Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) KillerBlue


KillerBlue
csendes tag

Sziasztok!
Feldobta nekem ma délelőtt a MIUI 12 frissítést de mobiladaton nem nyomta rá. Otthon viszont már azt jelezte hogy nincs elérhető frissítés. Visszavonták vagy nálam nem stimmel vmi?

(#12752) aprokaroka87 válasza KillerBlue (#12751) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Elég érdekesen müködik ez az OTA dolog, elvileg nincs visszavonva.

Bár könnyen lehet hogy közben mégis.

(#12753) zorzy4 válasza Fall-N (#12745) üzenetére


zorzy4
őstag

Szia! Mi az a APK mirror? Hol találom?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#12754) junkpod


junkpod
nagyúr

A miui12 megoldást jelent a "hívás közben nem adja vissza a Waze képernyőt" hibára?

Box's don't touch!

(#12755) _stick_ válasza KillerBlue (#12751) üzenetére


_stick_
őstag

Nálam is volt, hogy skippeltem mobilneten, aztán pár nap múlva felhozta újra.

(#12756) Fall-N válasza zorzy4 (#12753) üzenetére


Fall-N
veterán

[Mars]
[Earth]

Az APKMirror egy megbízható honlap ahol elérhetőek az alkalmazások telepítői. Sok okból szükség lehet rá. Ha valaki türelmetlen és előbb akarja feltelepíteni, vagy nem elérhető a telefonra vagy régiókódos akkor innen le lehet szedni.

(#12757) vargalex válasza aprokaroka87 (#12752) üzenetére


vargalex
félisten

Most is csak ezt tudnám írni...

Alex

(#12758) zorzy4 válasza Fall-N (#12756) üzenetére


zorzy4
őstag

Köszönöm.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#12759) infectedmann válasza aelod (#12740) üzenetére


infectedmann
őstag

xiaomi.eu -s romon elérhetők az élő témák Redmi Note 7-en is, de iszonyat laggosak voltak, amikor kipróbáltam kb. 2-3 hónapja

(#12760) Fall-N válasza infectedmann (#12759) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez szépen fut, fent van nekem is. Igaz a RAM-ot eszi (~150 MB), de melyik élő háttér nem?

(#12761) junkpod válasza Fall-N (#12760) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hogy kell beállítani? Apk-rol letöltöttem és telepítettem. Idáig jutottam el, a hátterek között nem találom.

Box's don't touch!

(#12762) wjoe válasza junkpod (#12761) üzenetére


wjoe
tag

Háttérképek, Szuper háttérképek

(#12763) junkpod válasza wjoe (#12762) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kell hozzá miui12 is?

Box's don't touch!

(#12764) laca1052 válasza wjoe (#12762) üzenetére


laca1052
tag

Szuper háttérképek ijet nem találok.

(#12765) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

az jó vagy rossz hogy a telóm 1 óra alatt 10%-ról 80-ra feltöltődik sima 5V, 2A töltővel?
10 órás képernyőidő meg volt a 10%-nál, és félig van a fényerő mindíg.

[ Szerkesztve ]

(#12766) wjoe válasza junkpod (#12763) üzenetére


wjoe
tag

:K

(#12767) rebla válasza junkpod (#12761) üzenetére


rebla
aktív tag

Google play- háttérképek letölt. Ott már látni fogod az élő háttérképek alatt.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#12768) Fall-N válasza junkpod (#12761) üzenetére


Fall-N
veterán

A MIUI Launcher alatt nincsenek az élő hátterek ezért a Google Hátterek alkalmazást kell feltelepíteni. MIUI verzió nem számít, én MIUI 11 alatt és Android 9-en is használtam már.

Persze ha van külső Launcher az is mutatja a hátterek alatt.

(#12769) xcsaba1975


xcsaba1975
tag

Visszaolvastam. Rendeltem nem jó. Másik ajánlás rendeltem nem jó. Valaki tud ajánlani méret azonos üvegfóliát? Köszönöm.

(#12770) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Kérdezném, hátha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban:
Lehetséges MIUI 12-ről downgradelni 10.3-ra?
Idegesít, hogy VoLTE nem működik, holott régebben (10.3 alatt) működött és térerő gondjaim is vannak, mert vannak olyan napok, hogy folyamatosan a nem fogadott hívásokról kapom csak az SMS-eket. Korábban olvastam, hogy egyik fórumtárs a 10.3-as alatt készített a modem partícióról backup-ot és azon gondolkozom, hogy én is megcsinálnám ugyanezt, hogy a fenti problémákat orvosoljam. Backupppal utána bármely frissítés után visszaállítható lenne számomra a VoLTE és talán a térerő gond is megjavulna.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#12771) sepsi0 válasza xcsaba1975 (#12769) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Utoljára ilyet vettem, nincs fent, de rápróbáltam, jónak tűnik..
Most ez van fent, nagyon jó csak drágább. Nem fed teljesen, de pont akkora, hogy a MoFi tok fent van és pont az üveg széleinél van a gumi. A MoFi az 2db.egy gond van vele, hogy az előlapi kamera, meg az üveg közé bemegy a kosz, de takarítható.

