Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) FunPro válasza grobi007 (#6000) üzenetére


FunPro
senior tag

Azt még megnézheted esetleg, hogy a tartózkodási hely menüpont alatt a beállításokban, be van-e kapcsolva az a néhány kiegészítő funkció. Mert amúgy ha online használod, szerintem a cellainformációkat is fel kéne használnia.

Összességében az is lehet egyébként, hogy neked is beszopódott a miui 12 a frissítéssel, és vissza kéne állítani gyárira a telefont, hogy normálisan működjön.

Vagy nézz meg több appot még. Here esetleg.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#6002) ®abstract® válasza gegsite (#5991) üzenetére


®abstract®
őstag

nekem indonéz 11.0.2.0 a rom verzióm. kifogástalanul működik minden, üzemidő is nagyon jó. én bizony nem frissítek :N
aki vállalkozó szellem és szereti magát megszivatni az frissítsen nyugodtan :K

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#6003) gegsite válasza ®abstract® (#6002) üzenetére


gegsite
tag

Tyű. Látom sokat nem. Nyomkodod.
Én se akartam de letöltötte magától. Most már letíltottam.
Nekem kb 2 napot bír. Viszont a gyári kábellel igen gyorsan feltölti. Nekem amúgy a 12.0.2.0 van fent.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#6005) grobi007 válasza MadGame (#6004) üzenetére


grobi007
tag

Úgy tűnik nálam a Hozzávetelőges hely funkciót már a MIUI 12-ben is beélesítették :)

(#6006) ®abstract® válasza gegsite (#6003) üzenetére


®abstract®
őstag

nekem van ezen kívül más készülékem is :K
Egyébként ha megnézed ott van a kijelző időt 11 óra 45 perc volt. Wi Fi kapcsolat az nálam aktív at jelent: az volt 9h 34perc. mondjuk mindezt olyan 15% fény erőn.
nappali aktív fényerővel nyilván kevesebb lenne..

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#6007) LK válasza grobi007 (#5993) üzenetére


LK
addikt

Nálam a futáshoz szükséges appoknál szakadt megállás nélkül a GPS jel. Nálam az appoknál akku kímélő üzemmódra tett mindent MIUI váltáskor. Mikortól "Nincs korlátozás"-ra raktam azóta nincs gond egy GPS-es appal sem. Biztonság kedvéért az összes navi appot ugyanilyenre raktam. Helymeghatározás pontosságának javítása is be van élesítve.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#6008) grobi007 válasza LK (#6007) üzenetére


grobi007
tag

Köszi a tippet! Nekem is be volt kapcsolva az akku kímélő mód. Kikapcsoltam. Kiváncsi leszek, hogy ezek után milyen lesz.

(#6009) ®abstract®


®abstract®
őstag

érkezni fog jövőre az Android 11 frissítés a telefonunkra.
aki szeret kísérletezgetni Az már dörzsölheti a tenyerét :K
[link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#6010) Weaver


Weaver
senior tag

jött ma a telóra értesítés, hogy 15 frissítés van (nem rendszer, az naprakész), ezeket mindig egyből frissítem, de most véletlenül "kiikszeltem". hol találom meg ezt a telóban utólag, hogy megcsináljam?

(#6011) Pityu. válasza Weaver (#6010) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ha a rendszer alkalmazásaihoz való frissítésekre gondoltál akkor beállítások/rendszeralkalmazás frissítés

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6012) Weaver válasza Pityu. (#6011) üzenetére


Weaver
senior tag

nem a rendszer, az naprakész, azt tudom is hol van. az előre telepített / telepített alkalmazások frissítése, amit időnként csomagban feldob.

(#6013) Pityu. válasza Weaver (#6012) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem a rendszer hanem rendszeralkalmazások

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6014) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Pár hete vettem/vettünk egy ilyen telefont muteromnak karácsonyra. Lenne pár kérdésem. Nem vagyok jártas a miui-val, ezért kérdezném, hogy itt van ilyen rejtett hely, ahová a nem, vagy kevésbé használt app-ok okozhatott elrejthetem? A huawei-nél a főképernyőn két ujjat széthúzva előjön egy rejtett alkalmazások mappa. Ide rejtettem a felesleges, de nem törölhető app-okat.
Olyan gesztusvezérlés tényleg nem tud, hogy a bejövő hívást fel tudom venni úgy, hogy a fülemhez emelem a telefont?
Tudnátok ajánlani olyan appot, ahonnan jó minőségű hátterek letölthetőek, leszednék majd párat muteromnak, mert ahogy láttam, nem sok van a telefonon alapból.
Végül tudnátok ajánlani minőségi, kihajtható telefontokot hozzá? Illetve pár jó tanács is jól jönne, hogy mire érdemes figyelni, vagy bármi jó tipp jól jönne.

