Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Gloob válasza _stick_ (#3299) üzenetére


Gloob
addikt

Azt hogy friss agps adatok vannak, amik megadják a műholdak pozícióit, és nem kell a telefonnak keresni őket, illetve nem kell letölteni az agps adatokat a mobilszolgáltatótól. Általában 7 nap adatait tartalmazza előre.
De egyébként ki kell próbálni. Semmi veszíteni való nincs. Ha nem felel meg, vagy nem jó, akkor lehet törölni.

Samsung Galaxy A52S

(#3302) _stick_ válasza Gloob (#3301) üzenetére


_stick_
őstag

Ok. Értve.
Ez gyengéje a telefonnak, vagy kifogtam egy hibás darabot?

(#3303) Uthenger válasza LSiki (#3295) üzenetére


Uthenger
aktív tag

Viszont ha barmi baja lenne, akkor kinaba kell visszakuldeni nem?
Es akkor maris jon ra az afa:(

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#3304) Gloob válasza _stick_ (#3302) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom. Van aki panaszkodik, van aki nem. Nekem nem volt gond vele addig sem, amíg nem volt root. Mondjuk nem sokáig volt ez az állapot 😀. Valahogy van egy olyan megérzésem, hogy a rom nem tartalmazza a gps.conf file-t, vagy nem az eu-s beállításokkal tartalmazza. De szerintem inkább nem tartalmazza.

Samsung Galaxy A52S

(#3305) _stick_ válasza Gloob (#3304) üzenetére


_stick_
őstag

Nekem azért gyanús, hogy mikor elkezdtem használni a telefont pár hónapja, akkor nem volt ilyen sok (vagy folyamatos) probléma vele. Gyakorlatilag használhatatlan lett mára.

(#3306) Gloob válasza Uthenger (#3303) üzenetére


Gloob
addikt

No ezt lehet még csavargatni, de nincs igazad. Vám áru nyilatkozattal kell kiküldeni garanciális javításra, és akkor visszafelé, ha meg akarják áfázni, be kell mutatni a nyilatkozatot.

Samsung Galaxy A52S

(#3307) LSiki válasza Uthenger (#3303) üzenetére


LSiki
tag

Ebben igazad van.
Eddig a családban egy Doggee volt hibás garancia időn belül de öszintén szólva nem foglalkoztam velem mert a képernyő közepén volt egy rész ami nem érzékelt ami egyébként típus hibája volt.Ettől még használható. Cubot, iNew a mai napi müködnek pedig 2-3 évesek. Ulefone-nál 9 hónap alatt semmi gikszer, eladtam. Egy Blackview-t kaptam hibásan vissza a feladónak. A postát és a telefon árát visszakaptam. Van egy 3 éves Cube 8ˇ-es tabletem hibátlan. Ugyanenek a tabletnek egy gyengébb változata volt előtte Wayteq :Y névvel itthonról. Sajnos az balesetes lett, elrepedt a képernyő bár nem értem hogyan. Az helyett vettem egy eredetit. Én azt hiszem hosszú távon jól jöttem ki ezekből a rendelésekből.

[ Szerkesztve ]

(#3308) Gloob válasza LSiki (#3307) üzenetére


Gloob
addikt

Olvasd el amit 1-el előtted írtam....

Samsung Galaxy A52S

(#3309) LSiki válasza Gloob (#3308) üzenetére


LSiki
tag

Azt hiszem CN23-as nyomtatvány ha jól emlékszem. De rémemlékeimben a ÁFA/vámfizetésről is kell nyilatkoznod. De mindegy ez igazából nem ennek a topiknak a témája.
Bár itt tenném hozzá hogy bizonyos áruknál előfordul hogy európába kell visszaküldeni. A Blackview-t például kínából kaptam de angliába küldtem.

[ Szerkesztve ]

(#3310) azimut


azimut
aktív tag

Hogyan installáljam az Xposed frameworkot? Magiskból Ed és X flasheléskor hibával megáll. Vagy rekóból?

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#3311) Plug Life válasza _stick_ (#3305) üzenetére


Plug Life
senior tag

Nekem is egy hónapig jól ment a GPS, aztán egyszerre nem tudott csatlakozni tiszta ég alatt, hegytetőn. Töröltem az A-GPS adatokat, rebootoltam, és azóta megint jó. Én szoftver problémára gyanakszom, nem hardverre, de ez nem jelent semmit :D

(#3312) _stick_ válasza Plug Life (#3311) üzenetére


_stick_
őstag

Kicsit visszagörgetve olvasom, hogy pár ember azért kínlódik ezzel a jelenséggel, de a többségnél meg jól szuperál. Kipróbálom, amit javasoltak, de ha nincs jelentős javulás akkor viszem vissza az alzába, nem fogok vele pöcsölni.

