Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Zsoltpeter válasza Grecky (#7694) üzenetére


Zsoltpeter
tag

A tiltás levételét kértem...😭 Holnap újra próbálom...

(#7702) fa4hu válasza vadászcsiga (#7700) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Ez gyakorlatilag egy Viber, Telegramm, Signal stb. MIUI felhasználói fiókokra. Van MIUI fiókod, be vagy lépve rajta a telefonon?

(#7703) Roxkex válasza Grecky (#7684) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszi !
Nah ezek már legalább egy "megbízhatóbb" forrás linkek ! :) - Csak ennyi volt az én aggodalmam :\ S Te valami furcsaságot tapasztál a rendszerbe amióta használod ? Szoktál fizetni droidon egyébként ? Azért nem esne jól ha az app lelopná az adataimat.
A 7-esből melyiket próbáltad ? :)

#7688 Pityu
Köszi neked is ! :)

Igen tudom egy kicsit túl aggódom :\ - De ha valaki egyszer megerősít egy konkrét verzióba akkor lenyugszok :P

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7704) laca1052 válasza _stick_ (#7695) üzenetére


laca1052
tag

Mint írtam MIUI 10-en Telekom, Vodafone, Telenor, Digin, Műkődik a VOLTE és ki is írja, ha a szolgáltató bekapcsolta.Én is MIUI 10- en vagyok.
hívásnál 4G-ről átvált 3G-re? mert ha igen akkor nincs VOLTE Akkor a szolgáltatód nem kapcsolta be, Kérni kell

(#7705) Vini011 válasza hzsolee (#7699) üzenetére


Vini011
csendes tag

Elvileg a mi üzenet és a témák az európai unióban nem támogatott 2018 év eleje óta. Nyilván ha EU kívüli régiót választasz akkor működik a téma és ezt a mi üzenet regisztráció lehetősége is megjelenik, de mivel az EU nem támogatott így nem valószínű hogy az sms elküldése után aktivalnak hiszen a telefon számod az beazonositja az országot.
Egyenként nem próbáltam, hiszen sok netes messenger alkalmazás van erre..

[ Szerkesztve ]

(#7706) trebrona válasza Sas madár (#7697) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Mindig a legfrissebbet jelzi, tehát lehet.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7707) Fuvaros válasza .OM. (#7666) üzenetére


Fuvaros
senior tag

Én nemrég vettem egy ilyet, 4 hónaposan 46-ért 4GB-osat kéket. Abszolut nem volt karcos, pedig nem használtak tokot és fóliát, tehát jól bírja a strapát. A rendszere jó, soakt eladtak a típusból, bevált, van támogatottsága. Újonnan kb 58 volt 1 hónapja, szerintem megéri az árát, ha persze sokat használod, merül szépen szerintem, lehet a kijelző fényerőn lehetne spórolni.

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#7708) _stick_ válasza laca1052 (#7704) üzenetére


_stick_
őstag

Kipróbáltam, igen átvált. A készüléken be van kapcsolva, de az ügyfélszolgálatos csaj azt mondta, hogy a jelenlegi SIM nem tudja a VOLTE-t.

(#7709) laca1052 válasza _stick_ (#7708) üzenetére


laca1052
tag

Mikori a SIM? Ha nem nagyon régi akkor szerintem nem akarják bekapcsolni. Probálkoz újra egyszer csak bekapcsolják.

(#7710) _stick_ válasza laca1052 (#7709) üzenetére


_stick_
őstag

Talán egy éves sincs. :DDD
Egyébként nem bízok a telefonos ügyfélszolgálatban, de egyszerűbb volt hívni őket, mint a boltban dekkolni. Ráadásul a MIUI11 jelenség miatt még kevésbé égető nekem ez a kérdés.
Szóval, ha végre kapok 11-es frissítést és jó is lesz, akkor megkeresem őket személyesen.

(#7711) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Olyat tapasztaltam, hogy 2sim használata esetén mikor a kettes SIM van beállítva adatnak, de az egyesről szoktam telefonálni, akkor pl. Android auto google maps navigáció közben kezdek telefonálni akkor elmegy az adatkapcsolatom, és offline lesz a navigáció. Ez annyira nem buli főleg a fővárosban autózva. Esetleg rosszul állítok be valamit?
Beállításokban valóban a kettes van adatkapcsolatra állítva de az egyes sincs lelőve a netről. Ennyire"buta" hogy ha a kettes kártya hívás közben offline és emiatt nem megy a net akkor nem kapcsol át az egyesre?

