Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) aelod válasza Crvsh3R (#4577) üzenetére


aelod
veterán

Root es magisk nelkül, hogy sikerült felrakni a vanced yt-ot?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4602) #22743424 válasza aelod (#4601) üzenetére


#22743424
törölt tag

Bár én még nem raktam fel és a kérdés sem nekem szólt de szerintem innen [link] NoN-RooT változat.

[ Szerkesztve ]

(#4603) fa4hu válasza pecccccccca (#4597) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Azért a többség elégedett összességében a telefonnal, és minden gyártónak vannak bosszantó hibái a szoftverben.

(#4604) matthews válasza pecccccccca (#4597) üzenetére


matthews
aktív tag

Köszönöm. Nem nekem lenne, hanem a lányomnak (11 éves), neki meg a kamera fontos mert szelfi meg fotók nélkül nem élet az élet. :-) Meg nem túl nagy igényű játékoknak. Egy darabig akkor jó lesz ez neki, aztán meg majd választ később mást. Úgyis az ájfónnál köt majd ki mint a nővére...:-) Még1x köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#4605) zorzy4 válasza vadászcsiga (#4584) üzenetére


zorzy4
őstag

De van és rendben működnie is kéne.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4606) vargalex válasza gyuri2008 (#4595) üzenetére


vargalex
félisten

Erre számíthatsz maximum, bár routertől is erősen függ.

Alex

(#4607) Pityu. válasza matthews (#4604) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Durva azért,hogy meg hülyítették mai világot iphone kell mert akkor vagy valaki meg kinêznek meg egy 11 évesnek még nem telefon meg szelfizés kéne,nem baj lessz még egy lelki sérült a világba,így kell ezt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4608) pecccccccca válasza fa4hu (#4603) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Tudom. Én is elégedett lennék, ha nem kéne naponta beállítanom újra és újra bizonyos dolgokat, ha az automatikus fényerő azt csinálná ami a dolga és nem azt amit épp sikerül. Ha a kamera egy apró kis mozdulattól nem csinálna tök homály képeket. Ha gyengébb fényviszonyoknál is lehetne értékelhető kéoet készíteni. Ha az app amit ép használok nem záródna be. Ha nem forrósodna és akadozna be mikor alap nem erőforrásigényes játékkal játszok és nem melegedne túl annyira, hogy konkrétan semmit nem lehet vele csinálni, mert egy értesítőben jelzi, hogy túlmelegedett.
Szóval jó lenne ez a telefon, ha jó lenne. De számomra egyáltalán nem az.
Soha egyetlen telefonom sem akadozott játéktól, nem forrósodott fel, nem élt önnálló életet az auto. fényerőállítás. Pedig volt rengeteg más készülékem, de ilyen dolgokkal egyszer sem találkoztam. Mondjuk még soha nem volt ezelőtt redmi aka. xiaomi telefonom. Legalább már ezt is megtapasztaltam, hogy ilyen készülékek is vannak a piacon.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#4609) #07282432 válasza pecccccccca (#4608) üzenetére


#07282432
törölt tag

A tied az gyári hibás sajnos,ha van garancia akkor vidd vissza. Az általad írt hibákat a sajátomon nem tapasztalom
Próbáld meg Mi Flash programmal újra flashelni.

[ Szerkesztve ]

(#4610) matthews válasza Pityu. (#4607) üzenetére


matthews
aktív tag

Köszönöm "építő" hozzászólásodat. A nagyon hosszú és tagolatlan mondatod első részével egyetértek, a lelki sérültet visszautasítom, veled így is eggyel többen vannak ahogy látom itt a nyafogásodat a fórumon. Lehet szabályozni nagyon szépen a telefonhasználatot, nálunk nem orrba szájba bámulják, mert vannak ennél fontosabb dolgok amiket előbre kell tenniük és ha hiszed ha nem meg is értik, és nem én veszem nekik a telefont hanem a saját összegyűjtött pénzükből olyat választanak amilyet akarnak. Ezt a kettőt nézte ki, én csak megígértem neki, hogy minden oldalról utánajárok a masináknak. Történetesen másik városba jár iskolába ezért fontos hogy legyen mostmár (eddig nem volt) telefonja, az meg hogy szeretik a dolgokat megy magukat fényképezni nehogy már negatív dolog legyen. Szépen kérlek seperjél egy kicsit a saját házad táján aztán lelki sérültezzél Mr. "Nem tudom a frissítést letiltani" fórumtárs. Off befejezve és elnézést a többiektől, hogy többre nyúlt mint kellett volna.

