Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) Bl.Gyo. válasza fa4hu (#12399) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

igen ideiglenes. 5-10 perc után kb, nem nagyon figyeltem.

(#12402) Colnago válasza Plug Life (#12394) üzenetére


Colnago
csendes tag

A note 7-re kijön a MIUI 12 frissítés? Abban bízom hogy megoldja talán a gps problémát, mert korábban jó volt, most a 11-en nem annyira. Ilyen dolgok miatt egyáltalán van értelme folyton frissíteni ha egyébként jól megy minden? Mert visszafelé már nincs út.

Benő

(#12403) Fall-N válasza fa4hu (#12399) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem beégés, hanem szellemkép. IPS nem tud beégni (mardandóan) hanem az OLED. Sajnos sok kijelző szellemképesedik, de nem vészes, mert tényleg csak a sötétszürke homogén felületen látszik. Pár perc múlva a folyadékkristályok már nem állnak be és eltűnik a "fantomkép".

Persze a neten vannak hosszútávú extrém használat (maximum fényerő, állandó statikus képi elemek a kijelzőn) után mardandó károsodások, de ez nem az általános.

A boltban ahol dolgozók, ott érintőkijelzős monitor van a pénztárgépnek. Ott állandó az eladási képernyő, mégsem égett be sehol. Pedig napi 13+ órát mennek, minden nap.

Colnago: Az indiai és a kínai ROM már kijött augusztus 31.-én. A Global EU is kijön nemsokára.

[ Szerkesztve ]

(#12404) aprokaroka87 válasza Colnago (#12402) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem Októbernél hamarabb nem jön, a Miui 12.

[ Szerkesztve ]

(#12405) SektorFlop válasza Fall-N (#12403) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

Azért érdekes mert mostanában jött elő ez a gond, és már pár másodperct után is ott marad és bármilyen háttérben nagyon durván látszik.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#12406) miqlas válasza aprokaroka87 (#12404) üzenetére


miqlas
őstag

... én is erre tippelek.

42

(#12407) medve válasza SektorFlop (#12395) üzenetére


medve
csendes tag

Szia. A frissítés óta nálam is ott a szellemkép. Zavaró. És ha egyszer észreveszi az ember, utána rááll a szeme, és mindig látja.

(#12408) junkpod válasza wanted5 (#12338) üzenetére


junkpod
nagyúr

Értékelem, hogy segíteni szeretnél, bár nem sikerült. :) Nincsenek ész nélkül letöltött fos appok a telon.
Illetve mint írtam nagyjából most már jó, ki és be kapcsolni kellett az allapotsort és megjavult.

Box's don't touch!

(#12409) junkpod válasza vlevi (#12339) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát igen. Soksz6az is több napig tartó probléma, hogy mondjuk az Outlook pont úgy viselkedjen mint előtte, ki a franc emlékszik egy rejtett beállítást hol kell keresni, indulhat a net újra felturasa...

Box's don't touch!

(#12410) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

A telefon gyári kabele képes qc4 töltésre? Mert vettem egy xiaomi mdy-10-el, qc4-es töltőt és csak azt írja ki a telefon hogy gyorstöltés, és nem turbó meg amit szokott qc4-nel. Van 2 masik kabelem is, azokkal is ez van. De másfél óra alatt feltölti 10-rol 100-ra.

(#12411) nyirog válasza medve (#12407) üzenetére


nyirog
tag

Nekem már frissítés előtt is ott volt a szellemkép, sőt ha jól emlékszem mióta megvan a telefon (2019 május) azóta szellemképes

(#12412) duo válasza nyirog (#12411) üzenetére


duo
őstag

nekem az xperia zz1compact szellemkepes. feheregyensulyban mindent 80-ra raksz es nem jon elo tobbet (xda-n olvastam nekem mukodik) persze olyan 70-80% fényerőn használom

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#12413) endroid


endroid
csendes tag

:W olyan hibával találkoztam, hogy a 11-re frissités után van olyan alkalmazás, ami azt írja, "nem sikerült a csatlakozás kérem ellenőrizze az internet kapcsolatot" minden más tökéletes. Valami speciális beállítás kell esetleg?

(#12414) infectedmann válasza endroid (#12413) üzenetére


infectedmann
őstag

Nekem a frissítés után 5GHz-es WiFi-n kezdte el ezt csinálni. Két opció között választhattam. Downgrade, vagy letiltom az 5GHz-es sávot.