(#6015) Bubsy válasza SOAD19 (#6014) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Szia!

- Én a kevés használt appoknak készítek egy csoportot/mappát az egyik főképernyőn és oda beteszem őket.
- Gesztusvezérléssel hívást fogadni szerintem nem tud.
- Jó minőségű hátterekre ott van a telefon saját appja, a témák. Ingyenes, szép, kell ennél több?
- Telefontokot szerintem az forumtársak nagyobb része aliexpress-ről rendelt, ha beírod, hogy Redmi Note 8 pro case nagyon sokat találsz (rendezd a listát Orders szerint, azokhoz sok a visszajelzés, nem lősz mellé) és nem utolsó sorban az ára tizede a hazai GSM boltokban lévőkhöz képest.

Nekem ez a második Xiaomi telefonom (előtte egy 4X-et nyúztam évekig) és egyenlőre nem tervezem elhagyni a márkát. Több más Xiaomi kütyüm is van és ár érték arányban verhetetlenek (persze nem minden magyar viszonteladó árai versenyképesek).

[ Szerkesztve ]

(#6016) ®abstract® válasza SOAD19 (#6014) üzenetére


®abstract®
őstag

Üdvözlet!

Másik xiaomi telefonomon ami még 10 es miui felület volt,ott még volt olyan menüpont,a hívás beállításokban hogy fülhöz emeléssel hívásfogadás.
Ebben a készülékben ugyanez a beállítás nincs.
Viszont van helyette más. Automatikus hívásfogadás nálam elérhető késleltetés 0-5 vagy 10 másodperc.
Be lehet állítani vezetékes headset re és Bluetooth headset re is :K

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#6017) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Meglehet azt valahogy oldani, hogy a feladatkezelő bizonyos alkalmazást ne kapcsoljon le mikor elindítom a feladatkezelőt?

(#6018) zoyoxy válasza amdboy (#6017) üzenetére


zoyoxy
tag

Biztos, hogy a feladatkezelő csinálja, nem akkor, ha ráböksz az X-re? Ha az, akkor amíg fut a program, feladatváltó, alkalmazás hosszan nyomva, lakat. Ezen kívül ugyanott fogaskerék, akkumulátorkímélő: nincs is célszerű beállítás. Esetleg automatikus indítás.

(#6019) amdboy


amdboy
senior tag

Köszi

(#6020) Faterkam


Faterkam
addikt

Ma jött új EEA frissítés!
V12.0.3.0.QGGEUXM, 2020-12-18 17:34:03

Optimization: Updated Android Security Patch to November 2020. Increased system security.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#6021) pch válasza Faterkam (#6020) üzenetére


pch
aktív tag

Ide még nem...

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#6022) Faterkam válasza pch (#6021) üzenetére


Faterkam
addikt

Itt

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#6023) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Hogyan lehet beállítani, hogy a névjegy küldés(megosztás) ne képként , hanem szövegként sms-ként küldje el?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#6024) Nagya21 válasza Faterkam (#6022) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Leszedtem a frissítést, a Zasszony telojára, az általad linkelt honlapról.
Hogy a picsbe tudom elindítani????????
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#6025) aprokaroka87 válasza Nagya21 (#6024) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Beállítások-ban kell lennie egy olyan menüpont-nak hogy telefonról, azon belül rendszerfrissités, azt elindítod, kb középen lesz egy 11 vagy 12-es felírat, azt kezd el nyomkodni addig, amíg ki nem egy kis pop-up ablakban ki nem ír valamit.

