Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) szabacsik


szabacsik
őstag

Valaki tudna segíteni hol rontom el? Összefoglalóban leírtakat megcsináltam mégse tudom a volte-t bekapcsolni. Csak 4g-n hajlandó működni. Lehet a diginél kéne állítaniuk valamit? [kép]

/\____/\

(#4952) szabacsik válasza szabacsik (#4951) üzenetére


szabacsik
őstag

User error. Amikor a kódot bepötyögve kiírja hogy disabled akkor van bekapcsolva. Valamit félreértettem. Mindegy. Működik :)

/\____/\

(#4953) laca1052


laca1052
tag

Ezek a készülékek kapják meg a MIUI 11
[link]

(#4954) herdsman12


herdsman12
őstag

Létezik, hogy a Mi WiFi app mobilhálózatról nem tud képet küldeni a Xiaomi R3G (gyári szoftver) USB-re csatlakoztatott tárolóra?
Küldene valaki egy képernyőképet (akár privibe is) a csak mobilhálózaton lógó app főképernyőről. Az érdekel, hogy ilyenkor mi a telefon állapota.
Előre is köszi.

(#4953) laca1052
Nem jó a link.

[ Szerkesztve ]

(#4955) Oldman2


Oldman2
veterán

Xiaomi.eu

Remélem az nem normális állapot, hogy a bejelentkezésre kattintva ezt kapom:

Security error occurred. Please press back, refresh the page, and try again.

Mi lehet a gond?

(#4956) Joker88 válasza laca1052 (#4953) üzenetére


Joker88
őstag

valami gond van a linkkel..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#4957) gyuri2008 válasza Joker88 (#4956) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én be tudtam lépni.

(#4958) vargalex válasza gyuri2008 (#4957) üzenetére


vargalex
félisten

Hova???

Alex

(#4959) laca1052 válasza herdsman12 (#4954) üzenetére


laca1052
tag

Oke megpróbálom így
https://tesztarena.hu/ezek-a-xiaomi-telefonok-kapjak-meg-a-miui-11-et/
Most jó az alsó link is. Bocsi :R

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4960) barnam_ válasza barnam_ (#4949) üzenetére


barnam_
nagyúr

Amit még kihagytam:

Ezzel kétszer fel tudod tölteni a telefont, és támogatja a gyors töltést (QC 2.0) 9V 1.6A mellett.
A power bankot meg bármivel fel lehet tölteni, nem kell hozzá USB C csatlakozó.

(#4961) Oldman2


Oldman2
veterán

Az összefoglalóba esetleg mehetne:

Redmi Note 7 Kézikönyvek

(#4962) Joker88 válasza laca1052 (#4959) üzenetére


Joker88
őstag

így már okés..

akkor megnyugodtam a MIUI11 miatt.. :C

In loving memory of Garrett Lockhart

(#4963) fene_vad


fene_vad
senior tag

sziasztok,

crDroid vagy Havoc-OS használók: valaki megnézné nekem, hogy a navigation bar-ban található "back" gombra beállítható, hogy hosszan nyomva "force close"-olja az éppen aktív appot?

MIUI alatt ez működik, de RR alatt nem (developer options-ben engedélyezve), és nekem ez egy nagyon fontos feature. Annyira, hogy csak emiatt váltanék bármilyen másik ROM-ra, kivéve MIUI persze.

(#4964) aelod válasza #07282432 (#4923) üzenetére


aelod
veterán

Ehhez egy beállítási metódust tudsz linkelni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4965) vlevi


vlevi
nagyúr

Találkozott valaki olyan témával, amiben kicsit nagyobbak a státusz sor ikonjai?
A light v10-et néztem, de az förtelmesen randa szerintem.

