Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) twollah1976 válasza beyruth82 (#149) üzenetére


twollah1976
őstag

Semmi es senki sem lehet tokeletes.
Kar ezen rugozni.

Ennyi penzert jo ez a telefon.

Ahogy eddig olvastam csak azoknak jar a szajuk, komment huszarkodnak, fotelbol megmondjak az altaluk tutinak gondolt dolgokat akiknek nincs ilyen telefonjuk, egy percig sem hasznaltak.

Megy a szajhuzas az MagyarTestgyakorlókKöre SoC-re, nekem ebben a telefonban semmi bajom vele, sot a Redmi 6-ban sincs vele semmi bajom.

Megy a szajhuzas a notch-ra, semmi bajom vele.

Megy a szajhuzas az IPS LCD kijelzore, nekem ebben a telefonban semmi bajom vele, sot a Redmi 6-ban sincs vele semmi bajom, pedig volt Samsung Galaxy SIII-mam, Galaxy Note 3-mam, OnePlus 3T-m, azokban AMOLED volt.

Erdekes modon arra senki nem huzza a szajat, hogy van benne 3,5 mm-es jack csatlakozo, NFC, 6 giga RAM, MicroSD bovithetoseg, infraport es FM radio, camera 2 API!

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#152) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem vágom. Ebben nincs B20? Vagy van globál verzió amiben van?

(#153) twollah1976 válasza Kolondrum (#152) üzenetére


twollah1976
őstag

Van belole global verzio amiben van B20.
Itthon ha nem valami sufni GSM-ben veszed meg akkor szinte 100%, hogy B20-as keszuleket kapsz.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#154) kelzsoca válasza Kolondrum (#152) üzenetére


kelzsoca
félisten

A global verzióban természetesen van B20 támogatás, csak a kínai belpiacos modellekből hiányzik, kínai belpiacos
készülék hivatalos nem is lehetne forgalomban az EU területén, mivel nem rendelkezik CE minősítéssel.

https://vertigostore.eu

(#155) v-man válasza kelzsoca (#154) üzenetére


v-man
őstag

Hivasrogzitesre tudsz megoldást esetleg?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#156) motofi válasza v-man (#155) üzenetére


motofi
aktív tag

Most akkor nincs benne?

(#157) v-man válasza motofi (#156) üzenetére


v-man
őstag

Ha igen, akkor én vagyok béna hozzá... 😃
Nekem csak hangrögzítőt mutat, és a hívást külső appal se veszi fel, csak amit én mondok a mikrofonba.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#158) beyruth82 válasza twollah1976 (#151) üzenetére


beyruth82
veterán

Jó csak egyre drágább. Jövőre már vagy 90-100 között fog nyitni a redmi note modell is. 2 éve tértem át bluetooth fülesre és soha nem tudnék már zsinórost használni.FM rádió értelmezhetetlen magyarországon ha csak nem a kormánypropagandát vagy a vallást akarod hallgatni egész nap mert minden más független és szabad rádiót bedaráltak.Nem azt mondom nem jó telefon és a 85 ezret is megéri minden bizonnyal de egyre kevésbé best buy ajánlat ahogy drágul évről évre.

(#159) miqlas válasza fecke78 (#144) üzenetére


miqlas
őstag

... nem értem, mit „prüszkölsz”! ;] Mindenkinek más a fontos a telefonban!

Ha azt emeljük ki, hogy ezért az árért kapsz egy gamer telót a legmodernebb MTK procival, UFS2.1-el, faja akksival, tisztességes szenzor felszereltséggel, egy szép kijelzõvel, akkor oké, de ha onnan nézzük a dolgot, hogy fotózás fronton visszalépés-e a hardver + a Xiaomi még erõssen tanulja a szoftveres oldalt - erre dob rá egy lapáttal az MTK proci miatt kb. soha meg nem jelenõ Gcam, akkor talán érthetõ a fanyalgás! :P

Nekem személy szerint érdektelen a gamer funkció! Tudom, ott van a sima Note 8, ami Qualcomm procival van szerelve! Csak, hát nem arról kaptunk tesztet, pedig milyen jó is lett volna összevetni a Note 7-et a 8-assal, miben fejlõdött/miben lépett vissza!

