Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) pecccccccca válasza KubanitoS (#4089) üzenetére


pecccccccca
senior tag

A memóriakezelésére és az appokhoz való viszonyára.
Van egy Mi Band 4 okosketyerém és elfelejti kiküldeni az értesítéseket rá. Van mikor a chat programok értesítései maradnak el, van amikor a hívás és sms, van amikor mindegyik. Az okosfeloldás sem működik mindig, sőt leginkább nem.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4102) Mercutio_ válasza Bl.Gyo. (#4090) üzenetére


Mercutio_
félisten

6 appal tettem le (mind lockolva, automatikus indítás on, akkukímélőben korlátozás kikapcsolva) közte böngésző 5 tabbal, Blockada, WhatsApp) reggelre ennyi maradt :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4103) noto


noto
senior tag

Sziasztok!
Most rendeltem egy 6/128gb Global verzios Prot.
Leirásában nem láttam a B 20at de elvileg a Globál tudja ugye?

(#4104) pecccccccca válasza noto (#4103) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Igen tudja. Annyi, hogy itthon elvileg nem tudod érvényesíteni a garanciát.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4105) Bl.Gyo. válasza Mercutio_ (#4102) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ezek ellenére mégis működik a viber, insta, ébresztés stb. én mindíg kipöckölöm semmit se hagyok ott. van pár app igaz amit dúrván bezár és nem is indul újra de azok nem is fontosak rendszer/akku figyelő stb, de ezek ami fontos pont mennek hátul mindíg. mindíg jön az értesítés, szól az ébresztő...

amit állítottam: miui optimalizáció ki, automatikus indítás be, háttér korlátozás ki. ennyi.

amúgy érdekes mert a facebook appnál kikapcsoltam az automatikus indítást, fullra tettem a korlátozást akkukímélőben, és force close-al zárom be.. mégis pár pillanat múlva simán elindul és jönnek az értesítések. fene se érti. ez app függő is szerintem. mi megy mi nem. a facebook meg a messenger elég agresszív elindulában akármit csinálok vele.

[ Szerkesztve ]

(#4106) noto válasza pecccccccca (#4104) üzenetére


noto
senior tag

:R :R :R

(#4107) KubanitoS válasza noto (#4103) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem úgy volt, hogy a Note 7 pro-ból nem lesz global? [link]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4108) noto válasza KubanitoS (#4107) üzenetére


noto
senior tag

Szia!
Ebayon van nem is egy eladótól.

Condition:New: A brand-new, unused, unopened and undamaged item in original retail packaging (where packaging is ... Read moreCamera Resolution:48MPMPN:xiaomi redmi, xiaomi mi9, Does Not ApplyModel:Redmi Note 7 ProManufacturer warranty:1 yearModified Item:NoNetwork:AllOperating System:GLOBAL MIUI 10 / Android 9Bundled Items:TPU Gel CaseStyle:BarStorage Capacity:128 GBCustom Bundle:NoBrand:XiaomiConnectivity:3G, 4G, Bluetooth, Micro USBMemory Card Type:MicroSDFeatures:Dual SIM, 4K Video Recording, Accelerometer, Camera, Dual Rear Cameras, Fingerprint SensorProcessor:Octa CoreRAM:6GBScreen Size:6.3 inLock Status:Factory Unlocked

A héten érkezik remélem aztán meglátjuk.....

[ Szerkesztve ]

(#4109) Bl.Gyo. válasza noto (#4103) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Pro-ban nincs B20.

[ Szerkesztve ]

(#4110) noto válasza Bl.Gyo. (#4109) üzenetére


noto
senior tag

Hiába Global?
hogy derithető ki?
Nem megy rajta a 4 g majd?

