Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) zsola32


zsola32
őstag

huawei-ről váltottam, ott volt a filekezelőben széf funkció, itt jól látom hogy alapból nincs ilyen?

(#3502) vond válasza Henker2 (#3499) üzenetére


vond
MODERÁTOR

16:9-es videónál balra-jobbra lesz egy kis fekete. 21:9-esnél viszont kimegy a kép a széléig, ott alul-felül lesz egy pici.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3503) Henker2


Henker2
addikt

És ha szavazni kellene akkor fekete vagy Kék?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#3504) vadászcsiga válasza Henker2 (#3503) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fekete. Értelemszerű :D

(#3505) vond válasza vadászcsiga (#3504) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nekem is. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3506) solfilo válasza Henker2 (#3503) üzenetére


solfilo
veterán

kék :)

solfilo

(#3507) vlevi válasza Henker2 (#3503) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ahol én vettem, csak kék volt raktáron, ezért a kék.
Egyébként szerintem is fekete.
De, mivel az üveg hátlap miatt garantáltan tokban lesz, ezért majdnem mindegy. Csak rózsaszín ne legyen :D
Színtől függetlenül, kár az üveg hátlapért, mármint, hogy mostanában ez a divat. Valahogy irtózatosan természetellenes számomra egy üveglapot fogdosni.
Éppen ezért vettem hozzá tokot, abban fogom tartani, csak, hát a toktól vastag lesz, szóval mégegy mínuszpont az üvegnek.
Hogy miért vettem mégis ezt? Azért, mert pl. a Xiaomi-s társait, pl. Mi A2 kisebb akksi, gyengébb kamera, satöbbi.

(#3508) Pityu. válasza Henker2 (#3499) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szép a fekete,de én pl neptun blue-t vettem mert mindig feketét veszek és mondom miért ne,na meg akkor éppen azon az áron nem volt fekete :)
De a neptun blue szerintem nagyon szép.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#3509) Crvsh3R válasza Pityu. (#3479) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Itt könnyebben megtalálod a friss verziókat. Ide csak a fájlokat tölti fel, a másik csatornán tárgyalják is a különféle verziókat.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3510) Sas madár válasza LSiki (#3492) üzenetére


Sas madár
őstag

Köszi. Igen ez be volt kapcsolva.

Egyel vissza lépve nekem a helymeghatározás módjánál az energia takarékos van beállítva, de néha tervezem a navigáció használatát .
Érdemesebb átkapcsolni a nagy pontosságúra vagy a csak készülék használatúra?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3511) laca1052 válasza Sas madár (#3510) üzenetére


laca1052
tag

Én a nagy pontosságút használom igaz minimális adatot használ ,de én waze GPS használok ahhoz meg kell az adat.

(#3512) darkmann válasza Sas madár (#3510) üzenetére


darkmann
őstag

GPS bevolt kapcsolva amikor nézted a beállításokat? Ha ki van kapcsolva, akkor Energiatakarékos módra vált, ha bekapcsolod, akkor lesz Nagy pontosságú.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#3513) Joker88


Joker88
őstag

nem is találkoztam még ilyen szituval..

utasülésen utazott 15 percet, kijelzővel lefelé, nem direkt napfényben..

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#3514) kalmandi válasza KubanitoS (#3496) üzenetére


kalmandi
csendes tag

Ha feladsz egy csomagot rájössz, k*** drága a MO futárszolgálat(egy borítékot 1500-ért vittek el). A kínai csomagokat is az országok közötti megállapodás miatt viszik ki.. nem sokáig lesz ez így szerintem.

(#3515) Hegezoo válasza Joker88 (#3513) üzenetére


Hegezoo
tag

Én már kétszer futottam bele. Álló teherautóban, rá sütött a nap, ment a GPS, osztottam a netet tabletnek és a kijelző folyamatosan ment a waze miatt. A 45 perces pihit nem bírta ki :D De menet közben nincs vele gond, szépen hűti a menetszél :)

iPhone 12 Pro Max

(#3516) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Azigen. A webáruház ahol a note7-emet vettem...

