Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) Z.É.T. válasza Pityu. (#7145) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Bizonyára van még olyan, ami nem ugrik be elsőre, de pl tegnap mutatott valaki screenshot-ot a FB és Viber ikonokról, a privát szférát megtartva.
Ez így egyszerűbb lenne:

Vagy pl valakinek mutatok valamit a telón és véletlenül sem akarom, hogy meglássa a felesége üzenetét ;]

(#7152) aprokaroka87 válasza Z.É.T. (#7151) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Vagy épp poreszt nézeget, és screenshot előtt elfelejti kilőnni az appot:D

(#7153) rebla válasza aprokaroka87 (#7150) üzenetére


rebla
aktív tag

Talán ilyenkor van egy limit hányan tölthetik? Szerverfüggő is lehet. Nem tudom hány telefon frissül ilyenkor, de nem kevés :)

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7154) aprokaroka87 válasza rebla (#7153) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet, bár a hivatalos letöltő oldalukon se erőltetik meg magukat hogy feltegyék a miui 11 alapú rom verziókat.

Viszont azt megtapasztaltam hogy ha pl blokada-t használok, frissités idejére érdemes lekapcsolni, mert a letőltés beragad 0%-on:)

[ Szerkesztve ]

(#7155) rebla válasza aprokaroka87 (#7152) üzenetére


rebla
aktív tag

:C :D

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7156) rebla válasza aprokaroka87 (#7154) üzenetére


rebla
aktív tag

Mindenesetre én nagyon elégedett vagyok a redmi note 7-el. Lenovorol váltottam, és imádom. Ez a 11 is csak pozitívum eddig...

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#7157) Pityu. válasza Z.É.T. (#7151) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mondjuk ez is lehet igaz,de ha mondjuk valakinek mutatni akarok valamit nem előtte megyek be az app váltóba vagy mibe.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7158) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Gyári MIUI 10-t (Global 10.3.6. stable) használok, magyar régió, root nélkül.

Két kérdésem volna, elnézést hogy tömbösítve, de nem akarok két hozzászólást halmozni:

1) Sokszor linkelitek a Gcam-eket, amit ezúton is köszönök. A kérdésem az volna, van-e valahol valami tuti leírásotok, a Note7-t hogy érdemes beállítani benne, hogy a ~legjobb képeket készíthesse.
Többféle leírásba futottam már bele itt-ott keresgélve, de egyik sem volt az igazi (nem tudom, én bénázok-e, az összefoglalóban lévőben pl. olyan javaslaoki voltak, amik nálam a menüben meg sem jelentek). Vagy root jog mellett lenne több lehetőségem?

2)

Eljátszottam a root gondolatával. Noha még garanciális a készülék, szeretnék többet kihozni a telefonból, mert egyelőre picit csalódás és most úgy érzem, megérné ezért feláldozni a maradék négy hó garit; Note 4-ről váltottam és szép és tetszik és jó meg minden, de egyelőre nem nyűgözött le, az aksiidő pedig nálam borzalmas, főleg a Note 4-hez viszonyítva (naponta kell töltenem, használom, persze használom, de nem nyúzom annyira sokat). A legszembetűnőbb előnye a másik telefonomhoz képest az, hogy működik és a kijelzője sem törött :)

Azt tudom, hogy a roothoz kell a miui fiók összekapcsolás; volt már regisztrációm, csak nem szoktam használni, de most bejelentkeztem.
Mennyi idő szükséges ezt követően, hogy igényelhessem a feloldást? Jól emlékszem, hogy 168 óra az átfutási idő?

Előre is köszönöm!

(#7159) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nekem még pl egy repülőgépmód időzítés lenne hasznos,mert ma is bekapcsolva maradt. Bár gondolom ilyen egy telefonon sincs

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7160) aprokaroka87 válasza Pityu. (#7159) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet Samsungnál a bixby rutinok tudják.

Minden másra ott van pl a Tasker és társai:)

(#7161) KRISSTUS válasza KRISSTUS (#7100) üzenetére


KRISSTUS
tag

Ma rezeteltem a telót és eltünt Környezeti Kijelző kapcsoló. :F

(#7162) Gloob válasza Pityu. (#7159) üzenetére


Gloob
addikt

De van. Automatikus feladatok a neve. Ott beállítható. A Xiaomi.eu romon van ilyen. Ha van, akkor a beállítások - akkumulátor & teljesítmény. Ott keresd, bár gyanum, hogy a globál romok, és társaiból kivették sajnos.

Samsung Galaxy A52S

(#7163) aprokaroka87 válasza Gloob (#7162) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Vajon ha megosztod a megfelelő apk-t mükődni fog global romon is?

(#7164) Pityu. válasza Gloob (#7162) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Csak akkumulátorkímélő és ütemezett be és kikapcsolás van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7165) wanted5 válasza KRISSTUS (#7161) üzenetére


wanted5
őstag

Még mindig nem értem hogy IPS kijelzővel mi értelme lenne az always on-nak... Nem véletlen nincs hozzá kapcsoló

(#7166) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Az az opció eltűnt,hogy az értesítési sáv érintésre becsukódjon?Vagy csak én nem találom?

