Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) vlevi válasza lacentos (#12500) üzenetére


vlevi
nagyúr

Amikor megjelenő az értesítés, az értesítő sávon levo ertesitest hosszan megnyomod, es akkor elojon egy olyan beállítás, ahol ezt a fajta ertesitest ki tudod kapcsolni.

(#12502) lacentos válasza vlevi (#12501) üzenetére


lacentos
aktív tag

:R

(#12503) yabba válasza zorzy4 (#12496) üzenetére


yabba
aktív tag

Megpróbáltam, nem változott a helyzet. :(

Itt valami más lesz a probléma. Most csak a Telenoros kártya van bent, és nem megy a Viber (de más netes dolog igen).

[ Szerkesztve ]

(#12504) yabba válasza yabba (#12503) üzenetére


yabba
aktív tag

A beállításokban az adatforgalom korlátozásánál mindegy, hogy SIM-1, SIM-2, Wifit tiltom vagy engedélyezem, mindegy, hogy a Telenoros kártya melyik foglalatban van, a Viber nem látja a hálózatot,

(#12505) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy kis segítségre.
Hogyan és hol tudom beállítani hogy kapjak értesítést mikor a gmail fiókomba érkezik egy e-mail ?
Az értesítés menüben bekapcsoltam hogy értesítsen, de sajna semmilyen visszajelzést nem kapok hogy üzenetem érkezett.
Hogyan tudnám ezt megoldani ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#12506) szabacsik válasza Directors (#12505) üzenetére


szabacsik
őstag

Szinkronizáció be van kapcsolva?

/\____/\

(#12507) Directors válasza szabacsik (#12506) üzenetére


Directors
senior tag

Szerintem nincs. Azt hol kell ? :)

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#12508) hzsolee válasza Directors (#12507) üzenetére


hzsolee
őstag

Há' itt...

Aztán tapp a guglira, és azon belül gmail....

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#12509) Directors válasza hzsolee (#12508) üzenetére


Directors
senior tag

Így jó lett, köszönöm! :R
Amúgy ez a szinkronizálás mennyi adatot fogyaszt pluszba ? Elenyésző ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#12510) aelod


aelod
veterán

Melyik a legstabilabb custom rom most a RN7re? Nem kell semmi csicsa csak legyen bug mentes. Pusztán érdeklődöm.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12511) bogyobacsi válasza aelod (#12510) üzenetére


bogyobacsi
csendes tag

Hát, ez engem is érdekelne :) :K

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#12512) hzsolee válasza Directors (#12509) üzenetére


hzsolee
őstag

Ha jót nézek, nem sok... Meg még a wifi volt egy tizes.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#12513) Directors válasza hzsolee (#12512) üzenetére


Directors
senior tag

Az tényleg nem sok. Akkor így is hagyom. Köszi a segítséget! :)

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#12514) Joker88


Joker88
őstag

alap kérdés lesz, de melyik az első számú SIM kártya ha két kártyát használok?
Lenne egy Vodafone-os, ez lenne az első számú,ezen megy minden adat+hívás
viszont lenne egy céges SIM kártya,ezen csak a céges hívások.
/csak nem akarok két telefont cipelni.. :U /

In loving memory of Garrett Lockhart

(#12515) Raptor™


Raptor™
tag

Megjelenéskor váltottam a xiaomi.eu-s miui12 stabil romra, de kezdett elegem lenni a bugokból illetve a túlságosan agresszív ram-kezeléséből a rendszernek. Pár napja átálltam a lineage os 17.1-re, sokkal jobban tetszik a letisztult rendszer. Semmi felesleges dolog nincs benne, gyorsabbnak érződik az egész telefon és az akku időben sem nagyon észleltem változást.

(#12516) Dinter


Dinter
addikt

Üdv!
Redmi Note 7 Pro-nál a kijelzőbe van építve a közelségérzékelő? Rendeltem egy új kijelzőt, és nem működik, mindig 0-t mutat, eltakartnak érzékeli. Kalibrációra sem lehet rányomni. Valami nem érintkezhet, vagy át kell rakni, mint a hangszórót, vagy alapból rossz lehet?

(#12517) ooooobi válasza Dinter (#12516) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ez nem a pro topicja, de amugy a sima 7ben van proximinity akkor gondolom a proban méginkább.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#12518) Peterhappy válasza Raptor™ (#12515) üzenetére


Peterhappy
őstag

melyik opengapps pakkal használod?
gyári kamerával vagy Gcam?

Nekem még a 11.0.1.0 Stable van fent, néhány buggal, de megyeget, az aksi mintha jobban merülne, mint MIUI10 alatt, viszont végre valahára egész szép képeket lő a telefon.

(#12519) Raptor™ válasza Peterhappy (#12518) üzenetére


Raptor™
tag

Arm64 10.0 nano opengapps-ot tettem fel, eddig jól működik.