Épp próbáltam, amit írtál, de semmi. Pozíciónál, megtervezi az útvonalat és egyből keresi a jelet a waze. Valami 40+ műholdat lát, de egyet sem használ. Gari.

[ Szerkesztve ]

(#3313) azimut


azimut
aktív tag

Xposed-ügy: Riru core és Riru EdExposed a Magisk modulokban megvan (gapps-ot újra kellett húzni). Xposed-et próbálom: Unsupported device, installation failed. Hogyan tovább?

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#3314) Viktor0610 válasza _stick_ (#3312) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól emlékszem, csak a Waze nem működik neked. Akkor ez valami app-specifikus dolog lesz, nem garis hiba.

Tévedtem, bocs. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3315) #22743424


#22743424
törölt tag

Hamarosan indul a MIUI 11 azaz Augusztus 9.-én. Az RN7 előre láthatólag csak a második körben kapja meg. [Forrás]

(#3316) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Úgy kaptam vissza a telefont a szervizből,hogy azt is írták a lapra szoftver frissített vagy mi de ahogy el nézem factory resetet csináltak és ugye google fiók nélkül beléptek a telefonra,szerintetek csináljak én is egy factory resetet vagy lakjam be így a telefont?Pontosan ezeket írják a munkalapon Sw frissítés,formázás,bekapcsológomb javítás,tesztelés,teszt oké,nyelv és régió magyarra állítás,TMX és CCS munkalap mellékelve.

Egyébként milyen lett az eu global MIUI 10.3.5.?

Amúgy ez fura,a CCS lapon írják a tempered galssot is mint felszerelés ami volt a csomagban.Szerintetek üveg fólia ügyben érdemes lenne reklamálni?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3317) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

Redmi Note 7 telót tervezek vásárolni a banggood weboldalról, most kuponnal 40 párezer forint és ÁFA valamint vámmentes a behozatal. A kérdésem az hogy van-e valakinek abban tapasztalata hogy az esetleges későbbi garanciális ügyeket hogy lehet intézni? A Xiaomi Magyországon keresztül lehetséges?

(#3318) Drughi válasza oxide83 (#3317) üzenetére


Drughi
addikt

Itthon nem lesz rá érvényes garanciád.

(#3319) novinyul válasza oxide83 (#3317) üzenetére


novinyul
veterán

Az felejtős itthon, max. fizetős javítás formájában. Lehet hogy így olcsóbb, de ha van valami vele, akkor már a visszaküldésének ugyan ott vagy.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3320) Drughi válasza novinyul (#3319) üzenetére


Drughi
addikt

Elég ha csak gyári hibás, vagy utközben megsérül. Akkor már lehet futni a pénz után...

Persze marha jol hangzik, hogy olcsó, de az ördög nem alszik. Itt is szívta meg már valaki vele, pedig ő itthon vette...

Én személy szerint csak 10e ft alatt veszek külföldről vagy sufni helyről bármit is.

(#3321) azimut válasza oxide83 (#3317) üzenetére


azimut
aktív tag

Ezzel ellentétben az én utam: vágj bele! 1x élünk...

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#3322) Johnny70 válasza LSiki (#3309) üzenetére


Johnny70
tag

Van, amikor egy levelezés is elég. " éve gariztattam egy Zhiyun gimbalt és elfelejtettem a nyomtatványt. Visszafelé a DHL megfogta, vámoltatni akarta, de beszéltem az ügyintézővel, elküldtem neki a levelezést a garanciáról, amiben szerepelt a készülék sorozatszáma is, így bizonyítható volt, hogy én küldtem ki és eltekintettek a vámolástól. A Gearbestes Xiaomikat ráadásul Spanyolországba kell küldeni ha jól tudom, de esetleg a globál Xiaominak is lehet írni, hátha rögtön lehet a lengyel régiós szervizbe küldeni.

(#3323) Azie válasza Drughi (#3320) üzenetére


Azie
őstag

mert sokkal jobb a lengyel "gari" 2 hónapos átfutással 15k felárért egy 45k-s készüléknél

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3324) alázógyík válasza Drughi (#3320) üzenetére


alázógyík
őstag

Barátomat a hivatalos gar. ellenére is elhajtották, mikor a kijelző széle besárgult.
Kerestek valami karcot, nyomot a telefonon, és arra fogták a hibát.

(#3325) kelzsoca válasza Azie (#3323) üzenetére


kelzsoca
félisten

2 hónap, ezt hol hallottad? :)

https://vertigostore.eu

(#3326) tiszolczi válasza Azie (#3269) üzenetére


tiszolczi
csendes tag

Makró fotózásra (már ha lehet ilyenről egyáltalán egy telefon optikája esetén beszélni) én a gcam portré módját használom más telefonoknál is. Nem lesz rövidebb a tárgy és lencse közötti legkisebb távolság, de szűkebb a kivágás (kisebb látószög) és a háttér elmosásával jobb lesz a fotó. Van néhány külsős fotó alkalmazás, mint pl. az Open Camera, amin ha jól emlékszem van makró kapcsoló, de szerintem csodák nincsenek.

