Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) miqlas válasza bcsarli (#12450) üzenetére


miqlas
őstag

Honnan vetted / milyen márka?

42

(#12452) bcsarli válasza miqlas (#12451) üzenetére


bcsarli
tag

Pár kommentel feljebb belinkeltem.

Sajnos bejött, csak 28 gb a használható terület, tehát ez egy 32 gigás kártya.
Nem akarom annyiban hagyni, és nem elsősorban a pénz miatt. Hogyan tudnék "érdekérvényesíteni" a Gearbest-el szemben? Mindenesetre a teszt eredményét elmentettem :)

(#12453) miqlas válasza bcsarli (#12452) üzenetére


miqlas
őstag

... ez durva! Amúgy passz! Kínával pont ez a gond, de ha a Gearbest nem piactér, hanem õ árusít is, akkor nekik írj és csatold a reklamációhoz a teszteredményt is! Ja! Mindenképpen írd meg a termék minõsítésénél, hogy fake cuccról van szó!

Én ha külföldrõl veszek, akkor csak is a Sincerity Memory Computer Accessory-tól vásárolok! Soha nem csalódtam bennük.

42

(#12454) vlevi válasza bcsarli (#12452) üzenetére


vlevi
nagyúr

:(
Utólag sajnos könnyű okosnak lenni, de egy ismeretlen nevű SD kártya, egy olyan eladótól, akinek alig van értékelése a gearbesten :(
Én is a bejáratott nevű eladókat javaslom, és a nevesebb, Samu, Sandisk, ... kártyákat.

(#12455) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

én is vettem egy 256os Verbatim karit azt hiszem a gearbestről, amiből csak 8gb használható (256gb-ig tele lehet írni, csak 8GBig lehet utána visszaolvasni, azon felül sérült fájl stb.). igaz csak 2ezer forint volt. de szépen megvan csinálva a felirat is rajta nem gagyi. gusztustalan csalás.

Lefotoztam, erről van szó:

[ Szerkesztve ]

(#12456) trebrona válasza bcsarli (#12452) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ha Kínából garantáltan eredeti memóriakártya, csak innen: http://sincerity-trading.com/

Gariztattam már innen való kártyát, SanDisk szó nélkül küldte az újat.

Szerk: látom volt már. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12457) bcsarli válasza vlevi (#12454) üzenetére


bcsarli
tag

Magyar oldalon volt róla egy teszt, ahol belinkelték hogy most exra jó áron megvehető.

https://tesztarena.hu/alunx-orulten-olcso-extra-nagy-kapacitasu-memoriakartya-akar-egy-heten-belul-szallitva/#more-70479

(#12458) trebrona válasza bcsarli (#12457) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ez nem teszt, egyedül a jutalékért teszik közzé az írásokat, amit a reflink-eken át történő vásárlásért kapnak, ahogyan ebben is az van.

Viszont ha tovább szeretnénk boncolgatni a memóriakártya stb témát, ide mehet minden további nélkül: https://mobilarena.hu/tema/xiaomi_redmi_note7_off_topik/friss.html

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12459) miqlas válasza trebrona (#12456) üzenetére


miqlas
őstag

Nem tudtam, csak sejtettem, hogy az is az õ oldaluk, de inkább az E-bay üzletükbõl vettem / veszek, csak a biztonság kedvéért! :R

42

(#12460) motu01


motu01
csendes tag

Én kipróbáltam MI A1-el, az teljesen jól működött. Volt térerő. Garanciával megjavitják vagy felejtsék el az egészet?

(#12461) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Ez mi? Google play storeban, alkalmazás frissítés közben. Sose volt ilyen.

(#12462) Gloob válasza Bl.Gyo. (#12461) üzenetére


Gloob
addikt

Egyszer nálam is megjelent, de ettől függetlenül még települt az alkalmazás frissítése. Többet nem láttam ezt. Xiaomi.eu Dev rom.

Samsung Galaxy A52S

(#12463) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Sziasztok Note 7 tulajok.
Ilyen hibával lehet gariztatni a telefont?

Kicserélik a kijelzőt ilyenkor vagy új készüléket kapok? Előre is köszi.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#12464) miqlas válasza Wasp91 (#12463) üzenetére


miqlas
őstag

... ki kellene találni, hogy hol a hiba? :Y

42

(#12465) aelod válasza miqlas (#12464) üzenetére


aelod
veterán

Kijelzőn a nulla felett a sötét folt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12466) glacious válasza aelod (#12465) üzenetére


glacious
addikt

Az egy árnyék lehet, de a jobb alsó részen sárgulás.

(#12467) Wasp91 válasza miqlas (#12464) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Sárgulás a jobb alsó sarokban és jobb oldalt középen a ÷ mellett.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#12468) Balázs Z. válasza Wasp91 (#12467) üzenetére


Balázs Z.
tag

Nekem Asus telefonnal történt ilyen, akkor (3 éve) kijelzőt cseréltek.