Nem jók a linkek, pedig Ali apoból vannak, nem törlöm, itt lesznek a jók:
MoFi
Pzoz

Ha már így linkelgetek, ezt a tokot nem ajánlom. Jó, szeretem, de az elejéről ami egy fém lemez, elkezdett leválni az anyag.

[ Szerkesztve ]

(#12772) Fall-N válasza Crvsh3R (#12770) üzenetére


Fall-N
veterán

Biztos, hogy a ROM a hiba vagy nem a szolgáltató vagy más hardveres gond van inkább? Nálam bármelyik ROM volt szépen müködik a VoLTE Telenor alatt. Pedig amikor megvettem még Android 9 és MIUI 10 volt rajta. Azóta frissült már sokat.

Android 9, MIUI 10 -> Android 9, MIUI 11 -> Android 10, MIUI 11 -> Android 10, MIUI 12.

Ha jól emlékszem egyedül a Vodafone a problémás a VoLTE alatt.

[ Szerkesztve ]

(#12773) fa4hu válasza Fall-N (#12772) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Nem Vodafone, hanem a Telekom alatt nem megy a VoLTE alapból, mókolni kell hozzá a telefont. Az összefoglalóban benne van, hogyan.

(#12774) Mercutio_ válasza fa4hu (#12773) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vodánál az a gond, hogy nem kikapcsolható és (igaz másik modell, de Xiaomi topic szerint) jobban terheli a telót(?)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12775) Crvsh3R válasza Fall-N (#12772) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Feleségemnek ugyanilyen készüléke van és a hibajelenség ugyanaz (Telekom). Ezért is gondoltam, hogy megpróbálom ezt a verziót, csak nem tudom, hogy lehetséges-e (mármint a downgrade).
Egyébként a modem partíciót elég egy készüléken lementeni és a másikra is vissza tudom állítani vagy az tartalmaz egyedi azonosítót is, ami miatt nem lehetséges (pl. IMEI)?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#12776) xcsaba1975 válasza sepsi0 (#12771) üzenetére


xcsaba1975
tag

Köszönöm.

(#12777) laca1052 válasza Mercutio_ (#12774) üzenetére


laca1052
tag

De kikapcsolható, ott a volte kapcsoló, ha kikapcsolom a 4G/4G+ hiváskor átvált 3G- re. Ha be van kapcsolva a volte SMS küldésénél a küldés hosszabb időt vesz igénybe a küldés10-15 mp, ki kapcsolt állapotban azonnal elküldi. Tapasztalat. Vodafonos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#12778) Mercutio_ válasza laca1052 (#12777) üzenetére


Mercutio_
félisten

akkor ez típus függő.
Néked is már miui 12 van fent?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12779) laca1052 válasza Mercutio_ (#12778) üzenetére


laca1052
tag

Igen de MUI 11-nél is kikapcsolható a kóddal amit beirsz. *#*#86583#*#*

(#12780) junkpod válasza Fall-N (#12768) üzenetére


junkpod
nagyúr

Köszi mindenkinek! :R

Box's don't touch!

(#12781) aelod


aelod
veterán

Miui12 alatt a lebegő ablakok funkció nem éppen úgy működik mint az oktató anyagban. Vagy én vagyok béna nem tudom. Bekapcsolom az értesítések között az adott appra vonatkozóan és ha jön értesítés nem lebeg (🤡). Lehúzom rányomok akkor a további beállítások es kész kapcsoló jelenik meg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12782) aprokaroka87 válasza aelod (#12781) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mert a lebegő értesítés és a lebegő ablak funkció nem ugyanaz :)

(#12783) aelod válasza aprokaroka87 (#12782) üzenetére


aelod
veterán

Én azt értem de akkor sem tudom működésre bírni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12784) aprokaroka87 válasza aelod (#12783) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A lebegő ablak vagy lebegő értesítés funkciót?

Én még MIUI 11-en vagyok, rövid ideig volt fent a 12.

De szerintem a lebegő ablak funkció támogatás, app függő is.

(#12785) aelod válasza aprokaroka87 (#12784) üzenetére


aelod
veterán

Lebegő ablak.
De szerintem a lebegő ablak funkció támogatás, app függő is.

