Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) Sas madár


Sas madár
őstag

Olvasom a tapasztalatokat a rendszer frissítésről.
Most volt időm gondoltam ránézek mert nekem régóta jelzi frissítsek.
Jelenleg 10.3.4 verzión van (EU)
Viszont frissíteni a 10.3.6 ra szeretné...
Kérdés, ezt csak így tudom sorban, vagy lehet majd a régebbi verzióról is egyből 11 re ugrani?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#7652) #22743424 válasza maszmata (#7650) üzenetére


#22743424
törölt tag

Azt mindig a fogadó állítja be, hogy mit jelezzen a hívó fél felé .Elutasítás üzenettel, hivásátirányítás stb de ha foglalt a vonal elvileg jelezni kell a hívó fél felé. Azt hiszem a Digivel vannak kisebb problémák ezen a téren nem tökéletes a rendszerük. Nem jelzi ha fogalt az illető.

(#7653) polcsa


polcsa
aktív tag

Az elmúlt pár napban kapott valaki miui 11-et? Vagy most leállították a terjesztést?

(#7654) lacentos válasza polcsa (#7653) üzenetére


lacentos
aktív tag

Most voltam rokonomnál neki R7A van és ma már arra is jött.

(#7655) vlevi válasza polcsa (#7653) üzenetére


vlevi
nagyúr

Elkezdett jönni.
Nekem már korábban, november első napjaiban frissült, de ismerősömnak a Xiaomi MI8 Lite-ra ma érkezett meg a MIUI 11.

Kíváncsi vagyok rá, hogy akiknek az első körben lejött a Miui11, aztán ugye, sokáig senkinek semmi, azok kapnak-e valamit, vagy jó az a november első napjaiban letöltődött frissítés úgy ahogy van?

(#7656) fradi81


fradi81
veterán

Gradient Tempered Glass Case
Jött egy ilyen tok, a kamera nem lóg ki, a kijelző egy síkban van vele ha nincs rajta üvegfólia. Így néz ki: [kép] [kép3] [kép3]

moto g72, Ninebot d28e

(#7657) Laca0 válasza fradi81 (#7656) üzenetére


Laca0
addikt

Jól néz ki! Nem csúszós nagyon?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#7658) fradi81 válasza Laca0 (#7657) üzenetére


fradi81
veterán

Hát nem az a tapadós fajta, majd még kialakul ha 'bejáródik' Ha jól értem ennek a hátlapja is egy üvegfólia, na ahhoz hasonló de összességében használhatónak tűnik.

moto g72, Ninebot d28e

(#7659) vadászcsiga válasza fradi81 (#7656) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Reklám fotókon jobban néz ki.

(#7660) Roxkex válasza #07282432 (#7531) üzenetére


Roxkex
senior tag

Szia !
A Te általad linkelt GCAM-oknak mi a forrása ?

Illetve többiek felé:
Az összefoglalóban található 7es GCamok közül melyik legjobban javasolt ? [link]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7661) aprokaroka87 válasza hzsolee (#7595) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mivel az akciók nevű app küldi az értesitést, ezért lehet hogy valami bent ragadt nekik.
Az előbb nekem is küldte.

(#7662) Weah


Weah
csendes tag

sziasztok! tegnap átálltam külföldi hálózatra, majd amikor átállt megkérdezte, h mi a leggyakrabban hívott előhívószámom...? beütöttem h 36. kár volt, random berakta a telefonszámok elé a 6-ost. azok pedig így nem hívhtóak. és a névjegyzékben rendesen látszik h 0620 0630 stb , de amikor rányomok h hívás, akkor már ott az a plusz 6-os szám...
vkinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#7663) bally4 válasza Weah (#7662) üzenetére


bally4
tag

Melós, de a jövőre gondolva, érdemes minden számot a +36... formátumban menteni. Az újakat és a meglévőket is, így nem érhet gond, külföldön sem.

(#7664) Weah válasza bally4 (#7663) üzenetére


Weah
csendes tag

Közben megtaláltam: valahol a hálózati beállításoknál van egy lehetőség, h beírd az előhívószámot... :)

(#7665) szabacsik


szabacsik
őstag

Van mód arra, hogy a "letiltott számok hívásnaplója" ne jelenjen meg a híváslistában? Nem akarok tudni se róla, hogy próbálkozás volt.