(#12415) fa4hu válasza endroid (#12413) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Nálam 5 GHz-en nagy néha kiírja, de közben mégis van kapcsolat.

(#12416) Fall-N válasza endroid (#12413) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem nem jött elő, pedig én is 5 GHz sávot használok.

(#12417) snakebait válasza Fall-N (#12416) üzenetére


snakebait
senior tag

Nem értek hozzá azért kérdem, ezt az 5Ghz sávot hol nézitek-állítjátok? Ruteren? Gondolom nem mobilon, vagy?

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#12418) infectedmann válasza snakebait (#12417) üzenetére


infectedmann
őstag

Routeren, igen. Régebben lehetett MIUI-ban is állítani, de az újabb verziókban nem találtam erre lehetőséget.

(#12419) Fall-N válasza snakebait (#12417) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem kell állítani semmit. Telefon látja mindkét sávot, a router meg dual band azaz egyszerre sugározza mindkét sávot.

(#12420) zorzy4 válasza Fall-N (#12419) üzenetére


zorzy4
őstag

Egy két s...r telekomos routeren csak vagy vagy. A 5ghzt úgy kell külön beállítani. Alapból a 2.4 van csak.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#12421) Fall-N válasza zorzy4 (#12420) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem egy TP-LINK Archer C20 A750 van.

(#12422) aelod


aelod
veterán

Zárképernyőn a mosolygós piktogram az óra felett az mi lenne? Most vettem észre.

BTW ennyi térerőm van melóban az irodában...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12423) Gloob válasza aelod (#12422) üzenetére


Gloob
addikt

Az arcfelismerés piktogramja.

Samsung Galaxy A52S

(#12424) aelod válasza Gloob (#12423) üzenetére


aelod
veterán

Az jó mert mert nincs is bekapcsolva, vagy ez mindig megjelenik ettől független?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12425) Gloob válasza aelod (#12424) üzenetére


Gloob
addikt

Szerintem igen.

Samsung Galaxy A52S

(#12426) aelod válasza Gloob (#12425) üzenetére


aelod
veterán

Most speciel nem.
Érdekes. Nem nagy gond csak eddig nem tűnt fel. A másik dolog a frissítés után, hogy az alapértelmezett hátteret egy pillanatra látom a kijelző feloldása után és nem sokkal később jelenik meg az általam beállított.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12427) tomy86 válasza aelod (#12424) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam sincs bekapcsolva az arcfelismerés, de nincs is ilyen ikon a zárképernyőn.
Háttérképproblémát szerintem inkább a launcher okozhatja. Smart Launchert használok, de ezzel a gonddal sem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#12428) Gloob válasza aelod (#12426) üzenetére


Gloob
addikt

No most, hogy már itthon vagyok, megnéztem. Nekem be van kapcsolva az arc alapú feloldás. Ott van a piktogramja. Kikapcsoltam, és utána eltűnt. Vissza kapcsolva természetesen újból ott van. Egyébként az egy animált smiley. Amikor azonosít, akkor "pislog", érvényes azonosítás után egy ✅ jel lesz benne. A másik problémával nem találkoztam, én a gyári Launcher-t használom. Persze én megint nem vagyok teljesen mérvadó, mivel Xiaomi.eu Developer weekly romot használok!

Samsung Galaxy A52S

(#12429) Biqci válasza Gloob (#12428) üzenetére


Biqci
aktív tag

Így van ez nálam is, Global 11.0.1

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#12430) aelod válasza Gloob (#12428) üzenetére


aelod
veterán

Ok. Viszont nálam nincs is ilyen beállítás. Miui global 11.01

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12431) bcsarli


bcsarli
tag

Sziasztok!
Vettem a Note7-be egy 256 gigás bővítőkártyát. Ha beleteszem felismeri, felajánlja a formázást. Ki is irja hogy a formázás sikeres (nem belső tárhyelynek szeretnám formázni) de utána ha másolni szeretnék rá akkor nem engedi. Olyan mintha írásvédett lenne. Tudtok erre valami megoldást?