[ Szerkesztve ]

(#4111) Bl.Gyo. válasza noto (#4110) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nem nagyon ismerem a pro-t, de úgytudom abba B20 nincs. Global.. inkább a MIUI-ra értik azt hardveresen nem tudja a B20-at. vagy elírás. kideríthető vagy nem, tuti nem tudja a B20-at ez tény.
megy a 4g-rajta csak nem 800Mhz-en (B20), és itthon 800-on érhető el legjobban a 4G az mindenhol ott van. pro-val inkább 3G fog menni vagy nagyobb városokban a 4G.

ha így jó neked tartsd meg.
vagy ha nem mond vissza és vegyél egy sima global note7-et. a legnagyobb verzió 4/128-as. abban B20 is van.

[ Szerkesztve ]

(#4112) gabor9991 válasza noto (#4110) üzenetére


gabor9991
őstag

(#4113) pecccccccca válasza Bl.Gyo. (#4109) üzenetére


pecccccccca
senior tag

A Pro jelzőn át is siklottam.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4114) pecccccccca válasza azimut (#4094) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Próbáltam azt amit írtál.
Ezt kaptam.

Mi fiókkal be vagyok jelentkezve a telefonba.

Szerk. Csak újra be kellett jelentkezni.
Sikerült.
Ilyenkor várnom kell és egy idő után mikor megint rámegyek a Miunlockra akkor majd irni fogja, ha már nyitva van?

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#4115) 30z.Samu válasza Bl.Gyo. (#4105) üzenetére


30z.Samu
félisten

"amit állítottam: miui optimalizáció ki, automatikus indítás be, háttér korlátozás ki. ennyi."

Erre gondolsz?

Sic Parvis Magna

(#4117) aelod


aelod
veterán

Ma megnyomkorásztam a lurdyban a telefont. Minden fasza. Kivéve egy idegesítő dolog. Ha lezártam a kijelzőt akkor levette a fényerőt feloldásnál. Ez orvosolható valahogy?
Csak mert a jövő héten rendelném a finominfóról. Ott olcsóbb most mint a boltban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4118) Bl.Gyo. válasza 30z.Samu (#4115) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem. Egy bizonyos appon belül.
Ez:

Miért amit mutatsz az mire szolgál? Tudom a fejlesztöi beállításokban van de nem piszkáltam azt.

[ Szerkesztve ]

(#4119) szemmelver válasza aelod (#4117) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Note 5-nel ugyan ez volt a helyzet. Az utolsó frissítés javitotta.
Gondolom egy frissítés utan itt is jo lesz.

(#4120) 30z.Samu válasza Bl.Gyo. (#4118) üzenetére


30z.Samu
félisten

Fogalmam sincs, azért kérdeztelek meg Téged, hátha tudod. :D Egyébként momentán nálam is hasonló a probléma, mint amiért a kollega menni akar másik rendszerre. Reggel még megkaptam az órára az üzenetet (Mi Band 4, tudom karkötő, de mindig órának mondom :D ), de a 20-25 perccel később kapott üzenet már nem jött át. Ránéztem a Mi Fit-re, be volt zárva, amit azért is tartottam furának, mert ráraktam a lakatot a feladatkezelőben. :F Oké, nem életbe vágó a dolog, mert amiért eredetileg vettem a karkötőt, azt így is tudja. De ha már tud értesítést fogadni, akkor hébe-hóba jól jönne az. :))

Sic Parvis Magna

(#4121) pimi50 válasza aelod (#4117) üzenetére


pimi50
aktív tag

Automata fényerő kikap.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#4122) Drughi


Drughi
addikt

G a m-nál ti bekapcsolva hagyjátok a raw-ot?

(#4123) aelod válasza pimi50 (#4121) üzenetére


aelod
veterán

A fura, hogy kikapcsoltam...
Mindegy amúgy megrendelem mert pöpec kis teló.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4124) vond válasza Drughi (#4122) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ha utólag akarsz tekergetni a fotókon, akkor kapcsold be. Ha viszont nem, akkor csak a helyet foglalják feleslegesen a nagyméretű raw fájlok.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4125) lócitrom