/\____/\

(#7666) .OM.


.OM.
aktív tag

Szükségem van egy 2. telefonra 50k körül és ezt néztem ki. Ajánlott? Jön valami Xiaomitól ebben az árkategóriában, ami jobban megéri?

ex .Oldman.

(#7667) hzsolee válasza szabacsik (#7665) üzenetére


hzsolee
őstag

Szerintem az alsót tedd "soha" állásba.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#7668) Oldman2


Oldman2
veterán

Nézelődtem a mi.com oldalon, és találtam két magyar nyelvű "általános" azaz készülékfüggetlen PDF-et:

Xiaomi telefonok általános használati útmutatója

Biztonsági információk

Nem nélkülözhetetlenek, de jó tudni róluk.

(#7669) pimi50


pimi50
aktív tag

Elnézést, ha már volt téma.
Az lenne a kérdésem, hogy ha alkalmazás fut (pl. játék) és közben hívás érkezik, akkor a kihangosítás üzemmódban működik. Meg lehet ezt előzni, vagy menet közben kikapcsolni?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#7670) vargalex


vargalex
félisten

Kíváncsi vagyok, hogy más is tapasztalta-e, hogy ha éppen telefonál és közben bejön egy bejövő hívás (hívásvárakoztatás be van kapcsolva), akkor néma lesz a mikrofonja? Nem mutatja, hogy lenémulna, nincs is hatása a némításnak/újra engedélyezésnek, de a túloldalon nem hallanak többet. Bontanom kell a hívást, majd újra tárcsázni. Nem mindig, de az esetek többségében így viselkedik. MIUI10-el, MIUI11-el és most Xiaomi.eu stabillal (szintén MIUI11) is előjön.

Alex

(#7671) Roxkex válasza Roxkex (#7660) üzenetére


Roxkex
senior tag

Valaki erre ?
Illetve az ebben említett gcam biztonságos ? Értsd nem vírusos ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7672) fa4hu válasza Oldman2 (#7668) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Köszi, bekerült az egyéb információk közé!

(#7673) szabacsik válasza hzsolee (#7667) üzenetére


szabacsik
őstag

Azon van. Azt hiszem az az értesítés ha volt ilyen esemény akkor ne jelezze,de a láthatóság marad.

/\____/\

(#7674) Gloob válasza Roxkex (#7671) üzenetére


Gloob
addikt

Miért lenne vírusos!? Ha félsz tőle, akkor nem kell használni.

Samsung Galaxy A52S

(#7675) Oldman2 válasza fa4hu (#7672) üzenetére


Oldman2
veterán

Felmásoltam őket a Google Drive mappámba, ahol az eddigi Kézikönyvek is vannak.

(#7676) Roxkex válasza Gloob (#7674) üzenetére


Roxkex
senior tag

Érdekelt, köszi a választ.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7677) Roxkex válasza Gloob (#7674) üzenetére


Roxkex
senior tag

Illetve Te melyiket használod ?
Többiek ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7678) Gloob válasza Roxkex (#7677) üzenetére


Gloob
addikt

7.0.009 259843690

Samsung Galaxy A52S

(#7679) azimut válasza Roxkex (#7677) üzenetére


azimut
aktív tag

PMGC_7.2.011_HeperX_V1

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#7680) TRob1 válasza Roxkex (#7677) üzenetére


TRob1
veterán

Perpill 7.0.009 259843690, de mindig a legújabb 9-es Androidra valót, amiről tudok (amit tehát amit Makoj24 megoszt :) )

¤ R'n'R ¤

(#7681) Pityu. válasza Roxkex (#7671) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez a gcam forrás amit linkelt

#azimut

Nem android 10 ről kérdezte :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7682) Roxkex válasza TRob1 (#7680) üzenetére


Roxkex
senior tag

S amiket Makoj24 oszt meg azoknak hol van a forrása ? Mert itt mindig csak egy mega link található meg.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7683) Roxkex válasza Pityu. (#7681) üzenetére


Roxkex
senior tag

Ez egy telegramm link ?
Eléggé orosz a cucc :P

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7684) Grecky válasza Roxkex (#7682) üzenetére


Grecky
senior tag

Itt:
https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/themes/google-camera-v7-0-009-bulkin043-aka-t3968340

És itt:
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot043/

Én a 6-os Gcamet használom: MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk
Nálam a 7-esnél a front kamera képe pöttyös.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7685) azimut válasza Pityu. (#7681) üzenetére


azimut
aktív tag

Nem látszik, hogy a kérdése milyen androidra irányult...