Gcam-ot még egyelőre nem tettem fel, de keresni fogok valamit.

(#12520) Peterhappy válasza Raptor™ (#12519) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszonom, ranezek!

(#12521) maczera válasza Joker88 (#12514) üzenetére


maczera
aktív tag

Ha jól emlékszem, az az 1-es számú, amelyik a memóriakártyával közös hely.
Az viszont a Beállítások menüben a SIM kártyáknál beállíthatod, hogy melyik kártya legyen az alapértelmezett hang, illetve a mobilinternet. Nálam most a 2. Sim az alapértelmezett mobilinternet és az 1. SIM az alapértelmezett hang.

(#12522) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok! Valami ötlet, hogy honnan lehetne antennát szerezni? Előre is köszi.

(#12523) pimi50 válasza Dinter (#12522) üzenetére


pimi50
aktív tag

pl ez: [link]

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#12524) Dinter válasza pimi50 (#12523) üzenetére


Dinter
addikt

Ezt én is megtaláltam, viszont nem szeretnék több hetet várni rá, itthonról kéne.

(#12525) Peterhappy válasza Raptor™ (#12515) üzenetére


Peterhappy
őstag

Még egyszer köszi, felment nálam is a Lineage, 11.0.1.0 Stable-t váltott, egyelőre nagyon tetszik, igaz még a nano-ban is akadt féltucatnyi program, amit tiltottam, de nem mertem a pico-t feltenni.

Egy-két app van, amit nem hozott át a MIUI11-es gyáriból (SMS, tárcsázás), így sajnos ezeket backup-ból nem tudtam visszaállítani - erre számítson, aki esetleg váltana.

Illetve annyi, a telepítésnél felment a rom, wipe cache, addonsu..., wipe cache, opengapps, wipe cache és utána restart és húsz percig semmi.
Újra tudtam indítani recovery-be, töröltem mindent (SD-kártya kivételével), ahogy az első próbálkozás előtt is és mind a rom, mind az addonsu, mind az opengapps, mind a magisk után wipe cache+reboot volt (egyből recovery-be). Így simán ment.

Ez lehet, hogy másnál alap, és én szúrtam el, de inkább leírom, hátha egyszer még valakinek jól jöhet.

(#12526) vlevi válasza Peterhappy (#12525) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azt én is megszivtam első alkalommal.
Nem elég a wipe, hanem formát data kell.
Twrp részvény egyébként a wipe esetén is formatot csinal, ott ezért nincs ez a gond, az orangefox reciveryben viszont külön kell formázni a data partíciót.

(#12527) Peterhappy válasza vlevi (#12526) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én kukáztam mindent az SD-kártyát leszámítva, az utolsó pár verzióváltást így csináltam meg, bevált a módszer. 'Manage partitions'-ba be sem mentem. Ott szerintem csak többet ártottam volna.

Most annyi a gubanc, amit írtam - két app history-ja kuka, túlélem. Plusz a Magisk safetynet check cts elhasal, de holnap beállítom, ma már nem volt agyam bohóckodni vele :)

(#12528) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vajon csak nekem merül pár napja jobban a telefon?
Miui 11.0.1.0 QEUXM.

(#12529) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Segítséget kérnék, az új névjegyeket a sim kártyára akarja menteni a telo, ahol csak rövid név írható be

A telefonra menteném a névjegyeket, hosszú névvel, mit kell beállítsak, hova mentsen, a Mi fiókot kell beállítsam ?

köszi a segítséget

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12530) aprokaroka87 válasza Fuvaros (#12529) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ehhez hasonlót nem kínál fel?

link

(#12531) Fuvaros válasza aprokaroka87 (#12530) üzenetére


Fuvaros
senior tag

hol találom a névjegy mentése mint funkciót

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12532) aprokaroka87 válasza Fuvaros (#12531) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Kis zöld tárcsázó ikon.
Aztán a tetején át váltasz a névjegyek részre.

ott legalul lesz egy nagyobb + Gomb.

(#12533) Fuvaros válasza aprokaroka87 (#12532) üzenetére


Fuvaros
senior tag

ok de ott csak Sim kártyát - Mi fiókot - Google-t kiván fel

Mentsek a Mi fiókba?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12534) aprokaroka87 válasza Fuvaros (#12533) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem nincs most beléptetett miui account-om.

Viszont felkínálja a helyi mentést is.

Szerintem ha a Google-be mented jobb lesz.

Azt nem tudom hogy a Miui fiók megléte vagy nemléte okozza-e a dolgot.

De elvileg a telefon memóriára is tudnia kellene mentenie alapból.

De majd okosabb-ak megírják :)

Amúgy melyik Firmware verzió van fent?