[ Szerkesztve ]

42

(#160) motofi válasza beyruth82 (#158) üzenetére


motofi
aktív tag

Nekem note 3 pro van. Abban a tárcsázónál a bal oldali ikonra nyomva lehet elérni.

(#161) motofi válasza v-man (#157) üzenetére


motofi
aktív tag

A külföldi oldalak azt írják, hogy az EU-s modellekből kivették a hívásrögzítést. Akkor a tiéd biztos olyan.

[ Szerkesztve ]

(#162) janeszgol válasza motofi (#161) üzenetére


janeszgol
félisten

Android 9 Pie-től minden telefonból kivették, ami az EU-ban hivatalosan kapható.
Ha kell a hívásrögzítés, akkor Kínából rendeld vagy Sufni GSM-ből.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#163) twollah1976 válasza miqlas (#159) üzenetére


twollah1976
őstag

Ez a Google Camera verzio mindenfele mokolas nelkul mukodik a telefonnal.

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/camera/camera-5-1-018-177624777-release/

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#164) Scobbyka


Scobbyka
tag

Sziasztok!5 napja vagyok boldog tulaja DE az akkuban nagyot csalódtam! Készenléti állapotban cella információra 30% -ot levesz az akkuból! MIÉRT??? Szeged belváros ahol tuti van térerő! Játszani nem is merek mert 4-5 óra alatt totál lemerül pedig minden beállítás akkukímélő módban van! Köszönöm
Energia fogyasztási adatok a képen:[kép]

Scobby

(#165) kelzsoca válasza Scobbyka (#164) üzenetére


kelzsoca
félisten

Első körben cseréltesd ki a SIM kártyát, amennyiben elmúlt 1 éves.

(#155) v-man

Sajnos nem.

https://vertigostore.eu

(#166) csobi1


csobi1
tag

Lehet átsiklottam felette,de nem láttam infót értesítési ledről.

(#167) twollah1976 válasza csobi1 (#166) üzenetére


twollah1976
őstag

Van benne a selfie kamera mellett, nagyon pici, mint egy gombostu feje akkora.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#168) Sys85 válasza csobi1 (#166) üzenetére


Sys85
veterán

Az előlapi kamera felett kissé jobbra van egy apró és gyenge egy színű led.
Legalábbis yt-on úgy láttam több videóban is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#169) Kolondrum válasza Scobbyka (#164) üzenetére


Kolondrum
félisten

Appok? Egyéb dolgok fogyasztása? Ki lehet deríteni.

(#170) Scobbyka válasza Kolondrum (#169) üzenetére


Scobbyka
tag

Cella készenlét fogyasztja!Csak azt nem értem miért ilyen sokat?

Scobby

(#171) Kolondrum válasza Scobbyka (#170) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az 9T alatt volt sok. De MIUI11 óta elenyésző, cserébe nem változott a SoT. Kb 5 óra 94-26% kötött. Azaz kb 7-8 óra a full akkura. De ez 9T.

(#172) twollah1976 válasza Kolondrum (#171) üzenetére


twollah1976
őstag

VoLTE-t sikerult aktivalnod?

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#173) Fall-N válasza twollah1976 (#151) üzenetére


Fall-N
veterán

Igaz, hogy jobbak a mostani MTK chipek, de én is jobban szeretem a Qualcomm megoldásait. Sokkal jobban vannak támogatva, kedvezőbb a fogyasztásuk* és sokszor előfordul, hogy más egyedi SoC-n belassulva fut a játék. Hiába van például S10+-a valakinek, ha laggol az egész az Exynoson. Ilyenkor fakadnak ki a fejlesztőkre a Playen. Ugyanez igaz a Kirin és többi csodákra.

