Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) azimut válasza G48 (#3645) üzenetére


azimut
aktív tag

Mesélj még a CrDroidról, érdemes-e váltanom a már 3 napja kitűnően működő HavocOs-ról! Na jó, az itthoni aszalódásban nem volt hardcore felhasználás, proximity OK, lehet azért, mert balkezes vagyok. Telefon felvétele egy lendületes visszakézből-pofánvágás ívvel történik, majd a bal fülemnél landol óvatosan (tükörben ellenőrizve, nem kaméleon szemmel) elsötétül, míg hallgatom a nejem utasításait. Lehet, hogy ezért nem mer a telefon sem szórakozni....

Szunyi777 kartársnak: 2.8-as verzió Telegramról töltve. Igen, láttam az XDA-n, hogy visszavonták, namármost nem bántanám, hacsak G48 kolléga sürgősen át nem csábít CrDroidra.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#3652) szunyi777 válasza paolinho (#3647) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem is fog addig, amíg a youtube appot nem törlöd a Play-en. Utána átveszi a helyét. És kapcsold ki az automatikus frissitést a Play-en.

Azimut
Ma jött ki a friss 2.8-as build, ez már jó. Fent van nekem is.
Orange FOX ból mehet a dirty flash.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#3653) azimut válasza szunyi777 (#3652) üzenetére


azimut
aktív tag

Ezt tettem fel 9-én: Havoc-OS-v2.8-20190808-lavender-Official -tévedtem, nem Telegram, XDA hivatkozás, tehát megvan, vagyis ha ma jött ki ez mégsem az. Tied honnan?

Hah, nem jó a hivatkozás, ott nincs lavender, de akkor honnan töltöttem le? :F

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#3654) G48 válasza azimut (#3651) üzenetére


G48
senior tag

Nekem az eddigi legjobb ROM. GPS jó, proximity néha nem, újraindítás sztem megoldja, fogyasztás jó, kernel nem ragad be. Gyors. Eddig majdnem hiba mentes. Le mented a Havoc-ot, azután felrakhatod, ha nem kell a crD, visszateszed.

(#3655) szunyi777 válasza azimut (#3653) üzenetére


szunyi777
őstag

Mert még a vissza vonás előtt tölthetted le.
Innen, itt van fent a javított verzió.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#3656) Gloob válasza G48 (#3654) üzenetére


Gloob
addikt

A proximity hibára custom romon, ahol van root is, miért nem próbáljátok ki a playról a Proximity senzor reset and calibrate-t? Az ikonja egy keresztbe tett kalapács, villáskulcs. Megoldja a problémát! De nem custom romon is, ha van root!

Samsung Galaxy A52S

(#3657) G48 válasza Gloob (#3656) üzenetére


G48
senior tag

Nekem nem csinált semmit. Mindig piros az ikonja. Viszont reboot után van amikor jó. Az egyik xda topicban azt írta a "fejlesztő" hogy ez álltalános probléma, nem tudja hogyan oldja meg. Ő is mondott egy appot, de az sem segített.

(#3658) darkmann válasza G48 (#3644) üzenetére


darkmann
őstag

Ha megnyitod az alkalmazást Fotó módban, akkor fent középen van egy kis körben egy nagy A betű. Ha rányomsz, akkor felajánlja, hogy Motion off, Auto, vagy On.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3659) G48 válasza darkmann (#3658) üzenetére


G48
senior tag

De ilyenkor sok képet csinál egymás után?

(#3660) szunyi777 válasza G48 (#3657) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem jó helyen van a proxy, ennyi!
Se custom, se miui nem működik megfelelően. Vagyis tökéletesen működik ha az ujjaddal letakarod, de hivás közben elég egy pici mozdulat és már nem is lát a proxy!
Ezzel eggyütt kell élni!
Hiába a sensor fix root joggal is.
Sajna ez egy fájó pontja a készüléknek.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#3661) darkmann válasza G48 (#3659) üzenetére


darkmann
őstag

Olyan, mintha egy nagyon rövid M(otion)jpeg-et csinálna, ettől egy kép méretéhez képest nagyobb lesz a fájl, de nem olyan nagy, mintha videót csináltál volna. Mozgó gyerekeknél nem hátrány, ha látszik minden mozdulat. ;)

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3662) paolinho válasza szunyi777 (#3652) üzenetére


paolinho
őstag

Na most összejött!
A mezódus az volt, hogy a Titanium Backup-ból jegeltem a Youtube-ot, aztán egy törlést is próbáltam onnan. Ezután a Magisk Download-ból letöltöttem a Vancedet. Ezután Youtube-os ikonnal felbukkant, de már a Vanced maga.
Csak attól tartok, hogy ezt jegelős-törlős TB mókolást minden heti dev. rom futtatása után el kell játszani, ugyanis ilyenkor unroot lesz a rendszer (xiaomi.eu rom).

(#3663) Gloob válasza G48 (#3657) üzenetére


Gloob
addikt

Én most nem használom, mert jelenleg jó a proximity. De volt időszak, hogy nem működött helyesen. Akkor segített az app. Aztán egy teljes wipe, data format után újrarakott rom, és most jó minden mókolás nélkül is. Monjuk nekem nincs rajt üvegfólia, csak hidrogél. Lehet, hogy az is számít.