[ Szerkesztve ]

(#12469) miqlas válasza aelod (#12465) üzenetére


miqlas
őstag

... én a felsõ izét árnyéknak gondoltam, ahogy be is igazolódott :)

Wasp91: a sárgulás sajnos nem jött át a képrõl, pedig kalibrált mindkét monitorom!

42

(#12470) aelod válasza miqlas (#12469) üzenetére


aelod
veterán

Ezt én sem vettem észre elsőre. Telón néztem...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12471) vargalex válasza Balázs Z. (#12468) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem is csak kijelző csere történt ilyen esetekben (Alcatel Idol 2 mini S - 3-szor, Redmi Note 4X - 2-szer, Redmi Note 4 - 2-szer, Redmi Note 5 - 1-szer), illetve mindegyik esetben a következő egy készülék váltás volt...

Alex

(#12472) vlevi


vlevi
nagyúr

Mintha túl nagy lenne a csönd az EU-s ROM MIUI12-vel kapcsolatban.
Az Android10-s 11.0.1.0 megerkezett egy jó ideje, de a MIUI12 meg nem.
Mi lehet az oka :F

(#12473) miqlas válasza vlevi (#12472) üzenetére


miqlas
őstag

... mintha valaki azt írta volna itt pár hete, hogy október elõtt nem is érdemes várni! Gondolom, igaza lehet :)

42

(#12474) fa4hu válasza vlevi (#12472) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Szerintem felesleges agyalni rajta, hatalmas ígérgetésben és csúszásban van a Xiaomi.

(#12475) Mikszi válasza vlevi (#12472) üzenetére


Mikszi
tag

Xiaomi.eu romba van már stabil miui12 Android 10-el illetve heti frissítések is jönnek..... Idő kérdése és jön a normàl romokra is.

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#12476) vlevi válasza Mikszi (#12475) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen azt tudom, hogy az már jo ideje 12-es, mert az a global-bol keszult. Eppen ezért érdekes, hogy a gyárilag eu-s 12-es meg nem készült el a Note7-re.

(#12477) vargalex válasza vlevi (#12476) üzenetére


vargalex
félisten

Nem, az a kínai verzióból készül, nem a globalból.

Alex

(#12478) Fall-N válasza vlevi (#12476) üzenetére


Fall-N
veterán

A kínai és indiai ROM már kijött, az EEA még nem.

(#12479) aprokaroka87 válasza fa4hu (#12474) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igazából nem ígért semmit :)

Meg azért azon nem kell meglepődni ha ez a készülék már kevésbé kap prioritást.

De szerintem jövő hónap közepe vagy vége már esélyes EEA esetében is.

[ Szerkesztve ]

(#12480) vlevi válasza Fall-N (#12478) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezért is csodálkozom, hogy ilyen nagy a csönd az EEA 12-es ROM körül.....

(#12481) Joker88 válasza vlevi (#12480) üzenetére


Joker88
őstag

annál nagyobbat fog szólni ha kinn lesz :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#12482) fa4hu válasza Joker88 (#12481) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

A többi modelleken rejtélyes hibákról panaszkodnak, tényleg, lehet, hogy lesz meglepetés, kellemetlen irányba. :D

(#12483) Joker88


Joker88
őstag

a mai nap folyamán,többektől azt a vádat kaptam,hogy nem vagyok elérhető. Pedig a telefon bekapcsolva, Vodafone hálózat stabil,semmi panaszt nem olvasni/hallani.
Viszont mikor ránéztem a telefonra, 0 térerőt jelzett, az 5-6 csíkból egy sem volt jelen, sőt ha mozgattam a telefont " nincs hálózat" szöveg volt látható a térerő ikon mellett . döglődik az antenna? Most volt júliusban egy éves a telefon,ha releváns, Lurdy házas MI Store-os személyes- vétel. A legfrissebb rendszer,minden frissítéssel, 11.01.1.0 (QFGEUXM) .

In loving memory of Garrett Lockhart

(#12484) Crvsh3R válasza Joker88 (#12483) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Nálam és a feleségemnél ugyanez a probléma kb. 1-2 hónapja. Csak kapjuk az sms-eket a nem fogadott hívásokról. Telekom

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#12485) pimi50


pimi50
aktív tag

Ezt a problémát hetekkel előbb jeleztem. A TMobil elhajtott, - vegyek tőlük 4G-s telefont, mert ez nem jó - és ilyesmit hallok vodásoktól is. Sztem nagyon el...ták az új antenna fejlesztéseket, és most próbálják elkenni. A térerő szinte eltűnt a házban, padig az ablakon kinézve látom a tornyot.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#12486) Mikszi


Mikszi
tag

Dettó hasonló helyzet van nálunk. A térerő baromira ingadozó. Kisváros centrumában lakom, régebben folyamatos full térerő volt 4g-n pár hónapja hol jó hol épp csak van 1 pilicka. Kolléga iPhone 5-je dettó így viselkedik. Ha repülőgép módban van, majd vissza kapcsolom, akkor egy darabig full megint. Jah és 3g-n semmi ilyen gond nincs, az stabil.