(#3517) G48 válasza Joker88 (#3513) üzenetére


G48
senior tag

Én igen, vmi 50-60 Cfok folt.

(#3518) rsf válasza Joker88 (#3513) üzenetére


rsf
senior tag

Anno a Sony Z3- omon láttam ilyet. Az is elől hátul üveg volt..

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#3519) G48


G48
senior tag

vbmeta-ról annyit hogy nélküle a crDroid nem indul.

(#3520) Zeth


Zeth
csendes tag

Sziasztok!
Anyukámnak szeretnék telefont venni, és az egyik befutó a Note 7 lenne.
El tudnátok mondani hogy milyen használni? Főként a rendszer sebessége, üzemideje és a kamerája, és hogy mennyire stabil rajta a MIUI. Illetve olvastam hogy reklámokat is dobál fel, ez ha jól tudom kikapcsolható. És kéne a megerősítés hogy ha kikapcsolás után se térnek vissza a reklámok.
Előre is köszönök minden segítséget! :D

(#3521) KubanitoS válasza Zeth (#3520) üzenetére


KubanitoS
veterán

El tudnátok mondani hogy milyen használni?

Igen, erről szól az egész téma és a teszt is, jó olvasgatást kívánok!

Nagyon rövid válasz: a középkategóriában az egyik legjobb választás jelenleg.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3522) Zeth válasza KubanitoS (#3521) üzenetére


Zeth
csendes tag

Már elolvastam ;)
Csak azért kérdeztem így, mert ők max pár hétig használják, de itt van akinek hónapok óta megvan, és az sztem sokkal alaposabb vélemény.
A reklámokról tudsz vmit mondani? (A téma összefoglalót is elolvastam :D )
Amúgy köszönöm a válaszod! :)

[ Szerkesztve ]

(#3523) KubanitoS válasza Zeth (#3522) üzenetére


KubanitoS
veterán

Személy szerint egy darab reklámmal nem találkoztam, de lehet különleges eset vagyok.

Amit "komoly" problémának tartok a telefonnal kapcsolatosan, az az eltűnő értesítési ikonok lennének. Jön egy sms, vagy messenger üzenet, ennek értesítése megjelenik a címsorban, majd egy idő után eltűnik. Le kell húzni az értesítési ablakot és manuálisan kell megnézned mi a szitu. Kb ennyi, ez is szokható.

Illetve a gyári kamera program nem a legszebb képeket készíti, a gcam szemmel láthatóan minőségibb, sokkal jobb képeket produkál. Ennek a telepítése is le van írva, nem kell hozzá root sem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3524) Zeth válasza KubanitoS (#3523) üzenetére


Zeth
csendes tag

Értem. Ennek örülök hogy akkor a reklámokra van megoldás.
Még egyszer köszönöm szépen a segítséged! :)

(#3525) vlevi válasza Zeth (#3524) üzenetére


vlevi
nagyúr

Reklámok alatt szerintem árról lehet szó, hogy a miui fokepernyot balra húzva van egy infó sav, vagy mi a feje. Ott talán lehet reklám -féleség. De azt meg nem kell használni, teszel fel egy nova, evie, stb launchert, és kész.

(#3526) azimut


azimut
aktív tag

Havoc OS 2.8-as verzió augusztus 8-a óta elérhető, sajnos nem ota frissítés. Recoveryből frissítettem, sajnos elment a bluetooth, a g-s dolgokat is újra kellett installálni, mégsem igazán állt össze. Ha már mókolni kell, frissítettem Evira 4.4 kernelre.