Samsung Galaxy A52S

(#3664) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Régen a redmi note 5 ben a 9 es miuin volt olyan lehetőség a Mi Cloud-ban,hogy külön kikapcsolható volt,hogy az appokat is akarom menteni vagy sem.Itt nem lehet kikapcsolni,hogy csak az sms-eket,telefon könyvet meg ilyesmit mentsen és az appokat ne?Amúgy se tudja mindig 100%-osan vissza tölteni mindet.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3665) G48 válasza szunyi777 (#3660) üzenetére


G48
senior tag

Ha újjal takarom akkor sem csinál semmit. Mintha nem is lenne. Ez a probléma csak nem MIUI-n van, AOSP, LOS alapon sem mindig. Ujraindítás után vagy megy vagy nem.

darkmann: Hogyan lehet megnézni ezt a Motion jpg-t? Csak egy képet látok.

(#3666) Gloob válasza G48 (#3665) üzenetére


Gloob
addikt

A google fotókban fent a csillag mellett megjelenik egy mozgás bekapcsolása azoknál a fotóknál, amik így készültek.

Samsung Galaxy A52S

(#3667) G48 válasza Gloob (#3666) üzenetére


G48
senior tag

Jaaaa. Köszi. Sose jöttem volna rá. Mondjuk a Fotók fent sincs. :R

(#3668) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Üdv mindenkinek.
Ma csatlakoztam a táborhoz egy kék 4/64-es modellel. GB-ről rendeltem 46 ezer forintért ajándék volt szerintem. Nem egész 3 hét alatt meg is érkezett a mai nappal.
Egyenlőre ismerkedtek a miui-val, mert eddig még nem volt ilyen rendszerű készülékem. Olvasgatom a fórumot egyébként régóta. Majd lehet, hogy pattanok én is HavocOs-re, meglátom mennyire válik be a miui.
Első benyomást elég korrekt ketyere mondom ezt úgy, hogy eddig Huawei és egyéb falgship telefonjaim voltak.
Majd egy két kérdésem biztos lesz. Örülök, hogy itt lehetek. Látom segítőkész csapat van itt.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#3669) pimi50 válasza zsola32 (#3641) üzenetére


pimi50
aktív tag

Én is. :)

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#3670) G48 válasza pimi50 (#3669) üzenetére


G48
senior tag

Mennyire jön ki? ÁFA, vám?

(#3671) zsola32 válasza G48 (#3670) üzenetére


zsola32
őstag

ez 1-3 dolcsis tétel

(#3672) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Valaki használja a telefont bármiféle tok nélkül?

(#3673) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Jó érzés ,megint a kezemben tartani a telefont :)
Meg lett a 4000Ft-os üvegfóliám is,a doboz hátuljára törötten ragasztva.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3674) vadászcsiga válasza Pityu. (#3673) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elegáns :D :O

(#3675) novinyul válasza Pityu. (#3673) üzenetére


novinyul
veterán

Tudnak a Lengyelek :)) Mint a TMX :D

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3676) pecccccccca válasza Pityu. (#3673) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Az szép. 😆

Humorban nincs helye tréfának!

(#3677) *VARJU*


*VARJU*
tag

Űdv, ti mit hasznàltok a rengeteg kéretlen reklám élén?

(#3678) G48 válasza zsola32 (#3671) üzenetére


G48
senior tag

Melyik? :Y

(#3679) G48 válasza Pityu. (#3673) üzenetére


G48
senior tag

Ez hogy sikeredett?

VARJU: Adaway.

[ Szerkesztve ]

(#3680) *VARJU* válasza G48 (#3679) üzenetére


*VARJU*
tag

Nem szeretném rotolni

(#3681) Pityu. válasza vadászcsiga (#3674) üzenetére


Pityu.
nagyúr

#novinyul #pecccccccca
Hát ha más nem de a telefon működik legalább,ennek meg már nem tudok mit csinálni.

#G48

Gondolom csak simán letépték róla.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3682) Gloob válasza Pityu. (#3681) üzenetére


Gloob
addikt

Már ne is haragudj meg, de aki szervizbe adja a telefont üvegfóliázva, az mégis mit vár? Miért nem vetted le Te előtte? Ott nem fognak rá vigyázni, az biztos. Sem a lengyeleknél, sem máshol. Nem fogják nézni, hogy milyen drága, vagy olcsó volt. Nekik mindegy. Egyébként meg teljesen mindegy. Ha egyszer leveszik, akkor az már normálisan nem fog felmenni.

Samsung Galaxy A52S

(#3683) Gloob válasza *VARJU* (#3680) üzenetére


Gloob
addikt

Akkor Blokada

Samsung Galaxy A52S

(#3684) Pityu. válasza Gloob (#3682) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De anno néztem egy videót meg olvastam is róla másodjára is fel lehet még rakni,ha vigyázva veszik le.Én nem gondoltam,hogy a kijelzőt is bontani kell,na de mindegy van már rajta másik.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3685) pecccccccca válasza Pityu. (#3684) üzenetére


pecccccccca
senior tag

A lényeg a telefon. Én azt mondom. Ha korrektül megcsinálták akkor az a 4 k már smafu.