(#4966) rebla


rebla
aktív tag

Sziasztok!
Egy kérdés. A tisztító proginál nem tudok kivételt hozzáadni. Hiába nyomok rá a progira a tisztitásnál csak két lehetőséget ír a felugró ablak. A progi nevét,vagy a törlést. Kivétel nincs mint a videókon láttam. Köszi.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#4967) dave987 válasza Drughi (#4933) üzenetére


dave987
aktív tag

Én inkább azt kérdezném miért nem telíti be a többit is? Nekem 3gb-os Redmi 5öm van és bármit nyitok meg mindig 1.5gb szabadon van. Akkor minek bele annyi ram?:W

(#4968) azimut válasza fene_vad (#4963) üzenetére


azimut
aktív tag

Ilyesmire gondolsz?

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4969) koppasz1986 válasza cerka (#4947) üzenetére


koppasz1986
tag

Nem találok ilyen beállítást...

(#4970) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Fantasztikus ez a messenger,gondolom nem a telefon szórakozik. Néma üzemmódba rakom a telót elsőnek a messenger rendesen rezeg,aztán már rezegni is elfelejt majd csak a villogó fényről veszem észre,hogy üzenetem van,aztán csak akkor rezzen egyet ha feloldom a kijelzőt,aztán egy párszor megint normálisan működik aztán megint nem rezeg üzenetre.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4971) vond válasza Pityu. (#4970) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ugyanez. Össze-vissza működik. Egy rakat fos az a program, a facebook-os társával együtt. Biztos kevés a 2-3 milliárd felhasználó, hogy normálisan megírják őket.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4972) aelod válasza vond (#4971) üzenetére


aelod
veterán

Kedvencem amikor valakivel beszéltem és linkeltem neki akármit, átmegyek más alkalmazásba, majd vissza, tovább beszélgetünk stb. utána újra megnyitom a messengert és arra az oldalra dob ahol a partnert kell kiválasztani a listából akinek szeretném a korábbi linket küldeni...nyomok egy visszát és még korábbi linket küldés ugrik fel...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4973) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A számítógépen milyen programmal kommunikál a telefon?

(#4974) maczera válasza gyuri2008 (#4973) üzenetére


maczera
aktív tag

Az attól függ ...
Például USB kábel és fájl átvitelre állítás esetén Win7 alatt az Intézővel matathatók, ide-oda másolhatók a fájlok.

(#4975) aelod válasza maczera (#4974) üzenetére


aelod
veterán

Filekezelő ftp mód, ha lehet nem kábelezek :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4976) rebla válasza dave987 (#4967) üzenetére


rebla
aktív tag

Akkor inkább ugy teszem fel a kérdést. Nektek sikerül kivételt hozzáadni a tisztító proginál? Vibert szeretném ha nem lőné ki. Redmi note 7 globál 4/64 köszi. Bocsi ezt nem Dave987 nek szántam 😅

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#4977) pimi50 válasza gyuri2008 (#4973) üzenetére


pimi50
aktív tag

Én a Wondershare MobileGo-t vagy a TunesGo-t használom "nemzedékek" óta, de pl. a MyPhoneExplorer is használható.

[ Szerkesztve ]

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#4978) Gloob válasza rebla (#4976) üzenetére


Gloob
addikt

Ja, hogy te erre gondolsz. Viberre automatikus indítás, akkumulátor kímélőnél nincs korlátozásra, és lelakatolni az appot a memóriában a futó appoknál.

Samsung Galaxy A52S

(#4979) Drughi


Drughi
addikt

Sziasztok,

Segítséget kérnék, de szerintem inkább privátban, mint itt, mert hosszú lesz és nehéz eset vagyok ;]

Full gyári rendszerről szeretnék váltani valami (nem kifejezetten MIUI) rendszerre, de a lehető legegyszerűbben.

Mivel totál analfabéta vagyok ezekhez a dolgokhoz inkább olyasvalaki segítségét kérném aki jártasabb ebben.
Hogy miért akarok váltani? (úgyis megkérdezi majd valaki)

Nem tetszik az értesítések kezelése és a RAM szabályozás. Illetve hajt egy kicsit a vágy valami új felé.

Aki vállalkozó szellemű azt várom, akár privátban is, vagy itt, ha ez segítség lehet másnak is.

