Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) #07282432 válasza Fall-N (#7097) üzenetére


#07282432
törölt tag

Nincs benne a Mi dokumentumok illetve a betűk színezése se gondolom majd jön egy Update....ez egy ráncfelvarrt MIUI 10....de ígybis jó lett szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7102) the.odzsy válasza Fall-N (#7099) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Ez van, előbb-utóbb erre is megjön. Jó MIUI-hez idő kell :D

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#7103) Fall-N válasza #07282432 (#7101) üzenetére


Fall-N
veterán

A betűk színezése tényleg kimaradt, bár az betudható annak is, hogy nem AMOLED a kijelző, mert a Ambient Display is csak azokra lesz.

the.odzsy: Nekem úgy is jó lenne a Mi Dokumentumok, ha Playbe raknák fel, ami esélyes is a többi Xiaomi alkalmazáshoz hasonlóan.

[ Szerkesztve ]

(#7104) Bl.Gyo. válasza calambrito (#7095) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

A kivágás (notch) eltüntetésénél is van plusz egy lehetőség: eltuntetesnel, abba a fekete sávba rakja az ikonokat, ido, akku stb.

[ Szerkesztve ]

(#7105) Bl.Gyo. válasza Fall-N (#7099) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Majd megkapják később ahogy lenni szokott. Az övékére a frissítés mindig késik.

[ Szerkesztve ]

(#7106) Fall-N válasza Bl.Gyo. (#7104) üzenetére


Fall-N
veterán

Ilyen van az EMUI-ban is régóta. De nekem nem jön be a fekete értesítési sáv, ilyen csúnya fekete volt az Android 4.4 (ott még átmenetes színezett volt) előtt és alig vártam Az Android 5-tel, hogy elterjedjen a színezett sáv.

(#7107) vlevi válasza Gloob (#7096) üzenetére


vlevi
nagyúr

Próbáltam azt is, de valahogy nem jött be, nem tudom miért.

(#7108) Fall-N válasza vlevi (#7107) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig tényleg jó alkalmazás, pedig nekem vannak igényeim. Meg van véve és telepítve is van most is a Nova Prime, Smart Launcher 5, Action Launcher. Felváltva használom őket. Az Action lenne a befutó, ha nem lenne olyan hiba benne, hogy sokszor nem frissülnek a kirakott widgetek. Ilyen szempontból a leggyorsabb a Nova. Ha átállítasz valamit vagy másik ikont állítsz ne rögtön frissíti is a képernyőt, nem mereng, mint a többi. Csak sajnos a MIUI témázott ikonokat nem támogatja. Bezzeg az EMUI-t már vagy 3 éve igen.

(#7109) dave987 válasza aprokaroka87 (#7093) üzenetére


dave987
aktív tag

App drawer csak valamelyik nem global romban van szerintem...

(#7110) Gloob válasza vlevi (#7107) üzenetére


Gloob
addikt

Pedig tényleg nem rossz!

Samsung Galaxy A52S

(#7111) ikolomann


ikolomann
friss újonc

Nekem is 15 óra körül dobta fel a MIUI11 frissítést. Mobilneten voltam, mire késő este hazaértem és frissítettem volna....már nincs elérhető frissítés :(

(#7112) Grecky válasza infectedmann (#7090) üzenetére


Grecky
senior tag

Nálam kb. 2 jelzésig jól működik, utána hangot ad némítva.
Vmi csetprogival nézd meg kérlek.
Amúgy meg a ronda és témához nem igazodó ikonok továbbra is maradtak miui 11 alatt az alkalmazásváltóban viber és fb-nál. :F
Na majd android 10 alatt megoldják. 😁

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7113) #22743424 válasza Grecky (#7112) üzenetére


#22743424
törölt tag

Miért nem cserélsz ikonokat?

(#7114) #07282432


#07282432
törölt tag

Jó ez az elhomályosítás,csak nem mindegyikkel megy:

(#7115) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Hova lett az sms hang beállítása? Miui11

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7116) hzsolee válasza Pityu. (#7115) üzenetére


hzsolee
őstag

Nálam megvan...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#7117) rebla


rebla
aktív tag

"vákólap" :DD

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7118) Fall-N válasza rebla (#7117) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez hol van? Ha rákeresek a beállításokban akkor előjön de a Beállitások > További beállítások > Nyelvek és bevitel alatt nincs billentyűzet növelés. Meg ez hol jön elő ha beállítom?

A másik ha beállítom a képernyő vezérléshez a gombokat akkor előjön negyedik gombnak az ember ikon, ami a kisegítő lehetőségek. Ott felugrik egy menü. Elvileg nem állítottam be sehol, hogy megjelenjen.

[ Szerkesztve ]

(#7119) gyuri2008 válasza vargalex (#7089) üzenetére


gyuri2008
veterán

A VoLTE hol kapcsolod be?Miu 11 van már fent.

