Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Gloob válasza koppasz1986 (#3588) üzenetére


Gloob
addikt

De ugye azt a letöltött tgz file-t kibontottad egy könyvtárba? File-okat és könytárakat kell látnod bent.

Samsung Galaxy A52S

(#3602) Gloob válasza Zsoltpeter (#3600) üzenetére


Gloob
addikt

Mi az a mikroG? Linket hozzá?

Samsung Galaxy A52S

(#3603) Gloob


Gloob
addikt

Aki EU Dev weekly romot használ, most jött egy frissítés a 9.8.8-ra, 9.8.9-el. System stabilized optimalizálás, és performance. Launcherhez hozzáadva az app draver. Fel is tettem azonnal. 😀

Samsung Galaxy A52S

(#3604) koppasz1986 válasza Gloob (#3601) üzenetére


koppasz1986
tag

Igen úgy csináltam minden ahogy kell, de sehogy nem sikerült mig nemrég újra nem indítottam a pc-t azt utána egyből megcsinálta.. érdekes de végre sikerült azt minden jó (Y) Köszönöm szépen!

(#3605) Gloob válasza koppasz1986 (#3604) üzenetére


Gloob
addikt

No hál istennek, hogy jó lett. Hát igen, a driverek telepítése miatt ajánlott az újraindítás! Lényeg, hogy rendben van minden. Lehet előről kezdeni a BL nyitást, a TWRP-t, a rootot. 😀. A BL nyitásra most már nem kell várni, hiszen megvan rá az engedély.

Samsung Galaxy A52S

(#3606) Gloob válasza Gloob (#3603) üzenetére


Gloob
addikt

És tényleg van végre app drawer a miui lancherben is. Jé, eljutottak idáig is a fiúk. 😀😀

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#3607) Henker2 válasza Pityu. (#3550) üzenetére


Henker2
addikt

:C
Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#3608) Pityu. válasza Henker2 (#3607) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nincs mit :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3609) betegphiu


betegphiu
senior tag

Sziasztok. Ha megkapom gyári újan a telefont. Az melyik android rendszerrel jön ki ?
Ami rajta van ,az jó ?
Ha felajánl frissítés t,azt feltegyem , vagy rosszabb lesz ?
Bocs a hülye kérdésekért , de most térek át droidra 5 év windows phone után. Ott nem kellett szarakodni a romokkal.. :)
Köszönöm.

(#3610) paolinho válasza Zsoltpeter (#3600) üzenetére


paolinho
őstag

Na, mondjuk ezzel a microG szinkronnal valami nincs rendben. Addig eljutottam benne, hogy beadtam az email címet, meg a jelszót, de utána csak próbálkozásig jut a csatlakozási folyamatnál.
Na mindegy, maga a Vanced működik, csak nem bejelentkezve.

(#3611) Plug Life válasza betegphiu (#3609) üzenetére


Plug Life
senior tag

Egész nap ROMokat buzerálni választás kérdése, nem kötelező :D A gyári rendszer is jól használható. A MIUI launchert érdemes lecserélni, mert az egyszerű, mint a faék. A bloatware-ek is letilthatóak egyszerűen USB-n keresztül rootolás nélkül.

(#3612) szunyi777 válasza paolinho (#3610) üzenetére


szunyi777
őstag

A Magisk repos vance tökéletes.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#3613) 22Dávid22 válasza vlevi (#3591) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Igen, az akkukímélő beállítást kell "Nincs korlátozás"-ra állítani ezeknél az appoknál. Ellenkező esetben az adott alkalmazás nem használhatja a helymeghatározást, ha nincs éppen előtérben, vagy le van zárva a képernyő.
Ezt az opciót a Beállítások -> Akkumulátor és teljesítmény -> Alkalmazások korlátozása alatt találod.

[ Szerkesztve ]

(#3614) Zsoltpeter válasza paolinho (#3610) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Töröld mindkettőt,először mikrót töltsd le utána vanced,indítsd el vanced feldobja az email címed,katt rá...jelszó ami a emailhoz tartozik..ok utána teló újraindítás

(#3615) paolinho válasza szunyi777 (#3612) üzenetére


paolinho
őstag

Akkor nem tudom, mit cdináltam rosszul. OF-recovery-ből telepítettem a iYT Vanceded (root) Magisk-es változatát. Újraindítva a rendszert, ez fel is bukkan a Magisk moduljai között, de az app nem jelenik meg a telefon "asztali" felületén.

Zsoltpeter
Kösz, este megpróbálom így is, ugyanis ez az asszonykám telefonja.

[ Szerkesztve ]

(#3616) Bl.Gyo. válasza Gaben01 (#3595) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Közelség érzékelöt lehet kalibrálni állítólag (lehet az összefoglalóban is benne van) nekem nem sikerült, ezért telefonálás alatt a bekapcsolo gombot megnyomom és kikapcsolja a képernyöt, igy nem nyomkodok el semmit közbe.