:R

(#4980) rebla válasza Gloob (#4978) üzenetére


rebla
aktív tag

Így is jó lesz. Köszönöm szépen!
Amúgy a képen lévő opció globálról hiányzik:
[link]

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#4981) Pityu. válasza aelod (#4975) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Vagy Wifi file transfer

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4982) kopapy


kopapy
tag

Valaki kérdezte korábban az audio képességeket. Bluetooth-on tud LDAC kodeket is. Ráadásul elég jó DAC van benne, az USB Audio Player Pro pl. egy 352,8 kHz - 24 bites DXD fájl lejátszásakor a Direct kimenetre (jack) 352,8 kHz-et ír. A hang igazolja is, a telefon képes a nagy felbontású fájlok lejátszására.
A Tidal MQA fájlok lejátszásakor ugyan van hallható különbség a jack csatlakozóval szemben az USB-re kötött Audioquest Dragonfly Black külső DAC javára, de anélkül is élvezhető egy jó fej/fülhallgatóval a jack kimeneten. Jobb küldő DAC-kal valószínűleg nagyobb a különbség, azt nem tudtam kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#4983) Pityu. válasza vond (#4971) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Az asztali facebook se valami fényes,ott meg rá kattintok a változásokra aztán sokszor megakad töltésnél az oldal folyton frissíteni kell rá,piszok jó mikor van vagy 50 változás.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4984) vond válasza Pityu. (#4983) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Így van, az is egy hulladék. Munka miatt néha használnom kell, és állandóan csak szívok vele. :(((

Egészen elképesztő, hogy egy ekkora cég nem bírja ezeket a dolgokat normálisan megoldani. :((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4985) *VARJU*


*VARJU*
tag

Üdv
A time-lapse videók nál direkt nincs hang felvétel?, vagy csak nálam nem veszi

(#4986) azimut válasza Drughi (#4979) üzenetére


azimut
aktív tag

Vagy-e már nyitva bootloaderileg?

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4987) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Sziasztok

Melyik most a menő custom ROM? meguntam a gyári MIUI-t, reklámok is idegesítenek. Bootloadert már nyitottam. LineageOS / Pixel experience?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4988) Pityu. válasza vond (#4984) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szarnak bele...

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4989) Drughi válasza azimut (#4986) üzenetére


Drughi
addikt

Addig eljutottam ma, 168 óra..

De a neheze még csak most következik. Azt se tudom melyik ROM legyen az. Nagyon kókányat nem akarok, stabilitás a fő cél, illetve hogy a gcam- is szuperáljon.
Ezen felül a frissítések jöjjenek azért.

(#4990) Minerva


Minerva
kezdő

Sziasztok+

Tudnátok ajánlani TG beszerzési lehetőséget?
Sajnos, amit rendeltem, az nem fedi le teljesen a kijelzőt. :(
Fel fogom rakni,de jó lenne, ha olyat tudnék rendelni, ami tényleg jó rá.
Olyat szeretnék, ami teljesen fedi a kijelzőt. Ha valakinek sikerült ilyet szereznie, hálás lennék, ha megosztaná velem, hogy honnan sikerült.
Előre is nagyon köszi! :)

(#4991) aprokaroka87 válasza kopapy (#4982) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én voltam, köszi :)

(#4992) G48


G48
senior tag

AEX-el mi lett? Nem elérhetö.

(#4993) Gloob válasza Drughi (#4989) üzenetére


Gloob
addikt

No az még egy teljes hét. Viszont a bootloader nyitás az visz mindent. Ha az megvan, akkor adb parancssorból egy custom recovery, ami lehet TWRP, vagy az OrangeFox. Az utóbbi szvsz jobb. Majd recovery-ből a kiválasztott rom telepítése, egy full wipe és data format után. Romok közül attól függ mit szeretnél. MIUI alapon én a Xiaomi.eu Developer romot javaslom. Minden leírt kívánságodnak megfelel. Nem MIUI romokat nem ismerem, de itt sokat emlegetett a Cr-Droid. Biztosan jó az is.