lócitrom
őstag

más is tapasztal a telefonnal készített videók esetében torzítást? lásd koncertfelvétel. kb. értelmes távolságban videózva egyszerűen rövid idő után olyan használhatatlanul torz hangja lesz a felvételnek, mintha kivinném valami stadionos koncertre és letenném valamelyik színpadi hangsugárzó elé centikre. ilyesmit más is tapasztal? EU stable aktuális kiadás fut rajta.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#4126) 22Dávid22 válasza Mercutio_ (#4102) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Ezt én is leteszteltem most az este, az eredmény elég érdekes szerintem.
Az automatikus RAM tisztítás és az akkukímélő ki volt kapcsolva, az alkalmazások között vegyesen volt automatikus indítással rendelkező, zárolt, akkukímélőből felmentett. A fejlesztői beállításokban a MIUI optimalizáció ki van kapcsolva.
Este lefekvés előtt 10 alkalmazást hagytam a memóriában, egyesével megnéztem, valóban mind be volt töltve. Reggelre eltűnt a fele, maradt 5, azok viszont benne maradtak a memóriában. Sőt, a kezdőképernyőn elindítottam egyet azok közül, amik eltűntek, érdekes mód az is bent maradt, sőt ezután az alkalmazásváltóban visszajöttek az eltűnt appok is, amik szintén be voltak töltve... Logikát nem találtam abban, hogy mi tűnt el, és mi nem. Viszont ezután az állapotsáv és a kezelőgombok is lefagytak 1-2-szer (nem váltottak színt, lassan reagáltak), egy újraindítás kelleni fog ezután szerintem.

(#4127) Luck Dragon válasza lócitrom (#4125) üzenetére

Ez Xiaomi nyűg, ez volt régebben RN3-4 esetében, most a Mi9 topicjában OC segítségével próbáltuk végig a hangforrásokat, gondolok itt
unprocessed, kamkordere és alapértelmezett hangforrásokra . Ebből a kamkorder lett a legjobb.
Többen tesztelték autóban és koncerten és beváltak.
Például: de ne telefonon tessék nézni, hanem valami értelmes hang kibocsátó eszközön.
[link]

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4128) noto válasza gabor9991 (#4112) üzenetére


noto
senior tag

Köszi!
Akkor ezt benéztem.
6 gb ram jó lett volna.............

Érthetetlen miért sporolták ki ezt már belőle.
Igy megy vissza és lehet megvárom a 8szériát most mutatják be
Mennyi idő után lesz abból globál verzio?

(#4129) noto válasza gabor9991 (#4112) üzenetére


noto
senior tag

Köszi!
Hasonlót néztem de azt gondoltam hogy ellirták csak....
Sima7 BE van akor a Pro is tudja de tévedtem

(#4130) tucsok8510 válasza kanyi51 (#4097) üzenetére


tucsok8510
csendes tag

Szia, megpróbálom, de maga a bank applikáció akkor is láthatja a root-ot?

(#4131) lócitrom válasza Luck Dragon (#4127) üzenetére


lócitrom
őstag

fasza. rémlik ez, mert több telefon érintett volt... mármint a linkelt anyagot hallgassam normális eszközön?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#4132) Luck Dragon válasza lócitrom (#4131) üzenetére

Igen & igen

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4133) Bl.Gyo. válasza 30z.Samu (#4120) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Érdekes dolog, mert ahogy említettem némelyik app akkor is vissza indul és fut rendesen ha azt teljesen lekorlátoztam a MIUI-ban pl. facebook, whatapp. néha úgytűnik ez a korlátozás, lakat stb csak parasztvakítás semmit nem ér. Az app prgramozásától és a MIUI "kedvétől" függ hogy most mit tart meg és mit nem, önálló életet él. Máig nem értem hogy működik a dolog. Mindegy amíg nem egy fontos app-ot zárogat be nekem addig ez jó lesz, szeretem amúgyis MIUI-t.

Van egy időjárás app-om is widget-el a főképernyőn. Azt is bezárogatja, a zárképernyőre is ki van téve, és sokszor eltűnik onnan. de aztán vissza jön mert a widget 30 percenkénti frissítésre van állítva, és így a widget indítja el újra tulajdonkéépen.

A stock androidokkal meg az volt a bajom hogy minden nyavajás appot futtatott a háttérben és jöttek az értesítések amikől nem akartam, ették az akkut és a ram-ot stb, sehogy se tudtam kilőni őket hogy ne induljanak vissza.

