó garanciára nem?Már úgy értem,hogy kételkednek páran a BoltX gyártói 2 év garanciájában.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1565) novinyul válasza Pityu. (#1564) üzenetére


novinyul
veterán

WayteQ garancilevél esetén örülhetsz, ha az nincs, akkor marad a bolti garancia. WayteQ a Magyarországi hivatalos viszonteladó(szolgáltatók felé a Bravo Tel szállít)
Miután lett hivatalos képviselet Magyarországon, azután lett újra vissza hozv a szerviz.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1566) Pityu. válasza novinyul (#1565) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És a bolt mikor ad 3 év garanciát?Tudtommal 1 évet szoktak.Még egyszer mutatom a bolt mit írt,bár már kezdek bele fáradni.
"2 év hivatalos gyártói garancia egy évet mi vállalunk egy külső szerviz által."
Ja és mielőtt félre lesz értve nem 1év meg 1 év hanem 2 év meg 1 év.
Ja és nekem az RN7-et a WayteQ-nek kellett vissza küldenem,de az eustock csinálta a garanciáztatást mivel a WayteQ nem csinálhat semmit garanciális telefonnal meg nagy betűkkel eustock volt a garancia papíron is.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1567) Jim74 válasza novinyul (#1563) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót :R

(#1568) novinyul válasza Pityu. (#1566) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor röviden. Jelenleg itthon a hivatalos garanciával rendelkező Xiaomi telefonok 2 évet kapnak! Az hogy melyik boltba veszed annyira nem lényeg, ha a bolt a WayteQ-l vásárol! Szóval ha nem a WayteQ garancilevéllel kaptad(amik a fólia alatt vannak berakva) akkor marad a bolti garancia.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1569) Pityu. válasza novinyul (#1568) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én ezt értem,de akkor nem írnák ki mert félre tájékoztatás lenne,hogy mi hogy smint a garanciával.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1570) twollah1976


twollah1976
őstag

En mar elengedtem ezt a garancia dolog, meg a teritest, hogy inkabb megbizhato, bejaratott boltbol erdemes venni a telefon.

Mindenkinek joga van ugy szivatnia magat ahogy neki a legjobban esik.
Ha tatott szajjal, szethuzott bevazelinezett seggel szeret berohanni a dako erdobe akkor csak csinalja.

Ha jobban belegondoltok ha egy ev utan hullik szet a telefon akkor is boven megerte az arat.
Mondjuk annak senki nem orul, hogy roviddel egy ev utan purcan ki a draga penzen vasarolt telefonja ami meg boven hasznalhato lenne meg evekig, de ez van el kell fogadni, hogy fogyasztoi tarsadalomban elunk.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1571) novinyul válasza Pityu. (#1569) üzenetére


novinyul
veterán

Amit írnak az pont semmit sem jelent. Megkaptad a garilevelet, vagy sem? Minden telefont így kapnak meg a viszonteladók(garilevél mellékelve, nyomtatva az imei, csak az eladás dátumát kell pecsételni, meg a bolt pecsétje.)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1572) SamiCsillag válasza novinyul (#1571) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Valamiért láthatatlan itt minden kérdésem. :D Na, mindegy.

(#1573) novinyul válasza SamiCsillag (#1572) üzenetére


novinyul
veterán

:F

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1574) SamiCsillag válasza novinyul (#1573) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Bocsánat, nem neked akartam válaszolni. :)

(#1575) Edit!


Edit!
csendes tag

Használtok vírusirtót vagy elég a gyári?

(#1576) rabtibus válasza rabtibus (#1545) üzenetére


rabtibus
tag

Az én kérdésem is láthatatlan ...
... pedig aki itt beszélget már mind aktív felhasználó ...

[ Szerkesztve ]

(#1577) SamiCsillag válasza rabtibus (#1576) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

A ShareMe-t próbáltad már? Én Honor V9-ről ezzel költöztem át, igaz, nem hozott át mindent, főleg az appokat nem, ezeket majd utólag egyesével telepítettem. Szinte minden mást áthozott.