Előtte csak barátságból kipróbáltam a Resurrection Remix, AOSP Extended és a Pixel Experience romokat. Mind hasonló, de a Havoc mindet üti, így jutottam vissza, gyakorlatilag tiszta telepítést csináltam. Az Orange Fox 10.0-t felváltotta a 10.01, vesszek meg, ha látom a különbséget. Fájlrendszer F2fs, kezdek belejönni a telepítésekbe.

Ja, a ruszkiktól leszedtem néhány gcam-ot, nem tudom melyik, mert a súgónál leáll az alkalmazás. Van még néhány a Telegramos oldalon.

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#3527) Zeth válasza vlevi (#3525) üzenetére


Zeth
csendes tag

Szia!
Ez is világos most már. Bár én maradnék a MIUI-nál. Max addig szöszmötlök benne amíg jó nem lesz :DDD
Azt megtudnád még mondani hogy kb hány óra SOT szokott kijönni átlagosan?
És ha jól tudom a telefon dobozában nincs gyorstöltő, csak támogatja a készülék. Ez igaz?

(#3528) Zsoltpeter


Zsoltpeter
tag

Sziasztok ! Megérkeztem...belaktam...és jobb mint a teszt alapján gondoltam...5 nap után hibátlan ! Kösz meizu !

(#3529) vlevi válasza Zeth (#3527) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, igaz, csak normál 2 amperes töltő van.
De van itthon egy samu tabletem, amihez van gyorsfőző, quickcharge2, azzal tudom tölteni a telefont, kiírja, hogy gyorstoltes folyik.
Képernyő időt, nem tudok mondani, nincs 1 hetes sem a telefonom.

(#3530) zsola32 válasza Zeth (#3527) üzenetére


zsola32
őstag

reklámok több helyen is elő tudnak jönni, nálam a "tisztító" fül alatt és a fájlkezelőben is voltak.
azért elég vicces, hogy kiperkálok egy telefont, és csesztetnek a reklámokkal.
a Kindle PW4 könyvolvasóból kétféle verzió van, a reklámos meg a mentes, kétféle áron, ott értem a szitut, de itt nem.
az összefoglalóban van szó a reklámmentesítésről, kb. 10 helyen kell kiszedni a pipákat hogy beálljon a rend. én megtettem, most úgy tűnik jó. (3 napja csináltam meg)

egyébként jó a telefon, az értesítési sor betűi (ahol az idő és a töltöttség kijelző van) nagyon bolhaszarok, ez lehetne nagyobb. az akksi jó, és kellően gyors a telefon.
"Tomsolo" dobott egy linket a matt üvegfóliára, tegnap jött meg, szerintem nagyon jó, köszi az ajánlást :)

[ Szerkesztve ]

(#3531) vlevi válasza zsola32 (#3530) üzenetére


vlevi
nagyúr

"az értesítési sor betűi"
Szerintem is.
De láttam már Huawei telót is, ott se nagyobb az értesítési sáv.
Reklámokról igazad lehet, én még nem használtam sem a file kezelőt, sem a tisztítót, ezek szerint ezért nem találkozhattam még reklámmal.

(#3532) zsola32 válasza vlevi (#3531) üzenetére


zsola32
őstag

első körben nekem sem volt. aztán feltettem néhány progit, lehet hogy akkor történt valami.
egyébként elég mesterien be vannak ágyazva a menük bugyraiba a kapcsolók, a segédlet nélkül lehetetlen küldetés lenne kilőni őket.

ma rendeltem aliról usb-s átalakítót, kíváncsian várom működik e vele mondjuk egy pendrive

[ Szerkesztve ]

(#3533) Sas madár válasza darkmann (#3512) üzenetére


Sas madár
őstag

És újra i ahogyan írtad. Kipróbálva.Köszönöm

Esetleg a gyors menük hátteréhez is tudsz megoldást, lehet színt beállítani vagy az áttűnést kikapcsolni?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#3534) G48 válasza azimut (#3526) üzenetére


G48
senior tag

Try crDroid...

