Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) 30z.Samu válasza pecccccccca (#4200) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem bántásból, de konkrétan Téged láttalak először így nyilatkozott a Hangouts-ról. :D

Sic Parvis Magna

(#4202) laca1052


laca1052
tag

Én a google play frissítéseket nem engedélyezem csak az értesítéseket. Nálam ilyen probléma nincs hogy magától frissít már rég óta 25 alk. vár frissítésre. 2016 miui telefont egy Redmi 3s Prime most egy note 7 tulaja vagyok.én meg vagyok vele elégedve.

(#4203) solfilo válasza pecccccccca (#4200) üzenetére


solfilo
veterán

Én is sokat használom a hangoutsot, sokkal jobban tetszik, mint pl a messenger, viber, stb. :)

solfilo

(#4204) pecccccccca válasza 30z.Samu (#4201) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Nem veszem annak. 🙃
Nekem tényleg az az elsődleges. Evvan'.
Nincs FB-m, nincs Instám, nincs twitterem, meg semmi ezekhez hasonló népbutító hülyeség az életemben.
Egy egyszerű fapados hangouts nekem a minden, a kapcsolat.
Ja meg a sima email. Bár ezekre is azért kellett átszoknom, mert kb mindenki elfelejtette, hogy, hogy kell a tárcsázóban kikeresni a számomat és felhívni.
Én a mai napig a hanghívást preferálom, de hát idomulnom kellett a 21. század vívmányaihoz. Sajnos.

solfio
Na ugye, hogy ugye.
Egyszerű és nagyszerű. 😊

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#4205) 30z.Samu válasza pecccccccca (#4204) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva én még ki se próbáltam, de csak azért nem, mert nem használja senki körülöttem. :D Insta, Twitter nekem sincs, számomra tök felesleges, mivel nem vagyok az a folyamatosan szelfizős típus. :D Facebook nagyjából csak azért van, mert ott tartom a kapcsolatot az emberekkel.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4206) solfilo válasza pecccccccca (#4204) üzenetére


solfilo
veterán

Én akkor vettem elő jobban a hangouts-ot, mikor letöröltem magam fb-ról. Két hétig semmilyen szolgáltatást nem lehet használni, mert akkor mégse törlik a fiókot.
Két hét letelte után visszamentem messengerre (fiók nélkül is lehet), mert sajnos a legtöbben azt használják, de a hangouts megmaradt szerencsére, vannak akiknél áttértünk erre. :)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#4207) Pityu. válasza betegphiu (#4184) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én a kiwi browsert használom ,szerintem jó kis cucc

#junkpod

Nem használom se a duo-t se a google chromot,a többi amit letiltottam az kussol ezek meg tolakodnak mindig vissza,szóval minek ha nem használom őket.

#Plug Life

Ez is benne van az összefoglalóban?Garancia vesztéssel járhat?El cseszhetek valamit ha nem vigyázok?

#pecccccccca

Gondoltam már ,hogy letiltom a google play-t de akkor ugye néha vissza kéne kapcsolgatni appok frissítéséhez,meg ha kell valami.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4208) Pityu. válasza 30z.Samu (#4198) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igen ez is meg van nálam is,a duo-t meg a google chromot lefrissíti a többinél meg jelzi,hogy telepíthető frissítések vannak.

#laca1052

Nekem se a telefonnal van bajom :)
És ahogy olvashattad fentebb nem vagyok egyedül a problémával de be van kapcsolva a majd én frissítek dolog sőt én már kapcsoltam itt is ott is,és igen xy dolgokat csak kézileg frissítek de a fentebbi két fost automatikusan leszedi.Már csak azt veszem észre ott terpeszkednek a telefonon.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4209) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Skacok, ha ezt kapom akkor gondolom még mindig nem tudok BL-t nyitni. Próbálkozzak folyamatosan? Egyszer hátha sikerül?

Humorban nincs helye tréfának!