(#3327) Drughi válasza Azie (#3323) üzenetére


Drughi
addikt

Pont ezt mondom, hogy itt is megszívta vele valaki, aki hazai boltból vette, de nem hivatalos magyar garanciával.

Nekem megéri a felárat a hazai garancia, persze ettől még engem is megszivathat a TMX vagy a xiaomi.hu.

(#3328) LSiki válasza Drughi (#3320) üzenetére


LSiki
tag

Nem ez a topik témája plussz rábeszélni sem akarok senkit. Ez egyéni választás kérdése. A külföldi rendeléshez kell egy kis "kalandvágy".
A Banggood-nál kérhetsz szállítási biztosítást nem megérkezett illetve hibásan, sérülten érkezett termék esetén visszafizeti a teljes árat (full refund) vagy újra küldi. Erre egyébként a PayPal is védelmet ad, csak akkor lassúbb a folyamat.
Én is eddig csak 30-40 ezres kategóriából választottam a külföldi rendelésnél és "imádkoztam" hogy vagy hibássan érkezen vagy ne legyen utánna semmi baja. Ha hibássan érkezik akkor viszonylag egyszerű a történet, mert eddigi tapasztalat alapján visszaküld és visszatérít. Ez pár hónap utána már kérdés.

Johnny70 : Igen abban az esetben én is írnék a Banggood-nak és Xiaominak is. A Gearbest-ről nem szoktam rendelni. A Banggood számomra eddig teljesen korrekt.

Aki a külföldi rendelésekkel kapcsolatban szeretne "okosodni" annak helyben a topik
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3329) Azie válasza tiszolczi (#3326) üzenetére


Azie
őstag

köszi. egyébként én is a fentebbi "legközelebbi éles távolság, majd belezoom" megoldást találtam célravezetőnek.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#3330) Lizard0828


Lizard0828
tag

Sziasztok!
Sima egyszerü, fekete tokot keresnèk a note 7-emhez, viszont a minösègibbek közül!
Tudnàtok pàrat ajànlani kèrlek?!
Köszönöm

"All The Best And Fuck The Rest"

(#3331) gabor9991 válasza alázógyík (#3324) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem szabad az ilyet elfogadni.
Független szerviz véleményével kell igazolnia a szerviznek, hogy a hiba összefügg a karccal.
Ilyen papír hiányában nyugodtan lehet lépni egy szintet.

[ Szerkesztve ]

(#3332) oxide83


oxide83
aktív tag

Köszi az infókat mindenkitől, engem meglehet győzni és inkább hagyom a kínai webshop rendelést :). Már csak azért is mert az eustock oldalon a nagyobb változat (4/64) egy ötezressel drágább csak mint a 3/32Gb változat a bangadoon.

Más. Volt Redmi note 4 telóm. Egy éven belül kétszer is besárgult a kijelző, gariban cserélték de elég időigényes. Olcsó húsnak híg a leve alapon ez a képernyő sárgulás a redmi note 7 tipushibája is vagy sikerült kinőniük ezt a bosszantó "betegséget"?

(#3333) G48 válasza Gloob (#3304) üzenetére


G48
senior tag

Megnyitva a gps.conf-ot lehet látni hogy EU-s?

(#3334) G48 válasza Lizard0828 (#3330) üzenetére


G48
senior tag

US $1.02 20%OFF | Matte Case For Xiaomi Mi 8 9 SE A1 A2 Lite Redmi Note 7 6 5 pro 5A 4X 4 global Redmi 6A 6 Pro 5 plus S2 Pocophone F1 Max3 Cover
https://s.click.aliexpress.com/e/buboLrmu

US $4.22 53%OFF | Xiaomi Redmi Note 7 Case Cover Liquid Silicone Soft Protect Back Cover Xiaomi Mi 9 8 Lite SE F1 Redmi Note 7 6 5 Pro 7A 6A Case
https://s.click.aliexpress.com/e/b1R1FXJw

(#3335) Drughi válasza oxide83 (#3332) üzenetére


Drughi
addikt

Eustocktól csak eu-s adószámmal tudsz rendelni, mint cég / vállalkozás

(#3336) Pityu. válasza oxide83 (#3332) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem legolcsóbban itt tudsz rendelni,eustockos forgalmazó 2 év gyári garancia
Xiaomi Redmi Note 7 4/64 okostelefon - NEPTUNE BLUE
Xiaomi Redmi Note 7 4/64 okostelefon - SPACE BLACK