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#4611) vadászcsiga válasza zorzy4 (#4605) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De ahogy írtam nem működik. Vagy rossz helyen van mint közelség érzékelő.

(#4612) Pityu. válasza matthews (#4610) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azt elismerem,hogy az elején lehet nyafogtam pl az aksi meg ilyesmi végett,de mostanában elégedetten használom a telefont,sőt még dicsérni is szoktam meg kiállni mellette vagy segíteni ha tudok ha másnak problémája van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4613) vadászcsiga válasza pecccccccca (#4608) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha a kamera egy apró kis mozdulattól nem csinálna tök homály képeket. Ha gyengébb fényviszonyoknál is lehetne értékelhető kéoet készíteni.

Közeli képekkel nagy bajban van az optika az biztos.

(#4614) Miksa1 válasza matthews (#4604) üzenetére


Miksa1
csendes tag

Hali,

matthews:

maradj az ájfónnál, a Xiaomi csak akkor jó, ha van időd/energiád neten nyomozni beállítások/trükkök után, vagy annyira geek, h otthon, tenmagad zokszó nélkül újrahúzod a ketyerét pc-ről (Mi Flash), és tudsz beleölni (adott esetben napi) x órát

pecccccccca:

(én a xiaomi.hu nál vettem) nekem se csinálja azt a sok szörnyűséget, amit a tied produkál.
Sztem gyaluld le az összefoglaló szerint, csinálj teljes clean installt Mi Flash-sel, pár napig tesztelgesd totál minimálba, játékok nélkül, csak a legszükségesebb appokkal (whatsapp/Massenger, mittomén), és ha ez se, akkor sztem is küldd vissza (nem kioktatás).

Pityu.:

OFFTOPIC

ilyen, ha a mostani felnövő generáció (ettől függetlenül még emberek ők is), találkozik a fogyasztói társadalommal. Aminek a fő pillére, h fogyassz, és mutasd meg, h ki vagy (mert akkor leszel vki). Amit amerikából exportáltak, de ez tán mindegy is. Az emberiség más okokból (is) már rég megérett a pusztulásra, de ebbe nem menjünk bele, mert ez tuti nem az a fórum... ;) Ha matthews-éknál van bizalom, és tudja kontrollálni a törpök tartalomfogyasztását, akkor csinálja. "Csak" ismerni kell a határaikat. Uff. Kiszálltam, nem folytatok offtopic témát, no offence, piece :R

[ Módosította: bolondember ]

(#4615) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Pár hetes Note 7 olyat csinál, hogy reggel ébresztéskor elkezd ébreszteni de sötét marad a kijelző.
Ha felébresztem akkor sem adja fel az ébresztő kikapcsolását. Ma reggel ráadásul kért pin kódot de azt meg nem fogadta el, PUK kód lett a megoldás. Bug lehet ez a sw-ben vagy vmi beállítás hogy nem adja fel az ébresztés kikapcsolást?
Köszi előre is a válaszokat!

(#4616) junkpod válasza pecccccccca (#4608) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha a hw nem is a sw környezet mindenkinek más és lehet a te igényeid ütköznek a teló lehetőségeivel, azért Lad be egyedül vagy ezzel a gondoddal.
Szerintem ne bosszantsd magad ezzel a telefonnal, add el inkább, nyugodtabb lesz az életed.

Box's don't touch!

(#4617) junkpod válasza Miksa1 (#4614) üzenetére


junkpod
nagyúr

Gyári állapotban napi X óra geek trükközés nélkül is árva jó ez a RN7.
Nem osztom a véleményed...

Box's don't touch!