(#3535) aelod


aelod
veterán

Közelség érzékelő szenzor bug egyedi vagy mindenkinek megvan? Asszonynak néznék egyet és agyfaszt kapna tőle ha produkálná a jelenséget.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3536) Gloob válasza aelod (#3535) üzenetére


Gloob
addikt

Nekem volt, aztán megoldottam egy progi, és root segítségével, aztán egy bizonyos okok miatt tiszta telepítéssel újra raktam a romot, azóta nincs probléma vele, nem kell használnom a progit. Van akinél jelentkezik, van akinél nem. Van akinél egy kalibrálás megoldja, van akinél nem. Szóval ez ilyen. Majd a MIUI 11-el megoldják. Ugyan ez volt a RN4 esetén is. MIUI 9-en volt probléma a proximity sensorral sokaknak, de a MIUI 10-en szinte eltűnt.

Samsung Galaxy A52S

(#3537) azimut válasza G48 (#3534) üzenetére


azimut
aktív tag

Bakker, megint egy olvasnivaló.... :D Szunyi777 kollégával bedobtok valamit, én meg vakulhatok a monitor előtt.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#3538) Henker2 válasza Pityu. (#3508) üzenetére


Henker2
addikt

Neptun Blue lesz nekem is . Már úton van :B

Más: Tokot milyen ajánlotok ami szép is és már bizonyított?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#3539) azimut válasza G48 (#3534) üzenetére


azimut
aktív tag

Ha van benne időzített ki és bekapcsolás, azonnal váltok. Bár AOSP-oknál kötve hiszem. Nagyjából Havoc OS kinézetű...

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#3540) G48 válasza azimut (#3537) üzenetére


G48
senior tag

Ilyen ez. 😁

(#3541) G48 válasza aelod (#3535) üzenetére


G48
senior tag

Custom ROM-on? Mindenkinek. Nem tudnak egyelőre mit csinálni vele.

[ Szerkesztve ]

(#3542) szunyi777 válasza azimut (#3526) üzenetére


szunyi777
őstag

Az a build vissza lett vonva, azért nem működik! Várni kell az új buildra. A 27. Jó!
Bármelyik romot próbálod a Havoc-OS mindent veri! :D
Ismerem szinte az összes Tm. romját, de a legtöbb feature a Havoc-OS ben van. RR, CrDroid Tm. Is jó romokat készít.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#3543) betegphiu


betegphiu
senior tag

Sziasztok. Jövő héten rendelem a "kicsikét" :)
Szeretnék neki valami brutális tokot, ami fémből van, mert ipari körülmények között is lesz használva !
Tudtok ajánlani esetleg valamit ?
Igen, a google a haverom, de én inkább a tapasztalat után mennék, hátha van itt valakinek :)
Köszönöm.

(#3544) G48 válasza szunyi777 (#3542) üzenetére


G48
senior tag

Mi az a Tm.?

(#3545) jorde


jorde
csendes újonc

Szevasztok. Urak! Használt már ilyen telefont valaki VR szemüvegben? (Úgy tudom, jó giroszkóp meg iránytű kell hozzá - szóval jól működne ez VR-ben?) Előre is köszönöm a válaszokat.

(#3546) szunyi777 válasza G48 (#3544) üzenetére


szunyi777
őstag

Team :D

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#3547) G48 válasza szunyi777 (#3546) üzenetére


G48
senior tag

😁

(#3548) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Meg volt az első shutdown. Joelobb navigalas közben atvaltottam volna messengerre, erre se kép se hang csak a bekapcsolas segített.

(#3549) Noukoum válasza jorde (#3545) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem a felbontás kevés lesz vr-hoz.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3550) Pityu. válasza Henker2 (#3538) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én ilyet vettem hozzá,mert már az előző telefonomnál is bevállt

Itt vettem sürgősségibe mert nem volt idő külföldről rendelni

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.