*Most ne jöjjön senki a 810-zel/808-cal mert az egy ballépés volt és a kiadott cuccok közül az az egy széria volt fos.

(#174) Fall-N válasza v-man (#157) üzenetére


Fall-N
veterán

EEA ROM-on nem is lesz mivel az uniós szabályozás miatt szigorodnak a dolgok. A gyári Androidos tárcsázó van az új telefonokon telepítve a MIUI-s helyett.

janeszgol: Nem az Android 9-ből került ki, hanem a 10-ből. MIUI 10 és 11 alatt is Android 9-en van még hívásrögzítés.

[ Szerkesztve ]

(#175) zetor2000 válasza v-man (#155) üzenetére


zetor2000
senior tag

Enyémben van, ez kínai belpiacos. CE logó nélküli, tele van mindenféle kínai cuccal, egy csomó kandzsit (kínai írásjelek) ír mindig, hogy mi az okosság. 5 nyelvet tud., ebből egy az angol. Gondolkodtam, hogy lecserélem a romot global-ra, de ezek után nem merem...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#176) -NRGyP- válasza kelzsoca (#154) üzenetére


-NRGyP-
tag

De rendelkeznek. China Export :))

[ Szerkesztve ]

(#177) Kolondrum válasza twollah1976 (#172) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem foglalkoztam vele azóta, de az nem azt jelenti, húgy nem fogok.

(#178) twollah1976 válasza Kolondrum (#177) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem engedted el a Mi 9T-t?

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#179) Kolondrum válasza twollah1976 (#178) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én nem, párom fogja lehet 8 PRO miatt. Csak én meg tudom, hogy ha nála nyomkodhatom és jó akkor megy az enyém is a levesbe. Övé 2 év haris EAA 6/128 patika. Szóval nem félünk, hogy rajtunk marad.

(#180) dementor


dementor
senior tag

Szép munka, mind a telo és a teszt is. Nálam esélyes lehet. :C

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#181) twollah1976 válasza Kolondrum (#179) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem fogja megbanni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#182) Kolondrum válasza twollah1976 (#181) üzenetére


Kolondrum
félisten

Még nem dőlt el. De az ujjlenyomat olvasó 9T-ben horror...

(#183) omfgk válasza Kolondrum (#182) üzenetére


omfgk
addikt

Gondolom a kijelzővédő fóliát/üveget nem csípi.

Van már a családban két darab Mi 9T. Nekem Pro a másik sima.
20/20 az arány. Gyakorlatilag mindig felold. Mindkettőn többször is fel lett véve az ujjlenyomat. Sötétben/világosban is.

Egyiken sincs védőfólia.

[ Szerkesztve ]

(#184) Kolondrum válasza omfgk (#183) üzenetére


Kolondrum
félisten

Itt is több kísérlet volt, de csak a miui 11 hozott előre lépést némileg. Amikor megláttam h ezen hogyan old ez azonnal képbe került páromnak. :D

(#185) twollah1976 válasza Kolondrum (#184) üzenetére


twollah1976
őstag

Szerintem pontisan es gyorsan dolgozik az ujjlenyomat olvaso.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#186) beyruth82 válasza twollah1976 (#185) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem annyira nem hogy inkább nem is használom...

(#187) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nincs elektronikus kép stabi sem videó alatt? Elírás vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#188) Sys85 válasza Kolondrum (#187) üzenetére


Sys85
veterán

“A FHD felvételek mindjárt kiegyensúlyozottabbak némi látószögvesztés árán”

Ez a sor jelzi,hogy van.EIS-nél a látószög szűkül.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#189) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ez igaz? Ott is marad? [link]

Gixxer88! Mint a 9T-ben. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#190) twollah1976 válasza beyruth82 (#186) üzenetére


twollah1976
őstag

Vedd fel tobbszor az ujjaid, tobb szogbol.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#191) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ki milyen SOTokat produkál? Én erre nagyon rá vagyok pörögve. 0-100 kötött ha van 7 óra akkor jó lesz. (Mert én nem 0-100 között akkuzok 90-25).
Gyakorlatilag ez az utolsó pont. Bnőmnek veszünk egyet és ha jó kettő 9T megy a levesbe.

