Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) zhata válasza Bubsy (#3993) üzenetére


zhata
senior tag

Még nem volt módom a gyári kamerát kipróbálni, de látom, hogy a Gcam lesz a befutó.

(#4002) MadGame válasza Lajbymester (#3994) üzenetére


MadGame
senior tag

Nálam is ue. van, én mobilnettel próbáltam, semmit sem kapok, se Gmail-en, se FB-on. Azt hittem a teló hülyült meg.

(#4003) Csóró™ válasza patex1983 (#4000) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy, ha már reklámozza a gcam-ot, talán olyen verziót talált , ahol nem fossa össze magát mozgókép rögzítése közben az app...

(#4004) SamiCsillag válasza patex1983 (#4000) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Nagyon vicces vagy...

(#4005) Pityu. válasza SamiCsillag (#3999) üzenetére


Pityu.
nagyúr

az nem tudom fog e rendesen működni valaha is,ugye ez nem snapdragon proci örüljünk,hogy legalább fotó téren elég jó.Mondjuk engem a videózás nem igazán érdekel meg ott van rá a gyári app.

#Murphy(O.o)

Miért ne írhatná ki?Ő a fotózást írta nem a videózást.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4006) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
Vettünk egy ilyen telefont, de a kamera a portré módban csonkká fagy! Az app van hogy leáll. Más mód teljesen jó, szép képeket lő! Erre valami javítás? Vagy hibás a teló? Nagyon ilyen bejegyzést nem találtam :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4007) Bubsy válasza SamiCsillag (#3999) üzenetére


Bubsy
aktív tag

(#4008) Bubsy válasza kbyte1024 (#3995) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Én is azt használom évek óta, sosem volt vele problémám.
Pontosabban csak egy, ha képet szeretnék csatolni az e-mail-be, mindig a szövegbe teszi és nem csatolmányba...

(#4009) kbyte1024 válasza Bubsy (#4008) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nekem szerencsére jól működik. A gyári gmail nekem is késett meg nem mindig kaptam meg a maileket. Az outloockal meg jön jön minden azonnal.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4010) Bubsy válasza kbyte1024 (#4009) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Gyári gmail-t ki sem próbáltam, nem szimpatikus :)
Néztem milyen alternatívák vannak még, pl Bluemail, de eddig még nem találtam jobbat.

(#4011) kbyte1024 válasza Bubsy (#4010) üzenetére


kbyte1024
addikt

Igen én S sokat kipróbáltam kb 10mail appot. Az outlook a legmegbízhatóbb idáig. Tényleg nem panaszkodhatok rá.Mindnek van valami nyugje.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4012) Pityu. válasza Bubsy (#4008) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én egy ideig a miui emailt használtam,nem volt rossz de most a régebben használt blue mailt használom nem rossz.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4013) SamiCsillag válasza Bubsy (#4007) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Köszönöm!

(#4014) janakbacsi válasza Bubsy (#4010) üzenetére


janakbacsi
őstag

én az aqua mailt használom. kiválóan működik.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#4015) Lajbymester válasza twollah1976 (#3997) üzenetére


Lajbymester
tag

A régivel is ugyanezt csinálja... gondolom valami szerveroldali dolog van. Nem meglepő a Google-től az ilyesmi.
De ahogy látom, írtatok pár jó email alkalmazást, ki fogom próbálni.

(#4016) kbyte1024


kbyte1024
addikt

A gmail saját app-al az is gáz hogy sok mailt spamba rak. Még más emailkezelők tök jól működnek.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4017) Bubsy válasza MadGame (#2592) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Szia!
Megoldódott a probléma?
Én egyébként használom az appot, nagyon szeretem, hogy ilyen könnyen lehet képeket lementeni a telefonról :)

(#4018) Pityu. válasza janakbacsi (#4014) üzenetére


Pityu.
nagyúr

aquaman :D

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4019) Pityu. válasza Bubsy (#4017) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én wifi file transfer pro-t használok

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4020) zhata válasza osonte (#3091) üzenetére


zhata
senior tag

Szia! Ebben a topicban új vagyok, és most visszaolvasáskor láttam meg posztodat. Ezt a menüt a tízesből hogy érted el? (Nálam nem jön be). Nekem már alapból a tízessel érkezett, de még a CUBE ACR sem akar működni, értem ezalatt, hogy a hívó ill. hívott fél nem hallatszik. Nálad ez rendben van-volt?