Igen gondoltam rá én is, hogy ez lehet a bibi.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12786) Fall-N válasza aelod (#12785) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem függ semmitől. Az alkalmazás váltóban ugyanúgy hosszan kell nyomni rá, mintha lelakatolnád. Ott lesz a lebegő ablak mód ikonja is. Müködik az bármivel.

(#12787) aelod válasza Fall-N (#12786) üzenetére


aelod
veterán

Á értem így más. Én azt hittem az értesítési sáv lehúzásánál lehet előhívni, de így már okés a dolog. Tetszik :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12788) aelod


aelod
veterán

Még egy kérdés MIUI 12 alatt hol találom a mobiladat mennyiség illetve korlátozás beállítását? MIU11 alatt be lehetett állítani a havi adatmennyiséget és adott %-nál azt is, hogy jelezzen ha elérte vagy napi limitet stb. illetve legördülő állapotsávnál, hogy folyamatosan mutassa mennyinél jársz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12789) rebla válasza aelod (#12788) üzenetére


rebla
aktív tag

Ide bökjél rá... A 11 nél is nekem itt volt

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#12790) aelod válasza rebla (#12789) üzenetére


aelod
veterán

Megvan. Új irányító központ volt beállítva úgy nem látszott...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#12791) vlevi


vlevi
nagyúr

Nnna, végre nekem is töltődik a MIUI12 QFGEUXM. Vagyis a hivatalos, EU-s, 12-es.
63%...
:)

(#12792) wanted5 válasza vlevi (#12791) üzenetére


wanted5
őstag

Én is töltöm, kíváncsi leszek, hogy jönnek-e elő anomáliák. Vagy, hogy esetleg megjavul-e a blutooth hülyesége.

(#12793) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Reggel òta fent van. Dolgozok a telorol. Egyelore egeszen jo. Azert olyan észveszejtően sokmindent nem javìtottak, de eddig nem rossz. Aplikáciòk nyìlnak, navi, bluetooth kocsira csatlakozik pikpak stb, működik szépen. :)

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#12794) lacentos


lacentos
aktív tag

Akkor most hol találom a fentről lehúzható rolót ahol eddig kapcsoltam a wifit,Gps-t stb ?
Jó az új háttér törölgettem egy darabig mire rájöttem a fehér bizbaszok azok csillagok.

[ Szerkesztve ]

(#12795) aprokaroka87 válasza Lacuss20 (#12793) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem hamarosan fog még érkezni egy frissítés, mert mint ha hiányozna pár funkció, ami a Miui 12 része.

Csak lehet hogy nem akartak tovább várni, úgyhogy ki adták inkább ilyen állapotban.

(#12796) drr válasza lacentos (#12794) üzenetére


drr
őstag

Jobb oldalon kell lehúzni. Bal oldalt csak az értesítések nyílnak.

(#12797) vlevi válasza lacentos (#12794) üzenetére


vlevi
nagyúr

"törölgettem egy darabig"
:D
Az se rossz, amikor az új monitorodon észreveszel egy pixelhibát, de kiderül, hogy a Windows háttérképben van a pixelhiba :D

(#12798) rebla válasza lacentos (#12794) üzenetére


rebla
aktív tag

Vezérlőközpont és állapotsor/ új irányítóközpont használata/ kikapcs= régi állapotsor.
Nekem alapbol nem volt bekapcsolva. Ez érdekes.... Csak pont tegnap beleakadtam azért tudom. Próbáld ki!

Amúgy én simán ahogy volt,feltelepítettem 12 nem is kapcsolodtak be ezek az új dolgok. Ha valaki meg FR után csinálta akkor kapta a legujjabb beállításokat sztem.
Teljesen jol működik nálam, kivéve a viber felébresztés dolgot. Automata inditás nélkül nem éled fel ha jön üzenet. Így meg magátol elindul amikor kedve van. Vagy azt lehetne hogy auto kikapcs és kézzel ki be kapcsolgatni és lezárni hogy ne lője ki.... Szal nekem csak ez a hibam. Meg több memoriát eszik, eddig 50-55 százalékig ment fel, most meg néha amikor felébresztem 60 felett is van. De jól fut nálam. Wifi gyorsabban kapcsolodik stb...

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#12799) lacentos válasza drr (#12796) üzenetére


lacentos
aktív tag

:R

(#12800) rebla válasza rebla (#12798) üzenetére


rebla
aktív tag

pontosan:
beállítások/megjelenítés/vezérlőközpont és állapotsor/új irányító központ használata/kikapcs.
Akkor olyan lesz mint a 11 alatt...
de egész jó az új is, ahogy most kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.