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#12487) sepsi0


sepsi0
őstag

Feleségemnek 8T-je van. Lerakjuk a telót nappali asztalra, neki 4G+ van nekem 1 pálcás 4G... Valamit mostanában nagyon elkurtak ezzel a telefonnal, mert az elején nem volt ekkora különbség térerőben. De pl nekem a gps tökéletes. Más bajom nincs csak a térerő beltéren.
Telenor sim van mindkettőben, igaz nekem a net Telenor, hang Telekom. Asszonynak csak Telenor Simje van.

[ Szerkesztve ]

(#12488) aelod válasza sepsi0 (#12487) üzenetére


aelod
veterán

Ki kellene próbálni custom rommal is. Nekem is gatya a térerő. Bejelentettem a telenornál. De nem lesz belőle szerintem semmi. Flotta jelzi feléjük a hibát.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12489) sepsi0 válasza aelod (#12488) üzenetére


sepsi0
őstag

Mind a két kártya EQ flottás. Szerintem a telo szoftveresen szar. Májusában vettem, akkor nem volt ilyen gond. Bár a Note 4hez képest rosszabb a térereje, ezt akkor is írtam itt, de lehurrogtak. Nem szolgáltató hiba lesz. Valamelyik frissítés miatt van.
Mióta ez a nyitás szórakozás van én nem romolok, már öreg us vagyok hozzá... :D
Max veszek egy 8T-t

(#12490) yabba


yabba
aktív tag

Sziasztok,

Két sim kártya van a telefonomban. Az egyik telenor, a másik digi. A Viberhez a telenoros számom van megadva, de csak akkor működik (tudok küldeni és fogadni üzeneteket) a Viber, ha a digis kártyára van állítva van a mobilnetes forgalom. A telenoron egyébként minden további egyéb netes alkalmazás vígan megy. Aztán néha a digis SIM kártya eltűnik (ezt sem tudom mi okozza...) és amikor már csak a telenoros van, akkor már megy azon is a Viber gond nélkül.
Amikor újraindítom a telefont, akkor megjelenik újra a két sim kártya és az egész kezdődik előről (Viber csak a digivel megy)

Valaki találkozott már hasonlóval? Mi (lehet) volt a megoldás? Be lehet állítani egy alkalmazásnak külön, hogy melyik SIM kártyán kommunikáljon?

Köszi.

(#12491) pimi50


pimi50
aktív tag

A ROM csere-bere tényleg segíthet a térerő és 4G gondokon?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#12492) fa4hu válasza pimi50 (#12491) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Ha szoftveres a térerő-probléma, akkor igen. Ezt sajnos csak a ROM-csere végrehajtása után tudod a legtöbb esetben egyértelműen eldönteni, de általában vissza lehet állni gyári ROM-ra.

(#12493) pimi50 válasza fa4hu (#12492) üzenetére


pimi50
aktív tag

Hát ez az. Nem szívesen vágok bele a bizonytalan eredményért. Reméltem, hogy szélesebb körű a tapasztalat és a megoldás lehetősége.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#12494) aelod válasza pimi50 (#12493) üzenetére


aelod
veterán

Valaki erről nyilatkozhatna aki custom ROM-ot használ és előtte gyári MIUI volt fent neki.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12495) Mikszi


Mikszi
tag

Én Tegnap este feltoltam a 10.3.2-es global EEU romot recoból. Eddig jónak tűnik. A hosszabb használat tapasztalatairól is beszámolok később.
Konkrétan ez a rom van fent most a telefonon:

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#12496) zorzy4 válasza yabba (#12490) üzenetére


zorzy4
őstag

Próbáld megcserélni a két kártyát.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#12497) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok!

A Digis vowifit be lehet már üzemelni valahogy?

S23

(#12498) lacentos


lacentos
aktív tag

"Google értesítést küldött: Budapest 13 fok derült"
Hajnal háromkor telefon némítva de mégis.
Ezt hol tudom kikapcsolni.

(#12499) vlevi válasza lacentos (#12498) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hosszan nyomod az értesítést, es akkor ki tudod kapcsolni .

[ Szerkesztve ]

(#12500) lacentos válasza vlevi (#12499) üzenetére


lacentos
aktív tag

Nem egészen értem picit konkrétabban légyszives.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.