(#192) Luck Dragon

Nagyon tetszik ez a telefon, ki kell hogy próbáljam. Kicsit tartok a készülék nagyságától.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#193) zetor2000 válasza Kolondrum (#191) üzenetére


zetor2000
senior tag

Akkor inkább lépj előre, és Note10. De ne aSamsung, hanem a Xiaomi. :) A napokban jelentették be, már lehet rendelni, igaz, drágább (nam is kicsit) , mint ez. De számokban ne lépj vissza. 9T -> 8Pro... szerintem

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#194) Luck Dragon válasza zetor2000 (#193) üzenetére

Ott az akkumulátorral nem nagyon lesz probléma.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#195) twollah1976 válasza Kolondrum (#191) üzenetére


twollah1976
őstag

Valami normalisabb perverziod nincs, mint a SOT ido?

Nem mindegy, hogy mennyi a SOT ha gombokert 10, 20 ezres powerbankokat vehetsz?

SOT-ot meg nem tudok mondani, mert masodlagos telefon ket SIMmel, mobilnettel, a WiFit ritkan hasznalom, jelenleg ennyi a SOT.

A Redmi 6-rol tudok nyilatkozni, ott mobilnettel, bekapcsolt GPS-szel, navigalassal, majdnem teljesen felhuzott fenyerovel a kb. 5 ora boven osszejott ugy, hogy neha Budapesten belul bo 100 kilometert vezettem, belvarosban, a budai oldalon a hegyekben, epuletekbol, lepcsohazakbol ki, be, neha telefonalas, Hangout, fenykepezes, fenykepek feltoltese.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#196) zetor2000 válasza Luck Dragon (#194) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ahogy néztem, az ujjlenyomat olvasó és a face unlock nem erőssége még. De a kamera és az akkus üzemidő egész vállalható, meg a 30Wos gyorstöltés... bitang. 490USD most a Gerabesten, meg 13USD a biztosítás, hogy ide is érjen. Valami kedvezmény kupont kaptam, mert egyszer rossz helyre klikkeltem :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#197) Fall-N válasza twollah1976 (#195) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is így vagyok vele. Redmi Note 7 van nekem 4000-es akksival és elég jól bírja. Normál használat és játék mellett le sem bírom meríteni egy nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#198) bododani


bododani
senior tag

Hali! Note 8 vásárlásán gondolkodok. Mekkora különbség van 3 illetve 4gb ram között? Játék nem menne. 2 évre lenne meg a telefon kb.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#199) #56474624


#56474624
törölt tag

Nem 64 megapixel kéne, hanem mosottságtól, zajtól, túlélesítéstől mentes, 100%-os nézetben is élvezhető képek. Olyan fasza, hogy most megint elkezdték ezt a megapixel háborút, aminek tényleg annyi értelme van, hogy dobálózhatnak a nagy számokkal.
Növeljék az érzékelőméretet ugyanannyi megapixel mellett, azt úgy nem lehet eladni? Pedig annak volna értelme.

A 16 megapixeles kép semmivel nem nyújt kevesebbet, mint a 64, ergó a 64 egy humbug, ez legjobb esetben is 16 megapixel. Valójában persze még kevesebb, mert egy 16 megapixeles APS-C/FF-gép sokkal részletesebb képet tud adni.

[ Szerkesztve ]

(#200) novinyul válasza #56474624 (#199) üzenetére


novinyul
veterán

A fizikát nem lehet átb.szni, de mivel a telefonok mérete már így is a használhatóság határán mozognak, így kénytelenek ebbe az irányba elmenni.Az ötlet nem rossz és még csak most kezdték el a második szériát fejleszteni. De sosem lesz olyan a képek minősége, mint amit egy fényképezővel csináltak.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.