Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) coppola válasza Pityu. (#4050) üzenetére


coppola
tag

Mássz bele nyudodtan, ezek vannak leírva az összefoglalóban, sok bosszúságtól megszabadulsz

(#4052) Pityu. válasza coppola (#4051) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Garanciára nem lesz kihatással?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4053) coppola válasza Pityu. (#4052) üzenetére


coppola
tag

Sose volt ilyen szitum, de elméletileg a BL nyitás, meg a root sem para jogilag ,azon kívül ki fog polgári perbe folyni, ha a szervíz elutasítja? Ez az adb-s dolog még az etika ingerküszöbét se üti meg sztem, csak tartsuk be az ajánlást

(#4054) vadászcsiga válasza azimut (#3982) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Érdekesen működik. Gyakorlatilag folyamatosan aktív a szenzor, ha fölé rakom a kezem bármilyen helyzetben elsotétedik. Eleg gáz, szerintem törlöm :D

(#4055) Mercutio_ válasza Pityu. (#4042) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem lehet, hogy az app-ban is van rá kapcsoló és ott is ki kell lőni? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4056) gabor9991 válasza vadászcsiga (#4054) üzenetére


gabor9991
őstag

Pozitivum, hogy a YT működik úgy, hogy a képernyő kikapcsol.
Viszont sokkal jobban merül mint szokott.

[ Szerkesztve ]

(#4057) Pityu. válasza Mercutio_ (#4055) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem tudom,azt még nem néztem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4058) macssessz válasza bcsarli (#4011) üzenetére


macssessz
tag

Smart AudioBook Player. Megjegyzi hol tartottál, kimenti könyvtárába.
Beállíthatóan 10 percenként leáll ha akarod, ez mozgatásra újraindul vagy kikapcsolható. 1 óra után mindenképp leáll. Elalvás esetén jó dolgok. Ha fizetőset veszel még egy csomó dolgot tud.

(#4059) kormi0312


kormi0312
senior tag

Sziasztok,

Újabban nem jönnek a Gmail értesítések bejövő email-ek esetén. Segítsetek légyszi hogyan kell megoldani hogy ismét működjön.

Köszönöm előre is :R

(#4060) azimut válasza vadászcsiga (#4054) üzenetére


azimut
aktív tag

Sejtettem, hogy ez így sok lenne...

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4061) junkpod


junkpod
nagyúr

Megoldást találtam az autóban nem működő BT smart lock kikerülésére: arcfelismerő rendszer bekapcsolása gyors és hatékony.

Box's don't touch!

(#4062) pimi50 válasza coppola (#4053) üzenetére


pimi50
aktív tag

Ez azért nem olyan egyszerű. A garancia elveszítése - ha valóban elromlik valami - drága is lehet. Másrészt a kizáró ok - nem, értem, hogy ez miért lehetséges - elbírálása kizárólag a kereskedőn múlik. A gyártó Kínában van, a szervíz Lengyelországban, a kereskedő pedig itt hajt el a francba indoklás, bizonyítás nélkül. Kis túlzással, ha leveszem a celofánt, már ugrott a gari.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#4063) coppola válasza pimi50 (#4062) üzenetére


coppola
tag

Ez a lényeg, gariztatást kb minden kizár, amit nem akarnak megcsinálni. Polgári pert simán nyernél, ha indítanál, de nem fogsz. A root jog olyan, mint az alkotmány, alapvető jog, csak minden szervíz pont ebbe sz@rik bele. A 22es bilije

(#4064) fa4hu válasza kormi0312 (#4059) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

A szinkronizálást nem kapcsoltad ki véletlenül az értesítési sávban?

A gmail-nél az Beállítások\Akkumulátor és teljesítmény\Akkumulátoroptimalizálás\Alkalmazásonkénti akkumulátorkímélőben (jobb fent 3 pöttynél a Rendszeralkalmazások mutatása) "Nincs korlátozás" van beállítva?

(#4065) vond


vond
MODERÁTOR

Nagylátószögű előtét lencsét esetleg használ valaki a kamerához? Ezeket néztem Aliexpress-en. Túl sokat nem szeretnék költeni rá, de cserébe a minőségnek sem kell csúcsnak lennie. Szerintetek? :)

Vagy nézhetek mást is, mint pl. ez? Ezek ilyen univerzális cuccok?

A cél az lenne, hogy foci stadionok lelátóiról beférjen a képbe nagyjából az egész pálya. Ahogy tippelem, talán egy 100-110 fokos vízszintes látószög már elég lenne. A kamera nagyjából ekv. 26mm-es (kb. 68-70 fok), szóval inkább egy 0.45-öst kéne néznem, a 0.65 körüli szerintem kevés lenne.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4066) Pityu. válasza vond (#4065) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én itthon nézegettem olyan 2500Ft körül 3 részes

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#4067) vond válasza Pityu. (#4066) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Link?

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4068) pimi50 válasza vond (#4065) üzenetére


pimi50
aktív tag

Szerintem egy 10 usd körüli már egész jó minősgű lehet. Azért az ár-érték itt is érvényes.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#4069) vond válasza pimi50 (#4068) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ja-ja, én se az 1-2 dollárosokra gondoltam. :N Szerintem rendelek egy ilyen 3in1 szettet. Ebben 0.45-ös a nagylátó, és ha még az sem lenne elég, akkor ott a halszem is.