Pityu #4019: Mixplorer, Solid Explorer, mindkettőben van beépített FTP szerver.

[ Szerkesztve ]

(#4021) MadGame válasza Bubsy (#4017) üzenetére


MadGame
senior tag

Szia!

Melyik appot használod? Amúgy a korábban is említett (lehet, hogy pont Pityu. volt, aki ajánlotta, ahogy most is) használom. Bejövős :) Átlátható, egyszerű.
Itt a link hozzá.

(#4022) osonte válasza zhata (#4020) üzenetére


osonte
senior tag

Szia !

Azért nem találod, mert amivel vetted a telefont (EEA vagy Global rom) gyárilag Google tárcsázó van és azon nincs hívásrögzítés. Én nyitottam a bootloadert és cseréltem Indonéz romra és ott Miui tárcsazó van, amiben van hívásrögzítés.

Xiaomi 14

(#4023) MadGame


MadGame
senior tag

Apropó!

Úgy döntöttem, hogy beruházok még egy ilyen telóra, mert úgy látom még mindig ez éri meg a Xiaomik és a Samsungok közül a legjobban ár-értékben.
Viszont honnan érdemes rendelni? Amit találtam azzal spórolnék a nagyáruházakhoz képest vagy 15 ezret. Viszont az a szívás, hogy sosem vagyok itthon és úgy látom itt csak kp-s fizu van, munkahelyre meg nem nagyon rendelném…
Tud valaki ajánlani egy megbízható, esetleg előreutalásos oldalt, ahonnan meg tudom ezt rendelni lehetőleg EU- Rommal?
Remélem nem nagyon az elvárásaim :DD

Köszönöm!

(#4024) zhata válasza osonte (#4022) üzenetére


zhata
senior tag

Köszi. A második mondatoddal adtad meg a választ. Az elsőt tudtam, ezért nem értettem.

(#4025) Bubsy válasza MadGame (#4021) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Köszi, a csatolt telefon appot használom jelenleg.

(#4026) LuckyDevil68 válasza MadGame (#4023) üzenetére


LuckyDevil68
csendes tag

Meg kell találni az arany középutat.
Olyan bolt ahol nem csillió gyémántért adják, átvételi ponton is felveheted (ha úgy hozza hajnal kettőkor is) és hosszú évek óta van bejáratott boltjuk, tehát jövő héten nem költözik ismeretlen címre.
Boltot azért nem ajánlok. mert mindenki mást preferál de ez alapján találsz neked tetszőt.
Az, hogy mennyit spóroltál rajta fél év múlva eldől mikor kiderül, hogy mégsem gyárilag EU-s a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#4027) Faterkam válasza Faterkam (#4006) üzenetére


Faterkam
addikt

Evvel a problémával nem találkozott egyikőtök sem? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4028) twollah1976 válasza Faterkam (#4006) üzenetére


twollah1976
őstag

Próbaltal mar masik kamera appot is?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4029) Lajbymester válasza Faterkam (#4006) üzenetére


Lajbymester
tag

Tudnunk kellene a ROM verzióját, Android verziót, stb.
Kamera adatainak törlését kellene megpróbálni, illetve telefont újraindítani.

Amúgy másnak is mindig piros marad az akksi ikonja az állapotsoron a teljes töltés után is? Amikor le van merülve 20% alá, akkor feltöltöm és nem frissül az ikon: [kép]
Ilyenkor mindig egy gyors újraindítás megoldja, de már kicsit bosszant :)

(#4030) Faterkam válasza Lajbymester (#4029) üzenetére


Faterkam
addikt

Dobozból kivéve frissült a legújabb MIUI-ra, a kamera adatokat többször töröltem teljesen már. Újraindítva is többször lett. Nem segített egyik sem eddig. Ez a Rom van rajta: MIUI Global Stable 11.0.3, Android 10.

Más kamera programot még nem próbáltam.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4031) twollah1976 válasza Lajbymester (#4029) üzenetére


twollah1976
őstag

Nagyon ritkan meritem a telefont 20% ala, nekem visszazoldul a toltes kozben.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4032) LK


LK
addikt

Üdv nektek!

