Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#646) zordi válasza hedgehog (#644) üzenetére


zordi
tag

Elfogadom a véleményed, és nekem sincs gondom vele fizikailag. De! :! Hirdetnek valamit x parameterekkel, x összegért, ami relatív nem is kevés. És nem azt adják. Megveszed úgy hogy csalnak. A volkswagen se azért fizetett kártérítést mert ne lett volna jó az autó a felhasználóknak. Mindannyiunknak mások a telefon hasznalati szikásai. Például engem nem érdekel se a melegedés se az akkuidő, mert a nap nagy részét autoban töltöm, vezetéknélkuli töltős tartóban. Itthon nem is töltöm a telefont esetleg hétvégén. Ezert nekem nem relevans barmilyen üzemidő. Jatszani nem játszok, viszont minden mást, annyira nem melegszik hogy problema legyen. De azert vettem hogy a az aktualis csucs procit használjam. Azert vesz az ember felsőkategoriat hogy többet kapjon. Ez nem történik meg. Csaltak, lehet csal a többi gyártó is. Vagy nem tudunk róla, és a többi is csal fene tudja.
De az elv, és ez a felháborító. Nem a szponzoruk vagyok.
Ráadásul ez a oneplus mar nem az oneplus ami miatt megszerettem a márkát, és nem azért mert magasabb lett az ára. De ettől függetlenül jó telefon, de van hasonló mar egyre több.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.