[ Szerkesztve ]

(#12535) wolf88


wolf88
tag

Hali!
Hol tudom azt beállítani, hogy zárolt képernyőnél a kamera ikonja meg most jelen esetben a lámpáé, eltűnjön?Nem kell nekem semmi gyors elérés. Kicsit zavaró,hogy éjszaka ha ránézek mennyi az idő,akkor a lámpát sikerül bekapcsolni valahogy.Vagy az is lehet,hogy ezek a téma váltás miatt jöttek oda elő?Nem emlékszem,hogy az előző témán rajta lettek volna. Köszi

(#12536) aprokaroka87 válasza wolf88 (#12535) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Úgy próbáltad már hogy inkább a képernyő közepéről indítod a feloldást?

(#12537) wolf88 válasza aprokaroka87 (#12536) üzenetére


wolf88
tag

Ujjlenyomatot használok,de akkor is zavaró,ha csak véletlenül is,de mindig elindítom a kamerát vagy a lámpát.

(#12538) aprokaroka87 válasza wolf88 (#12537) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem alapból nem megoldható hogy eltünjön a két ikon.

(#12539) aelod válasza wolf88 (#12537) üzenetére


aelod
veterán

Nekem sosem fordult még elő ez. Pedig total kóma vagyok amikor kinyomom szundizni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12540) fa4hu válasza aprokaroka87 (#12534) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Én is a Google fiókodat javaslom mentésre. Előfordult már velem, hogy a MI fiók is be volt állítva, és egy átköltözésnél megduplázta a névjegyeket.

(#12541) aprokaroka87 válasza fa4hu (#12540) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Olyan nekem is.

Igazából időközben rájöttem hogy semmi szükségem MI Fiókra sem. :)

(#12542) aelod válasza fa4hu (#12540) üzenetére


aelod
veterán

Ó de jó is az ;] :W

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12543) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy az is megérne egy misét hogy több hozzá adott google account esetén miért szinkronizálja mindegyikbe alapból.

Bár ha elég gyors és ügyes vagy, megoldható hogy csak 1-be szinkronizálja le. :)

Ahogy tapasztalom hozzá adási sorrendben történik a szinkronizálás.

(#12544) barnam_


barnam_
nagyúr

Melyik GCam verziót használjátok?
Nekem Parrot 7.4.104 van fenn, de szívesen kipróbálnám másik fejlesztő változatát is, ha van jobb.

(#12545) neophyte79


neophyte79
tag

Sziasztok,
este letettem a telefont, töltőn volt. Rezgett, nem lett volna szabad. 5-6 másodpercenként újraindul, Redmi felirat bejön, restart. Hard reset menüig eljut, de ott ugyanaz, a gombokkal lehet navigálni, de szinte rögtön újraindul. Gariba megy vissza, de előtte kérdezek, találkozott valaki ilyennel? Kinyitva nincs, a neten szinte semmit nem találni erről.
Itt van pár fórum. [link]

(#12546) amadeus11


amadeus11
senior tag

Sziasztok! Melyik a legjobb nem MIUI alapú custom ROM jelenleg? Fontos az üzemidő és a hívások minősége az üzenőprogramokban is ( egyes ROM-okban visszhangzik a hívás) Köszönöm!

There is a star

(#12547) aelod válasza amadeus11 (#12546) üzenetére


aelod
veterán

Erre én ia kíváncsi vagyok. Kérdeztem már korábban is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12548) Peterhappy válasza amadeus11 (#12546) üzenetére


Peterhappy
őstag

Két nap használat után lehet, hogy nem leszek mérvadó, de nekem a Lineage OS egyelőre nagyon-nagyon bejön, sokkal inkább tetszik, mint a gyári MIUI (igaz én 11-t használtam).

Tegnap 14.00-kor szedtem le a töltőről, most 51%-on áll non-stop wifi, 4G és GPS mellett, a BT kb. 12 órát ment. kijelző használati idő: 2:19 óra és nagyon minimum egy órát telefonáltam ma.
APP-os hívást még nem próbáltam.

(#12549) Fuvaros válasza neophyte79 (#12545) üzenetére


Fuvaros
senior tag

nincs beragadva a gomb?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#12550) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

Sziasztok, néhány hete írtam ide, azzal kapcsolatban, hogy a párom telefonja nagyon csúnyán szellemképes, akkor többen is jeleztétek, hogy nektek is hasonló tüneteket produkál a telefon. Még pont volt rá garancia, úgyhogy tettünk vele egy próbát. Mivel ő is a frissítés környékén kezdte el tapasztalni, így meggyőződésem volt, hogy szoftveres gond lesz.

Gondoltam megosztom veletek, hogy nagy meglepetésemre kiderült, hogy hardveres gond volt, és sikerült is megoldaniuk.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.