(#4618) #07282432 válasza junkpod (#4617) üzenetére


#07282432
törölt tag

Gcam és a MIUI kapcsolatával nem vagyok kibékülve,de ezt eltekintve nagyon jó telefon,még nem csalódtam a Xiaomiban pedig pár telefonom már volt: (4x,5 Plus,Redmi 6,A2 Lite,Note 5 Pro,Note 7)

(#4619) Pityu. válasza #07282432 (#4618) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Próbáld ki azt a gcamot amit én linkeltem,nekem azzal a gcammal nincs baj és a telefon kapcsolatával.Én már a főképernyőre is a gyári kamera helyére is a gcam ikonját raktam ki annyira bevált.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4620) #07282432 válasza Pityu. (#4619) üzenetére


#07282432
törölt tag

Használtam azt is,csak áttértem az újabbikra. Igaz akkor még nem vettem fel vele videót lassítva,de most pótlom és írok hogy jó-e.

(#4621) matthews


matthews
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy aki a xiaomi.hu-ról rendelte annak mennyi idő múlva érkezett meg a telefon?
Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#4622) #07282432 válasza matthews (#4621) üzenetére


#07282432
törölt tag

1-2 nap

(#4623) novinyul válasza pecccccccca (#4608) üzenetére


novinyul
veterán

Ezek a hibák egyike sem fordult elő nálam. Lehet hogy hibás darabot fogtál ki, de ezért az adott típus még lehet jó. Én beadnám garanciába, aztán kezdjenek vele valamit.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#4624) azimut válasza pecccccccca (#4608) üzenetére


azimut
aktív tag

Várd meg a bl-nyitást, gyalu, kinemmeremmondani melyik rom, oszt' jó lesz a'. :D

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4625) Gloob válasza #07282432 (#4618) üzenetére


Gloob
addikt

Nem csak neked szól, de a Gcam-ról tudni kell, hogy a Google Pixel telefonokról portolt app. Mivel portolt, így egyáltalán nem garantált, hogy minden verzió megy minden telefonon. Sőt nem véletlen, hogy különböző emberek, csapatok foglalkoznak egyes telefontípusokra történő portolással. Az RN7-re olyat célszerű használni, aminek a nevében szerepel az RN7, mivel az biztosan erre a telefonra lett portolva olyan által, akinek van ilyen telefonja. Sajnos kezd olyan lenni a Gcam körüli hiszti, mint amikor egy crackelt játék nem megy egy adott PC-n, másikon meg igen. Annak is, és ennek is oka van.
Azoknak a hibáknak a tömkelege, amit itt egyes felhasználók felsorolnak, biztosan egyedi esetek, amik lehetnek akár az adott telefon hardveres hibáiból is, de lehetnek akár, és itt most nem kell megsértődni, user errorból származók is. Én biztosan, hogy ennyi, és ilyen hiba után már csináltam volna egy teljesen tiszta telepítést MiFlash-el, és ha nem javul, akkor gariztatás. Egyszerűbb lenne, mint állandóan nyafogni, és szidni a telefont.

Samsung Galaxy A52S

(#4626) #07282432 válasza Gloob (#4625) üzenetére


#07282432
törölt tag

Tesztelem ma a másik gcam-al amiben a nevében ott van az RN7 szó,és ha azzal jó akkor boldog leszek,ha nem akkor marad a BL nyitás+custom rom és az eddig használt gcam

(#4627) azimut válasza #07282432 (#4626) üzenetére


azimut
aktív tag

MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk, szerintem

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4628) #07282432 válasza azimut (#4627) üzenetére


#07282432
törölt tag

Ezt töltöttem le és a lassított videó ugyanúgy akad.

Megnéznétek hogy a gyári kamera appal is a lassitott videó akad nálatok? Nálam azzal is akad

[ Szerkesztve ]

(#4629) Gloob válasza azimut (#4627) üzenetére


Gloob
addikt

Szerintem is. Bár nálam egy másik is jó.

Samsung Galaxy A52S

(#4630) vond válasza #07282432 (#4628) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Próbáld ki ezt: [link]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4631) #07282432 válasza vond (#4630) üzenetére


#07282432
törölt tag

Ezt már próbáltam mikor megjelent.

(#4632) pecccccccca válasza novinyul (#4623) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Persze igazad van.