(#7167) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok. Most frissült a telefon MIUI11-re a telefon. Két kártya van benne, az egyik telekom, a másik digi.
Ha a telekomon hívom, van csengőhang, ha a digin, nincs csnegőhang, néma a telefon. Pedig be van rakva egy globális csengőhang.
Mit tegyek, hogy ha digin hívom a telefont, akkor is adjon hangot? Nem értem, miért csaknl telekomon cseng ki...

(#7168) bogyobacsi


bogyobacsi
csendes tag

Welcome MIUI 11.... :W

Rajtam kívül járt még így valaki???
Teljesen megszűnt a közelség érzékelő működése!
Belépek a kalibrációba... És konkrétan nincs semmi érték. Telefonálás közben meg semmilyen módon nem sötétül el a kijelző, csak ha bekapcsoló gombot megnyomom.

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#7169) rothfb válasza rothfb (#7167) üzenetére


rothfb
veterán

Megtaláltam...😁

(#7170) Gloob válasza bogyobacsi (#7168) üzenetére


Gloob
addikt

Telefon újra indítás gondolom volt. Ha igen, akkor egy gyári beállítások visszaállítása megoldja.

Samsung Galaxy A52S

(#7171) Gloob válasza aprokaroka87 (#7163) üzenetére


Gloob
addikt

Szívesen megosztom az apk-t, ha megmondod, hogy melyiket. Gyanítom azonban, hogy más is kell hozzá. Ennek ellenére megpróbálhatjuk, csak egy apk nevet kérek.

Samsung Galaxy A52S

(#7172) aprokaroka87 válasza Gloob (#7171) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát nem tudom...
Bár most akadtak gondjaim:D

A hiba miattam lett, FR-t kelett csinálnom, recovery wipe félét, mert a secure settings system nevű dologban, valaminek átírva az értékét elsötétült a képernyő és újrainditás után sem állt helyre, végül recovery wipe data segitett.
Nagynehezen végig verekedem magam az FRP-n ( hiába van több tíz gigabájtnyi mobilneted, ha a telefonban nincs benne a megfelelő apn ), úgyhogy kimehettem a kocsmába, ahol van wifi, megittam egy űditőt.

Megtörténik hogy végre betőlt a launcher.

Gyors haza jövök, 2 napja csináltam egy backupot a saját mentési rendszerével.

Hát NINCS ott semmi, pedig megvolt:D

Igaz miui fókba még nem vagyok bejelentkezve, de ez már gyanús nekem.

Remélem a wipe data nem törli le a mentést is.

Ma már nem igazán akarok vele vergődni, pláne ha elveszett a mentés, akkor állithatok be mindent újra.

Xiaomi clod mentés nem hinném hogy volt.

Én hibáztam elismerem!

(#7173) Gloob válasza aprokaroka87 (#7172) üzenetére


Gloob
addikt

Hát igen, ez szívás így. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem törli a wipe data az adatokat az adatterületről. Egyébként, ha volt mentésed, akkor miért nem azt állítottad vissza egyből? Ezek szerint a telefonod rootolt, és van custom recovery is?
No lementettem az akumulátor és teljesítményhez tartozó apk-t. Szerintem kevés lesz, de ha megpróbálod, akkor adom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#7174) aprokaroka87 válasza Gloob (#7173) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Egyenlőre nem fontos, de köszi!

A wipe data tudomásom szerint csak a data részhez nyúl.

A backup meg a belső tárhelyre mentődik, a kettő külön van.

[ Szerkesztve ]

(#7175) Pityu. válasza Gloob (#7171) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Találtam egy MacroDroid appot azon belül lehetne kapcsolni de csak ha rootolva van a telefon

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7176) Gloob válasza Pityu. (#7175) üzenetére


Gloob
addikt

Igen, ha ezeket a dolgokat külsős, 3. féltől származó appal akarod megoldani, ahhoz általában root kell.

Samsung Galaxy A52S

(#7177) aprokaroka87 válasza Gloob (#7173) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem rootolt, a redmi vagy mi a neve a saját gyári recovery-nek, azon belül nyomtam wipe data-ra, mert volt egy sejtésem hogy az helyrehozza majd.

Backup meg a telefon saját backup megoldása, ami a telefonról menűpontban van, lementi bizonyos appok adatait is, névjegyeket... ilyenek.

Mivel nem volt más backupom, így erre tudtam volna csak hagyatkozni.

De úgy néz ki hogy nem kell.

Ha viszont ilyen idétlenűl van megoldva az elég cinkes.

Meizu m6-nál az sdcard0-hoz hozzá sem nyúl a wipe data.

Mert eleve külön vannak szedve.

(#7178) Gloob válasza Pityu. (#7175) üzenetére


Gloob
addikt

Mellesleg BL nyitás, custom recovery, Xiaomi.eu rom, és sok probléma megoldva. Tudom sokan félnek tőle, de minek......

Samsung Galaxy A52S

(#7179) KRISSTUS válasza wanted5 (#7165) üzenetére


KRISSTUS
tag

Akkor ezek szerint ez egy bug volt és közben javították/törölték.