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7712) Joker88 válasza Tsebacsi (#7711) üzenetére


Joker88
őstag

nemhiszem , mert ha az egyik SIM aktív lesz ( értsd telefonálsz rajta ) akkor a másik inaktív lesz, nem lesz kapcsolható,mintha kikapcsolnád a készüléket... Legalábbis valami ilyesmire emlékszem..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#7713) Oldman2 válasza Tsebacsi (#7711) üzenetére


Oldman2
veterán

Mivel roppant kevés Dual SIM-es készülék tudja a Dual Active üzemmódot, olcsó készülékként a Note 7 is csak Dual Standby módban kezeli őket.

Mit jelent a dual standby kifejezés?
Azt jelenti, hogy alap helyzetben mindkét SIM a hálózaton van.Viszont, ha az egyikre bejövő hívás érkezik, vagy kimenő hívást indítunk, akkor addig a másik SIM lecsatlakozik a hálózatról. Amint a hívásnak vége, mind két SIM újra hálózaton lesz. Ez azért van, mert a készülékünkbe egy darab rádió modult szereltek.

(#7714) #22743424 válasza Oldman2 (#7713) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ezért jó a VoLTE :))

(#7715) Pityu. válasza hzsolee (#7699) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez,hogy jött elő vagy hol előhívható?

#Roxkex

Régebben én is aggódtam ezen a verzión amit linkeltem mert valaki mondta,hogy xy oldalról kirakták mert ez meg az.De eddig semmi gond vele.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7716) vargalex válasza #22743424 (#7714) üzenetére


vargalex
félisten

Mi köze ehhez a VoLTE-nak? Az csak akkor számít, ha ugyan arról a kártyáról megy a hang és a net is...

Alex

(#7717) hzsolee válasza Vini011 (#7705) üzenetére


hzsolee
őstag

Áhá, akkor már értem. Ma átraktam svájcra a témák miatt, utána jött ez az üzenet.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#7718) trebrona válasza #22743424 (#7714) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Esetében ugyanúgy nem lenne net kapcsolat, mivel másik kártyáról megy, nem arról, amin a hívás zajlik.

Szerk: látom már másnak is leesett a tantusz. (#7716) vargalex

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7719) hzsolee válasza Pityu. (#7715) üzenetére


hzsolee
őstag

Ez úgy jött elő, hogy unión kívüli régióra váltottam, majd megnyitottam az sms üzenetküldést.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#7720) Bizsu1st válasza pimi50 (#7669) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Az automata kihangosítást kapcsold ki, szerintem ez a gondod.

(#7721) #22743424 válasza vargalex (#7716) üzenetére


#22743424
törölt tag

Igaz. :R Volt Honor 8-am az Dual Active volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#7722) Pityu. válasza hzsolee (#7719) üzenetére


Pityu.
nagyúr

És tényleg feldobja :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7723) #22743424


#22743424
törölt tag

Ez a kapcsoló arra való nem pont az ilyen esetekre?

Addig azon megy a hívás és a net is. Vagy nem?

(#7724) trebrona válasza #22743424 (#7723) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Nem, a telefon dual SIM, dual VoLTE. Ezzel azt lehet bekapcsolni. Keresztben nem megy.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7725) #22743424 válasza trebrona (#7724) üzenetére


#22743424
törölt tag

Nem keresztbe ha nem akkor arról megy a net is meg a hívás is.Majd mikor vége a hívásnak visszateszi a másikra a netet.

(#7726) #22743424


#22743424
törölt tag

Már csak azért mert nekem Voda, Digi VoLTE bekapcsolva mind a kettőn , kettős 4G mód bekapcsolva a fentebb említett kapcsoló bekapcsolva. Hanghívás vodára, Internet Digire téve. Wifi kikapcsolva, adatkapcsolat bekapcsolva . Vodafon kártyán szolgáltató 1270 felhívása és közben netezek. :) Valaki kipróbálhatná más is.

[ Szerkesztve ]

(#7727) Roxkex válasza Pityu. (#7715) üzenetére


Roxkex
senior tag

Egyszerre bíztató meg nem is :D Sztem kezdetnek a Grecky által mondott 6osat próbálom aztán a 7esből pedig a PMGC_7.2.014_Stable_V1.apk lesz (legfrissebb)
Vagy a Astrophoto / Astrophotography nevűt fogom :)

Szerk.:
Egyébként az miből derül ki, hogy az adott port az droid 10es vagy 9esre való ?
Illetve a 7esnél mindegyik jó rn7re ?
Mert a 6osnál benne kell lennie a nevében, azt írták az összefoglalóban, a 7esnél ilyen nincs írva de nincs is benne egyik nevében se.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7728) Pityu.