(#4210) 30z.Samu válasza pecccccccca (#4209) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem idáig sem jutot el konkrétan, rádugtam a telefont de nem érzékelte Fastboot módban. Ha úgy dugom rá, hogy be van kapcsolva, akkor meg rendesen felismeri. Hol bakizok?

Sic Parvis Magna

(#4211) pecccccccca válasza 30z.Samu (#4210) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Letöltöd a miunlock programot.
Telefont kikapcsolod aztán Hangerő le+power gomb, mikor megjelent a figura rádugod a gépre. Utána elindítod a miunlock programot, bejelentkezel a mi azonosítóddal aztán utána tudsz ide eljutni.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4212) 30z.Samu válasza pecccccccca (#4211) üzenetére


30z.Samu
félisten

Így csináltam, de nem is jelzi, hogy rácsatlakoztattam volna a telefont. :(

Sic Parvis Magna

(#4213) pecccccccca válasza 30z.Samu (#4212) üzenetére


pecccccccca
senior tag

OEM feloldás és USB hibakeresés be van kapcsolva a telefon fejlesztői menüjében?

Humorban nincs helye tréfának!

(#4214) zsoika válasza pecccccccca (#4200) üzenetére


zsoika
addikt

Szintén ,de sokan nem is ismerik (fiatalok a face miatt inkább viber , messenger).
Mivel nincs FB -om ,de gmailom van inkább a Hangoutsot használom.

(#4153) pecccccccca: detto

[ Szerkesztve ]

(#4215) 30z.Samu válasza pecccccccca (#4213) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na azt mondjuk nem néztem meg, lehet ott lesz a bibi. Majd ha legközelebb megpróbálom, előtte ránézek. Köszi! :R

Sic Parvis Magna

(#4216) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Sziasztok! Szerintetek a gyári tok elég hozzá hogy megvedje a kamerát? Mintha nem érne túl rajta.

(#4217) azimut válasza pecccccccca (#4209) üzenetére


azimut
aktív tag

Ezek szerint 130 órát kaptál, én 168-at. Úgy tűnik random időket ad meg. Tehát 130 óra múlva csináld ugyanezt. Egyeseknek sikerül hamarabb is, próbáld kb. 3 nap múlva, figyeld a "please unlock x hours later"- t.

Ugye-ugye, néhányan pedzik már (ja pecccca :D ), hogy reklámok, meg minden. Nem véletlenül adtam fel a miui-s vonalat. Most CrDroid van, kellemesen javult az akkumulátor üzemideje. Nem, ne kérdezzétek a paramétereket. Azonos felhasználási szokásaim mellett lassult a delej csökkenés

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4218) Drughi válasza Fredo78 (#4216) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem az volt rajta közel 1 hónapot és nem lett baja.

Most csak egy ilyen skin van a telefonon, ez sem védi kifejezetten a lencsét, de nincs rajta egy mikro karc sem.

(#4219) 30z.Samu válasza azimut (#4217) üzenetére


30z.Samu
félisten

A reklámokat még ki is lehet kapcsolni kis szöszmötölés árán (bár ha magyar régióra teszed, akkor eleve nincs is, cserébe 1-2 app nem fog menni), momentán a memóriakezelés az, ami kissé aggaszt a MIUI-nál. Nem feltétlen ragaszkodom a másik ROM feltételéhez, de ha nem lesz más megoldás, akkor meglépem. A CrDroid-nál mi a helyzet ez ügyben? Még csak nem is hallottam róla. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4220) maczera válasza Fredo78 (#4216) üzenetére


maczera
aktív tag

A gyári tok egyáltalán nem védi a kamerát. Csupán a kamera védi magát...
Ez pl. egy olyan tok, amin van egy kis perem a kamera körül, hogy védje
[link]

(#4221) junkpod válasza pecccccccca (#4209) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem fog sikerülni hiába próbálod, biztonsági okból 168 órát ki kell várni. Fölösleges pingelni.

Box's don't touch!