(#1578) rabtibus válasza SamiCsillag (#1577) üzenetére


rabtibus
tag

Szia, köszi a választ (mi akik nem kapunk/kaptunk választ tartsunk össze :DD )
Nem próbáltam még, nincs meg a telefon, jövő héten érkezik valószínű.
A Huawei automatice felkínálta/megkérdezte hogy csinálja-e. Gondoltam ez is van olyan okosmobil, hogy ezt tudja.
Ha mégsem akkor nézek majd egy appot, lehet hogy fut a Huawei progija (Phone Clone) ezen is majd.

(#1579) SamiCsillag válasza rabtibus (#1578) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Mikor először bekapcsolod a 8 Pro-t, akkor, a google-en keresztül, a teló is felfog ajánlani egy átköltözést, azt is próbáld ki.

(#1580) rabtibus válasza SamiCsillag (#1579) üzenetére


rabtibus
tag

Ilyenre gondoltam, köszi. :R
Remélem az elegendő is lesz. :K

(#1581) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Telekomnál van havidíjjas előfizetésem, melyen szeretném használni a VoWiFi-t. A szolgáltatónál aktiváltattam és a készüléken is bekapcsoltam a VoWiFi-t, viszont nem működik. Úgy próbáltam ki, hogy a telefont repülő üzemmódba raktam a WiFi-t pekapcsoltam, de nem indít hívást. Mi lehet a gond?

(#1582) twollah1976 válasza Cranberries (#1581) üzenetére


twollah1976
őstag

Global ROMos telefonod van?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1583) twollah1976 válasza Cranberries (#1581) üzenetére


twollah1976
őstag

Kicsit utana mentem a VoWifi/WLAN telefonalasnak.

Eloszor ird be a tarcsazoba, hogy: *#*#869434#*#*

Ha ez megvan akkor ment be a Beallitasok / SIM..../a megfelelo SIMet kivalasztod belemesz/Hivaskezdemenyezes Wi-Fi hasznalataval bekapcsolod.

Ha mindent jol csinaltal akkor a repulomodba kapcsolva a telefont es ugy bekapcsolva ezt kell latnod a felso savban.

Kiprobaltam es igy megy a telefonalas Wi-Fin.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1584) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na a tervem kudarcba fullad nem sikerült beüzemelni a miui sms-t a miui tárcsázó is elég furán működött így marad a google tárcsázó és sms,viszont az miui fiókos összes telszámot át kell túrnom és összenézni a google fiók mentésével,a google fiók az sms-eket egyáltalán el sem mentette az a miui fiókban van.Az sms-eket át lehet valahogy vinni google fiókra ami miui fiókban van vagy nem?

Más ezért egy ketten majd biztos megpiszkálna,de felhívtam a boltot a garancia ügyben és rá kérdeztem a dolgokra azt mondták igen 2 év hivatalos gyártói garancia van a telefonra a számlán minden adat fent van és az egész dolgot ha baj van ők intézik.De már látom előre a ez kamu,meg á jól átbasztak szövegeket,de én bízok bennük.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1585) Nagya21 válasza twollah1976 (#1583) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
De csak akkor fog működni, ha a készülék a kód beirása után kiírja, hogy "Disabled"
Ha enabled üzenetet ad, akkor írd be újra a kódot.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1586) novinyul válasza Pityu. (#1584) üzenetére


novinyul
veterán

Mentésre(sms, hívásnapló) én az sms backup-t használom, drive-ra elmenti(gmail fiókhoz rendelve)
Garanciával kapcsolatban sajnos nem kicsit fura ez "a majd mi beküldjük" szöveg. Mint írtam a garancialevelet meg kellett volna kapnod! Olyan nincs hogy majd ők intézik!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1587) twollah1976 válasza Nagya21 (#1585) üzenetére


twollah1976
őstag

Igazad van, olyan hamar ugrik fel az uzenet, hogy alig tudtam elolvasni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1588) Pityu. válasza novinyul (#1586) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mindegy én már vissza nem adom ezt a telefont,valószínű mindenki máshogy intézi a dolgokat van garancia az a lényeg én meg vigyázok rá.Egész délután nyomkodtam mire újra még nem teljesen belaktam.Viszont szomorú,hogy kicsit mókolni kell,hogy lementsem az sms-eket azért miui fióknál ilyen nem volt mentette azt ha kellett vissza töltötte semmi külső program nem kellett.Viszont a tárcsázót felraktam kilőttem valamennyire a ggoogle tárcsázót mire észre vettem volt 7 nem fogadott hívásom meg nagyon fel se tudtam venni,a miui sms meg el sem indult hibával leállt szóval bassza meg a google hogy rákényszeríti az emberekre a saját cuccait,sőt a miui tárcsázóba belépve mindig beugrott egy fekete képernyő egy piros telefon jellel mintha cseszegette volna a google tárcsázó,hogy nehogy rendesen működjél.