(#12432) trebrona válasza bcsarli (#12431) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Mi a hibaüzenet? Screenshot esetleg?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12433) bcsarli


bcsarli
tag


Egy picit még látszott lent a screenshot pillanatában(Some Files Could Not Be Copied). A gyári fájlkezelővel is próbáltam átrakni a hangoskönyveket, 4 százaléknál leállította telefon :(

[ Szerkesztve ]

(#12434) vlevi válasza bcsarli (#12433) üzenetére


vlevi
nagyúr

Megprobalnam a kártyát másik eszközben. Pl kártya olvasóval PC-n, laptopon.
PC-re vannak kartya tesztelő programok, amik tele irjak, vissza olvassak, ellenőrzik.

[ Szerkesztve ]

(#12435) miqlas válasza bcsarli (#12433) üzenetére


miqlas
őstag

Nézd meg pc-vel vagy notiban. Tudsz-e rá másolni vagy ez is egy fake 256 GB-os kártya ...

42

(#12436) bcsarli válasza miqlas (#12435) üzenetére


bcsarli
tag

PC-n másol rá (csak elég lassan). Ha ott megformáznám NTFS-re az segíthetne?

[ Szerkesztve ]

(#12437) miqlas válasza bcsarli (#12436) üzenetére


miqlas
őstag

Nem vagyok biztos benne, hogy az NTFS lenne a megfelelõ file-rendszer az Androidhoz! Talán exFAT jobb lenne és formázhatod a Windows-al is ...

[ Szerkesztve ]

42

(#12438) bcsarli válasza miqlas (#12437) üzenetére


bcsarli
tag

Köszi, megpróbálom. Mennyi legyen a lemezfoglalási egység? Alapból 128 kilobájt-on áll.

[ Szerkesztve ]

(#12439) vlevi válasza miqlas (#12437) üzenetére


vlevi
nagyúr

csakis exFat.
Az NTFS egy naplózott file rendszer, ami nagyon sok írást jelent a lemez elejére, hamar kinyírja a flash memória cellákat. Persze nem 1-2 nap alatt, de sokkal több írást jelent, mint egy sima FAT filerendszer.

(#12440) bcsarli válasza vlevi (#12439) üzenetére


bcsarli
tag

A felette lévő kérdésben tudsz segíteni?

(#12441) miqlas válasza bcsarli (#12440) üzenetére


miqlas
őstag

Használd az alapbeállítást, amit a winfos felajánl ...

[ Szerkesztve ]

42

(#12442) bcsarli válasza miqlas (#12441) üzenetére


bcsarli
tag

Sima formázás nem indult el, a gyorsformázás elvileg sikerült. A telefonban ugyanúgy viselkedik. A telefonnal hogy tudom megformázni?

(#12443) bcsarli


bcsarli
tag

Amúgy egy ilyenről van szó, csak én 6400-ért rendeltem:
https://www.gearbest.com/goods/pp_3001301210328977.html?lang=en&wid=2000001&utm_source=email_sys&utm_medium=email&utm_campaign=GB_GB_orderShippedOut_200820

(#12444) miqlas válasza bcsarli (#12442) üzenetére


miqlas
őstag

Asszem beállítások --> tárhely --> SD-kártya törlése.

42

(#12445) Joker88 válasza bcsarli (#12443) üzenetére


Joker88
őstag

ne adja ég, de szerintem ez egy hamis kártya.. próbáld meg ezt, hátha :
[link]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#12446) bcsarli válasza miqlas (#12444) üzenetére


bcsarli
tag

Az az érdekes, hogy a gyári fájlkezelővel elindul a másolás, 1 hangoskönyvet át is másol, de utána 4 százaléknál megáll. Jó játék lesz működésre bírni :)

(#12447) bcsarli válasza Joker88 (#12445) üzenetére


bcsarli
tag

Könnyen lehet sajnos. Holnap végigcsinálom, ma már nem idegesítem magam

(#12448) motu01 válasza Crvsh3R (#12380) üzenetére


motu01
csendes tag

Nekem is ugyanez a hiba. Tényleg nincs rá megoldás?

(#12449) miqlas válasza Joker88 (#12445) üzenetére


miqlas
őstag

A #12435-ös hsz-ban erre próbáltam utalni, csak nem akartam ilyen szókimondó lenni! ;]

42

(#12450) bcsarli válasza Joker88 (#12445) üzenetére


bcsarli
tag

Elindítottam, kb 4,5 óra lesz. Az írási sebesség 15,2 Mbyte/s, az reális ebben az árkategóriában szerintem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.