Utánna ha jól csináltad akkor a 3 pontos menűelem-ben ott lesz egy olyan rész hogy frissitőcsomag kiválasztása, na az lesz ami neked kell :)

[ Szerkesztve ]

(#6026) gegsite válasza Faterkam (#6022) üzenetére


gegsite
tag

Köszi.
:R
Nagy nehezen, de valamiért csak a 2 gigás zippel tudtam frissíteni. A 380 megás mindig megállt 16% nál.

(12.0.2.0 indonéz rom volt pedig)

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#6027) Faterkam válasza Nagya21 (#6024) üzenetére


Faterkam
addikt

Én a telón Downloaded_Rom mappába tettem a .zip-et és a Frissítésnél többször tapi a MIUI12 logóra, ekkor jobb felül megjelenik a frissítőcsomag kiválasztása, és ott betallózod a .zip-et!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#6028) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Thx mindenkinek, igy már sikerült.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#6029) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem nem jelzett frissítést. De ha manuálisan rámegyek a 3 pötyre. Mindig tölt le valamit. Most ezt szedte le.. de megint van új. ...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6030) Bubsy válasza Vangelis (#6029) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Ilyenkor az utolsót tölti le újra.
Türelem, hamarosan megjelenik magától.

(#6031) Vangelis válasza Bubsy (#6030) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én meg azt hittem frisset :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6032) Vangelis válasza Bubsy (#6030) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A kijlező miatt gonodlkdom mi legyen még vele. BF en vettem egy ugaynilyet.. de azt el is adtam.
Nem tudom.. ha elküldöm javításra lehet le sem xarják.

Nem tudom ki a szerviz emagon kerszetűl, de ezt már beszéltük itt.

Más nem járt még így?
Egy ponton világosabb a kijelző.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6033) Pityu. válasza Vangelis (#6032) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ezt most nem értem van egy telefonod aminek a kijelzője egy ponton világosabb de BF-en vettél egy ugyan ilyen telefont de eladtad.Annak nem volt egy ponton világosabb a kijelzője?Ha nem akkor miért azt adtad el?És miért ne küldhetnéd szervizbe igaz min van vagy 2 hét egy szervizelés most meg ünnepek is vannak,meg kérdés hibának tekintenék e a kijelző dolgot.És van valami kép arról,hogy világosabb?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6034) Vangelis válasza Pityu. (#6033) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mert elvitték a BF.est jó áron. KI sem bontottam :D

Hát ide feltettem már de megkeresem.

Hát nem tudom annak számít e. De igazából csak fehér vagy viládos háttérnál látszik.

Igazából úgysem most csak jövőre dobnám vissza.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6035) zoyoxy


zoyoxy
tag

Aki felrakta a frissítést megoszthatná a tapasztalatait.

(#6036) SOAD19 válasza Bubsy (#6015) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi!
Ha esetleg valakinek van konkrét ajánlása tűrhető minőségű, flipes tokra, azt szívesen hallgatom. :K

#6016®abstract®
Köszi, de muterom nem headsetet.

#6020Faterkam
Gondolom, ezt a telefon is fel fogja ajánlani automatice pár napon belül, igaz? Az előbb elővettem a telefont, és ráböktem a rendszerfrissítésre, de még nem hozta ezt.

Lenne még egy bugyuta kérdésem. A telefon kijelzőjén van védőfólia? Jelenleg - mivel ajándékba lesz - a kijelzőn rajta van még egy fólia, amin a telefon specifikációi vannak ráírva, ezért kérdezem. Ha nem lesz rajta fólia, akkor szívesen fogadok ajánlott fóliára is tippet.

MOD: Közben rákerestem, és látom, hogy nincs rajta gyárilag fólia. Azért igazán tehetnének rá. A Huawei-emen volt, elég jól is bírta.

[ Szerkesztve ]

(#6037) pch válasza SOAD19 (#6036) üzenetére


pch
aktív tag

Sose volt egyik telefonomon se fólia. Mégse volt rajta karc. Viszont láttam már karcos fóliát sokat. Megéri?

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#6038) FunPro válasza pch (#6037) üzenetére


FunPro
senior tag

Bár ejtettem már le úgy a telefonomat, hogy lett rajta egy hajszálkarc, de a fólia nem azok ellen kell.