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3337) Lizard0828 válasza G48 (#3334) üzenetére


Lizard0828
tag

Remek, köszönöm szèpen😉

"All The Best And Fuck The Rest"

(#3338) thetan


thetan
aktív tag

Most kaptam kézhez a telefont. Egyenlőre ismerkedem vele. Egy két dolgot nem értek. rákattintottam az időjárás appra, és elkezd engedélyeket kérni, pl. ilyet: Engedélyezi az időjárás számára hogy hívásokat indithasson és kezelhessen? - aztán: engedélyezi hogy hozzáférjen az eszközön tárolt fotókhoz, médiatartalmakhoz, és fájlokhoz. Nos ezt nem értem. Ha nem engedélyezem persze nem fog működni. De miért is engedélyezném? és ez még csak az első alkalmazás amit megnyitottam.

Aztán a video appnál. - természetesen engedélyezem a videok fájlok elérését, de miért akar hívásokat inditani és kezelni?

[ Szerkesztve ]

WayteQ xTAB-70w ; ZTE Blade ; WayteQ T5H; Wayteq xBook-60FL; WayteQ xTAB-8Q; XIAOMI REDMI NOTE 2

(#3339) Sas madár


Sas madár
őstag

Összefoglalóban benne a gcam letöltési hely, viszont mivel az külső forrás ezért a készülék nyafog miatta.
Kérdés... a play áruházban lévő gcam tool felismeri a készüléket és ugyan az a szoftver kerül a telefonra ? Vagy az teljesen más hiába is ellenőrzött forrás?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3340) pimi50


pimi50
aktív tag

Igen nagy problémám akadt. Ténykedésem eredménye: minden gomb-kombinációra FASTBOOT üzemmódban marad, kikapcsolni sem lehet.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#3341) vadászcsiga válasza Sas madár (#3339) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az összefoglalóban levő gcam a Google pixel telefonból portolt verzió. Teljesen más mint ami a playen van.

(#3342) Sas madár válasza vadászcsiga (#3341) üzenetére


Sas madár
őstag

Akkor viszont a készülék tiltakozása ellenérte miszerint nem biztonságos ... mégis csak az ajánlott telepíteni?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3343) Drughi válasza pimi50 (#3340) üzenetére


Drughi
addikt

Próbáltad usb-t kihúzni és vissza, illetve minden kombinációval (hang le + power / hange fel + power)?

Ha jól emlékszem talán 15-20mp-ig is kell nyomni ..

(#3344) vond válasza vadászcsiga (#3341) üzenetére


vond
MODERÁTOR

És még ezzel is meg lehet próbálkozni. Nekem ez van fent pár hete. Jóval szabadabban lehet állítgatni a dolgokat. Képminőségben nem tudom, van-e különbség a többihez képest. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3345) zorzy4


zorzy4
őstag

Valaki tud olyan 4.0 gyors töltőt a készülékhez, Budapesten, amit úgy tudok megvenni, hogy munka után besétálok, és a kezembe nyomják, és kábel is van hozzá? Az edigitalos hamához, úgy tudom nincs.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#3346) vadászcsiga válasza Sas madár (#3342) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Teljesen biztonságos.

Vond
proba...

[ Szerkesztve ]

(#3347) fa4hu válasza pimi50 (#3340) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Ha hosszan (akár percig) nyomod a bekapcs gombot?

(#3348) Sas madár válasza vadászcsiga (#3346) üzenetére


Sas madár
őstag

Ezt a próbát már kivárom.. hátha nagy eltérés lesz és itt már megy a makró is.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3349) vadászcsiga válasza Sas madár (#3348) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ugyanolyannak tűnik, mínusz Google fehéregyensúly...így első blikkre.

Macro nem fog működni, az hardveres. Ha csak 10cm a közelpontja az optikanak, az nem fog változni max digitálisan de az nem az igazi.

(#3350) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Redmi Note 5-ről (nincs nyitott BL, nincs root, sima gyári állapot, global stabil) költözöm épp át a Note 7-re, eddig minden OK, 2 kérdésem lenne:
1. WhatsApp-ban le van némítva a csatorna/beszélgetés, mégis jelez, ha aktív (megnyitott) ablakban írnak, vagy én küldök 1 hsz-t, a note 5-ön nem csinálta, gondolom valami miui okosság, hol lehet ezt kikapcsolni?
2. Régi telóról van valami app, amivel le lehet menteni a már ismert wifi-ket? (user/pass, elég sok összegyűlt reptereken, ismerősöknél)
+1 azt hittem végre megúszom a lelakatolt, akkukimélőben kivételre tett app-ok kilövését, de ez a teló is csinálja :O miui optimalizáció kilövése segíthet, vagy IJ-kártya?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.