Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#590) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

Nekem is megérkezett tegnap a Spanyol raktárról:
Még nem tudtam belakni, mert még majd root-olom. Az a baj, hogy kell hozzá SIM kártya is. Nekem meg még a régi fajta van. Majd ma vágok belőle :D.

Néhány észrevétel:
- Kijelző: brutál jó! Páromnak Note 10 Lite van. Nekem ez jobban tetszik mint az Amoled.
- Rendszer: Nagyon klassz a MIUI OS. Előtte csak AOSP féléket használtam. Szerintem nem kell rá custom os. így jó ahogy van.
-Kamera: Előtte IMX 214-es szenzort használtam: Oppo, Oneplus, LG G3. Ezektől részletességben nem jobb a POCO. Inkább abban jó, hogy 10-ből 10 kép sikerül. A régebb szenzor esetében minden ötödik kép sikerült csak.
- Kamera szoftver: Eddig ez a legjobb amit láttam, ha RAW-ban akarsz fotózni. JPG-hez inkább GCam kell.
-Hangszóró: Nem egy iPhone minőségű a hang, de mindenképp átlagon felüli. Az iPhone kicsivel több mélyet ad. Ez meg hangosabban, de tisztán szól.
#589Viktor0610: Ha jól láttam van benne hangszóró tisztítás funkció.

-Gyári tok: Nagyon jól illeszkedik. És elég magasan van a pereme is, hogy védje a kijelzőt. Külön tetszik, az USB porvédője. Sajnos szerintem a kamerát nem védi kellőképpen, hiába van ott az a kis perem.

Összességében nagyon tetszik. Ennyiért ajándék volt (~71.000Ft/128GB) :)
Nektek is köszönöm a segítséget a választásban! :R

UI: Külföldi rendelésnél kiharcolható valami számla ami a garanciáztatáshoz kell?

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.