Humorban nincs helye tréfának!

(#3686) Joker88 válasza Gloob (#3682) üzenetére


Joker88
őstag

őszintén szólva akadnak kivételek...

én akkoriban, 3-4 éve, a Microsoft Lumia 640XL telefonomat tök véletlen üvegfóliával eggyütt adtam le, bár volt itthon tartalék fólia nem aggódtam miatta. És minő meglepetés a szervízben, bár leszedték a fóliát , de volt a dobozban egy új csomagolva a telefon mellé, abban a kis fehér tasakban.. és új fólia volt,mert rajta voltak még az 1-es,2-es műveleti jelek..
ja, és itthoni szervíz, szombathelyi volt azthiszem..

meg is lepődtem.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#3687) G48 válasza *VARJU* (#3680) üzenetére


G48
senior tag

Blokada?

Ja... Gloob

[ Szerkesztve ]

(#3688) Pityu. válasza Joker88 (#3686) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na mondjuk az jó meglepetés lett volna nekem is :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3689) Gloob válasza Joker88 (#3686) üzenetére


Gloob
addikt

Biztosan akad ilyen is. De sajnos nem ez a jellemző.

Samsung Galaxy A52S

(#3690) Henker2


Henker2
addikt

Üdv Srácok!
Kezemben a Note 7! :B
Az lenne a kérdésem, hogy témákat honnan tudnék hozzá letölteni?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#3691) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Azon agyalok,hogy nekem ugye most ez a gcam MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk (BSG, 2019-06-05 van fent és ha jól tudom ebből nem lesz frissítés már mintha itt ezt írták volna,de van más készítő aki mindig ad ki újabbat,hogy ha egy másikat is feltennék az felülírná e ami fent van vagy külön mellé települne és különállóak lennének e?Mondjuk amúgy a BSG vel meg vagyok elégedve.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3692) azimut válasza szunyi777 (#3655) üzenetére


azimut
aktív tag

Ok, ez van fent, nagyon köszi :R

G48: mondj valamit a CrDroidról pls

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#3693) Tiby_83


Tiby_83
tag

Sziasztok!

Képzeljétek el, sikerült a telefonnak kicsúsznia a táskámból és járólapon landolnia. A kijelzővédő üvegfólia jobb alsó sarka picit eltörött, mert a nillkin tok nem ér a kijelző fölé.

Eddig nem tapasztaltam hibát, remélem nem is lesz, de szerintetek érhette valami károsodás a telefon belső vagy a kamera részét? Nem szoktam leejtegetni a telefont kézből, de a táskából valahogy csak kicsúszott, eshetett vagy 1 métert. Baromira dühít, de most mi a fenét csináljak...

Nincs esetleg valami hardver teszt erre, hogy megnézzem, hogy minden rendben van-e?

Üdv
Tibi

[ Szerkesztve ]

(#3694) Drughi válasza Henker2 (#3690) üzenetére


Drughi
addikt

Összefoglalóban le van írva.
Ezen kívül.pl xda, vagy ha jól megy a kínai akkor van sok miui fórum

(#3695) Pityu. válasza Drughi (#3694) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Fordítóval le tudja fordítani a kínai oldalakat :)
Pl firefoxban egy mate translatéval vagy ilyesmi.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3696) pimi50 válasza G48 (#3670) üzenetére


pimi50
aktív tag

Ezt rendeltem:
[link]
22 Euro alatt nincsen se vám, se áfa.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#3697) G48 válasza pimi50 (#3696) üzenetére


G48
senior tag

Jaa. Azt hittem RN7-et.

azimut: olvass vissza!

[ Szerkesztve ]

(#3698) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Skacok.
BL nyitókód igénylést a weboldalon indítsam el vagy az összefoglalóban szereplő programos módszerrel lehet nyitni a BL-t ezen a telefonon?
Egyenlőre még meglátom, hogy válik be a gyári felület aztán, ha úgy van pattanok valami másik romra.

Humorban nincs helye tréfának!

(#3699) Gloob válasza pecccccccca (#3698) üzenetére


Gloob
addikt

Nincs semmi nyitó kód. Telefon hozzákapcsolva a Mi fiókhoz, készülék keresés bekapcsolva, fejlesztői beállításokban a nyitás engedélyezése, usb hibakeresés bekapcsolva, Mi Unlock elindít, belépni a Mi fiókba, ott security ellenőrzés 100%-on legyen. Nyitás, és majd megmondja, hogy mennyit kell várni. Telefont természetesen a csatlakozás előtt fastboot módba tenni, de a program úgyis kiírja a teendőket.

Samsung Galaxy A52S

(#3700) pecccccccca válasza Gloob (#3699) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Áháá... Értem köszi. Tehát az összefoglaló szerint megy a történet.
Nyitókód meg csak jött a "számra", anno a Huaweiekhez azt kellett kérnem.

Humorban nincs helye tréfának!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.