[ Szerkesztve ]

(#4134) Plug Life válasza Bl.Gyo. (#4133) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Kínai szoftver, ne keress logikát benne :D

(#4135) Pityu. válasza coppola (#4051) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Erre gondoltál ami le van írva az összefoglalóban?Mert másik programmal hasonlót csináltam de akkor folyton vissza rakta engedélyezte a duo-t is meg a google chromot is,csak az a fura automatikus froissítés le van tíltva a google playban működik is csak a duo-nál meg a chromnál rakja fel automatikusan.Most meg próbáltam ezt a programot a cikkben,hát nem tudom,meg látjuk.

Ez amúgy pontosan milyen app lenne?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4136) 30z.Samu válasza Bl.Gyo. (#4133) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hmm, ha nagyon nem boldogulok, akkor lehet ránézek én is a másik OS-re, mert nekem pont az kellene hogy ne zárogassa be az appokat magától. Bár nem akarom elkiabálni, de most úgy fest nem zárja be a Mi Fit-et sem.

Sic Parvis Magna

(#4137) Pityu. válasza Directors (#4082) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ott van az a beállításokban focus tracking alatt speciális

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4138) Pityu. válasza Drughi (#4122) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nálam be van kapcsolva mindig,csak kár,hogy portré módban nincs raw

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4139) junkpod válasza Pityu. (#4138) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát igen, mert két kamera képét dolgozza össze... Az meg már nem nyers.

Box's don't touch!

(#4140) paolinho válasza azimut (#4076) üzenetére


paolinho
őstag

"newpipe (youtube helyett)"

Tudom OFF a hozzászólásom, de annyit engedj meg, hogy megjegyezzek, szerintem a Vanced ennél többet tud azzal, hogy úgy is működik, ha lesötétítem a képernyőt. Ergo energiatakarékosabb. Az már csak bonus, hogy a Youtube regisztrációmat is életre tudom kelteni alatta, ha bejelentkezek a rendszerbe. Még egyszer bocs a kommentért!

(#4141) Bl.Gyo. válasza 30z.Samu (#4136) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

na ez az nem lehet rájönni mi alapján zárogat be vagy nem. nem is lehet arra fogni hogy kevés a ram mert nem az.

[ Szerkesztve ]

(#4142) Joker88


Joker88
őstag

ha két SIM kártyát használnék, melyik foglalatba kellene raknom az elsődleges SIM-et ? ugye alapesetben van a Micro SD/SIM kártya hely ,illetve a az egyik SIM hely..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#4143) pecccccccca válasza Joker88 (#4142) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Az elsődleges foglalat ami az sd-vel együtt van. A masodlagos a különálló.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4144) zsoika válasza pecccccccca (#4143) üzenetére


zsoika
addikt

És mi van akkor ha a 2esbe tettem? Van ennek hátránya?

(#4145) Plug Life válasza paolinho (#4140) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Én egyszerűen VLC-vel játszom le a youtube streamet, az megy a háttérben is minden buzerálás nélkül :D

(#4146) Pityu. válasza junkpod (#4139) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Kár,hogy nem tud más formátumot,mondjuk TIF-et akkor két raw fájlból lehetne egy tiff és azon még jobban lehetne alakítgatni mint a jpeg-en :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4147) pecccccccca válasza zsoika (#4144) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Semmi.
Nekem SD kártya is van bent tehát a másodlagos foglalatban van a sim-em. Nincs hátránya.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4148) Plug Life válasza pecccccccca (#4147) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Próbáltad úgy, hogy az elsőben volt a SIM?

(#4149) paolinho válasza Plug Life (#4145) üzenetére


paolinho
őstag

Ezt még így nem próbáltam, de lehet, hogy ez is jó megoldás lehet. :)

(#4150) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Nem teszi ki a gyorshívó parancsikont a kezdőképernyőre a telefonomon. Találkozott már valaki ilyennel? Revolution OS 10.5 van rajta.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.