(#4222) azimut válasza 30z.Samu (#4219) üzenetére


azimut
aktív tag

Ha megírod, hogy milyen app segítségével mérjek, akár többféle dolgot is, szívesen közrebocsátom az adatokat. Én magam a mérésekhez tök vagyok, a mérőszámoknak csak akkor van értelme, ha van referencia. A beállítások menü máshogyan néz ki, mint a miui-ban. A használat nálam nagyon lightos, ez sem összehasonlítási alap. A topikgazda engedélyével hirdetnék:

Hahó mindenki! Javaslom, hogy a hozzáértők mondjanak egy-két mindenki által elfogadott mérő appot, amit a vállalkozó szelleműek a különféle romokon, vagy verziókon lefuttatnak, az eredményeket közreadják. Túl sokat ne vitatkozzatok azon, hogy melyik mérő appot használjuk, a lényeg, hogy ugyanazt. A készülék ugyanaz (majdnem, proci konstans, tárhely nem tudom mennyire releváns, a 3/32 tudomásom szerint nem Q660), így referenciákhoz jutunk. Munkára fel!

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4223) 30z.Samu válasza azimut (#4222) üzenetére


30z.Samu
félisten

Isten igazából én momentán csak egy appal "küzdök", az a Mi Fit, mert ott fontos lenne hogy ne zárja be az appot, különben nem küldi tovább a karkötőre, ha hívnak vagy SMS-t kapok. Nem létfontosságú, de hébe-hóba jól jönne ez a funkció, pl amikor motorozás közben keresnek vagy írnak Nekem, vagy ha egyszerűen csak Néma üzemmódban felejtem a telefont.

Sic Parvis Magna

(#4224) solfilo válasza 30z.Samu (#4223) üzenetére


solfilo
veterán

Zároltad a Mi Fit-et (bal négyzet gomb, kívánt appra hosszan nyom, zárol), úgyis bezárja?

solfilo

(#4225) 30z.Samu válasza solfilo (#4224) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van, hogy úgy is bezárta, igen. Legutóbb az akku beállításoknál beállítottam, hogy ennél az appnál ne legyen korlátozás és lelakatoltam újra. Azóta mintha működne rendesen (kopp kopp), de nem akarom elkiabálni. Találtam ilyet a beállításoknál, hogy "Alkalmazkodó akkumulátor". Nektek ez be van kapcsolva, vagy lőjem ki azt is a fenébe?

Sic Parvis Magna

(#4226) Drughi válasza 30z.Samu (#4223) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem ugyanezt csinálja a Huawei fitness app-pal (Band 4 karkötővel)