A fólia pontosan azért kell, amiért a bukósisak. Esésnél az törik a kijelző helyett. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#6039) Ricsi 1984 válasza FunPro (#6038) üzenetére


Ricsi 1984
csendes tag

Sziasztok. Segítséget szeretnénk kérni. Feleségemnek szeretnénk telefont venni . Neki a főbb szempont a kamera. ( Főkamera ,selfie egyaránt.) Amik szóba kerültek : Note 8 pro,, Note 8 T,, Note 9 pro,, és ami most még drágább a Note 10 T. Nem tudom nagyon mik az eltérések,sok a hasonlóság is. Hallottam olyat is , hogy a Note 8 pro még mindig a legjobb képalkotásban,hiába olcsóbb. Hogy ez mennyire igaz ,passz. Segítsetek, ha tudtok légyszi. Pro-kontra. Más alternatívát is elfogadok. Max 160.000 ft-ig. Előtérben vannak a Xiaomi termékek,mert még nem csalódtam bennük. Előre is köszi!!!!

(#6040) kbyte1024 válasza Ricsi 1984 (#6039) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szerintem szép képeket csinál és olcsóbb is mint a többi.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6041) Pityu. válasza Ricsi 1984 (#6039) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na a ennek a telefonnak elég jó a szelfi kamerája,volt már redmi note,redmi note7,meg most ez a redmi note 8 pro ha a szelfi kamerákat nézem RN5 nagyon jó,RN7 fos,RN8 pro nagyon jó.Hátsó kamera is elég jó pláne google camerával :) Szóval ha nem lenne jó kamerája nekem se lenne mert nekem is lényeges a kamera.Nézegettem kamera teszteket de a note 9 pro kb ugyan ez a kamera szóval egy két dologban különböznek de nem a kamerában.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#6042) guyver


guyver
senior tag

Üdv. Tud valaki ajánlani egy jó custom romot a telóra?

Poco F3 & Gear S3

(#6043) ®abstract® válasza SOAD19 (#6036) üzenetére


®abstract®
őstag

Az automatikus hívásfogadás alapból is működik ha beállítod.
4 beállítása van azonnali fogadás vagy 3-5 vagy 10 másodperces késleltetéssel.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#6044) Brogyi


Brogyi
senior tag

Az ársávodba talán beleesik a két telefon.
1 Xiaomi Mi 9
2 Xiaomi Mi MIX 3
Egyik se fiatal, de a kamera volt a szempont, és az ár.
Az első lenne a nyerő csak kilóg a sávból, és nehéz beszerezni.

(#6045) Bubsy


Bubsy
aktív tag

Sziasztok!
A 12.0.3.0 Global frissítés óta az órám kapcsolódásának értesítését kiteszi a képernyőzárra (korábban nem tette, csak ha lehúztam az értesítési sávot, ott láttam) és ha akarom kapcsolni összeomlik a beállítások. Más is tapasztalt hasonlót?
Köszi

(#6046) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Tegnap előtt óta csinálja a telefonom,hogy ha hívok valakit akkor én hallom ők meg nem halják meg amit mondok.
Hangrögzítővel is próbáltam csak zúgást hallok.
Valószínű hogy meghalt a mikrofon benne? :Y
A készülék 2019.12.07-én vettem egy év garanciával.

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#6047) Csóró™ válasza FoLey-v (#6046) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia,

tárcsázóba írd be: *#*#6484#*#* ... előjön a szerviz menü. Ott:

10. Main MIC és 11. Top MIC teszteket futtasd le, hogy lássad tényleg behalt-e a mikrofonod.

(#6048) FoLey-v válasza Csóró™ (#6047) üzenetére


FoLey-v
addikt

Lefutattam,de a mutató nem mozdul. Akkor meghalt a mikrofonom. :(
Keresek szervízt aki megcsinálná.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#6049) SOAD19 válasza ®abstract® (#6043) üzenetére


SOAD19
addikt

Értem, köszi!

Lenne még egy kérdésem a nagyérdeműhöz. Csak én nem találom, vagy tényleg nincs lehetőség arra, hogy háttérképnek ne csak egy képet, hanem egy mappában lévő sok képet válasszak ki, amit pár percenként random váltogat. A huawei-emnél van mód erre, így le is töltöttem 2-300 képet, és azokat cserélgeti 5 percenként. A változatosság gyönyörködtet...

(#6050) zhata


zhata
senior tag

Megjött a MIUI 12! Most telepíti! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.