(#7120) rebla válasza Fall-N (#7118) üzenetére


rebla
aktív tag

Beállítások/kereső : beírod hogy "bal" aztán kiválaszt: bal oldali parancsikon
Alig találtam meg én is újra :)

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7121) aprokaroka87 válasza dave987 (#7109) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Egy kis trükkel előhívható, csak kell hozzá QuickShortcusmaker nevű app és egy apkmirror.com-ról letőlthető legfrisebb miui kezdőképernyő app, ami egyenlőre még alfa verziós.

QuickShortcusmaker app azért kell, mert egy nem "látható" activity mögött van az opció, amivel kitudod választani hogy szeretnéd-e használni az app drawer-es megoldást.

Ha jól sejtem az app alfa változata miatt nem éles még teljesen az opció.

(#7122) vargalex válasza gyuri2008 (#7119) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Így. De nekem már MIUI10-nél be volt kapcsolva.

Alex

(#7123) gyuri2008 válasza vargalex (#7122) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm szépen a választ.

(#7124) fradi81


fradi81
veterán

Kijelzővédő fólia, ilyet ne vegyetek nem passzol teljesen [link]
Kameravédő, ez viszont jó: [link]

moto g72, Ninebot d28e

(#7125) Fall-N válasza rebla (#7120) üzenetére


Fall-N
veterán

Azt értem, de mire jó és hogy találtál rá ha rejtve van? Azt láttam már képeken, hogy az alsó ikonok fölött a kínai MIUI ROM-ban van egy keresősáv és azon van két ikon. Az egyik az A betű alakú, ami a Mi segéd (gondolom csak kínaiul tud) meg a másik szélén valami másik. Ha megtalálom a képet akkor belinkelem.

fradi81: Én semmilyet sem veszek, mert sosem szoktam rakni rá fóliát vagy üveget. Az összes eddigi telefonon (hajszál)karcmentes állapotban lett eladva. A többi része is mind patika állapotú volt. Pedig tokot csak az A1 látott az is csak azért mert a hátlapon volt egy kis horpadás.

Visszatérve amit előtte kérdeztem, a képernyő vezérlésnél nektek is eljött a negyedik ikonnak az emberke ikon ha nem gesztus vezérlés van?

[ Szerkesztve ]

(#7126) rebla válasza Fall-N (#7125) üzenetére


rebla
aktív tag

Igazábol az "ikon" szóra kerestem rá a beállításoknál. Érdekelt hogy miket lehet változtatni az állapot sorba stb... Aztán megláttam a baloldali parancsikont. Ott meg a "vákólap" rossz fordítást. Csak azért linkeltem be. Valami billentyüzetnél lehet beállítani a jobb,bal parancsikonokat, de nem értem ez hol változik...

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7127) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

És megjött...11.0.3..Android is frissült 2019. 10.05 biztonsági frissítésre.

[ Szerkesztve ]

(#7128) aprokaroka87 válasza Zsoltpeter (#7127) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha visszaolvasol, már sokaknak tegnap megjött, nekem is:)

(#7129) vadászcsiga válasza aprokaroka87 (#7128) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez sokaknak nem.

(#7130) aprokaroka87 válasza vadászcsiga (#7129) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A miui 11?

(#7131) Bl.Gyo. válasza Fall-N (#7125) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

a note 7eseden sincs tok? én is megpróbáltam tok nékül használmi mert tudnék vigyázni rá, fólia sincs rajta sose volt semelyiken, de a note7 más, iszonyat nagyon csúszik a hátlapja ami miatt történhet baleset. egyszer pl rátettem valamire ami látszólag vízszintes volt, és szép lassan mozgott, csúszott el (ezekszerint nem volt teljesen vízszintes). ha nem veszem észre akkor leesik, meg volt párszor ilyesmi amikor ide-oda letettem. ekkor döntöttem úgy sajnos vissza kell tennem rá a szilikon tokot, mert 1x esik le így és bánni fogom. kár érte mert kényelmes a fogása, és szép telefon. a tok meg elrontja a szépségét.

[ Szerkesztve ]

(#7132) hazai


hazai
tag

sziasztok
valakinek megérkezett a frissítés miui 11 PFGMIXM jelű ROM ?

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7133) Zsoltpeter válasza aprokaroka87 (#7128) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Örülök,hogy neked is megjött :C ! Van már tapasztalatod ?

(#7134) aprokaroka87 válasza Zsoltpeter (#7133) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Eddig nincs gondom, pár menüpont helye változott.

+ pár funkció, ilyen pl a váltakozó képernyőzár háttérkép, vagy az android és miui stilussú értesitési sáv....

Emlékeim szerint ezek nem voltak miui 10-ben.