Ha megjön, majd írok, hogy mennyire vált be. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4070) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Feltettem én is a telóra a Gcam appot.

Az ajánlott beállításokat szeretném megejteni, viszont elég sok mindent nem találok.
Tudnátok nekem ebben segíteni ? Ezeket a beállításokat hol találom ? :B
- Automatikus fehéregyensúly / Ajánlott AWB ?
- HDR beállítások
- Telítettség
- Kézi fókusz

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#4071) Hrabo86 válasza Bl.Gyo. (#4016) üzenetére


Hrabo86
tag

köszi az infót és a többieknek is, akkor muszáj lesz és rendelek egy normális tokot és üveget a kijelzőre, aztán reménykedek, hogy nem másfél hónap lesz mire megjön...

[ Szerkesztve ]

(#4072) Hrabo86 válasza szunyi777 (#3838) üzenetére


Hrabo86
tag

Szia, a linkelt 9D üvegfólia mennyire hajlik le és ér ki a szélére és ugye nem áll el? A tok nem zavarja és nyomja fel az üveget kicsit, vagy okoz bármi galibát? Én is ezt a tokot néztem ki, mint írtad már te is egy korábbi hsz-ben de aggódok kicsit, hogy mennyire passzolna jól egy ilyen szélig kiérő fóliával. Köszi előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#4073) pecccccccca válasza vond (#4069) üzenetére


pecccccccca
senior tag

A véleményedre majd kíváncsi leszek.
Engem is érdekelne ilyesmi.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4074) vadászcsiga válasza Directors (#4070) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Első kettő kapcsolója ott van baloldalt, másik kettőt csak a gyári kamera pro módja tudja, bár a telítettség alatt nem tudom mit értesz.

(#4075) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Jött most valami frissítés az időjárás alkalmazásra. Láttok valami változást vagy javulást??

(#4076) azimut


azimut
aktív tag

HavocOs-ról CrDroidra váltottam. Lépések:

1. Orangefox-ban dalvik/cache/system/data wipe
2. Rom .zip flash, (vbmeta nem kell a legutóbbi 5.8-as verziótól)
3. Magisk, open gapp (nekem a mikro elég)
4. Reboot, enjoy!

Brahiból F2fs fájlrendszer, (segédfogalmam sincs, hogy jobb-e mint a hagyományos, de legalább trendi) majd gcam és newpipe (youtube helyett) külső .apk-k telepítése. Google mentésből többi app vissza, + Nova launcher. 30 perces szintidő. Fotók, download mappa tartalma nem veszett el. Eddig tetszik, tesztelgetem, nem igazán vagyok hardcore felhasználó, ezért több hét múlva jöhetnek ki a hiányosságok. Majdnem olyan részletesen testre szabható, mint a HavocOS. Nemcsak egyszerűen sötét a beállítható téma, hanem abszolút fekete a háttér! GPS, bluetooth tesztelve (brutálisan jó hang az egyéb kütyükkel összekötve). Sajna automatikus kibekapcs ezen sincs, a MIUI-ból csak ezt sajnálom.

Korábban szunyi777 kartárs (áldassék neve :R ) javaslatára firmware frissítés is volt. Ha az akksiidő nem jó, rápróbálok az Evira 4.4-es kernelre.

CrDroidot a népnek! :DD

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4077) vadászcsiga válasza zolya1973 (#4075) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Újra melegszik.

(#4078) Plug Life válasza azimut (#4076) üzenetére


Plug Life
aktív tag

A népnek hasznosabb időtöltése is van, mint egész nap szoftvert buzerálni :DD

(#4079) junkpod válasza vadászcsiga (#4074) üzenetére


junkpod
nagyúr

A telítettség beállítás benne van

Box's don't touch!

(#4080) junkpod válasza zolya1973 (#4075) üzenetére


junkpod
nagyúr

Működik. Eddig fagyott. De nem szimpi, mert a telefonhoz is és a tarhelyhez is engedélyt kér...

Box's don't touch!

(#4081) Oldbiggy válasza Hrabo86 (#4072) üzenetére


Oldbiggy
tag

Szia, Nekem a linkelt tokhoz, ez a fólia éppen jó. Fólia

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#4082) Directors válasza vadászcsiga (#4074) üzenetére


Directors
senior tag

Nos a beállítások közt próbáltam megtalálni őket de nem leltem rá.
Aztán rájöttem hogy miért nem találok egy csomó beállítást. Én a a legújabbat töltöttem le a "MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk (BSG, 2019-06-05 ) " Aztán gondolom ebben nem úgy vannak a beállítások.
Nála feljönnek ezek a beállítási lehetőségek. Gondolom az régebbi verzió miatt.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#4083) pimi50 válasza vond (#4069) üzenetére


pimi50
aktív tag

Nem biztos. hogy 3 az 1-ben jó választás. A másik kettőt alig, vagy soha nem használod, ergo olyanért fizetsz, amire nincs szükséged. Én inkább a kiszemelt célnak és árnak megfelelő legjobbat venném.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#4084) pimi50 válasza azimut (#4076) üzenetére


pimi50
aktív tag

Igen, most már müxik.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#4085) vond válasza pimi50 (#4083) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Elsődlegesen nagylátó kell. De előfordulhat, hogy a 0.45-szörös "nagyításba" se fog beleférni, amit akarok. Na ilyenkor ott lenne még a halszem is. A makrót egyelőre nem használnám, de az sincs kizárva, hogy ha már megvan, akkor ez is változni fog. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4086) KRISSTUS


