Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) t_a_m_a_s válasza gyuri2008 (#4550) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

2 nap simán.

Holnap majd jól beletépünk...

(#4552) M3oH válasza gyuri2008 (#4550) üzenetére


M3oH
addikt

Normál használat mellett sima 2 nap.

(#4553) zsoika válasza gyuri2008 (#4550) üzenetére


zsoika
addikt

Bő 1 nap

(#4554) Pityu. válasza Crvsh3R (#4488) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na,megint meg jelent a google chrome frissítése meg a duo-é a duo meg vissza is költözött. Szóval a google play tiltás is egy fos.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4555) Henker2 válasza Bl.Gyo. (#4549) üzenetére


Henker2
addikt

Ez jó ötlet! :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#4556) azimut válasza Gloob (#4542) üzenetére


azimut
aktív tag

Valami mást?

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4557) Gloob válasza azimut (#4556) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom. Én nem ismerem ezeket a teszt programokat, és mint írtam is, számomra nem jelentenek sokat a számok. Ki mire használja a telefont, és ő hogyan érzi. Ez sokkal többet jelent. Nekem megfelel az ami jelenleg rajt van. Most egy kis pihi következik, mert ugye kijött az utolsó MIUI 10-es, a következő már MIUI 11-es lesz. Persze nem 1-2 héten belül lesz az.

Samsung Galaxy A52S

(#4558) Bl.Gyo. válasza Gloob (#4557) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

igaz.

redmi S2, 77 ezer pont. -> nem laggol
note 7, 144 ezer pont -> mikro laggol

a fele annyit elért S2 simábban fut és kezeli a rendszert, mint a note7...

[ Szerkesztve ]

(#4559) Gloob válasza Bl.Gyo. (#4558) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom, hogy nálad mit jelent a laggolás, jobban mondva mikor, hol jön ki a dolog. Én ilyeneket nem tapasztalok az én szokásaim mellett, és az általam használt romon.

Samsung Galaxy A52S

(#4560) Bl.Gyo. válasza Gloob (#4559) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

mikro laggok néha akár a menüben lépkedve, gyári rom-on.

(#4561) Zsoltpeter válasza Bl.Gyo. (#4560) üzenetére


Zsoltpeter
tag

10.3.6 EU.......3 hét után sem laggol, használom a fényképezőt ,a Vibert a Messengert ,egy könnyű játékot..web áruházakat..talán még gyorsabb mint a 10.3.5. Másnaponta tisztítom..(biztonság)

[ Szerkesztve ]

(#4562) fa4hu válasza barnam_ (#4496) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Az összefoglalóban le van írva az egyes ROM-ok közötti különbség. Az EEA-ból feltehető a 10.3.6.0., általános hiba nincs benne. Ha nem akarsz ROM-vonalat váltani (maradsz az EEA-n), akkor azt a saját frissítőjével is meg tudod tenni, nem kell MiFlash.

(#4563) junkpod válasza Gloob (#4559) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nekem is folyékony minden, azonnal reagál minden, lagnak nyoma sincs...

Box's don't touch!

(#4564) KillerBlue válasza Bl.Gyo. (#4544) üzenetére


KillerBlue
csendes tag

Biztos hogy nem. Volt pl. hogy HBO GO-n elindítottam egy sorozatot főzés közben. Le volt rakva az asztalra, hozzá sem értem és magától visszalépett a lejátszásból.
De egyébként is jobbkezes vagyok és tükrözve vannak a gombok tehát bal oldalon van a vissza. Így nehéz véletlenül hozzáérni.

[ Szerkesztve ]

(#4565) pecccccccca válasza KillerBlue (#4564) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Bezárta az alkalmazást magától?
Ohh... Hát nekem ez napi 5x-6x megtörténik bármelyik appal.
Én már nem is foglalkozok vele.

Ugyan itt Note 7 eladó. Kezd túl sok lenni a szarakodása a telefonnak.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4566) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Üdv!

Miként lehet változò haátteret beállìtani? Se a háttér opción belül nem találom se amikor rámegyek egy kére. Csak zárolt vagy alap háttér ennyi nincs egyéb opció. Note 7 legfrisebb frissìtésekkel ami most elérhető.

:R

[ Szerkesztve ]

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#4567) Pityu. válasza pecccccccca (#4565) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Háttérben futókat zárja be?
Mert akkor nem lehet,hogy itt nálad be van kapcsolva pl a gyorsítótártörlés 10percen belül?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4568) KRISSTUS válasza Lacuss20 (#4566) üzenetére


KRISSTUS
tag

Témák - My page - Háttérképek = Élő háttérképeim/Háttérképfilmjeim.