(#7135) Pityu. válasza hzsolee (#7116) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Aha,jól el rejtették nekem is meglett.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7136) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Mire jó az előnézet elhomályosítás?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7137) Plug Life válasza Pityu. (#7136) üzenetére


Plug Life
senior tag

Nem báncsa a szemed az éles kép 😉

(#7138) aprokaroka87 válasza Pityu. (#7136) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem valami biztonsági feature, mert ha jól sejtem pl hiába raksz rá app lockot, ha valaki megnyitja az alkalmazás váltot, akkor onnan kiolvashat dolgokat.

Csak tipp.:)

(#7139) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, bármi negatívumot (az esetleges VoLTE hiányán kívül tapasztalatok a frissítés óta?

Ami nálam lényeg: stabil wifi/mobilnet, automatikus hívásrögzítés (eddig ha jól vettem ki csak 1 embernél nem megy :U ), vezeték nélküli megjelenítő és ha kevésbé lenne agresszív a memória kezelése az se lenne rossz :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7140) Pityu. válasza aprokaroka87 (#7138) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ja értem,igen alkalmazás lekódolásával van értelme.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7141) aprokaroka87 válasza Pityu. (#7140) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nem hinném hogy csak azzal

(#7142) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

nekem messenger üzi érkezésekor nem ugrik elő az előnézet felül, pedig be van kapcsolva a lebegő értesítések. csak rezeg és felül megjelenik a messenger ikonja. ez 10-esen működött azóta nem nyúltam hozzá. másnál is vagy csak nálam?

meg látom sajnos még mindíg nem sikerült javítaniuk azt a hibát amikor a notch el van rejtve és egy készülék újraindítás után az összes widget eltűnik. csak akkor van mikor ezt a képernyő kivágás elrejtése funkciót használom. újra kikell tenni és beállítani mind...

[ Szerkesztve ]

(#7143) rebla válasza aprokaroka87 (#7134) üzenetére


rebla
aktív tag

"pár funkció, ilyen pl a váltakozó képernyőzár háttérkép"
Szia! Azt hol találom?

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7144) deske76


deske76
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy tegnap nekem is feldobta a 11-es értesítést, Svájci régión vagyok, de nem töltöttem le, mert nem voltam wifi közelbe, így nem tettem, értesítésként ott volt, hogy rendszerfrissítésem van, ma szerettem volna leszedni, el is kezdte, de csak a korábbi 10.3.6 stabil verziót hajlandó újra leszedni, ami már fent van :W , mikor a három pöttyre koppintok, hogy a leguljabb frissítés letöltését kérjem. :Y
Hiába ellenőrzök, nem jelez semmit, hogy frissítsen... Próbáltam a Magyar régióval, de semmi... Mi lehet a gond, így jogyan kapom meg a 11-es miuit? Vagy szedjem le direktbe?? Ezt honnan tudom esetleg, ha nem jutnék semmire...

Köszi a segítséget és a válaszokat..

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

(#7145) Pityu. válasza aprokaroka87 (#7141) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azon kívül mi értelme lehet?Mert tényleg ha lekódolom az appot és valaki bele akar nézni gondolom homályosítással nem lehet látni a dolgokat ha meg rá bök akkor meg csak kóddal lehet belépni a megnyitott appba.De azon kívül bekapcsolom a homályosítást aztán rábökök bejön az app de semmi értelmét nem látom.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7146) aprokaroka87 válasza rebla (#7143) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

indiai régióra állitod, és a zárképernyőt balra jobbra húzva ott lesz.

Az előbb furcsáltam, hogy miért tünt el, de átváltottam svájc-ra, és a miui távirányitott adta be.

Lehet hogy india only a dolog?

(#7147) rebla válasza aprokaroka87 (#7146) üzenetére


rebla
aktív tag

Akkor nem kérem.... :DD Én is svájcon vagyok. Köszi!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7148) Gloob válasza deske76 (#7144) üzenetére


Gloob
addikt

A frissítő 3 pöttyös legújabb verzió egy kicsit trükkös megfogalmazás. Azzal a telefonon lévő verzió jön le. A frissítés keresése dobja fel a valós frissítést, ha talál. Egyszer meg fog jelenni biztosan neked is. Vagy letöltöd a szerverről, és felrakod a frissítő appal, vagy vársz, amíg felajánlja ismét.

Samsung Galaxy A52S

(#7149) rebla válasza deske76 (#7144) üzenetére


rebla
aktív tag

Én is így csináltam csak késöbb töltöttem le, bár nekem a 11 jött ....
Nekem a beállítások/telefonrol/rendszeefrissítésnél dobta be a 11 lehetőséget
Szerkesztve:
Közbe meg téma iránytű frissítés jött

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7150) aprokaroka87 válasza deske76 (#7144) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Esetleg az appoknál töröld a frissités app adatait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.