A szaggatás meg mindíg van, és az a vicces hogy egy teljesen másik rom-on is, ami miatt én valami processor bugra gyanakodnék.

[ Szerkesztve ]

(#3617) betegphiu válasza Plug Life (#3611) üzenetére


betegphiu
senior tag

Mia az a bloatware ? Úgyhogy nem piszkálom :))
Az biztos, hogy a windows launchert rakom fel, mert én a wp felületről nem fogok váltani :)
Telót sem akartam cserélni feltétlenül, de halódik a beszédmikrofon, no meg semmi app nincs rá már sajnos.
Piszkálni nem szeretném, mert ezekhez a romtelepítésekhez fingom nincsen :).
Tehát ha beüzemelem a telót, és jön az android frissítő értesítés,akkor mehet nyugodtan ?
Aztán majd, ha beleásom magam,akkor lehet rakok fel másik romot.

(#3618) G48 válasza Bl.Gyo. (#3616) üzenetére


G48
senior tag

Valaki leírja aki kalibrált már sikeresen proximity-t hogy hogyan kell? Nem MIUI-n.

(#3619) Kerni62


Kerni62
tag

Sziasztok! Van arra valami megoldás, hogy nyitott feloldott állapotban is mutassa a szolgáltató nevét. Köszi

(#3620) merlix válasza Sas madár (#3452) üzenetére


merlix
tag

Köszönöm!
Még van mit tanulnom... :D

(#3621) darkmann válasza KubanitoS (#3574) üzenetére


darkmann
őstag

Arról, hogy amint látod ezeket már nem fejlesztik tovább (6. hó 26 a legutolsó), és valaki írta itt topikban, hogy "Innocentparrot" néven a Telegram-ra tolja fel a fejlesztő az újabb verziókat. Nekem pl. az általad linkelt helyről letöltött utolsó app nagyon laggolt, a letöltés mérete is 141 Mb, míg az Arnova-s ugyanerről a helyről letöltött app kb. fele ekkora, és az nem laggolt. Annál a képminőséggel nem voltam megelégedve.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3622) Sas madár válasza merlix (#3620) üzenetére


Sas madár
őstag

Azt hiszem ez sokáig így lesz mert van amit mindig először próbálunk ki.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3623) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ki,hogy szokta felrakni az olyan kijelző fóliát ami nem full cover,hiába nillkin fólia de parázok a kijelző két szélétől mert kb addig fedi le ha kicsit is mellé rakom akkor bele lóg a kijelzőbe.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3624) Zsoltpeter válasza betegphiu (#3617) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Frissíts nyugodtan...

(#3625) darkmann válasza G48 (#3582) üzenetére


darkmann
őstag

Igazad van, már le is töltöttem a 6.3.0.17-est, a 6.3.0.2-es letöltő linkjét valahogy nem találtam. Gyenge az orosz nyelvtudásom :DDD , és a fordítóval sem találtam meg. :(
Köszi! :R

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3626) pimi50


pimi50
aktív tag

4-5 telónál használtam már TWRP-t, de sem a telepítésével, sem később semmi gondom nem volt. Ennél, úgy tűnik, meggyűlik vele a gondunk. Már írtam, hogy hogy jártam (FASTBOOT minden gombra és kombinációra). Fastboot ROM segített, azóta nem merek kísérletezni vele. Nagyon hasznos lenne, hogy ha valaki már alaposan kitapasztalta a dolgot, leírna egy ésszerűen biztos módszert az alkalmas forrásokkal együtt. Nagyon hálás lennék érte.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#3627) KubanitoS válasza darkmann (#3621) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi az infót!

Egy linket volnál kedves dobni ahol az új verziók elérhetőek?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3628) Gloob válasza pimi50 (#3626) üzenetére


Gloob
addikt

Én most nyaralok Gödön a Duna parton, így linket nem tudok adni, de én fastboot alól feltettem egy olyan TWRP-t, ami látta a data partíciót. Régi TWRP volt,megvan a telefonon eltéve. Abból flasheltem az OrangeFox-ot, még annó egy béta verziót. Nem sokkal utána jelent meg a stable. Semmi gond nem volt. Lehet, hogy szerencsém volt, lehet, hogy más, nem tudom.....

Samsung Galaxy A52S

(#3629) darkmann válasza KubanitoS (#3627) üzenetére


darkmann
őstag

[link]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3630) Sas madár válasza darkmann (#3625) üzenetére


Sas madár
őstag

Próba után megosztanád a tapasztalatot érdemes-e ezt letölteni, használni.

Jó lenne valami olyant feltenni ami már nem tartalmaz nagyobb hibát mint a videó szaggatott lejátszás.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3631) G48 válasza pimi50 (#3626) üzenetére


G48
senior tag

(#3632) G48 válasza Sas madár (#3630) üzenetére


G48
senior tag

Az egyik legjobb. Tedd fel.