Visszakerestem a gcam témába íródott hsz-eket. Nem eszik olyan forrón a kását sajnos. Látom a gcam-ot mókolva lehet csak felrakni és a videó sem megy. Nekem így nem kell. Nincsen más alternatíva? Ami hasonlóan jobb képeket lő mint a gyári? A gcam-os képek valahogy élettel telibbek, élénkebbek. Melyik app jött be nektek? Vagy esetleg a gyári app-ból is ki lehet hozni jobb képeket? Én nem értek a fényképezéshez, nekem jó lett volna, ha automatán vagy alapon mint a gcam tudnék lőni ilyen szép képeket. Van még ilyen app mint a gcam illetve mit tud amit a többi app nem ? :F

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#4033) Bubsy válasza LK (#4032) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Szia!

Szerintem nem nagy mókolás az, hogy felteszel egy appot és bemásolsz egy XML fájlt egy mappába, de kinek mi.

(#4034) Bubsy


Bubsy
aktív tag

Sziasztok!

Van aki Telekommal használja a VoLTE szolgáltatást?
Aktiváltam a szolgáltatónál, beállítottam a beállításokban, de még mindig csak 4g ikon jelenik meg. Ez másnál is így van? Hol kellene látnom, hogy működik?
Köszönöm!

(#4035) Pityu. válasza LK (#4032) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na most őszintén mit vártál a gcam csak google pixel telefonokra íródott minden más telefonra mókolás...
Nincs másik alternatíva van egy csomó fotós app és kipróbáltam már párat de egyik se hozott ennyit.Amúgy ahonnan le töltöd a gcamot ott le van írva hogy és hova kell berakni pl az XML fájlt meg minden csak google fordító is elég hozzá.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4036) zsole84


zsole84
senior tag

Sziasztok!

Elvileg be van kapcsolva a Volte, beállításoknál látszik, viszont a kezdőképernyőna hálózati jel mellett nem jelzi.. (Vodafone) Esetleg ezt külön be kell állítani valahol? Párom note 8 telefonján ugyanezen a helyzet, szintén voda.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4037) Brandynew


Brandynew
őstag

Beírtátok a *#*#86583#*#* kódot a VoLTE engedélyezéséhez?

(#4038) LK válasza Pityu. (#4035) üzenetére


LK
addikt

Nem a mókolás a fő baj. A videónál összeomlik. És ez elég nagy gond.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#4039) zsole84 válasza Brandynew (#4037) üzenetére


zsole84
senior tag

Igen, ezt követően jelent meg a beállításoknál, hogy be van kapcsolva. Viszont a fő képernyőn nem jelzi.

Sőt, már sim kártya csere is volt.

[ Szerkesztve ]

(#4040) Bubsy válasza zsole84 (#4039) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Dettó.

(#4041) Pityu. válasza LK (#4038) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem mindenkinek gond,engem pl csak a fotózás érdekel videózni kevésbé szoktam,ha igen ritkán akkor ott a gyári app. Viszont mivel mediatek proci van az RN8 pro-ban nem sikerült még teljesen portolni ezért sem megy rendesen a videós része. RN7-esen minden jó volt de az snapdragon volt meg arra nagyon ráfeküdtek a portolók.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4042) Bubsy


Bubsy
aktív tag

Sziasztok!
Másnál sem mutatja a hívó beállított fotóját, csak a nevét?
Köszönöm!

(#4043) Beni2360 válasza Bubsy (#4042) üzenetére


Beni2360
félisten

Most felhívtam magamat a másik telóról és névvel képpel együtt jelzett.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4044) Bubsy válasza Beni2360 (#4043) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Köszi, nálam valamiért nem mutat képet :S

(#4045) kekigyu válasza zsole84 (#4039) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Nalam ugyanez. Aki Telekommal hasznalja es mukodik a volte betenne ide az apn beallitasait?

[ Szerkesztve ]

(#4046) Bubsy válasza Beni2360 (#4043) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Megvan a hiba oka.
Frssült a Telefon alkalmazás... Letöröltem a frissítést és újra mutat hívóképet.

(#4047) RBJ


RBJ
addikt

Nekem új frissítés van. 11.0.5.0 QGGMIXM.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#4048) twollah1976 válasza RBJ (#4047) üzenetére


twollah1976
őstag

Azt azert odairhatod, hogy global stable.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4049) Pityu. válasza twollah1976 (#4048) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Oda írta

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4050) Csóró™ válasza twollah1976 (#4048) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ott a MIX a ROM nevében...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.