Samsung Galaxy A52S

(#4994) Zola01


Zola01
tag

Üdv!
Tudtok valami jó PC-s programot, amivel tudok csinálni biztonsági mentést/visszaállítást a telóról, mint pl a Huaweinek a HiSuit? (MI PC Suit úgy látom nem frissült 2015 óra, nem tudom hogy működik e)

Szeretnék csinálni egy FR-t, és egyszerűen visszarakni mindent.
Ennek az oka:
Új a telefon (PFGEUXM 10.3.6.0), eddig nem nagyon használtam, csak ismerkedtem vele, felraktam a szokásos appokat (letiltottam ami nem kellett), átmásoltam a képeket, zenéket stb. Nem is volt semmi gond, akksi jól bírta.
Tegnap beraktam a SIM kártyát, ment rajta egy kis youtube, netezés wifin. Felraktam tölteni, aztán irány a meló.
Nem tudom megmondani pontosan mennyit merült, de kb 5 óra alatt 100-ról 30%-ra merült úgy, hogy nem nyúltam hozzá, a nap végére már ki is kapcsolt. Akksi használat nem mutat semmi különöset, nincs beragadt app, nincs erős hálózat keresés, nincs nyoma annak hogy mi szívta le az akksit. Kilőttem minden futó appot, volt újraindítás is.
Másik két telefon ugyan azokkal az appokkal és SIM-mel, egyáltalán nem merült ennyire kisebb akksival.
Talán a SIM kártya lehet az oka, ki fogom próbálni másik kártya helyen, legvégső esetben egy FR.

Találkozott már valaki hasonló problémával?

[ Szerkesztve ]

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#4995) Pityu.


Pityu.
nagyúr

A tétlenséget úgy számolja a telefon,hogy csak bekapcsolt állapotban?Ha kikapcsolom azt nem számolja?Mert tegnap előtt este töltöttem de csak 18óra tétlenséget ír,kijelző időnek is 4óra 57 percet bár én azt többnek éreztem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4996) azimut válasza Gloob (#4993) üzenetére


azimut
aktív tag

HavocOs és CrDroid OS fej fej mellett. Pl.:


Vagy:

Kedvencem felül a töltöttségi sáv, 1 px, a színe az akksi állapota szerint változó. Mások kérdezték: ha akarom nagyi-szem barát állapotsáv is lehetne.

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4997) fa4hu válasza Zola01 (#4994) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

A helyedben először csinálnék egy újraindítást, valami beragadhatott. Ha utána nem tapasztalod, akkor nem kell legyalulni.

(#4998) fene_vad válasza azimut (#4996) üzenetére


fene_vad
senior tag

van a beállítások között hosszan nyomott back gomb-ra funkció beállítás?

(#4999) junkpod válasza kopapy (#4982) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát, az elmélet szerint az aptx(HD) jobb megoldás lehet.
Milyen app segítségével lehet monitorozó, hogy éppen mit használ a telefon, illetve lehet-e ezeket forszirozni?

Box's don't touch!

(#5000) azimut válasza fene_vad (#4998) üzenetére


azimut
aktív tag

Gyanítom, hogy nincs, esetleg:

crDroid beállítások>>Navigáció>>Gyári navigációs sáv beállítások>>Navigációs sáv hangoló>>Itt: elrendezés, további bal oldali gombtípus, további jobb oldali gombtípus, fordított elrendezés menüpontok - akármit is jelentsenek.

További x oldali gombtípusban: vágólap, billenytűkód, forgatás megerősítése billentyűzetváltó és nincs - opciók.

Ha egy app fut, alatta ott a navigációs sáv, amivel vissza, home és utoljára megnyitott alkalmazások hívhatók elő. Gondolom valami egész képernyős alkalmazást szeretnél kilőni (pl. játék), de ilyesmit tesztelni sem tudok, mert nincs. Lehet, hogy ebben a romban nem is kell, előhívható amúgy is.

A navigációs gombok a gyári beállításokkal működnek, legnagyobb megelégedésemre. Kimerítő válasz? Amúgy szerintem próba, szemcsere.

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.