Viszont a mozgókép hogyan működik, a fényképezőnél?

[ Szerkesztve ]

(#3633) vlevi válasza 22Dávid22 (#3613) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi, tényleg ez volt.
Kicsit félre érthető a felirat, aktív alkalmazások.
Ezek szerint ez azt jelenti, hogy ezekre az alkalmazasokra aktív a korlátozás.
Mostmar szépen rögzíti a tracklogot mindkét alkalmazás.

(#3634) laca1052


laca1052
tag

Sziasztok.Redmi Note 7 OTG képes?

(#3635) someren válasza betegphiu (#3543) üzenetére


someren
újonc

Szia!
Nekem ilyen van,nagyon jó
[link]

(#3636) Gloob válasza laca1052 (#3634) üzenetére


Gloob
addikt

Annak kell lenni.

Samsung Galaxy A52S

(#3637) Plug Life válasza laca1052 (#3634) üzenetére


Plug Life
senior tag

Persze.

(#3638) Sas madár válasza G48 (#3632) üzenetére


Sas madár
őstag

Én nem próbáltam de gondolom csak simán mint bármelyik másik fotó alkalmazásnál váltasz a mozgó kép vagy fotó mód között.
Itt olvastam többször, hogy a videó felvételt akadozva játssza vissza a telefon.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3639) #08132608


#08132608
törölt tag

Az normális hogy sötét módot használok és látom az ikonokat halványan pl a chromban? :F pedig ez nem oled technológia hogy be égjen. Képernyő képen nem látni természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#3640) laca1052


laca1052
tag

Köszönöm mindenkinek a választ , akkor már csak át alakított kell venni,ugyan van csak nem C csatlakozós.

(#3641) zsola32 válasza laca1052 (#3640) üzenetére


zsola32
őstag

én hétvégén rendeltem az aliról

(#3642) Mercutio_ válasza Plug Life (#3311) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most futottam bele én is a GPS nem tudja hol vagyok szituba.
A-GPS adatok törlés+update gpstest programmal volt előtte, ellenben belassított net esete állt fenn* és mindez Balassagyarmat-Ipolytarnóc közötti úton volt, ahol mintha a térerő/lefedettség is gyenge lenne :U

* De offline navi (Here) mellett ennek nem kellene , hogy legyen jelentősége.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3643) szunyi777 válasza paolinho (#3615) üzenetére


szunyi777
őstag

Magiskból tedd fel és ne recoveryből!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#3644) G48 válasza Sas madár (#3638) üzenetére


G48
senior tag

A Camera-ban van egy Motion on. iPhone feeling. Súgót is végig bújtam de nem jövök rá.

(#3645) G48 válasza Mercutio_ (#3642) üzenetére


G48
senior tag

Nekem crDroid-on csoda történt van GPS vétel a szobában. Szeeintem SW-es a hiba.

(#3646) zsola32 válasza Mercutio_ (#3642) üzenetére


zsola32
őstag

nálam a sygic (full) a navigációs szoftver, eddig ha lakásban indítom is azonnal mutatja a helyet.
remélem nem fog behalni.

első körben azt hittem belefutottam egy anomáliába:
az autó fejegysége blutuszos, össze is lett párosítva a redmi meg a fejegység, tudok vele telefonálni is.
miután feltettem a sygic-ot, random elkezdett hívogatni egy telefonszámot az autó.
kis nyomozgatás után felszállt a köd, a navigációs hangokat is kiküldi a sygic blutuszon keresztül, ilyenkor elhalkul a rádió, és autóhangszórón bemondja az igét.
olyan mintha tárcsázna egy telefonszámot, de a ennek nincs nyoma a hívások között.
(a sygic tud olyat is, hogy csak a navi szól, a rádió nem, blutuszra kiküldve)

[ Szerkesztve ]

(#3647) paolinho válasza szunyi777 (#3643) üzenetére


paolinho
őstag

Oksa, feltettem onnan, de nem jelenik meg az app-ok között.
A Magisk moduljai alatt látszik.
Mi lehet a bibi?

[ Szerkesztve ]

(#3648) Plug Life válasza Mercutio_ (#3642) üzenetére


Plug Life
senior tag

Nekem is ma jött elő megint, ismét egy hegytetőn, felhőtlen ég alatt, és megint nagy melegben. A-GPS törlés és reboot után visszajött. Viszont kezd gyanús lenni nekem, hogy melegedés az oka, az AIDA szerint 45° felett volt minden szenzor...

(#3649) Mercutio_ válasza zsola32 (#3646) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most (lakásban, panel) is talál jelet és lát holdakat (bár előtte volt wifin, csak azt próba előtt kilőttem)
Ha csak egyszeri volt túlélem.

G48: gyári rendszer, se root, se BL nyitás :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3650) G48 válasza Mercutio_ (#3649) üzenetére


G48
senior tag

Ja. MIUI-n volt baj nekem is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.