(#4227) azimut válasza 30z.Samu (#4223) üzenetére


azimut
aktív tag

Még egy a korábbi hozzászólásodra: a reklámok ilyen light-os használat mellett is kezdtek megjelenni, no nem a betegphiu által közölt Elvira-félék, hanem Digi, T, egyéb konszolidáltnak látszó cégé. Itt-ott kikapcsolgattam, ld.: összefoglaló, de nem múltak el, besokalltam, elkezdtem kísérletezni. Garancia? Gearbest-es 4/128-as cucc 60E alatt, amíg működik nem zörget, ha meg már Lengyelországban javítják, megette a fene. Nnnna, kísérlet, oszt' hadd menjen, egyszer élünk, gyöszmötölöm ezt a CrDroidot.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4228) 30z.Samu válasza azimut (#4227) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én még azért küzdök kicsit a MIUI-jal, hátha sikerül valahogy megoldani, mert amúgy különösebb bajom nincs a rendszerrel. Amióta nálam van a telefon nem fagyott, nem lassult, a rendszer is mondhatni stabil. Szóval nem reckíroznék egy másik rendszerrel, ha nem muszáj. Amikor volt anno a Mi4C-m, ott sokkal több gond volt a Xiaomi által kreált szoftverrel. Egyetlen hülyeséget tudok mondani, aminél ráncolom a homlokom. Amikor Wifire kapcsolódom otthon, akkor kiírja, hogy ez a Wifi nem ad internet hozzáférést, de közben meg pörögnek az üzenetek, meg minden, ami ilyenkor szokott. Valaki tudja, hogy ezt miképpen tudnám orvosolni?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4229) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Fura,mikor letiltom a google chromot meg a duo-t akkor ez megjelenik mindig utána a goole playban,hogy frissítsem le mi ez a cucc?Lehet ennek a frissítése hozza vissza később a két említett appot?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4230) 22Dávid22 válasza Pityu. (#4229) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Ez az alkalmazás egy lecsupaszított Google Chrome, ami csak a motort tartalmazza. Az alkalmazásoknak van rá szüksége, amikor webes tartalmat jelenítenek meg, de nincs saját motorja az adott appnak. Azonban ugyanezt a szerepet a rendes Google Chrome is képes betölteni, a fejlesztői beállítások WebView megvalósítás menüpontja alatt lehet kiválasztani az alkalmazást a célra. Nekem valamiért az Android System WebView le van tiltva, csak a Chrome-ot engedi kiválasztani, úgy néz ki, valamiért ehhez ragaszkodtak a MIUI fejlesztői, talán ezért is engedélyezi vissza neked a Google Chrome-ot magától. Érdekes mód nekem 2. próbálkozásra már letiltva maradt a Google Duo is, szintén az összefoglalós módszerrel. (Nekem a MIUI optimalizáció ki van kapcsolva a fejlesztői beállításokban, talán ezért.)

(#4231) Gloob válasza 30z.Samu (#4225) üzenetére


Gloob
addikt

Én ugyan nem MiFit-et használok, hanem Amazfit Watch-ot, de a lényeg ugyan az. 3 dolog kell ahhoz, hogy ne zárja be. Engedélyezni kell az automatikus indítást, az akku kímélőből ki kell venni, ne legyen korlátozás, és le kell lakatolni. Nálam soha nem zárja be az Amazfit appot. Ezt az alkalmazkodó akkumulátort meg felejtsd el.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#4232) 30z.Samu válasza Gloob (#4231) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi! :R A korlátozás kikapcsolását tegnap ejtettem meg, remélem ezzel a hármassal tényleg nem fogja bezárni az appot. Mármint milyen értelemben felejtsem el az alkalmazkodó akkut? Kapcsoljam ki vagy ne foglalkozzak vele? :B

Sic Parvis Magna

(#4233) Gloob válasza 30z.Samu (#4232) üzenetére


Gloob
addikt

Kapcsold ki, mintha nem is lenne ott. Nálam soha nem volt bekapcsolva, és nem is lesz.

Samsung Galaxy A52S

(#4234) 30z.Samu válasza Gloob (#4233) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem "gyárilag" be van kapcsolva, de akkor most kinyomom azt is. Remélhetőleg így már rendesen fog működni a háttérben az app. Köszi! :R

Sic Parvis Magna

(#4235) pecccccccca válasza Gloob (#4231) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Ezek nekem is mind be vannak állítva a mi band 4-hez, de így is sokat szívok vele. Leginkább a hívásról és sms-ekről nem kapok értesítést a karkötőre, de van mikor pl semmi nem jön. Se viber se whatsapp se hangouts.
Szóval sajnos nem tökéletes úgy sem, hogy minden be van állítva rendesen.
Ezért próbálok pattani más OS-re. Hátha megoldódik a gondom.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4236) Gloob válasza pecccccccca (#4235) üzenetére


Gloob
addikt

Lehet, ki kell próbálni. Azt tudom, hogy nekem sem a MiFit-tel, amikor azt használtam, sem a mostani Amazfit-tel nem volt, ill nincs bajom. Igaz a MiFit-et még az RN4-en használtam, de azt is MIUI alatt.
Igaz, az RN4 alatt ki volt kapcsolva a fejlesztőiben a MIUI optimalizáció, de itt ilyen lehetőség nincs. Tudni kell, hogy én Xiaomi.eu Developer weekly romot használok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#4237) 30z.Samu válasza Gloob (#4236) üzenetére


30z.Samu
félisten

És funkciókat tekintve az Amazfit mennyiben másabb, mint a Mi Fit? Érdemes lehet váltani rá?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4238) Gloob válasza 30z.Samu (#4237) üzenetére


Gloob
addikt

Milyen órát használsz?