(#4569) pecccccccca válasza Pityu. (#4567) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Nem a háttérben futókat.
Konkrétan az épp használt alkalmazást. Legyen az böngésző, játék, Mi Fit, vagy bármi.
Egyszer csak hirtelen eltűnik az app, mondjuk pont mikor írok ide, bezárja a Chrome-ot.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4570) Gloob válasza Lacuss20 (#4566) üzenetére


Gloob
addikt

Nincs a beállítások - lock screen (zárképernyő) - váltakozó háttérképek? Nálam van ilyen. Igaz, hogy működik, de nem egészen az én elvárásaim szerint, így én a playról a Wallpaper Changer programmal oldottam meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#4571) Plug Life válasza pecccccccca (#4569) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Szó nélkül bezárja az előtérben futó appot? Ott valami gáz van akkor. Kapcsold be a Developer optionsben az Always show crash dialog opciót, akkor hátha kiír valamit.

(#4572) pecccccccca válasza Plug Life (#4571) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Úgy is mondhatnám, hogy se szó se beszéd. 😀
Bekacsolom. Köszi.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4573) #07282432


#07282432
törölt tag

Sziasztok!

Nagyon jó kis telefon ez,elégedett vagyok vele,néhány kérdésem lenne:

1: A készülékem EEA rendszer van rajta,és próbáltam felrakni a Global ROM-ot,de nem engedi. Ha kinyitom a BL-t akkor engedni fogja?

2: Használom a Gcam-ot és a fejlesztő azt írja hogy MIUI alatt eléggé instabil,amit sajnos tapasztalok én is,ha váltok custom romra akkor ugyanolyan képeket csínál mint miui alatr vagy sokkal jobbakat?

3: Gyári kamera appal is nektek akad a lassított felvétel vagy csak nálam van ez?

(#4574) Pityu. válasza pecccccccca (#4569) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én még nem találkoztam ilyen problémával.

#Makoj24

Melyik gcamnál csinálja ezt? Ami nekem fent van semmi instabilitást nem észleltem még.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4575) amadeus11 válasza pecccccccca (#4569) üzenetére


amadeus11
senior tag

Ghost touch?

There is a star

(#4576) #07282432 válasza Pityu. (#4574) üzenetére


#07282432
törölt tag

[link] V8

Az általad használt Gcam jobb képeket csinál? Ott nem akad a slow mo videók sem?

[ Szerkesztve ]

(#4577) Crvsh3R válasza Pityu. (#4554) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Nálam YouTube ezzel a módszerrel tiltva és helyette YouTube Vanced-et használok kb. 3 hete. Eddig semmi problémám nincs ezzel, az app ugyanúgy tiltva és még nem is frissül. (gyári EEA rom, root és Magisk nélkül)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4578) azimut válasza Crvsh3R (#4577) üzenetére


azimut
aktív tag

Vanced-et Magisk modulként telepítettem. Príma. Csak.

Épp jött egy Youtube frissítés, frissítettem, majd Vanced eltűnt, helyette Youtube. Hiába állítottam le. Vanced törlés, majd újratelepítés, így visszajött. Tanulság: nem frissíteni a Youtub appot. Play beállítás: értesítés a frissítésekről.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4579) Crvsh3R válasza azimut (#4578) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Azért majd legközelebb olvasd el az előzményt, mert szerintem az nem történt meg. Nem a Vanced vagy a Magisk volt a lényeg és nincs is velük probléma.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4580) KillerBlue válasza pecccccccca (#4565) üzenetére


KillerBlue
csendes tag

Nem bezárja. Olyan mintha vissza gombot nyomnék. Tumblr-en ha épp egy blogot nézek akkor visszalép a dashboard-ra, ha a dashboard-on vagyok akkor onnan ki a kezdőkéoernyőre, hbo go-ban visszalép a lejátszásból a műsor adatlapjára, google alkalmazásban ha meg van nyitva egy link akkor onnan visszalép a találati listába. Viszont nem minden alkalmazásban tapasztalható.

(#4581) junkpod válasza #07282432 (#4576) üzenetére


junkpod
nagyúr

A videókat talán MX playerrel vagy vmi hasonlóan video play-re tervezett progival javaslom lejátszani.

Box's don't touch!

(#4582) #07282432 válasza junkpod (#4581) üzenetére


#07282432
törölt tag

Asztali gép is akadva játssza le a felvett slow mo videókat,próbáltam MX Playerrel is telefonon,az eredmény ugyanaz

(#4583) fa4hu válasza #07282432 (#4573) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

1. Az EEA is globál, csak Európába szánt verzió, miért akarod cserélni?

(#4584) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Már régóta kérdezni akarom hogy ebben a telóban nincs másodlagos zajszures vagy hogy is hívják? Arra gondolok hogy amikor beszélek valakivel, más telefonokon egyáltalán nem hallották a környezet zaját, simán beszélgettünk tovább ha pl valamilyen szerszámot hasznaltam közben. Itt gyakorlatilag elnémul a párbeszéd, néha megkérdezik hogy mit csinálok?