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#7686) azimut válasza Grecky (#7684) üzenetére


azimut
aktív tag

Ha már android 10: a 7.2 itt.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#7687) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Kértem a Telenortól Volte bekapcsolást 1 hete, válasz ok...azóta semmi.mm...a telón be van kapcsolva...

(#7688) Pityu. válasza Roxkex (#7683) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én a közvetlen oldaláról szoktam,az meg ez :) google fordító vagy ilyesmi aztán már érthető is az orosz :D

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7689) _stick_ válasza Zsoltpeter (#7687) üzenetére


_stick_
őstag

Nekem azt mondták az ügyfélszolgálatosok, hogy ha be van kapcsolva, de még sincs, akkor a SIM kártya nem tudja.

(#7690) Oldman2 válasza _stick_ (#7689) üzenetére


Oldman2
veterán

Összefoglaló, "VoLTE, VoWIFI funkciók bekapcsolása" megvolt?

(#7691) _stick_


_stick_
őstag

Persze, azzal kezdtem. :K

(#7692) Oldman2 válasza _stick_ (#7691) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a Válasz kinek szól?

(#7693) laca1052 válasza _stick_ (#7689) üzenetére


laca1052
tag

Ha Telekomos a SIM akkor a MIUI 11 frissítés óta nem működik RN7- ten ezt a VOLTE fórumon többen jelezték. a hívásnál 4G-ről átvált 3G-re? mert ha igen akkor nincs VOLTE. Vodán és a Digin működik a VOLTE.

(#7694) Grecky válasza Zsoltpeter (#7687) üzenetére


Grecky
senior tag

A tiltás levételét tudod kérni, nem lehet, hogy még mindig tiltva van neked?
Nálam azonnal jött az sms, mondjuk én még A1-en kapcsoltattam ki a tiltást, akkor "véletlenül" az ügyintézőnek Nokia 6.1-es telefont mondtam, mert az A1 nem volt a supportukban. :)
Minimális hátránya az, hogy nem támogatott az A1 és most a RN7 sem (nincs a romban profilozva a Telenor), a 1220 csak a volte kikapcsoláskor hívható.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7695) _stick_ válasza laca1052 (#7693) üzenetére


_stick_
őstag

Nekem továbbra sem jött meg a frissítés, így MIUI10-en vagyok. Telekomos a SIM, amit írtál kipróbálom.

Oldman2m neked :)

[ Szerkesztve ]

(#7696) novoszath


novoszath
senior tag

olyan problema futottam hogy R7 re kijott egy frissites otan de kozbe TWRP van telepitve igy a rom frissitest mikent tudom meg oldani mert mikor ujra indul akkor a TWRP jon be es ki iirja hogy a miui verrzio frissitese sikertelen mikent tudnam a frisssitest fel rakni annelkul hogy ne formazzam a telot?? :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#7697) Sas madár válasza Sas madár (#7651) üzenetére


Sas madár
őstag

Vagytok itt többen akik otthonosan mozogtok szoftveres témában, megválaszolná nekem valaki hozzáértő a korábbi kérdésem.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#7698) koppasz1986 válasza novoszath (#7696) üzenetére


koppasz1986
tag

Ez engem is érdekelne, mert eddig minden frissitésnél miflash+vissza recovery meg root meg minden program azt már nagyon unom...

[ Szerkesztve ]

(#7699) hzsolee


hzsolee
őstag

Ezt használja valaki? Most dobta fel, vagy csak nem figyeltem :F

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#7700) vadászcsiga válasza hzsolee (#7699) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ma próbáltam bekapcsolni de nem sikerült az aktiváció.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.