Pityu.
nagyúr

A 7.2 csak android 10 re jó szóval próbálkozhatsz telepíteni nem fog menni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7729) Tsebacsi válasza #22743424 (#7723) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem ilyen kapcsolóm nincs :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7730) vargalex válasza #22743424 (#7726) üzenetére


vargalex
félisten

De ugye az eredeti hozzászólás arról szólt, hogy amíg az egyik kártyán hívás van, addig a másik lecsatlakozik. Ezen ez a beállítás sem változtat.

Alex

(#7731) babe98


babe98
csendes tag

Sziasztok! Volt ezen gyári e-mail alkalmazás és én töröltem le egy gyenge pillanatomban, vagy nem is volt sosem, csak a jó öreg note 4x-ről rémlik?
Mondjuk ami igazán lényeges kérdés, hogy honnan lehetne leszedni, mert a playen nem találom!?

(#7732) aprokaroka87 válasza babe98 (#7731) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

apkmirror.com oldalon nemrég még láttam fent.

(#7733) vargalex válasza babe98 (#7731) üzenetére


vargalex
félisten

Gyári ROM-ban nincs. Pl. Xiaomi.eu-ban van. De többek között Exchange fiókot is tud kezelni a GMail, ha azért kellene...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#7734) #22743424 válasza vargalex (#7730) üzenetére


#22743424
törölt tag

Szerintem arról szólt, hogy hogyan lehet folyamatosan adatkapcsolatunk még akkor is ha hívnak minket.Ez szerintem bizonyos feltételek mellett teljesíthető. Amennyiben mind a két kártya VoLTE képes, és a megfelelő kapcsolók be vannak állítva. Nála ez nem játsszik ahogy olvasom. :)

(#7735) Roxkex válasza Pityu. (#7728) üzenetére


Roxkex
senior tag

Ob ! Értem, köszi :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#7736) brugo


brugo
aktív tag

Az ebresztes csengohangjat hiaba valtoztatom meg csak visszaugrik a gyari beallitasra . :F

(#7737) Pityu. válasza babe98 (#7731) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Itt van tessék

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7738) vargalex válasza #22743424 (#7734) üzenetére


vargalex
félisten

Most visszaolvasva valóban ez érdekli az eredeti kérdezőt.
Persze, valójában nem lesz folyamatos a kapcsolat, hiszen pl. teljesen más lesz az IP címe a készüléknek, de ha nem egy le/feltöltés megy éppen, akkor nem lesz következménye.

Alex

(#7739) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na én meg most vettem észre a gyári email app amit ugye külön kell feltelepíteni nem frissíti magát.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7740) Sas madár válasza trebrona (#7706) üzenetére


Sas madár
őstag

Akkor ezek szerint nekem még nem ajánlja fel a 11-re frissítést mert csak a 10.6 ajánlja fel ha rákattintok.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#7741) fradi81 válasza Sas madár (#7740) üzenetére


fradi81
veterán

10.3.6 van az enyémen és még nem ajánlott fel újabbat.

moto g72, Ninebot d28e

(#7742) Tsebacsi válasza fradi81 (#7741) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem sem, ugyanez a verzióm van.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#7743) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Nekem sem ajánlja fel, akármire is állítsam a régiót, ráadásul mivel locked a telefon, nem tudok custom recovery-t rárakni, MI PC Suite-n keresztül azt mondta, ez a legújabb rom, ahogy akkor is, mikor megpróbáltam betallózni a letöltött romot, ami V10.3.9.0

Nem értem.
Próbálkoztam telefon újratelepítéssel is, de nem volt értelme.

(#7744) infectedmann válasza Peterhappy (#7743) üzenetére


infectedmann
őstag

A MI PC Suite-ot már 4 éve nem fejlesztik.

(#7745) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Jó kis tétlenségi idő :)

A képernyő idő nem különösebben kiemelkedő

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7746) Fall-N válasza laca1052 (#7693) üzenetére


Fall-N
veterán

Telenornál is működik a VoLTE. Összefoglalva egyedül a Telekomnál nem. Annyi van, hogyha aktív a Wi-Fi akkor eltűnik a VoLTE ikon a térerő ikon mellől, de a telefonon attól még müködik rendben.

(#7747) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Tegnap vettem az MM-ben egy note 7 telefont,de nem akar frissíteni a 10-11 re.
Mi lehet a gond?

(#7748) #22743424 válasza gyuri2008 (#7747) üzenetére


#22743424
törölt tag

Még nem mindenki kapta meg. :)

(#7749) babe98 válasza Pityu. (#7737) üzenetére


babe98
csendes tag

Köszönöm! :R

(#7750) Peterhappy válasza infectedmann (#7744) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszonom, ezt nem tudtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.