(#4585) junkpod válasza #07282432 (#4582) üzenetére


junkpod
nagyúr

Tényleg akad, nálam is, Gcam videozassal próbáltam.

Box's don't touch!

(#4586) Pityu. válasza #07282432 (#4576) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Isten igazán meg mondom,nem szoktam lassított videókat csinálni szóval azt nem tudom,a jobb kép dolgot sem tudom mert csak egy verziót próbáltam ki gcamból és én azt mondom nagyon jó képeket csinál.Én ezt a verziót használom

#Crvsh3R

Pont az mondom a többi google cucc tiltva van már régóta mint a play filmek meg akár a gmail,de ez a kettő mindig visszatér.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4587) Gloob válasza Pityu. (#4586) üzenetére


Gloob
addikt

Én sem szoktam használni a lassított videót, de most kipróbáltam este a szobában, egy szem világítás mellett. Nem tudom mit kéne csinálnom,hogy akadjon, de nálam nem akad a lejátszás. Én a MiVideo-val játszom le, de a VLC-vel sem akad. Ugyan ez a verzió nálam is.

Samsung Galaxy A52S

(#4588) Pityu. válasza Gloob (#4587) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Addig örülj míg nem akad :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4589) Gloob válasza Pityu. (#4588) üzenetére


Gloob
addikt

Ha egyszer nem akad, akkor ugyan mitől akadna később? Főleg rossz fényviszonok között próbáltam.

Samsung Galaxy A52S

(#4590) #07282432 válasza fa4hu (#4583) üzenetére


#07282432
törölt tag

A Globalnak magasabb a verziószáma,illetve bizonyos custom romok kérik.

(#4591) vargalex válasza Gloob (#4587) üzenetére


vargalex
félisten

Én sem videózok, de nem lehet, hogy attól is függ, hogy SD kártyára, vagy belső tárhelyre készíti az ember? Illetve SD kártya esetén nyilván még annak a sebessége is beleszólhat a dologba.

Alex

(#4592) #07282432 válasza vargalex (#4591) üzenetére


#07282432
törölt tag

Belső tárhelyre is mentettem a videókat,gyári illetve Gcam-al is és akad ugyanúgy (Slow-mo)

(#4593) pecccccccca válasza amadeus11 (#4575) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Ha jól emlékszem azt kikapcsoltam már a telefon használatba vételekor azonnal.
Viszont most meg sehol nem találom a menübe, hogy ránézzek, nem e állította vissza. Nem lepődnék meg, ha saját életet élne. Mi band 4-el kapcsolatban is naponta állítok be kb mindent újra, mert baszik csinálni azt ami be van állítva.

Katasztrófa ez a telefon.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4594) matthews


matthews
aktív tag

Kedves fórumtársak!
Aki már használt ilyen és Honor 8X telefont is kérem mondja el a véleményét, melyik jobb, megbízhatóbb, stb.. Most éppen e kettő között őrlődöm. :-) Köszönöm nektek.

"No brain, no problem"

(#4595) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ti milyen sebességet mértetek az 5 Ghz hálózaton?
Nekem Telekom optikai kábeles internetem van.
A sima redmi 7 eladtam mert nem tudta csak a 2.4-et.

(#4596) #22743424 válasza pecccccccca (#4593) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ez jó, ez eddig a nap hozzászólása. :D fetrengős smilei :DDD

(#4597) pecccccccca válasza matthews (#4594) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Üdv.
Igaz nem használtam Honor 8X-et, de látatlanban is azt mondom, hogy vegyél inkább azt, ha nem akarod kitépni az összes hajszálad a Note 7 sok apró f.szága miatt.
A Note 7 egyetlen előnye talán az, ha csájnából rendeled olcsón. Meg talán egy picit jobb a kamerája mint a 8X-nek.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4598) junkpod válasza #07282432 (#4592) üzenetére


junkpod
nagyúr

Lehet, hogy a kodolastol is függ. Nálam h265 van és az erőforrás igényesebb.

Box's don't touch!

(#4599) #07282432 válasza junkpod (#4598) üzenetére


#07282432
törölt tag

Nálam h264

(#4600) Gloob válasza vargalex (#4591) üzenetére


Gloob
addikt

Lehet. Én 2 simmel hasznáom, így sd kártya nincs. No meg Xiaomi.eu Developer rom van. Lehet az is jelent valamit.

Samsung Galaxy A52S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.