KRISSTUS
tag

Találtam egy témát (Black Rhyme) ahol nagyobb az értesítősávon az akku kijelzés (százalékos). Lehet korábban már írta valaki.

[ Szerkesztve ]

(#4087) Joker88


Joker88
őstag

akinek esetleg szüksége lenne rá :

Szétszerelős videó YouTube

In loving memory of Garrett Lockhart

(#4088) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Skacok. Szeretnék kérni BL nyitó engedélyt, de az összefoglalóban lévő leírásba szereplő xda-s link alatt a MiUnlockTool-nak az oldala nem elérhető. Honnan szedjem le?
Pattanni akarok másik OS-re, mert megbolondulok a MIUI hektikus működésétől. Ez egy katasztrófa OS.

Humorban nincs helye tréfának!

(#4089) KubanitoS válasza pecccccccca (#4088) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mire gondolsz pontosan, nekem pölö semmi gondom a miuival.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4090) Bl.Gyo. válasza KubanitoS (#4089) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nekem sincs

sokan már csak divatból romolgatnak nyomós ok nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#4091) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Egy kérdés:
Adott 2 USB-C kábel.
A képen a fehér a gyárilag note7-hez adott.
A fekete meg régi Mi4c-hez.

A feketében látszik hogy minden tü megvan/benne van végig.
A fehérben meg csak néhány.

Funkcionalitásban mi a különbség?

U.i.: mind a 2 alkalmas adatátvitelre, és gyorstöltésre.


a kép a note7-el készült :D

[ Szerkesztve ]

(#4092) G48 válasza Bl.Gyo. (#4091) üzenetére


G48
senior tag

Szerintem a fekete USB3.

(#4093) tucsok8510


tucsok8510
csendes tag

Sziasztok

egy kérdésem lenne, telefont most nyitottam ki, magisk fent van, de kedves bankom aplikációja nem müködik, root-olt készüléket jelez így pénzügyeimet így nem tudom megnézni (magisk hide megvolt). ötlet hogy tudnám müködésre bírni az app-ot, (ja raiffiesen apk), illetve valaki havoc vagy más rom-on használ-e bankolásra ilyen app-ot és ott megy az app?

[ Szerkesztve ]

(#4094) azimut válasza pecccccccca (#4088) üzenetére


azimut
aktív tag

Hasonlóan szenvedtem MIUI-val. Korábban itt írtam nyitásról. Ha van MI fiókod, akkor a telefon fejlesztői beállítások, unlock menüpontban indítsd el úgy, hogy közben a neten lógsz, de nem wifin, hanem sim adatkapcsolaton. Ez maga a nyitási kérelem.

Pc-ről/laptopról a mi unlock progival megkísérled a nyitást, ekkor látod azt, hogy hány óra múlva lehet végigmenni a folyamaton, nálam 168 óra volt, tizedmásodpercre betartották. Ha elakadsz, írj pü-t. Amit te látsz mi unlock tools, az a pc-s szoftver letöltésére utal, korábban vinnyogtam a fórumon, hogy a leírások ebben nem pontosak.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4095) azimut válasza tucsok8510 (#4093) üzenetére


azimut
aktív tag

OTP Smart sem akarja regisztrálni a telefont. CrDroidom van, a problémádból az jön le, hogy már a nyitott bootloader is elég az autentikáció megtagadásához. Na, ennek megoldására én is kíváncsi lennék. Csekkbefizetésre QR leolvasással Magyar Posta műxik.

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4096) azimut válasza Plug Life (#4078) üzenetére


azimut
aktív tag

A Nép itt van a fórumon. :D

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#4097) kanyi51 válasza azimut (#4095) üzenetére


kanyi51
senior tag

tucsok8510 _nek is

Probáld meg magát a magiskot is elrejteni, akkor mennie kellene.( Magisk menü - Settings - Hidde Magisk Manager, és a Magisk Hide bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#4098) tucsok8510 válasza azimut (#4095) üzenetére


tucsok8510
csendes tag

jó lenne megoldást találni rá mert akarnék másik rom-ot rárakni a telóra, de így kérdéses

(#4099) junkpod válasza Bl.Gyo. (#4091) üzenetére


junkpod
nagyúr

Elég baj ha note7 felvétel, mert a fekete az sötétkék, a fehér meg világoskék.

Box's don't touch!

(#4100) Bl.Gyo. válasza junkpod (#4099) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

azt nem írtam oda hogy hideg fehér fényű leges lámpával lett megvílágítva. azért a kékes árnyalat :U . sorry

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.