Samsung Galaxy A52S

(#4239) 30z.Samu válasza Gloob (#4238) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mi Band 4-et, de olvastam valahol hogy valaki ahhoz is az Amazfit-et használja, azért merült fel bennem ez a kérdés. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4240) Gloob válasza 30z.Samu (#4239) üzenetére


Gloob
addikt

Tudja kezelni, mert választható bent, hogy óra, karpánt, cipő. Sajnos nagyon kezd hasonlítani a MiFitre. Emlékeim szerint mindent tud, amit a MiFit. Tud a Strava-val közvetlenül szinkronizálni, már akit ez érdekel. Meg kellene nézni. Szinkronizálod a MiFittel a MB4-et, leválasztod, ugyan azzal az accal belépsz az Amazfitbe, és párosítod hozzá a MB4-et. Szerintem így minden megmarad.

Samsung Galaxy A52S

(#4241) 30z.Samu válasza Gloob (#4240) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké, köszi! :R

Sic Parvis Magna

(#4242) Paxker315


Paxker315
addikt

sziasztok. A fejlesztői menüben az USB debugot bekapcsoltam, de, hiába csatlakoztatom a gyári USB kábellel a telefont, nem látja a PC, nem ismeri fel, nem tudok adatot átvinni.

Tölteni tölt, de adatforgalom-kapcsolat nincs :(

Miket lehetne még tenni az ügyben?(közben guglizom is, de gondoltam, egy kérdést megér)

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#4243) zsoika válasza Paxker315 (#4242) üzenetére


zsoika
addikt

Nekem is volt ilyen ….kábel csere.

(#4244) Paxker315 válasza zsoika (#4243) üzenetére


Paxker315
addikt

három kábellel is próbáltam :C

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#4245) Paxker315 válasza zsoika (#4243) üzenetére


Paxker315
addikt

Megoldva. Beállításokban találtam fileátvitelt.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#4246) Pityu. válasza 22Dávid22 (#4230) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ha kikapcsolom a miui optimalizációt pl akkor azzal mit érek el?De majd fejlesztőiben meg nézem ezt a web view dolgot is.

#Paxker315

Képeket ilyesmiket akarsz átrakni a pc-re?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4247) aelod válasza Paxker315 (#4242) üzenetére


aelod
veterán

Wifi- ftp.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4248) Gloob válasza Pityu. (#4246) üzenetére


Gloob
addikt

Azzal azt éred el, hogy a MIUI nem akarja drasztikusan a memóriát optimalizálni, becsukogatni feleslegesen az appokat, hanem ráhagyja az android memória kezelésére a dolgokat. Szvsz nyugodtan kapcsold ki.

Samsung Galaxy A52S

(#4249) Pityu. válasza Gloob (#4248) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem lesz több asz energia fogyasztás?

#22Dávid22

Nekem ezt mutatja a fejlesztői beállításokban

de google playban megint ott a duo meg a chrome.Sőt mostanában a biztonsági appot se akarta befrissíteni,mert ugye előző verzióra tértem vissza.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4250) MacEdm


MacEdm
tag

Üdv!
A leendő note 7-emhez keresek tokot és védőfóliát csak a hazai beszerzés játszik.
Tudtok mondani olyan átlátszó szilikon tokot amivel a kamera lencséje nem ér hozzá a felülethez ha hátlapjára rakom le a telefont?
Xprotectoros tokon/védőfólián gondolkoztam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.