(#7180) trebrona válasza aprokaroka87 (#7177) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Akkor a meizu működött helytelenül. A mentésed buktad.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7181) Joker88


Joker88
őstag

Egyik ismerősnek a MIUIHU nevű ROM van fenn.. Ez is valami nem hivatalos ROM ? mennyiben másabb a hivatalos EEA ROM-tól (EU-s ROM ) ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#7182) aprokaroka87 válasza trebrona (#7180) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Helytelenül?
Egy backup nem azért van, mert ha elveszik valami abból visszatudod tenni?

Meizu m6-on ha gyári beállitást akarsz csinálni, kiválaszthatom hogy szeretném-e törölni a belső tárhelyet is, ahol képek, videók, ilyenek vannak.

Szerintem úgy a logikus.

Amúgy kb az egész belső tárhelyet törölte.

De nem kötekedni akarok.

[ Szerkesztve ]

(#7183) darkmann


darkmann
őstag

Nekem még mindig nem jött meg a Miui 11 Pfgeuxm. :O

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#7184) Tibi8 válasza bogyobacsi (#7168) üzenetére


Tibi8
csendes tag

Igen, nekem is ilyen volt (MIUI10-en) és a Proximity Sensor app segített! ;)

(#7185) Gloob válasza Joker88 (#7181) üzenetére


Gloob
addikt

Az is custom rom, aminek az alapja ugyan úgy, mint a Xiaomi.eu romé, a kínai dev rom. A miui.hu-s srácok csinálják (Vagyula, Rajen elsősorban Vagyula). A felrakásához nyitott BL, custom recovery kell, és full tiszta telepítés ajánlott. Nagyon jó rom, általában heti frissítéssel.

Samsung Galaxy A52S

(#7186) Pityu. válasza Gloob (#7178) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem nem igazán van problémám,csak egy bónusz lett volna a repülőgépmód időzítés de ha nincs hát nincs :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7187) aprokaroka87 válasza Pityu. (#7186) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet én láttam rosszul, de a repülögép üzemmódhoz nem kell root jog Taskerben pl.

(#7188) Pityu. válasza aprokaroka87 (#7187) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De a tasker fizetős nem?Mert google playn van egy ingyenes de az nem csinált nekem semmit meg van egy fizetős.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7189) the.odzsy válasza darkmann (#7183) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Nyugi darkmann vagyunk ezzel még páran (PFGMIXM)! :K

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#7190) aprokaroka87 válasza Pityu. (#7188) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igen.

De ha innen letöltöd 7 napig kitudod probálni.

Aztán ha megtetszik megveheted pl play áruházban, én megvettem annó.

(#7191) Pityu. válasza aprokaroka87 (#7190) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azt hiszem találtam olyat is amit meg se kell venni :D

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#7192) junkpod válasza Mercutio_ (#7139) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nekem érzékelhetően gyorsabb.
Egyetlen dolgot hianyolok, de az 10esben se volt, csak most feltűnőbb: a fehér keretet szívesen leszednem az ikonok mögül...

Illetve nekem nem tetszik az új kint maradó értesítési ikonok, karácsonyfa lett tőle a sáv. Örülnék ha ez kikapcsolható lenne.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#7193) Fall-N válasza junkpod (#7192) üzenetére


Fall-N
veterán

Már írtam, ha a Limitless vagy POCO témát állítja be az ember, akkor nem módosítja az ikonok formáját. De inkább a POCO témát érdemes, mert a Limitlessből több van.

(#7194) junkpod válasza Fall-N (#7193) üzenetére


junkpod
nagyúr

Csak limitless vagy alap téma van nekem, és igen a limitless ikonjsit használva többségének megszűnik a fehér háttere, de nem mindnek...

Box's don't touch!

(#7195) Grecky válasza #22743424 (#7113) üzenetére


Grecky
senior tag

Tök mindegy mire állítom az ikontémát, a viber és facebook ikonja az alkalmazás kezelőben nem változik.
Mondjuk ez a ne zavarj (dnd) mód jobban idegesít, ez igy ebben a formában egy sima némitásnak felel meg.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#7196) #22743424 válasza Grecky (#7195) üzenetére


#22743424
törölt tag

Pont ezt a két programot nem használom de sztem egy ilyen ezeket is megváltoztatja

[ Szerkesztve ]

(#7197) Plug Life válasza junkpod (#7192) üzenetére


Plug Life
senior tag

Ki lehet kapcsolni az értesítési ikonokat, csak akkor teljesen eltűnnek. Nekem jó volt a felvillanó mód, de azt kidobták...

(#7198) Oldman2 válasza #22743424 (#7196) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez mellik Theme?

(#7199) dave987 válasza aprokaroka87 (#7121) üzenetére


dave987
aktív tag

Á és tényleg! Köszi. Redmi 5ön is megy.
Viszont igy kipróbálva többet ér feltenni a Poco launchert mert ez is mintha az akarna lenni csak 0 testreszabási lehetőséggel. Feltételezem is hogy előbb-utóbb az lesz beleépitve a Miui launcherbe.

(#7200) #22743424 válasza Oldman2 (#7198) üzenetére


#22743424
törölt tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.