Más
Szerintetek ha ezt felrakom a telefon kamerájára nem muszáj rá védő üveg?Mert amit szereztem hááát redmi note 8 pro de olyan szűk a szélessége,hogy éppen csak hogy fedi a kamera lencséket nem tölti ki az egész felületet.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1589) Snowy_owl válasza Pityu. (#1588) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Rárakod, és azonnal kiderül. Védeni védi, de nekem pl. nem jött be. Túlságosan nem része a telefonnak, tokot vagy rá tudod tenni, vagy nem, szóval macera, csak akkor érdemes ha tudod, hogy nem tokozol.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1590) Pityu. válasza Snowy_owl (#1589) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem karbon tokom van szóval kilógni nem lógna ki az összképből,meg talán van annyi hely a tokon a kamera körül de majd holnap megnézem most a hangyafasznyi fólia van rajta

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1591) Cranberries válasza twollah1976 (#1583) üzenetére


Cranberries
aktív tag

A rom verzió: MIUI Global 11.0.3.0
A kódot a tárcsázóba beírva "disable" ugrik fel. A menüben a WiFi hívás bekapcsolva. Repülő módba kapcsolva bekapcsolt WiFi-nél nem jelenik meg az ikon és a hívás sem megy ki. Rányomok a hívás gombra és egyből a "hívás befejeződött" válasz jön. Nem tudom mi lehet a gond. :F

(#1592) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Amúgy ezen a telefonon pontosan hol található a kis jelző led?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1593) Cranberries válasza Pityu. (#1592) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Az előlapi kamerától jobbra.

(#1594) twollah1976 válasza Cranberries (#1591) üzenetére


twollah1976
őstag

Nekem EU ROMos a telefon.

Mintha valamelyik Xiaomi / Redmi topikban olvastam volna, hogy a T-Com es a Global ROM uti egymast, nem megy rajta a VoLTE es most igy olvasva mar valoszinu, hogy a VoWifi/WLAN sem.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1595) Pityu. válasza Cranberries (#1593) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És a teszt menüben lehet tesztelni,hogy meglássam pontosan hol?Mert elméletileg be van kapcsolva de sms-nél nem láttam semmit sem.

Makro

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1596) Cranberries válasza Pityu. (#1595) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Igen lehet.
Beállítások --> A telefonról --> Az összes jellemző --> Kernel verziója; erre ötször egymás után ráböksz. Itt a listában az 5. a Notification Light (LED) , ezen belül pedig a Battery light-ra bökve fel kell villannija a led-nek.

(#1597) Cranberries válasza twollah1976 (#1594) üzenetére


Cranberries
aktív tag

A VoLTE megy rendesen, legalábbis hívásnál marad a 4G hálózaton.

(#1598) Pityu. válasza Cranberries (#1596) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszi,a kis cseles meg van éppen az üvegfólia sarka körül de látszik rendesen,fura RN7 után ott alul volt nagyon hozzászoktam :)
Amúgy olyan 58% körül vettem ki a dobozból a telefont,egész délután nyomogattam,létezhet ,hogy már van benne 5óra 27perc képernyő idő? vagy ilyenkor még nem mér pontosan ha egyszer se töltöttem? Ja és most van 25%-on ha ilyen lesz akkor imádni fogom.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1599) Cranberries válasza Pityu. (#1598) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Szerintem pontatlanul mér, bár neked kell tudni, hogy kb. mennyit nyomogattad és mennyire reális a képernyő idő. 😊
Ettől függetlenül nálam nagyon jól szuperál az akkumulátor bár nem vagyok egy hardcore júzer.

[ Szerkesztve ]

(#1600) Pityu. válasza Cranberries (#1599) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Egész délután nyomogattam,de nem számoltam az időt.RN7-nél volt olyan,hogy egyszer helyesen mérte a képernyő időt meg a tétlenséget,máskor meg megragadt valami kis számnál,biztos valami miui buziság.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.