Annyi, hogy gariztatni nem tudom illetve nem is akarom. Kínából rendeltem. Így drága sem volt ( 46 ezer ), de belekalkuláltam, hogy, ha gondja van akkor max saját kontóra megjavítom.

azimut
Az lesz. Még adok neki egy esélyt egy másik rommal. Aztán max megy a háztól egy olyan embernek akit mondjuk nem zavarnak ezek a dolgok.
Sajnos hozzászoktam a flagshipekhez és az azokkal járó normálisabb működéshez. Nekem ez a bug/hiba mennyiség amit ezzel a telefonnal megvásároltam már kicsapja biztosítékot. Evvan. Persze bennem is a hiba. Lehetnék elfogadóbb, de a munkámból adódóan megszoktam, hogy hibátlanul működjenek az eszközök vagy legalábbis a hibátlanhoz közel.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4633) Gloob válasza #07282432 (#4631) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem még ez a verzió is jó.
MGC_6.2.030_HDRPlusVersion_Bulkin043_V3.apk

Samsung Galaxy A52S

(#4634) #07282432 válasza Gloob (#4633) üzenetére


#07282432
törölt tag

Marad a custom rom nálam.

(#4635) Gloob válasza #07282432 (#4634) üzenetére


Gloob
addikt

Mondjuk nekem is az van. Xiaomi.eu Developer 9.8.29-es.

Samsung Galaxy A52S

(#4636) Miksa1 válasza junkpod (#4617) üzenetére


Miksa1
csendes tag

Tökéletesen egyetértek, nekem is a gyári rom van fenn, és nem vettem észre, h produkálná a hibákat, amikről itt sokszor szó van. De abban is biztos vagyok, h két ugyanolyan RN7 nem hagyja el a Xiaomi gyár kapuját... :D

Viszont vannak páran, akiknek nem megy ez-az, na, kisérletezéssel/beállítgatással simán repülnek az órák, ha heti szinten számolod. Legalábbis nálam... :))

(#4637) Uzsidoboz97


Uzsidoboz97
csendes tag

Próbálta már valaki átlátszó hátlappal? :D :Y

They say avoidance never heals but this sure feels good.

(#4638) Joker88 válasza Uzsidoboz97 (#4637) üzenetére


Joker88
őstag

mi a f** ? :D ezt meg hogy ? :D :DD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#4639) Uzsidoboz97 válasza Joker88 (#4638) üzenetére


Uzsidoboz97
csendes tag

Hátlap levesz, és magát a színét egy fólia szerű cucc adja, amit sok szívás árán le tudsz róla húzni.

They say avoidance never heals but this sure feels good.

(#4640) #07282432


#07282432
törölt tag

Valaki próbálta a Havoc OS ill Pixel Experience Plus ROM-okat?

(#4641) Bl.Gyo. válasza #07282432 (#4628) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nálam is.

(#4642) Crvsh3R válasza aelod (#4601) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Non-Root Downloads a Vanced oldalán.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4643) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Mi a kód neve a telefonnak ? Violet ? Custom romok miatt kérdezem .
Lehet vennék egy ilyen készüléket mert mégis csak note széria jött be a legjobban .

(#4644) #07282432 válasza batai15 (#4643) üzenetére


#07282432
törölt tag

Lavender

(#4645) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A gyári szilikon tok nem védi a kamerát,elég gáz :(((

(#4646) #22743424 válasza pecccccccca (#4608) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az automata fényerő szabályozás az egy meglévő probléma az szinte mindenkit érint.

(#4647) batai15 válasza #07282432 (#4644) üzenetére


batai15
félisten

Akkor nincs is rá hivatalos pixel experience ,Lineage os illetve gcam ?

(#4648) Gloob válasza #22743424 (#4646) üzenetére


Gloob
addikt

No ez a probléma nálam is megvan, még a Xiaomi.eu Dev-en is. Én egyszerűen kikapcsolom és kész.

Samsung Galaxy A52S

(#4649) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Milyen hátlapvédő tokot tudtok ajánlani ami a hátlapi kameránál kijjebb áll.

(#4650) zorzy4 válasza Blamazs (#4615) üzenetére


zorzy4
őstag

Próbálj meg rendszer visszaállítást, és kapcsold ki a pin kód kérést. Úgysem jó semmire.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.